Hoşgeldiniz!

milli içecek

Sokak Röportajları - Türkiye'nin Milli İçeceğinin Ayran Olması Konusunda Ne Düşünüyorsunuz? 03:42
Sokak Röportajları - Türkiye'nin Milli İçeceğinin Ayran Olması Konusunda Ne Düşünüyorsunuz? 2.166 izlenme - 5 yıl önce Sokak Röportajları - Türkiye'nin milli içeceğinin ayran olması konusunda ne düşünüyorsunuz?
Yeni Alkol Yasası/Yasağı Neler İçeriyor ? 01:58
Yeni Alkol Yasası/Yasağı Neler İçeriyor ? 1.465 izlenme - 5 yıl önce Yeni alkol yasa, tüketim ve satıs düzenlemesi komisyondan geçti. Alkol satışına belirli saatler arasında sınırlama getiren düzenlemeye de değinen Başbakan Erdoğan, "Anayasanın gerektirdiğini yapıyoruz, bu uygulama dünyanın her yerinde var" dedi.
Sokak Röportajları - Türkiye'nin Milli İçeceği Ayran Mıdır? 03:42
Sokak Röportajları - Türkiye'nin Milli İçeceği Ayran Mıdır? 464 izlenme - 3 yıl önce Sokak Röportajları'nın Türkiye'nin milli içeceği olan ayranın halk tarafından nasıl karşılandığını anlatan bir kesit izliyeceğiz.
Milli İçkimiz Ayranla Kafayı Bulmak - HDomag 03:08
Milli İçkimiz Ayranla Kafayı Bulmak - HDomag 252 izlenme - 3 yıl önce Başımızdaki liderler ve ataları cumhuriyetin ilk yıllarından beri ayranla kafayı buluyomuş bakalım ayran kafası nası bi kafa...
 Milli İçeceğimiz Ayranın İlk Filmi Yayında! 04:53
Milli İçeceğimiz Ayranın İlk Filmi Yayında! 352 izlenme - 5 yıl önce Milli içeceğimiz Ayran ile kafa bulan milli gençlerimiz sizlerle...
Sokak Röportajları - Türkiye'de Çay İçmek Yasaklansa Sizce Ne Olur? 02:31
Sokak Röportajları - Türkiye'de Çay İçmek Yasaklansa Sizce Ne Olur? 134 izlenme - 3 yıl önce “Güne çay içmeden başlayamıyorum” diyenlerin, “bizim milli içeceğimiz çay kralını tanımam” diye iddia edenlerin memleketinde sorduk; SokakRoportajlari.com iftiharla sunar; “Türkiye’de çay içmek yasaklansa sizce neler olur?" İzleyelim..
Ayrandan Sonra 2.İçeceğimiz Üzüm Suyu 01:19
Ayrandan Sonra 2.İçeceğimiz Üzüm Suyu 3 izlenme - 6 ay önce Tadına bakılır bakmaz ülkenin 2. milli içeceği ilan edilen üzüm suyunun, Tarım ve Köy işleri bakanı ile macerasını izliyoruz.