Hoşgeldiniz!

milliyetçi müzik

Mustafa Yıldızdoğan-Türk Kızı Zalimsin 04:58
Mustafa Yıldızdoğan-Türk Kızı Zalimsin 7.021 izlenme - 12 yıl önce mustafa yıldız doğan türk kızı
Şeref Sahibi  Bütün İnsanlara  Armağan Olsun 08:12
Şeref Sahibi Bütün İnsanlara Armağan Olsun 5.667 izlenme - 12 yıl önce leke namus lekesi değil alnımda gördüğünüz, vurulmuşum, vurulmuş düşmüşüm güpe gündüz. Şakağımdaki kansa, o benim gülüşümdür, namert sürünmektense, erkekçe ölüşümdür. Şaşırmayın, korkmayın, ürkmeyin ey yiğitler, bakın etrafımızı nasıl sarıyor kızıl itler! zaten faydası yoktur korkaklığın ecele, yaşamak hakkın lakin istiklalinle bile. İhtirama zaman yok, merasime ne hacet? size düşen daha çok vazifeler var. evet... evet!.. böyle sürerse bu eşkiya kanunu, müebbe
Mustafa Yıldızdoğan -Önkuzu 04:05
Mustafa Yıldızdoğan -Önkuzu 1.614 izlenme - 7 yıl önce Önkuzu hey! ... Önkuzu! ... Önde gider Önkuzu... Anası 'Dursun' demiş... Durmaz... gider Önkuzu. Kuzu yürür... kuzu yürür... Önde Önkuzu yürür... Kuzular meledikçe Gönlüme sızı yürür! ... Önkuzu hey! ... Önkuzu! ... Önde gider Önkuzu... Bu bayrak düşmez yere Ölmedikçe son kuzu! ... Dursun adı... Dursun adı... O gitti, dursun adı. Dillerde türkü olsun, Yürekte vursun adı! ... Kuzular koç olacak, Toy, düğün, göç... olacak Bu yıl ki kuzuların Adları 'öç' olacak! ! !
Ali Kınık -Asın Beni 03:51
Ali Kınık -Asın Beni 1.219 izlenme - 7 yıl önce Ben bu vatan için varım, Milletim anlasın beni. Suçluysam yeter bu kadar, Utanmadan asın beni. Hor görüldü sevdalarım, Vatan için kavgalarım, Ben küçülmeden yaşarım, İsterseniz asın beni, Bir şafak vakti. Kan verdiğim bu topraklar, Benimse mahşere kadar. Yarım bir işim daha var, Bittiğinde asın beni. Ne son dileğim sorulsun, Ne hesaplarım görülsün, Bir kalem daha kırılsın. Asın beni asın beni, Bir şafak vakti.