Hoşgeldiniz!

milliyetçi

Taylan Kaya - Ayyıldız 02:40
Taylan Kaya - Ayyıldız 162.829 izlenme - 2 yıl önce 15 Temmuz da Ülkemize yapılan darbe girişimi için yazdığım beste. LÜTFEN PAYLAŞMAYI İHMAL ETMEYELİM. Söz: Taylan Kaya Müzik: Göksel Görgülü Göksel Görgülünün Sayfasına Tıkla Abone Ol https://www.youtube.com/user/MsPerfectattack BESTE SÖZLERİ WEB SİTEMDE : www.taylankaya.net AŞAĞIDAKİ HESAPLAR GERÇEK HESAPLARIMDIR. BUNLARIN DIŞINDA OLAN HESAPLAR ADIMA AÇILMIŞ SAHTE HESAPTIR. SÖYLEDİKLERİNDEN VE YAPTIKLARINDAN KESİNLİKLE SORUMLU DEĞİLİM. Younow: http://www.younow.com/taylankaya1 İzlesene: http://www.izlesene.com/taylankayaofficial Twitter: http://twitter.com/tkayaofficial Web Site: http://www.taylankaya.net Facebook Profil: http://www.facebook.com/1taylankaya Facebook Profil 2 : http://www.facebook.com/2taylankaya Facebook Sayfa: http://www.facebook.com/taylankayabestehatti İnstagram : http://instagram.com/taylankayaofficial/
Mustafa Yildizdogan-Dayanamıyorum 03:50
Mustafa Yildizdogan-Dayanamıyorum 115.522 izlenme - 10 yıl önce süper
Türkeş'in Vefatının Ardından İntiharlar (1997) 00:48
Türkeş'in Vefatının Ardından İntiharlar (1997) 4.601 izlenme - 11 ay önce Alparslan Türkeş (25 Kasım 1917, Lefkoşa - 4 Nisan 1997, Ankara);Türk asker, siyasetçi, Eski Başbakan yardımcısı, Milliyetçi Hareket Partisi'nin kurucusu ve ilk genel başkanı. MHP genel başkanlık görevini 1969–1997 yılları arasında sürdürmüştür. Mart 1975–Haziran 1977 ve Temmuz 1977–Ocak 1978 tarihleri arasında Süleyman Demirel tarafından kurulan hükümetlerde Başbakan Yardımcısı olarak yer almıştır. 1965, 1969, 1973, 1977 ve 1991 Türkiye genel seçimleri'nde milletvekili olarak meclise girmiştir. Türkeş, milliyetçi çevreleri bir araya getirmek için 1963 yılında Türkiye Huzur ve Yükselme Derneği'ni kurmuştur. 1965'de Cumhuriyetçi Köylü Millet Partisi'ne (CKMP) girerek fiilen siyasi hayata atılmıştır. Aynı yıl partinin başkanı olmuştur ve kendini sevenler tarafından Başbuğ ilan edilmiştir. İlk defa 1965 Türkiye genel seçimleri'nde CKMP Ankara milletvekili olarak meclise girmiştir. 1966 Türkiye cumhurbaşkanlığı seçimi'nde Cumhurbaşkanı adayı olmuştur fakat seçilememiştir. 1969 yılında yapılan olağanüstü kongrede CKMP adı Milliyetçi Hareket Partisi ve terazi olan amblemi de üç hilâl olarak değiştirilmiştir. 1975'ten sonra Milliyetçi Cephe adı verilen koalisyon hükümetlerinde başbakan yardımcılığı görevinde bulunmuştur. 12 Eylül Darbesi'nden sonra 1985 yılına kadar 4,5 yıl tutuklu kalmıştır. 1987 Türkiye anayasa değişikliği referandumu'nda siyasal yasağı kalkmıştır. Aynı yıl Milliyetçi Çalışma Partisi'ne girmiştir ve yapılan kongrede gene başkan seçilmiştir ve partisi 1991 Türkiye genel seçimleri'nde Refah Partisi ve Islahatçı Demokrasi Partisi ile seçim ittifakı yapmıştır. 1992 yılında 12 Eylül darbesi ile kapatılmış olan partilerin eski adlarını alması hakkında Siyasi Partiler Kanunu'nda yapılan değişiklikle MÇP'nin ismi de 1993 yılında MHP olarak değiştirilmiştir. 1995 Türkiye genel seçimleri'nde parlamento dışı kalan Türkeş, 4 Nisan 1997 tarihinde vefat etmiştir.
Ali Kınık - Bu Şarkı 03:58
Ali Kınık - Bu Şarkı 77.860 izlenme - 10 yıl önce bozkurtların dirilişi
Çılgın Alkışlarla Yaşıyorum Üyesinin Röportajdan Adminlere Selam Çakması 02:38
Çılgın Alkışlarla Yaşıyorum Üyesinin Röportajdan Adminlere Selam Çakması 11.745 izlenme - 2 yıl önce Bedük abimiz gene röportaja çıkmış fakat bu sefer aramızdan biri ile karşılaşmış bu kişi kimdir çok merak ediyorum açıkçası. Çılgın milliyetçi abimiz bütün soruları gayet güzel bir şekilde cevaplamış en sonundada adminlere lafı laaappp diyye yapıştırmış hepimizin sesi olmuş. cmvcn notu: https://goo.gl/MxlnRX hoanes notu: ben kendi adıma gayet şerefsizim.
Alparslan Türkeş ve Muhsin Yazıcıoğlu Tartışması 01:32
Alparslan Türkeş ve Muhsin Yazıcıoğlu Tartışması 8.416 izlenme - 3 yıl önce Türkeş ve Yazıcıoğlu ayrışmasının iç yüzü o dönemin haberlerinden alınan bir video ile özetleniyor. Görüldüğü kadarıyla, Yazıcıoğlu radikal fikirlerine devam ederken 80 darbesinden sonra Türkeş sokak hareketlerini artık minimuma çekmeleri gerektiğini düşünüyor. Bir başka konuda da Türkeş irticacı diye yaftalanmamak için bizim İslam gibi bir davamız yoktur diyor, o zamanlar daha genç olan Yazıcıoğlu ise bu durumu kabullenemiyor ve bizim asıl ülkümüz İslam'dır diyor.
Tüm Osman Oztunç Sevenlerine 01:14
Tüm Osman Oztunç Sevenlerine 40.006 izlenme - 10 yıl önce tüm osman oztunç sevenlerine
İlber Ortaylı ve Murat Bardakçı'nın Ağzından Nihal Atsız (11 Ekim 2009) 38:34
İlber Ortaylı ve Murat Bardakçı'nın Ağzından Nihal Atsız (11 Ekim 2009) 4.367 izlenme - 1 yıl önce 11 Ekim 2009 tarihinde yayınlanmış Teke Tek Özel programında konuk İlber Ortaylı'ydı. Konuşulan konulardan birisi de Türk edebiyat ve siyasi tarihinde en çok tartışılan isimlerden birisi olan, Ortaylı'nın deyişiyle para pul peşinde koşmayan, dik durmayı başarmış Türk ırkçısı Hüseyin Nihal Atsız'dı. Atsız haricinde Mustafa Kemal Atatürk, Zeki Velidi Togan, Orhan Şaik Gökyay, Abdülkadir İnan, Afet İnan, Pertev Naili Boratav, Reha Oğuz Türkkan gibi aydınlar hakkında da yorumlar yapılmıştı. Murat Bardakçı'nın programda okuduğu şiirlerin adları: Davetiye, Mutlak Seveceksin, Geri Gelen Mektup. (Atsız'la ilgili olan kısımlar tamamen bu ancak yayının tümünü izlemek isteyenler: https://www.youtube.com/watch?v=2Ursbi_7kSI) (Murat Bardakçı'nın Atsız hakkındaki yazısı için: http://www.haberturk.com/yazarlar/murat-bardakci/222174-ideolojisinden-kime-ne-nihal-atsiz-cok-onemli-bir-tarihcidir)
Osman Öztunç - Mehmedim 04:26
Osman Öztunç - Mehmedim 17.831 izlenme - 8 yıl önce osman öztunç - mehmedim m.h.p. eyüp sultan İlçe teşkilatı
 Milliyetçi Rus Kedisinin Marşa Olan Saygısı 00:51
Milliyetçi Rus Kedisinin Marşa Olan Saygısı 6.238 izlenme - 4 yıl önce Sıkı bir rus milliyetçisi olan kedimiz marşı duyunca ayakta marşı dinliyor, gerçek bir vatansever.
Tanrı Türkü Koruyacak Bozkurtum 05:30
Tanrı Türkü Koruyacak Bozkurtum 1.443 izlenme - 9 ay önce Koç yiğidim, Bahadırım, Ozanım Alp Dadaşım, Yağız Efem, Ozanım Bir nârada dokuz tümen bozanım, Tuğ kaldırıp yürüyecek Bozkurtum! Tanrım Türk'ü koruyacak Bozkurtum! Dört yaman sızım var inceden ince; Vatanca, Bayrakça , Törece, Dince... Ay-yıldızın ışığını görünce, Arsız otlar çürüyecek Bozkurtum! Tanrı Türk'ü koruyacak Bozkurtum! Yeline de Ergenekon yeline! Kurban olam kutlu ülkü yoluna! Yetmiş körük milyon oldu biline! Demir dağlar eriyecek Bozkurtum! Tanrı Türk'ü koruyacak Bozkurtum! Bizim ilde doğan olur baz olur, Kara taşa pençe vursa iz olur. Bir yiğide yedi kâfir az olur! Orduları kürüyecek Bozkurdum! Tanrı Türk'ü koruyacak Bozkurdum! Yola çıktık Tanrıkutlar yolundan, Yandık piştik 'Kızıl Elma' derdinden. Günde bin kez Gükbörünün ardından Beş yüz köpek ürüyecek Bozkurtum! Tanrı Türk'ü koruyacak Bozkurtum!
Osman Öztunç - Ülkücüyüm Ben Ülkücüyüm 03:43
Osman Öztunç - Ülkücüyüm Ben Ülkücüyüm 5.510 izlenme - 3 yıl önce Öncelikle konukların "ulan bu hangi konudan bahsediyor" bakışları ölümcül soru işaretlerine sebebiyet verecek türden. İşin aslı Osman reis, Büyük Birlik Partili olarak görülmekten rahatsız oluyor ve rahatsızlığını ülkücü kimliği ile dile getiriyor. İki ucu boklu değnek diyecekler, sağ kesim sonuçta hepsi aynı zümre diyecekler ama şunu bilmelerinde fayda var; Züleyha'nın evinde iki küçük pencere, Birinde seni gördüm, diğerinde ölümü. Yan kesiciler benim şiirlerimi çalmış Böyle yaşamaktansa yaşasın ölüm, ölüm. Not: Yanlış dizeleri yazmışım.
 İlber Ortaylı'ya Türkler Ecdadını Çok Yüceltiyor Demek 04:31
İlber Ortaylı'ya Türkler Ecdadını Çok Yüceltiyor Demek 5.369 izlenme - 2 yıl önce Abbas Güçlü ile Genç Bakış adlı programa katılan İlber Ortaylı'ya bir gençten soru geliyor.Soruda ''Türkler kadar ecdadını yücelten başka bir ırk varmıdır ?'' diyor.İlber Ortaylı ise sakin bir şekilde ayar vere vere açıklamasını yapıyor.İyi seyirler.
Milliyetçi , Türkçü Atatürk 06:46
Milliyetçi , Türkçü Atatürk 7.716 izlenme - 9 yıl önce ne mutlu türküm diyene diyen başbuğ atatürkün milliyetçi olduğunu kanıtlayan bir video
Oktay Vural'ın Yeni Meclis Başkanı İçin Zamanında Dedikleri (Sıvışma Bakanı) 02:19
Oktay Vural'ın Yeni Meclis Başkanı İçin Zamanında Dedikleri (Sıvışma Bakanı) 3.932 izlenme - 3 yıl önce Sıvışma Bakanı Bakan Yılmaz’a konuşması sırasında tepki gösteren MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, IŞİD’in Bakana ’Üstün hizmet madalyası’ vermesini önerirken, "PKK üstün hizmet madalyası versin. Vatan toprağını bırakıp kaçmış, vatan toprağını koruyamamış bir bakan. Koruyamadınız bir toprağı. Yazıklar olsun size. Yazıklar olsun size. Yazıklar olsun. Sandukayı getirip de kahramanlık taslıyorsunuz. Şunlara bakın be. Hangi yüzle çıkıyorsunuz" dedi. Şimdi bu adam, Bahçeli-HDP inatlaşması yüzünden meclis başkanı oldu.
Bizimle Yürü Türkiye (MHP 2015 Seçim Reklamı ) 00:45
Bizimle Yürü Türkiye (MHP 2015 Seçim Reklamı ) 3.910 izlenme - 3 yıl önce Bizimle Yürü Türkiye sloganıyla 2015 genel seçimlerine start veren Milliyetçi Hareket Partisi hazırladığı reklam filmiyle 17 25 aralık rüşvet ve yolsuzluk olaylarına vurgu yapıyor
Muhsin Yazıcıoğlu 03:11
Muhsin Yazıcıoğlu 12.767 izlenme - 9 yıl önce sen ölmedin kalbimizdesin..........
İkinci Milliyetçi Cephe Hükümetinin Meclisten Güvenoyu Alması (1977) 01:47
İkinci Milliyetçi Cephe Hükümetinin Meclisten Güvenoyu Alması (1977) 605 izlenme - 7 ay önce Efendim 1 Ağustos 1977 tarihinde üç rahmetli siyasetçimiz Erbakan, Demirel ve Türkeş'in ikinci kez oluşturduğu Milliyetçi Cephe hükumetinin güvenoyu görüntülerine AP arşivlerinde denk geldim ve sizlerle paylaşmak istedim. Bu hükumetin fazla yürümediğini ve meşhur Güneş Motel olayıyla 11 vekilin CHP'ye geçerek koalisyonun gen soruyla devrildiğini de hatırlatmak gerekir.
MHP Seçim Müzikleri - 2 00:36
MHP Seçim Müzikleri - 2 3.354 izlenme - 3 yıl önce MHP, 8-9 Şubat 1969 günlerinde Adana'da yapılan genel kongrede Cumhuriyetçi Köylü Millet Partisi'nin adını Milliyetçi Hareket Partisi olarak değiştirmesiyle kurulmuştur.[4] Büyük Kongreden sonra toplanan ilk genel idare kurulunda partinin amblemi "Üç Hilâl" olarak kararlaştırılmış ve aynı toplantıda MHP Gençlik Kolları için de "Hilâl içinde Kurt" amblemi benimsenmiştir. MHP'nin bir de Türklerin özgürlüğünü temsil ettiğine inanılan bozkurt işareti vardır.
Mustafa Yıldızdoğan-Türk Kızı Zalimsin 04:58
Mustafa Yıldızdoğan-Türk Kızı Zalimsin 5.815 izlenme - 7 yıl önce mustafa yıldız doğan türk kızı
Ozan Ünsal - Hey Gidi Türk! Acıman Bu İtlere! 03:55
Ozan Ünsal - Hey Gidi Türk! Acıman Bu İtlere! 4.385 izlenme - 8 yıl önce ne mutlu türküm dİyene
Meral Akşener'in Cahil Olmaması 01:59
Meral Akşener'in Cahil Olmaması 264 izlenme - 5 ay önce ağlamıyorum, gözüme kitlelere ulaşmış karl popper bilen siyasetçi tozu bulaştı.yalnız kelimeleri telaffuz biçimden anlaşılıyor ki; çok fazla kullanmıyor ama önemli olan ühühühühühühüh
Çankirili Yaren Kardeşler 02:06
Çankirili Yaren Kardeşler 6.065 izlenme - 9 yıl önce çankirili yaren kardeŞler çankiri ortali yaren kardeŞlerİn en amatör oyunlari daha İyİlerİ İlerİde sİzlerle
Başbakan Erdoğan Attan Düştü 01:06
Başbakan Erdoğan Attan Düştü 2.631 izlenme - 5 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan attan düştü. Kılıçdaroğlu'nun yürüyen merdivenlere tersten binmesiyle alay eden AKP'liler bu görüntüleri çabuk unuttu. Milliyet...
Türk 13:21
Türk 3.367 izlenme - 10 yıl önce türkün türkden baŞka dostu yoktur
Muhsin Yazicioğlu Üşüyorum 04:38
Muhsin Yazicioğlu Üşüyorum 4.380 izlenme - 9 yıl önce beykoz ulku ocagı muhsİn baŞkan anisina
Demirtaş'tan Bahçeli'ye: Çin Malı Çakma Milliyetçi 01:11
Demirtaş'tan Bahçeli'ye: Çin Malı Çakma Milliyetçi 892 izlenme - 2 yıl önce HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş, TBMM'de partisinin grup toplantısında konuştu. Demirtaş, Devlet Bahçeli'nin "Nusaybinde taş üstünde taş, gövde üstünde baş kalmasın" sözlerine tepki göstererek "Çakma milliyetçi, Çin malı parti, İçin rahat olsun, katliam zaten yapılıyor" dedi. HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, TBMM grup toplantısında konuştu. MHP lideri Devlet Bahçeli'nin bugünkü grup toplantısında kullandığı “Taş üstünde taş, baş üstünde baş bırakılmasın” sözlerine tepki göstererek "Kan görünce, kendisinin yanaklarına can geldiğini defalarca acı bir şekilde tecrübe ettik. Senin için rahat olsun. Bizim içimiz rahat değil. Bu vücutta baş gitse bile başsız bedenimiz yine sizin önünüzde diz çökmez" dedi. HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, HDP'nin Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu hakkında verdiği gensoru önergesinin MHP'nin çekimser kalmasıyla reddedildiğini kaydetti.
Mehmet Çetin Umrumda Değil 02:53
Mehmet Çetin Umrumda Değil 3.588 izlenme - 9 yıl önce ülkücüyüm diye yar beni sevmezmiş sevmesin umrumda değil
Şeref Sahibi  Bütün İnsanlara  Armağan Olsun 08:12
Şeref Sahibi Bütün İnsanlara Armağan Olsun 5.384 izlenme - 8 yıl önce leke namus lekesi değil alnımda gördüğünüz, vurulmuşum, vurulmuş düşmüşüm güpe gündüz. Şakağımdaki kansa, o benim gülüşümdür, namert sürünmektense, erkekçe ölüşümdür. Şaşırmayın, korkmayın, ürkmeyin ey yiğitler, bakın etrafımızı nasıl sarıyor kızıl itler! zaten faydası yoktur korkaklığın ecele, yaşamak hakkın lakin istiklalinle bile. İhtirama zaman yok, merasime ne hacet? size düşen daha çok vazifeler var. evet... evet!.. böyle sürerse bu eşkiya kanunu, müebbe
Ali Aksoy - Milliyetçi Türkiye 04:46
Ali Aksoy - Milliyetçi Türkiye 690 izlenme - 2 yıl önce Sözü ve bestesi Ali Aksoy'a ait olan marş tarzındaki eseri dinliyoruz. sözleri ; dağlardan dağlara, anlı şanlı bir ülke, sevdalar içinde, milliyetçi türkiye. varmak için turan'a girmeliyiz kola kola, kardeşler çıktı yola, haydi sende türkiye. haydi haydi türkiye, haydi büyük ülküye, derdime derman gibi, milliyetçi türkiye. dostu dosta kırdıran, bir düzendir bu duran, biz geliyoruz dayan, dayan dayan türkiye bozdurup töremizi, çağ atladık diyorlar, kimi kandırıyorlar, sabır sabır türkiye, haydi haydi türkiye, haydi büyük ülküye, derdime derman gibi, milliyetçi türkiye. vatandaşın hakkını, gasp ettiler çok zaman, dedikleri hep yalan, aman aman türkiye, kanma yalancılara, tabuları yen de gel, düşün taşın sen de gel, haydi haydi türkiye. haydi haydi türkiye, haydi büyük ülküye, derdime derman gibi, milliyetçi türkiye. yurdun her bir yerinde, köylü millet el ele, dokuz ışık elinde, ışıl ışıl türkiye, mutluluğa eş gibi, doğacak güneş gibi, sanki bir kardeş gibi, türkeş ile türkiye. haydi haydi türkiye, haydi büyük ülküye, derdime derman gibi, milliyetçi türkiye.