Hoşgeldiniz!

milli irade

Zaman'ın Darbe Mesajlı Reklamına Milli İrade’li Yanıt 00:43
Zaman'ın Darbe Mesajlı Reklamına Milli İrade’li Yanıt 6.105 izlenme - 4 ay önce Zaman Gazetesi'nin darbe girişiminden 9 ay 10 gün önce yayına koyduğu darbe mesajlı reklamına İBB Medya A.S’den ‘Milli İrade’li yanıt geldi. Geçtiğimiz günlerde FETÖ'nün en büyük yayın organı olan Zaman'ın “Sükutun çığlığı” adlı reklam videosu kalkışma sonrası yeniden gündeme gelmişti. Reklamda Zaman Gazetesi'nin darbeden 9 ay 10 gün önce yayına koyduğu reklamı, darbe ile ilgili mesajlar içeriyordu. “Sükutun çığlığı” başlığı ile yayınlanan reklamda, önce siren sesleri duyuluyor, ardından bir bebeğin gülüşü ekrana geliyordu. Bu reklama yanıt ise İBB Medya A.S’den geldi. 'Milli İrade' adıyla yayınlanan videoda Boğaziçi Köprüsü yeni adıyla 15 Temmuz Şehitler Köprüsü havadan kuş bakışı görüntüsüyle siren sesleri eşliğiyle başlıyor. Daha sonra ise milletin darbe girişimi karşısında egemen olduğu demokrasi nöbetleri sela eşliğinde kesitler halinde veriliyor. Son sahnede ise üzerinde Türk bayrağı olan bir bebeğin gülüşü ile ‘Milli İrade’ mesajı veriliyor. İBB Medya A.S tarafından hazırlanıp yayınlanan video kısa sürede büyük ilgi görd
Rektörlük Seçimlerinin Kaldırılması 02:23
Rektörlük Seçimlerinin Kaldırılması 1.945 izlenme - 1 ay önce
Cem Toker - Milli İradeye Saygı Duymuyorum 08:47
Cem Toker - Milli İradeye Saygı Duymuyorum 14.624 izlenme - 1 yıl önce Çağlar Cilara'nın sunduğu Tv programında, Liberal Demokrat Parti başkanı Cem Toker seçim sonrası sonuçları değerlendirdi.
Kemal Kılıçdaroğlu - Şimdi Açıkla, SGK'yı Kim Batırmış 03:13
Kemal Kılıçdaroğlu - Şimdi Açıkla, SGK'yı Kim Batırmış 5.064 izlenme - 3 ay önce Benim genel müdürlüğümde açık 2 milyar 750 milyon liraydı, şimdi açık 80 milyar 629 milyon lira. Üstelik benim dönemimde emeklilik yaşı kadınlarda 38, erkeklerde 43'dü. Şimdi emeklilik yaşını 65’e çıkardın ve 80 milyar 629 milyon liralık bir açık kapatmaya çalışıyorsun. Şimdi söyle bakalım; Sosyal Güvenlik Kurumunu kim batırdı?
İncirlik Üssü’ndeki ABD Jetleri UFO’lar Tarafından Vurulması 01:55
İncirlik Üssü’ndeki ABD Jetleri UFO’lar Tarafından Vurulması 5.278 izlenme - 4 ay önce Adana haber ajanslarından alınan bilgiye göre 13 Ağustos’u 14 Ağustosa bağlayan gece saat 03.30 sularında İncirlik Hava Üssü’nden hareket etmek üzere kalkışa geçen 23 adet F-16 tipi savaş uçağı, tanımlanamayan bir cisim grubu tarafından etkisiz hale getirildi... Olayın ardından bölgede acil durum alarmı verilirken, Amerikan ordusunun kullandığı İncirlik Hava Üssü’ne uçak iniş ve kalkışlarının tamamen yasaklandığı bildirildi. Üsse çok sayıda asker sevkiyatı yapılıyor. Ayrıca Konsolosluğun, Türkiye’de bulunan Amerika vatandaşlarına yaptığı acil durum mesajında, İncirlik Üssü’ne elektrik verilmediğini ve elektriklerin kesik olduğu da yer aldı. Hatırlarsanız yine geçmiş tarihlerde Apollo 14 ile Ay’a giden 8 astronottan bir tanesi olan Edgar Mitchell, Sovyetler Birliği ve Amerika arasında yaşanması muhtemel bir nükleer savaşı engellemek için dünya dışı varlıkların dünyaya geldiğini, yine ismini vermek istemediği Hava Kuvvetleri’nden bazı görevlilerin, attıkları füzelerin sık sık engellendiğini ve bunu yapanların uzaylılar olduğunu açıklamıştı. Türkiye’de yaşanan bu önemli gelişmeyi Amerikan haber kanalları FOX News ile CNN Internacional, İngiliz haber kanalı Sky News ve Alman haber kanalı N24 ‘Son Dakika’ ibaresiyle izleyicilerine duyurdu... Ayrıca FOX News kanalında canlı yayına bağlanarak yabancı basının sorularını cevaplayan Amerikalı ünlü UFO Araştırmacısı Jeff Peckman, olayla ilgili: “Galaktik Federasyon kökenli ve barışı savunan bazı dünya dışı varlık ırklarının yeryüzünde hüküm sürmekte olan kaos ortamının daha fazla büyümesine engel olabilmek ve karanlık süreci yavaşlatmak adına Türkiye’de böyle bir müdahalede bulunmuş olabileceklerini düşünüyorum.”şeklinde konuştu...
Seda Sayan'dan Milli İrade Nöbeti 01:17
Seda Sayan'dan Milli İrade Nöbeti"ne Destek 3.553 izlenme - 4 ay önce Video ile meydandakilere mesaj veren meydana bağlanan Seda Sayan, "Şerefsizce kurgulanan ve ana kuzularını haysiyetsizce kullanarak kendi halkının üzerine darbe uygulamaya kalkanları, Başkumandan Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Binali Yıldırım'ın çağrısıyla meydanları terk etmedik ve asla terk etmeyeceğiz!" dedi.
Kemal Kılıçdaroğlu - IŞİD Soruları 03:26
Kemal Kılıçdaroğlu - IŞİD Soruları 4.391 izlenme - 5 ay önce Cumhuriyet Halk Partisinin Lideri Sayın Kemal Kılıçdaroğlunun halkı için sorduğu soruları izliyoruz sizinde görüşlerinizi merak ediyorum.
Dos Santos Türk Bayrağıyla Yürüdü  00:43
Dos Santos Türk Bayrağıyla Yürüdü 1.877 izlenme - 5 ay önce Bolu’da binlerce kişi belediye meydanında milli iradeye sahip çıkarken, Boluspor takımı da yürüyüşe katıldı. Fenerbahçe ve Arsenal’in eski oyuncusu Brezilyalı Dos Santos Türk bayrağını omzuna asarak yürüdü.
Çöküş - Seçim Gecesi 03:41
Çöküş - Seçim Gecesi 5.674 izlenme - 1 yıl önce Bu seçim belki de en cumhuriyetin en önemli seçimiydi. Ülke pkk ya sempatizan bir partiye dahi destek çıktı. Çünkü artık bıkmıştı. Bir korku cumhuriyeti baş göstermişti. İnsanlar sadece attığı twitlerden hapse giriyor, sempatizan olduğu partinin işaretini yağtığında göz altına alınıyor, buna karşı birde kafirlikle itham ediliyordu.Hani derler ya ümitler bitmişti. Bitmişti çünkü bu kadar rezaleti görmeyen milyonlarca insan vardı. Sanki ülkeye büyü yapılmıştı. Herşey çok doğallaşmıştı. Toprak kaybetmemizi bile zafer olarak nitelendirmeye başlamıştık. İşte o yüzden bu zafer çok önemli. Kimse beklemiyordu. O yüzden insanların yüzünde bir istemsiz mutluluk var. Herkes gerçekten gittiler mi? diye birbirine soruyor. Bazen tüm ümitlerin bittiği anda bir zafer gelir ya 7 haziran da bu toplum için öyleydi. İzahı olmayan şeylerin mizahı olur ya bu video da bunun tastikleyicisi gibi.İYİ SEYİRLER...
Milli İrade Nedir? - Sokak Röportajı 01:53
Milli İrade Nedir? - Sokak Röportajı 1.020 izlenme - 4 ay önce Sokak röportajında vatandaşlara Milli İrade nedir sorusu sorulmuş. Milli İrade: Ulusça kullanılan ve hiçbir gücün etkileyemeyeceği kuvvet.
Başbakan Erdoğan İstanbul Mitingi 02:47
Başbakan Erdoğan İstanbul Mitingi 5.605 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Erdoğan İstanbul Mitingi
CHP Milletvekili Özgür Özer - Cumhurbaşkanlığı İftarına Eleştiri 02:27
CHP Milletvekili Özgür Özer - Cumhurbaşkanlığı İftarına Eleştiri 1.664 izlenme - 5 ay önce CHP'li Özgür Özel, Cumhurbaşkanlığı Sarayında verilen ve birtakım ünlülerin davet edildiği iftarın maddi maliyetlerinin devlet hazinesinden ödenmesini tenkit etti. Devletin parasıyla birilerine gövde gösterisi yapmanın doğru olmadığını söyleyen Özel, iftara meclisten sadece AKP'li hükumet görevlilerinin davet edilmesini de kınadı.
Uyan Türkiye! 04:30
Uyan Türkiye! 1.625 izlenme - 5 ay önce Efendim sizinde bildiğiniz gibi son günlerde bazıları Cumhuriyet Halk Partisinin teröre destek verdiğini ileri sürmektedir. Bazılarımızın aklında da '80 yıldır iktidar olamayan bir parti nasıl artan terörün müsebbibi olabilir?' sorusu mevcuttur. CHP birkaç gün önce iddialara cevap olarak Youtube hesabından bu videoyu yayınlamış.
Robert Budd Dwyer'ın Canlı Yayında İntihar Etmesi (+18) 00:56
Robert Budd Dwyer'ın Canlı Yayında İntihar Etmesi (+18) 1.570 izlenme - 1 yıl önce Ameikalı senatör R.Budd Dywer hakkında ortaya atılan yolsuzluk ve rüşvet iddialarından sonra "önümüzdeki senatörlük seçimlerinde halkımız gereken cevabı verecektir" demek, suçu paralel yapıya atmak ya da "eyy zenci lobisi" filan demek aklına gelmediğinden 22 ocak 1987 tarihinde bir basın toplantısı düzenler ve konuşması bittikten sonra canlı yayında kendisini kafasından vurur. işin acı tarafı 2010 yılında suçsuz olduğu ispatlanmıştır.
Banu Avar - Hata Yaptım ( Zaytung Meselesi) 02:34
Banu Avar - Hata Yaptım ( Zaytung Meselesi) 966 izlenme - 2 yıl önce GBanu Avar'ın uydurma haberi gerçek sanıp paylaşmasıyla ortaya çıkan bir durumdu. Gazetecilik hayatında herkes böyle tuzaklara düşebilir.
Ak Partili Seçmen - Pokemon Edition 00:12
Ak Partili Seçmen - Pokemon Edition 1.897 izlenme - 2 yıl önce Ak Parti'li seçmenin pokemon ile editlenmiş komik hali efenim.. orjinali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/127283/akp-secmeninin-kamera-gorunce-cosmasi
Zaman Gazetesinin Darbe Mesajlı Reklamına MİLLİ İradeli Yanıt 00:38
Zaman Gazetesinin Darbe Mesajlı Reklamına MİLLİ İradeli Yanıt 190 izlenme - 4 ay önce Zaman Gazetesi'nin darbe girişiminden 9 ay 10 gün önce yayına koyduğu darbe mesajlı reklamına ‘Milli İrade’li yanıt geldi. Geçtiğimiz günlerde FETÖ'nün en büyük yayın organı olan Zaman'ın "Sükutun çığlığı" adlı reklam videosu kalkışma sonrası yeniden gündeme gelmişti. Reklamda Zaman Gazetesi'nin darbeden 9 ay 10 gün önce yayına koyduğu reklamı, darbe ile ilgili mesajlar içeriyordu. "Sükutun çığlığı" başlığı ile yayınlanan reklamda, önce siren sesleri duyuluyor, ardından bir bebeğin gülüşü ekrana geliyordu. 'Milli İrade' adıyla yayınlanan videoda Boğaziçi Köprüsü yeni adıyla 15 Temmuz Şehitler Köprüsü havadan kuş bakışı görüntüsüyle siren sesleri eşliğiyle başlıyor. Daha sonra ise milletin darbe girişimi karşısında egemen olduğu demokrasi nöbetleri sela eşliğinde kesitler halinde veriliyor. Son sahnede ise üzerinde Türk bayrağı olan bir bebeğin gülüşü ile 'Milli İrade' mesajı veriliyor.
Darbe | Samet Tosun 'dan Ey Sevgili Şiiri | Recep Tayyip Erdoğan  | Milli iradeye Sahip Çıkıyoruz !! 02:12
Darbe | Samet Tosun 'dan Ey Sevgili Şiiri | Recep Tayyip Erdoğan | Milli iradeye Sahip Çıkıyoruz !! 77 izlenme - 4 ay önce Sevgi ile ilgili söylenmiş en samimi söz olabilir, ciddi söylüyorum. Keşke güzel bir söz yazabilseydim aşk için sevmek için lakin dun ve bugun hersey demokrasi icin... #darbeyehayır #siirtadında #MilletçeMeydanlardayız #BuÜlkeBizim http://semaorganizasyon.net/
Çalsa da Razıyız Çırpsa da Razıyız 00:06
Çalsa da Razıyız Çırpsa da Razıyız 318 izlenme - 1 yıl önce 17-25 Aralık yolsuzluk operasyonuyla ilgili sorulan bir soruya cevap veren 'milli irade' "Gözlerimizle görsek dahi inanmıyoruz. Çalsa da gene razıyız, çırpsa da gene razıyız açıklamasında bulunuyor."
Kemal Kılıçdaroğlu: Bir Kişi Milli İradeyi Temsil Edemez 02:22
Kemal Kılıçdaroğlu: Bir Kişi Milli İradeyi Temsil Edemez 16 izlenme - 1 ay önce Şunu insanlık tarihi gördü ve öğrendi; bir kişiye bütün yetkiler verildiğinde, bir süre sonra o kişi kendi ulusunu felakete sürüklemiştir. Demokrasiye yönelen her harekete karşı hepimizin ortak mücadele etmesi lazım.
Ak Partili Seçmen - Angry Birds Edition 00:08
Ak Partili Seçmen - Angry Birds Edition 353 izlenme - 2 yıl önce Ak Parti'li seçmenin pokemon ile editlenmiş komik hali efenim.. orjinali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/127283/akp-secmeninin-kamera-gorunce-cosmasi
Rte - Bunlar 01:26
Rte - Bunlar 461 izlenme - 3 yıl önce AKP Kayseri ve Ankara mitinglerinden bir buket. Görüntülerdeki hiçbir planın tekrarı kullanılmamıştır.
Düşük Bel Pantolon ile Dolaşan Zencilerin Pantolanlarını Düzeltmek 02:33
Düşük Bel Pantolon ile Dolaşan Zencilerin Pantolanlarını Düzeltmek 149 izlenme - 1 yıl önce OckTv olarak bilinen bu kanalın videolarına göz atarsanız hepsinin genelde dayak ile sonuçlanan video olduğunu görebilirsiniz. 1:03 de pantolu düzeltilen adamdan tamamen alakasız sokaktan geçen bir zencinin hemen sorgusuz sualsiz diğer zenci arkadaşına yardım etmesi zencilerin arasında ki dayanışmayı gösteriyor.
Ak Parti - Yeni Milli İrade Müziği 01:46
Ak Parti - Yeni Milli İrade Müziği 215 izlenme - 2 yıl önce Ak Parti - Yeni Milli İrade Müziği
Bülent Arınçın Kendi Partilisi Çiftçiyi Azarlaması - CHPye Kaydol 02:08
Bülent Arınçın Kendi Partilisi Çiftçiyi Azarlaması - CHPye Kaydol 118 izlenme - 2 yıl önce AK partililerin sürekli ağızlarından düşürmedikleri milli iradenin kendilerini eleştirinceye kadar olduğunu gösterir bir video.bülent arınç; ürününün para etmediğini borç içinde yüzdüğünü söyleyen belki de kendinden yaşça büyük birini çocuk gibi azarlıyor.
Egemen Bağış - Gezi'deki Gibi Toslayacaklar 00:36
Egemen Bağış - Gezi'deki Gibi Toslayacaklar 125 izlenme - 2 yıl önce Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış: "Bizim alnımız ak başımız dik. Bizim hamdolsun abdestimizden de şüphemiz yok, namazımızdan da itikadımızdan da..." daha önce de "turkey is not a banana republic" açılamasıyla akıllardan çıkmayan başka bir Egemen Bağış beyanatı. Hata olursa kusura bakmayın ilk defa video yüklüyorum.
Yeniden Milli İrade 02:47
Yeniden Milli İrade 79 izlenme - 3 yıl önce Yeniden Milli İrade
NFL Sporcularının Olağanüstü Hareketleri - Pick Me 07:24
NFL Sporcularının Olağanüstü Hareketleri - Pick Me 51 izlenme - 2 yıl önce NFL(Amerikan Futbolu) Fantasy Footballın NFL'in ünlü isimlerini bir araya getirerek çektiği reklam filmleri derlemesi. Her ne kadar sahte olduğu belli olsada izlemesi insana gerçekten zevk veriyor. Hem Nostajli Hem Kolaj Hem izlemesi zevkli. Hünerlerini gösterdikten sonra söyledikleri ''Pick Me'' ''Beni Seç'' anlamına geliyor.
Başbakan Yıldırım: Bir Kez Daha Türkiye'de Milli İrade Galip Gelmiştir 05:02
Başbakan Yıldırım: Bir Kez Daha Türkiye'de Milli İrade Galip Gelmiştir 3 izlenme - 4 ay önce Başbakan Binali Yıldırım, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde Demokrasi Nöbeti Tutan Vatandaşlara, Çankaya Köşkü'nden Video Konferansla Bağlanarak Hitap Etti. Yıldırım Oradaki Vatandaşlara Biz Ayrı Yerlerde Yaşasakta Aynı Milletiz Dedi.
Yalçın Akdoğan Kazlıçeşme'deki Kişi Sayısını Açıkladı 04:50
Yalçın Akdoğan Kazlıçeşme'deki Kişi Sayısını Açıkladı 18 izlenme - 3 yıl önce Yalçın Akdoğan Kazlıçeşme'deki Kişi Sayısını Açıkladı Yalçın Akdoğan Mitingde 1 Milyon 300 Bin Kişi Vardı Yalçın Akdoğan Kanal 24'de Söz Bitmeden Programında...