Hoşgeldiniz!

Milli Savunma Bakanı Videoları İzle

Oktay Vural'ın Yeni Meclis Başkanı İçin Zamanında Dedikleri (Sıvışma Bakanı) 02:19
Oktay Vural'ın Yeni Meclis Başkanı İçin Zamanında Dedikleri (Sıvışma Bakanı) 3.916 izlenme - 2 yıl önce Sıvışma Bakanı Bakan Yılmaz’a konuşması sırasında tepki gösteren MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, IŞİD’in Bakana ’Üstün hizmet madalyası’ vermesini önerirken, "PKK üstün hizmet madalyası versin. Vatan toprağını bırakıp kaçmış, vatan toprağını koruyamamış bir bakan. Koruyamadınız bir toprağı. Yazıklar olsun size. Yazıklar olsun size. Yazıklar olsun. Sandukayı getirip de kahramanlık taslıyorsunuz. Şunlara bakın be. Hangi yüzle çıkıyorsunuz" dedi. Şimdi bu adam, Bahçeli-HDP inatlaşması yüzünden meclis başkanı oldu.
Bakan Işık'tan Müjde: Milli Savunma Üniversitesi'ne Öğrenci Alınacak 02:21
Bakan Işık'tan Müjde: Milli Savunma Üniversitesi'ne Öğrenci Alınacak 9 izlenme - 3 gün önce Milli Savunma Bakanı Fikri Işık Twitter'dan, Milli Savunma Üniversitesi'ne öğrenci alımı yapılacağını duyurdu. Bakan Işık, ''Gençlerimizi kahraman ordumuza katılmaya çağırıyorum.'' dedi.
Işık: 04:02
Işık: "Türkiye Artık Bu Istikrarsızlığı Kalıcı Olarak Ortadan Kaldırmalıdır" 16 izlenme - 3 hafta önce Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, anayasa değişikliği halk oylamasına ilişkin, "Yani aslında biz 'evet' vermekle Cumhuriyet Halk Partisi'ne de iyilik yapmış olacağız. Oradaki değişiminde ne yapacağız, önünü açmış olacağız." dedi.
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık: 05:10
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık: "2017-2018 Eğitim Öğretim Yılında 5 Bin 268 Öğrenciyi Milli... 6 izlenme - 4 gün önce Milli Savunma Bakanı Fikri Işık: "2017-2018 eğitim öğretim yılında 5 bin 268 öğrenciyi Milli Savunma Üniversitesi bünyesine katacağız"ANKARA - Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, "2017-2018 eğitim öğretim yılında 5 bin 268 öğrenciyi Milli Savunma Üniversitesi bünyesine katacağız" dedi.
Bakan Işık: 01:22
Bakan Işık: "Acil Pilot İhtiyacımız Yok Ama Standardın Altındayız" 3 izlenme - 4 gün önce Bakan Işık: "Acil pilot ihtiyacımız yok ama standardın altındayız" "15 Temmuz'dan sonra pilot açığı olmuştu.
Yanlışlıkla Orucunu Bozan Bakan 00:27
Yanlışlıkla Orucunu Bozan Bakan 251 izlenme - 2 yıl önce Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, TBMM Genel Kurulu'nda konuşurken 'oruç kazası' yaşamış. Oruç olduğunu unutarak kürsüdeki suyu içen Bakan Yılmaz, AK Parti'li vekillerin uyarısı üzerine içtiği suyu tabağa tükürmüş.
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, 04:53
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, "Chp Anayasayı ve Milli İradenin Kararını İhlal Ediyor" 2 izlenme - 2 gün önce Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, "CHP anayasayı ve milli iradenin kararını ihlal ediyor" "16 Nisan'da ortaya çıkan sonuç bizim açımızdan gerçekten bir başarıdır"KOCAELİ - AK Parti Kocaeli İl Binasında konuşan Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, "CHP anayasayı ve milli iradenin kararını ihlal...
Bakan Uçak Düşürdü 00:52
Bakan Uçak Düşürdü 482 izlenme - 3 yıl önce Hava Kuvvetleri Komutanlığı envanterine alınan F-16 Simülatör Eğitim Merkezi, düzenlenen törenle açıldı. Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, açılış töreninde kullandığı F-16 uçağını düşürdü.
Rusya ile S-400 Füzeleri İçin Nihai Noktaya Gelindi 04:21
Rusya ile S-400 Füzeleri İçin Nihai Noktaya Gelindi 4 izlenme - 4 gün önce Rusya ile S-400 füzeleri için nihai noktaya gelindi Bakan Işık: "NATO anlayışlı olmak durumunda" "Biz S-400'leri NATO'nun sistemine entegre edemeyiz.
Milli Savunma Bakanı Işık, MPT-76 Milli Piyade Tüfeği ile test atışı yaptı 00:44
Milli Savunma Bakanı Işık, MPT-76 Milli Piyade Tüfeği ile test atışı yaptı 18 izlenme - 3 ay önce Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, MPT-76 Milli Piyade Tüfeği ile test atışı yaptı.
Milli Savunma Bakanı Işık: 05:28
Milli Savunma Bakanı Işık: "Bayraktar İha İşaretledi, Atak Helikopterimiz Vurdu" 1 izlenme - 3 gün önce Milli Savunma Bakanı Işık: "Bayraktar İHA işaretledi, atak helikopterimiz vurdu" TCG Bayraktar tank çıkarma gemisi, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'na teslim edildi Milli Savunma Bakanı Işık: "Bayraktar İHA işaretledi, atak helikopterimiz vurdu" Deniz Kuvvetleri Komutanı Bostanoğlu:...
Bakan Işık, 06:18
Bakan Işık,"Chp Zihniyetinin Ayağına Bağ Olan Düzenlemelerini Sandıkta Değiştireceksiniz" 2 izlenme - 1 hafta önce Bakan Işık,"CHP zihniyetinin ayağına bağ olan düzenlemelerini sandıkta değiştireceksiniz" "Cumhuriyetin güçlü olmasını isteyenler evet desin"KOCAELİ - Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, "İstikrar sağlanırsa, kalıcı olursa Türkiye Cumhuriyeti çok daha güçlü olacak.
CHP'li Vekilin Sözlerine Milli Savunma Bakanı Işık'tan Sert Yanıt 04:31
CHP'li Vekilin Sözlerine Milli Savunma Bakanı Işık'tan Sert Yanıt 3 izlenme - 3 hafta önce CHP'li vekilin sözlerine Milli Savunma Bakanı Işık'tan sert yanıt Bakan Işık: "Yunan askeriyle aynı kefeye koyan anlayış kesinlikle lanetlenecek bir anlayıştır" "Böyle bir terbiyesizliği Türk siyasi tarihi görmedi"KOCAELİ - CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt'un açıklamalarına sert şekilde...
Milli Savunma Bakanı Işık, Erzincan'da 02:02
Milli Savunma Bakanı Işık, Erzincan'da 3 izlenme - 3 hafta önce Milli Savunma Bakanı Işık, Erzincan'daERZİNCAN -Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Erzincan AK Parti İl Teşkilatının istişare toplantısına katıldı.
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık: 03:35
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık: "Türk Demokrasinin Üzerinden Spekülasyon Yapanlar Bugün Yine... 1 izlenme - 1 hafta önce Milli Savunma Bakanı Fikri Işık: "Türk demokrasinin üzerinden spekülasyon yapanlar bugün yine kaybetti" "Vesayet heveslilerinin bir kez daha hevesi kursağında kaldı"KOCAELİ - Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, "Türk demokrasinin üzerinden spekülasyon yapanlar bugün yine kaybetti" dedi.
Bakan Fikri Işık: 04:18
Bakan Fikri Işık: "Türkiye 2050 Yılında Avrupa'nın En Büyük ve Güçlü Ülkesi Olacak" 2 izlenme - 3 hafta önce Bakan Fikri Işık: "Türkiye 2050 yılında Avrupa'nın en büyük ve güçlü ülkesi olacak" Bakan Fikri Işık, Deniz Baykal'a, "Yazıklar olsun" sözleri ile yüklendiYALOVA - Milli Savunma Bakanı Fikri Işık Yalova'nın Altınova ilçesinde Türkiye'nin 2050 yılında Avrupa'nın en büyük ve en güçlü ülkesi...
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık: 04:52
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık: "Abd Savunma Bakanıyla Suriye ve Irak'taki Konuları Değerlendirdik 1 izlenme - 1 hafta önce Milli Savunma Bakanı Fikri Işık: "ABD Savunma Bakanıyla Suriye ve Irak'taki konuları değerlendirdikKOCAELİ - Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, dün gerçekleştirdiği ABD ziyaretiyle ilgili, "ABD Savunma Bakanı ile Suriye ve Irak'taki konuları değerlendirdik" dedi.
Bakan Fikri Işık Sakarya Makine İmalatçılar Birliği Üyeleriyle Bir Araya Geldi 02:39
Bakan Fikri Işık Sakarya Makine İmalatçılar Birliği Üyeleriyle Bir Araya Geldi 2 izlenme - 2 hafta önce Bakan Fikri Işık Sakarya Makine İmalatçılar Birliği üyeleriyle bir araya geldi Milli Savunma Bakanı Fikri Işık: "Hedefimiz yüzde 80'in üzerinde bir yerlilik oranına ve çok yüksek bir niteliğe kavuşmak"SAKARYA - Milli Savunma Bakanı Fikri Işık katıldığı toplantıda, "Hedefimiz yüzde 80'in...
Milli Savunma Bakanı Işık Sınır Hattında 02:05
Milli Savunma Bakanı Işık Sınır Hattında 10 izlenme - 6 ay önce Türk Silahlı Kuvvetlerinin Sınıra Yaptığı Sevkiyatın Ardından Milli Savunma Bakanı Işık Ve Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Çolak, Sınır Birliklerinde İncelemelerde Bulundu.
Milli Savunma Bakanı Işık: 9’u General 311 Asker Firari 02:14
Milli Savunma Bakanı Işık: 9’u General 311 Asker Firari 19 izlenme - 9 ay önce Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, 15 Temmuz darbe girişiminden sonra 9'u general 311 askerin firari olduğunu açıkladı. CNN Türk'e konuşan Bakan Işık, askeri okullarda okuyan öğrencilerin yüzde 95'inin cemaatçi olduğunun uzmanlar tarafından belirlendiğini söyledi. Işık, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda kutlama yapılmayacağını söylerken, bedelli askerliğin de gündemde olmadığını belirtti. Milli Savunma Bakanı Fikri Işık CNN Türk canlı yayınında Hande Fırat'ın sorularını yanıtladı. Bakan Işık, "TSK'da ihraçlar daha bitmedi. 9'u general 311 firari asker var. Çalışma sürüyor. Kayıp helikopter ya da araç yok. Kayıp mermi ve silah olabilir" dedi. Işık, askerliğin asli işlerinde Genelkurmay'a kesinlikle dokunulmayacağını, emir komuta zincirinin bozulmayacağını da sözlerine ekledi.
Bakan Fikri Işık: 04:42
Bakan Fikri Işık: "Dağlar Teröristler İçin Güvenlik Sığınaklar Olmaktan Çıktı" 1 izlenme - 2 hafta önce Bakan Fikri Işık: "Dağlar teröristler için güvenlik sığınaklar olmaktan çıktı" "Mağarasından başını çıkarının tepesine bombanın yağdığı bir dönemi yaşıyoruz" "Bir daha bu ülkeye kimsenin yan gözle bakamayacağı bir noktaya Türkiye'yi hızlı taşıyoruz"KOCAELİ - Milli Savunma Bakanı Fikri Işık,...
Milli Savunma Bakanı Işık Balıkesir'de 02:12
Milli Savunma Bakanı Işık Balıkesir'de 3 izlenme - 2 ay önce Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, "Anayasa Mahkemesinin 367'yi onaylamasıyla ne oldu; fiilen Türkiye'de Meclisin cumhurbaşkanını seçme hakkı ortadan kalktı.
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık: 02:14
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık: " Pyd ve Pkk'nın Münbiç'ten Çekilmesini Bekliyoruz" 3 izlenme - 2 ay önce Milli Savunma Bakanı Fikri Işık: "PYD ve PKK'nın Münbiç'ten çekilmesini bekliyoruz"BALIKESİR - Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, ziyaret için geldiği Balıkesir'de Münbiç ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık: 07:50
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık: "Türkiye Gibi Genç ve Dinamik Bir Nüfusa Sahip Olan Ülkeler Yılda.. 1 izlenme - 3 hafta önce Milli Savunma Bakanı Fikri Işık: "Türkiye gibi genç ve dinamik bir nüfusa sahip olan ülkeler yılda en az yüzde 5 büyüme yakalamak zorundadır"KOCAELİ - Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, "Türkiye gibi genç ve dinamik bir nüfusa sahip olan ülkeler yılda en az yüzde 5 büyüme yakalamak zorundadır"...
Bakan Işık: 01:48
Bakan Işık: "Kalkıp 'Evet' Oyu Verenleri Düşman Yunan Askeriyle Aynı Kefeye Koymak Gaflet, Dalalet.. 1 izlenme - 3 hafta önce Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, CHP Milletvekilleri Deniz Baykal ve Hüsnü Bozkurt'un 16 Nisan'da yapılacak referandumla ilgili açıklamalarına ilişkin, "Dün, sayın Cumhurbaşkanımızın 'evet oyu da saygındır, hayır oyu da saygındır' ifadesinden sonra, bugün kalkıp 'evet' verenleri düşman...
İsmet Yılmaz - Paristeki Terör Saldırıları 01:30
İsmet Yılmaz - Paristeki Terör Saldırıları 40 izlenme - 2 yıl önce Paris'teki terör saldırıları- Milli Savunma Bakanı Yılmaz: - "Türkiye olarak terörden en çok mağdur olmuş bir ülke olarak, Fransa halkının ve hükümetinin ne hissettiğini en iyi bilecek konumdayız"- "Terörü şiddetle kınamak lazım. Terörün hiçbir haklı gerekçesi olamaz. Hiçbir bahane terörün insanlık suçu olduğu gerçeğini değiştirmez" Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Paris'teki terör saldırılarına ilişkin, "Türkiye olarak terörden en çok mağdur olmuş bir ülke olarak, Fransa halkının ve hükümetinin ne hissettiğini en iyi bilecek konumdayız" dedi.
30 Ağustos'ta Tören Yapılmayacak  00:59
30 Ağustos'ta Tören Yapılmayacak 10 izlenme - 9 ay önce Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, 15 Temmuz darbe girişimi sonrası yaşanan olağanüstü durum nedeniyle 30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında tören yapılmayacağını açıkladı.
Işık: 03:27
Işık: "Bu Halk Diktatöre, Yanlış Yapana Pirim Vermez" 1 izlenme - 3 hafta önce Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, anayasa değişikliği halk oylamasına ilişkin, "Yani aslında biz 'evet' vermekle Cumhuriyet Halk Partisi'ne de iyilik yapmış olacağız. Oradaki değişiminde ne yapacağız, önünü açmış olacağız." dedi.
Bakan Işık: 02:25
Bakan Işık: "Türk Milleti Bugüne Kadar Hiçbir Diktatöre Evet Demedi" 1 izlenme - 3 hafta önce Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, "Bir taraftan Türk Silahlı Kuvvetleri'mizin (TSK) içerisindeki bu hain teröristleri temizlerken diğer taraftan TSK'mızın üzerindeki gereksiz yükleri aldık ve çok daha güçlü ve çok daha dinamik bir TSK'yı oluşturmak için gece gündüz çalıştık ve çalışmaya da...
Işık: 02:19
Işık: "Şu Anda Sayın Kılıçdaroğlu Bütün Gücüyle 'Hayır'a Uğraşıyor" 1 izlenme - 3 hafta önce Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin, "Allah muhafaza hala bu oyunlar bitmiş değil, Türkiye'nin zayıflaması için gücünü kaybetmesi için pek çok mihrakın birlikte çalışmaya devam ettiğini biliyor muyuz?