Hoşgeldiniz!

Milli Savunma Bakanı Videoları İzle

Oktay Vural'ın Yeni Meclis Başkanı İçin Zamanında Dedikleri (Sıvışma Bakanı) 02:19
Oktay Vural'ın Yeni Meclis Başkanı İçin Zamanında Dedikleri (Sıvışma Bakanı) 3.918 izlenme - 2 yıl önce Sıvışma Bakanı Bakan Yılmaz’a konuşması sırasında tepki gösteren MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, IŞİD’in Bakana ’Üstün hizmet madalyası’ vermesini önerirken, "PKK üstün hizmet madalyası versin. Vatan toprağını bırakıp kaçmış, vatan toprağını koruyamamış bir bakan. Koruyamadınız bir toprağı. Yazıklar olsun size. Yazıklar olsun size. Yazıklar olsun. Sandukayı getirip de kahramanlık taslıyorsunuz. Şunlara bakın be. Hangi yüzle çıkıyorsunuz" dedi. Şimdi bu adam, Bahçeli-HDP inatlaşması yüzünden meclis başkanı oldu.
Bakan Işık: 10:04
Bakan Işık: "Hiçbir Şehidimizin Kanı Yerde Kalmayacak" 3 izlenme - 21 saat önce Bakan Işık: "Hiçbir şehidimizin kanı yerde kalmayacak"KOCAELİ - Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Kocaeli Başiskele'de düzenlenen iftar yemeğinde şehit ve gazi aileleriyle bir araya geldi.
Yanlışlıkla Orucunu Bozan Bakan 00:27
Yanlışlıkla Orucunu Bozan Bakan 254 izlenme - 2 yıl önce Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, TBMM Genel Kurulu'nda konuşurken 'oruç kazası' yaşamış. Oruç olduğunu unutarak kürsüdeki suyu içen Bakan Yılmaz, AK Parti'li vekillerin uyarısı üzerine içtiği suyu tabağa tükürmüş.
Bakan Uçak Düşürdü 00:52
Bakan Uçak Düşürdü 482 izlenme - 3 yıl önce Hava Kuvvetleri Komutanlığı envanterine alınan F-16 Simülatör Eğitim Merkezi, düzenlenen törenle açıldı. Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, açılış töreninde kullandığı F-16 uçağını düşürdü.
Bakan Işık'tan Müjde: Milli Savunma Üniversitesi'ne Öğrenci Alınacak 02:21
Bakan Işık'tan Müjde: Milli Savunma Üniversitesi'ne Öğrenci Alınacak 12 izlenme - 1 ay önce Milli Savunma Bakanı Fikri Işık Twitter'dan, Milli Savunma Üniversitesi'ne öğrenci alımı yapılacağını duyurdu. Bakan Işık, ''Gençlerimizi kahraman ordumuza katılmaya çağırıyorum.'' dedi.
Işık: 04:02
Işık: "Türkiye Artık Bu Istikrarsızlığı Kalıcı Olarak Ortadan Kaldırmalıdır" 16 izlenme - 2 ay önce Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, anayasa değişikliği halk oylamasına ilişkin, "Yani aslında biz 'evet' vermekle Cumhuriyet Halk Partisi'ne de iyilik yapmış olacağız. Oradaki değişiminde ne yapacağız, önünü açmış olacağız." dedi.
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık: 05:10
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık: "2017-2018 Eğitim Öğretim Yılında 5 Bin 268 Öğrenciyi Milli... 6 izlenme - 1 ay önce Milli Savunma Bakanı Fikri Işık: "2017-2018 eğitim öğretim yılında 5 bin 268 öğrenciyi Milli Savunma Üniversitesi bünyesine katacağız"ANKARA - Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, "2017-2018 eğitim öğretim yılında 5 bin 268 öğrenciyi Milli Savunma Üniversitesi bünyesine katacağız" dedi.
Milli Savunma Bakanı Işık, MPT-76 Milli Piyade Tüfeği ile test atışı yaptı 00:44
Milli Savunma Bakanı Işık, MPT-76 Milli Piyade Tüfeği ile test atışı yaptı 19 izlenme - 5 ay önce Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, MPT-76 Milli Piyade Tüfeği ile test atışı yaptı.
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık: 03:50
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık: "Sincar'ın 2. Kandil Olmasına İzin Vermeyeceğiz" 3 izlenme - 1 ay önce Milli Savunma Bakanı Fikri Işık: "Sincar'ın 2. Kandil olmasına izin vermeyeceğiz"ANKARA - Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Savunma Sanayi İhracatçılar Birliği Genel Kurulu'na katıldı.
Rusya ile S-400 Füzeleri İçin Nihai Noktaya Gelindi 04:21
Rusya ile S-400 Füzeleri İçin Nihai Noktaya Gelindi 4 izlenme - 1 ay önce Rusya ile S-400 füzeleri için nihai noktaya gelindi Bakan Işık: "NATO anlayışlı olmak durumunda" "Biz S-400'leri NATO'nun sistemine entegre edemeyiz.
Bakan Işık: 01:22
Bakan Işık: "Acil Pilot İhtiyacımız Yok Ama Standardın Altındayız" 3 izlenme - 1 ay önce Bakan Işık: "Acil pilot ihtiyacımız yok ama standardın altındayız" "15 Temmuz'dan sonra pilot açığı olmuştu.
Bakan Fikri Işık Sakarya Makine İmalatçılar Birliği Üyeleriyle Bir Araya Geldi 02:39
Bakan Fikri Işık Sakarya Makine İmalatçılar Birliği Üyeleriyle Bir Araya Geldi 3 izlenme - 2 ay önce Bakan Fikri Işık Sakarya Makine İmalatçılar Birliği üyeleriyle bir araya geldi Milli Savunma Bakanı Fikri Işık: "Hedefimiz yüzde 80'in üzerinde bir yerlilik oranına ve çok yüksek bir niteliğe kavuşmak"SAKARYA - Milli Savunma Bakanı Fikri Işık katıldığı toplantıda, "Hedefimiz yüzde 80'in...
CHP'li Vekilin Sözlerine Milli Savunma Bakanı Işık'tan Sert Yanıt 04:31
CHP'li Vekilin Sözlerine Milli Savunma Bakanı Işık'tan Sert Yanıt 3 izlenme - 2 ay önce CHP'li vekilin sözlerine Milli Savunma Bakanı Işık'tan sert yanıt Bakan Işık: "Yunan askeriyle aynı kefeye koyan anlayış kesinlikle lanetlenecek bir anlayıştır" "Böyle bir terbiyesizliği Türk siyasi tarihi görmedi"KOCAELİ - CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt'un açıklamalarına sert şekilde...
Milli Savunma Bakanı Işık: 9’u General 311 Asker Firari 02:14
Milli Savunma Bakanı Işık: 9’u General 311 Asker Firari 19 izlenme - 10 ay önce Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, 15 Temmuz darbe girişiminden sonra 9'u general 311 askerin firari olduğunu açıkladı. CNN Türk'e konuşan Bakan Işık, askeri okullarda okuyan öğrencilerin yüzde 95'inin cemaatçi olduğunun uzmanlar tarafından belirlendiğini söyledi. Işık, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda kutlama yapılmayacağını söylerken, bedelli askerliğin de gündemde olmadığını belirtti. Milli Savunma Bakanı Fikri Işık CNN Türk canlı yayınında Hande Fırat'ın sorularını yanıtladı. Bakan Işık, "TSK'da ihraçlar daha bitmedi. 9'u general 311 firari asker var. Çalışma sürüyor. Kayıp helikopter ya da araç yok. Kayıp mermi ve silah olabilir" dedi. Işık, askerliğin asli işlerinde Genelkurmay'a kesinlikle dokunulmayacağını, emir komuta zincirinin bozulmayacağını da sözlerine ekledi.
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, 04:53
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, "Chp Anayasayı ve Milli İradenin Kararını İhlal Ediyor" 2 izlenme - 1 ay önce Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, "CHP anayasayı ve milli iradenin kararını ihlal ediyor" "16 Nisan'da ortaya çıkan sonuç bizim açımızdan gerçekten bir başarıdır"KOCAELİ - AK Parti Kocaeli İl Binasında konuşan Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, "CHP anayasayı ve milli iradenin kararını ihlal...
Milli Savunma Bakanı Işık Sınır Hattında 02:05
Milli Savunma Bakanı Işık Sınır Hattında 10 izlenme - 7 ay önce Türk Silahlı Kuvvetlerinin Sınıra Yaptığı Sevkiyatın Ardından Milli Savunma Bakanı Işık Ve Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Çolak, Sınır Birliklerinde İncelemelerde Bulundu.
Bakan Işık, 06:18
Bakan Işık,"Chp Zihniyetinin Ayağına Bağ Olan Düzenlemelerini Sandıkta Değiştireceksiniz" 2 izlenme - 1 ay önce Bakan Işık,"CHP zihniyetinin ayağına bağ olan düzenlemelerini sandıkta değiştireceksiniz" "Cumhuriyetin güçlü olmasını isteyenler evet desin"KOCAELİ - Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, "İstikrar sağlanırsa, kalıcı olursa Türkiye Cumhuriyeti çok daha güçlü olacak.
Milli Savunma Bakanı Işık, Erzincan'da 02:02
Milli Savunma Bakanı Işık, Erzincan'da 3 izlenme - 2 ay önce Milli Savunma Bakanı Işık, Erzincan'daERZİNCAN -Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Erzincan AK Parti İl Teşkilatının istişare toplantısına katıldı.
İsmet Yılmaz - Paristeki Terör Saldırıları 01:30
İsmet Yılmaz - Paristeki Terör Saldırıları 40 izlenme - 2 yıl önce Paris'teki terör saldırıları- Milli Savunma Bakanı Yılmaz: - "Türkiye olarak terörden en çok mağdur olmuş bir ülke olarak, Fransa halkının ve hükümetinin ne hissettiğini en iyi bilecek konumdayız"- "Terörü şiddetle kınamak lazım. Terörün hiçbir haklı gerekçesi olamaz. Hiçbir bahane terörün insanlık suçu olduğu gerçeğini değiştirmez" Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Paris'teki terör saldırılarına ilişkin, "Türkiye olarak terörden en çok mağdur olmuş bir ülke olarak, Fransa halkının ve hükümetinin ne hissettiğini en iyi bilecek konumdayız" dedi.
Bakan Fikri Işık: 04:18
Bakan Fikri Işık: "Türkiye 2050 Yılında Avrupa'nın En Büyük ve Güçlü Ülkesi Olacak" 2 izlenme - 2 ay önce Bakan Fikri Işık: "Türkiye 2050 yılında Avrupa'nın en büyük ve güçlü ülkesi olacak" Bakan Fikri Işık, Deniz Baykal'a, "Yazıklar olsun" sözleri ile yüklendiYALOVA - Milli Savunma Bakanı Fikri Işık Yalova'nın Altınova ilçesinde Türkiye'nin 2050 yılında Avrupa'nın en büyük ve en güçlü ülkesi...
Milli Savunma Bakanı Işık Balıkesir'de 02:12
Milli Savunma Bakanı Işık Balıkesir'de 3 izlenme - 3 ay önce Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, "Anayasa Mahkemesinin 367'yi onaylamasıyla ne oldu; fiilen Türkiye'de Meclisin cumhurbaşkanını seçme hakkı ortadan kalktı.
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık: 02:14
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık: " Pyd ve Pkk'nın Münbiç'ten Çekilmesini Bekliyoruz" 3 izlenme - 3 ay önce Milli Savunma Bakanı Fikri Işık: "PYD ve PKK'nın Münbiç'ten çekilmesini bekliyoruz"BALIKESİR - Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, ziyaret için geldiği Balıkesir'de Münbiç ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
30 Ağustos'ta Tören Yapılmayacak  00:59
30 Ağustos'ta Tören Yapılmayacak 10 izlenme - 10 ay önce Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, 15 Temmuz darbe girişimi sonrası yaşanan olağanüstü durum nedeniyle 30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında tören yapılmayacağını açıkladı.
Bakan Işık: 01:38
Bakan Işık: "Geleneksel Yöntemleri Kenara Atma Lüksümüz Yok" 1 izlenme - 4 hafta önce Bakan Işık: "Geleneksel yöntemleri kenara atma lüksümüz yok" Milli Savunma Bakanı Fikri Işık: "Yarın bir kriz durumunda uyduların devre dışında bırakılması halinde ne yapılacağını bugünden düşünmek durumundayız"ANKARA - Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, "Uyduların lazer silahı ile vurulup...
İşte Bedellide Son Rakam! 01:26
İşte Bedellide Son Rakam! 27 izlenme - 2 yıl önce Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, bedelli askerlikten bugüne kadar 112 bin 966 kişinin yaralandığını söyledi. Daha fazlası www.izlesene.com/aksamtv kanalında...
Milli Savunma Bakanı Işık 02:51
Milli Savunma Bakanı Işık 5 izlenme - 6 ay önce Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, "2007'de Cumhurbaşkanını halkın seçmesiyle başlayan sürecin tamamlanması gerekiyor.
Milli Savunma Bakanı Işık: 05:28
Milli Savunma Bakanı Işık: "Bayraktar İha İşaretledi, Atak Helikopterimiz Vurdu" 1 izlenme - 1 ay önce Milli Savunma Bakanı Işık: "Bayraktar İHA işaretledi, atak helikopterimiz vurdu" TCG Bayraktar tank çıkarma gemisi, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'na teslim edildi Milli Savunma Bakanı Işık: "Bayraktar İHA işaretledi, atak helikopterimiz vurdu" Deniz Kuvvetleri Komutanı Bostanoğlu:...
Milli Savunma Bakanı Işık Açıklaması 01:37
Milli Savunma Bakanı Işık Açıklaması 2 izlenme - 3 ay önce Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, "Türkiye'nin önceliği şu anda Münbiç'tir.
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık: 03:35
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık: "Türk Demokrasinin Üzerinden Spekülasyon Yapanlar Bugün Yine... 1 izlenme - 1 ay önce Milli Savunma Bakanı Fikri Işık: "Türk demokrasinin üzerinden spekülasyon yapanlar bugün yine kaybetti" "Vesayet heveslilerinin bir kez daha hevesi kursağında kaldı"KOCAELİ - Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, "Türk demokrasinin üzerinden spekülasyon yapanlar bugün yine kaybetti" dedi.
Milli Savunma Bakanı Yılmaz 03:17
Milli Savunma Bakanı Yılmaz 19 izlenme - 2 yıl önce Milli Savunma Bakanı Yılmaz Iğdır'da- Bakan Yılmaz: "Kendi milli gemimizi yapıyoruz, eğitim uçağımızı yapıyoruz.