Hoşgeldiniz!

milli görüş

Necmettin Erbakan Parti Liderlerine Faiz ve Köle Düzenini Anlatıyor (1991) 05:28
Necmettin Erbakan Parti Liderlerine Faiz ve Köle Düzenini Anlatıyor (1991) 2.467 izlenme - 1 yıl önce Yıl 1991 nasıl olmuşsa tüm parti liderleri bir araya gelebilmişler. Bir yanda Rahmetli Erbakan; diğer yanda Mesut yılmaz,Süleyman Demirel,Bülent Ecevit,Erdal İnönü ve Doğu Perinçek,Erbakan Hoca Faiz ve Köle Düzeni hakkındaki görüşlerini hem millete hemde parti liderlerine anlatıyor,izliyoruz.
Necmettin Erbakan, Recep Tayyip Erdoğan'ı Anlatıyor 07:23
Necmettin Erbakan, Recep Tayyip Erdoğan'ı Anlatıyor 1.345 izlenme - 2 yıl önce Erbakan, vefat etmeden önce Tayyip Erdoğan'ın geçmişte kimlerle temasa geçtiğini, ne tür bir düşünceye hizmet ettiğini anlatıyor. Kısa hali: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/126280/milli-gorusun-lideri-erbakanin-rte-hakkindaki-gorusleri
Gömleği Bırak Deriyi Değiştirebiliyor musun - Cem Toker 01:52
Gömleği Bırak Deriyi Değiştirebiliyor musun - Cem Toker 1.677 izlenme - 2 yıl önce Liberal Demokrat Parti genel başkanı AKP'nin Millî Görüş gömleğini çıkarma iddiası üzerine konuşuyor.
Fatih Erbakan, Oğuzhan Asiltürk'ün çakallığını anlatıyor 29:56
Fatih Erbakan, Oğuzhan Asiltürk'ün çakallığını anlatıyor 1.359 izlenme - 2 yıl önce Milli Görüş Lideri Necmettin Erbakan'ın ölümünün akabinde Oğuzhan Asiltürk tarafından Erbakan ailesine oynanan oyunlar. Ak Parti ve MHP'nin teklifini neden kabul etmedi,neden bağımsız aday olmadı
Bir Diriliş Muştusu Şehadet / Necmettin Erbakan 06:59
Bir Diriliş Muştusu Şehadet / Necmettin Erbakan 1.236 izlenme - 3 yıl önce Genç İstikbal Dergimiz tarafından hazırlanan "BİR DİRİLİŞ MUŞTUSU ŞEHADET" mini sinevizyonların hocamız için hazırlanmış olanı. Buyrun.
cübbeli hocadan mesaj 03:45
cübbeli hocadan mesaj 1.077 izlenme - 8 yıl önce cübbeli hocadan mesaj
Necmettin Erbakan - Kadayıfın Altının Kızarmasını Bekleyeceğiz 01:21
Necmettin Erbakan - Kadayıfın Altının Kızarmasını Bekleyeceğiz 478 izlenme - 2 yıl önce Necmettin erbakanın bir döneme damgasını vuran sözlerini izleyeceğiz, aslında türkiyenin bugünlerde olan gündemine bakarsak eski öğrencilerininde kadayıfın altının iyice kızarmasını beklediğini göreceksiniz.
Fatih Erbakan: 03:23
Fatih Erbakan: 659 izlenme - 3 yıl önce Erbakan Vakfı Genel Başkanı Fatih Erbakan, Ekmeleddin İhsanoğlu'nun Chp Ve Mhp'nin Cumhurbaşkanı Adayı Olarak Gösterilmesine İlişkin, "çatı Adayın Daha Kapsayıcı, Daha Yüksek Oranda Destek Bulacak Bir Aday Olması Gerektiğini Düşünüyorum" Dedi.
Sevkı Yılmaz Su Gerceklerı Bılseydınız Meclıs Konusması 04:23
Sevkı Yılmaz Su Gerceklerı Bılseydınız Meclıs Konusması 314 izlenme - 3 yıl önce Sevkı Yılmaz Su Gerceklerı Bılseydınız Meclıs Konusması 1997 Konusmasi
Saadet Partisi Gençlik Kolları - 300 Sparta 00:38
Saadet Partisi Gençlik Kolları - 300 Sparta 412 izlenme - 3 yıl önce çorum, elazığ vs bilimum anadolu ağızlarıyla hollywood filmlerini madara etme geleneğimizin taze bir devamı olarak siyasi partiler tarafından dublajlanması, türk milleti'nin eşsiz bir millet olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiştir.
Milli Görüşün Lideri Erbakan'ın RTE Hakkındaki Görüşleri 02:42
Milli Görüşün Lideri Erbakan'ın RTE Hakkındaki Görüşleri 256 izlenme - 2 yıl önce Erbakan, kendi yetiştirdiği öğrencisi Tayyip Erdoğan hakkında katıldığı bir konferansta konuşuyor, BOP eşbaşkanlığından, ABD ile ilişkilerine kadar değindiği konferansta çok iyi tanıdığı öğrencisinin notunu veriyor..
Şeyh Nazım Milli Görüş Konuşması - RTE (1995) 08:16
Şeyh Nazım Milli Görüş Konuşması - RTE (1995) 260 izlenme - 2 yıl önce Şeyh Nazim Kıbrisi Hazretleri Milli görüş teşkilatina sesleniyor. Videoda Reis Tayyip Erdoğan'ı ve Necmettin Erbakan'ı da göreceğiz. Biz yeni Osmanlılarız, Allah'ın arslanlarıyız. Osmanlı geri gelecektir! İyi seyirler...
Ömer Vehbi Hatipoğlu Merhum Erbakan'ı Anlatıyor 06:17
Ömer Vehbi Hatipoğlu Merhum Erbakan'ı Anlatıyor 285 izlenme - 3 yıl önce Hatipoğlu Merhum Erbakan'ı Anlatıyor
Erbakan'dan Kürt Sorununa Alternatif Bakış (1994) 00:37
Erbakan'dan Kürt Sorununa Alternatif Bakış (1994) 182 izlenme - 2 yıl önce Necmettin Erbakan'ın Bingöl'de Kürt sorununun nedenleri hakkında konuşurken Andımız'ın ilk cümlesini işaret etmesi "Sahi ya, ben hiç öyle düşünmemiştim(¿)" dedirtecek cinstendi. Erbakan bu konuşmasından dolayı DGM'lik olmuştu...
Şevki Yılmaz Ordu Mensupları bu Bandı Dinlesin 09:50
Şevki Yılmaz Ordu Mensupları bu Bandı Dinlesin 218 izlenme - 3 yıl önce Şevki Yılmaz Ordu Mensupları bu Bandı Dinlesin
Milli Görüşcülerin Asla Geri Vites Yapmaması 02:38
Milli Görüşcülerin Asla Geri Vites Yapmaması 309 izlenme - 3 yıl önce Bir zamanlar milli görüş gömleği giyen arkadaşlarımızın bir o kadar idddalı bir o kadar da kendilerinden emin konuşmalarını ibretle izliyoruz.
Busevda Bitmez 03:31
Busevda Bitmez 321 izlenme - 6 yıl önce hocaya sadakat şerefimizdir
Diyarbakır Agd 05:39
Diyarbakır Agd 307 izlenme - 7 yıl önce 2009 yılında diyarbakırda aktif olarak teşkilatlanan anadolu gençlik derneğinin 1 yıl içerisinde yaptığı faaliyetler.diyarbakırda gün geçtikçe güçlenen agd dualarınızı bekler. allah c.c. davamız da sabit kılsın. amin.
Erkam 02:13
Erkam 274 izlenme - 7 yıl önce güneşin gözyaşı adlı şiir albümüyle yakında sizlerle...
Mustafa KAMALAK Habertürk Gündem Siyaset (6 MART 2015) 32:47
Mustafa KAMALAK Habertürk Gündem Siyaset (6 MART 2015) 81 izlenme - 2 yıl önce Mustafa KAMALAK Habertürk Gündem Siyaset (6 MART 2015) SP ve BBP ittifaka açık kapı bıraktı. Mustafa KAMALAK ve Mustafa DESTİCİ Habertürk Gündem Siyaset Programının konuğu oldu.
Hatipoğlu: Erbakan Hoca 28 Şubat'ta Ödün Vermedi. Lobilere Karşı Tek Başına Direndi. 09:49
Hatipoğlu: Erbakan Hoca 28 Şubat'ta Ödün Vermedi. Lobilere Karşı Tek Başına Direndi. 69 izlenme - 3 yıl önce Ulkede Bugun 27 02 2013
Bülent Arınç Manisa Konuşması Milli Görüş 09:43
Bülent Arınç Manisa Konuşması Milli Görüş 74 izlenme - 3 yıl önce Bülent Arınç Manisa Konferans Hasan Hüseyin Ceylanın Takdim Konuşmasını Yapıyor
Büyük Başkan Adnan Demirtürk 01:10
Büyük Başkan Adnan Demirtürk 61 izlenme - 2 yıl önce Adnan Demirtürk'ün en büyük meziyeti iyi niyetli, samimi, ihlaslı, çalışkan, fedakar ve büyük düşünmesini bilen bir insan oluşudur. Bu meziyetleri sebebiyle, en zor ve en sıkıntılı bir dönemde güzel ve örnek hizmetler yapmayı başardı. Bir trafik kazası sonucu hayatını kaybetti. Cenaze töreni için gittiğimiz Vakfıkebir'de 17.5.1999 günü bir esnaf şöyle demişti: "Adnan Bey büyük adamdı. Taşa gül tohumu ekti. Onun filizlenip büyümesi için uğraştı. Biz onu anlayamadık. Keşke anlayabilseydik!" Adnan Demirtürk ve aynı kazada şehit olan çalışma ve kader arkadaşları Ahmet Zahit Turan ve Talha Özcan Eyüboğlu'nu rahmetle anıyorum.
Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak 01:32
Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak 56 izlenme - 3 yıl önce Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak: - "Milli Görüş iktidarında en düşük asgari ücret, mutlak suretle açlık sınırının üzerinde olacak" Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Milli Görüş iktidarında en düşük asgari ücretin açlık sınırının üzerinde olacağını söyledi.
Necmettin Erbakan'ın Milli Görüş Sözü 01:08
Necmettin Erbakan'ın Milli Görüş Sözü 17 izlenme - 9 ay önce Necmettin Erbakan'ın milli görüş sözü
Bediüzzaman Yaşasaydı 10:53
Bediüzzaman Yaşasaydı 63 izlenme - 3 yıl önce Bediüzzaman Ve Erbakan; Risale-i Nur'dan sözlerle Milli Görüş hareketi
Necati Toprak 49:31
Necati Toprak 7 izlenme - 4 ay önce Necati TOPRAK,İGMG , avrupa milli görüş hatiplerinden,saadet partisi,igmg hatibi
Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak 03:18
Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak 50 izlenme - 3 yıl önce Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili cumartesi günü tüm teşkilatla geniş katılımlı toplantı yapacaklarını, buradan çıkan sonuca göre açıklama yapacaklarını belirtti.
Milli görüş gençliği neler yapmalı 01:00
Milli görüş gençliği neler yapmalı 3 izlenme - 5 ay önce Milli görüş gençliği neler yapmalı?
Saadet Partisi Köşk Seçimleri İçin Seçmeni Serbest Bıraktı 01:53
Saadet Partisi Köşk Seçimleri İçin Seçmeni Serbest Bıraktı 15 izlenme - 3 yıl önce SP'de Erdoğan ve İhsanoğlu'nun desteklenmesi yolunda görüş bildirenler olsa da ağırlıklı olarak ilk turda bir tavır belirlenmemesi yolunda karar verildi.