Hoşgeldiniz!

milupa

Aptamil 00:27
Aptamil 1.712.667 izlenme - 7 yıl önce aptamil ile her gün korumaya devam
Milupa Aptamil Anneler Gününüzü Kutlar 01:07
Milupa Aptamil Anneler Gününüzü Kutlar 103.792 izlenme - 5 yıl önce Çocuklarını her anında koruyan annelerimizn Anneler Gunu Kutlu olsun
Aptamil Akademi 00:43
Aptamil Akademi 103.262 izlenme - 5 yıl önce Milupa Akademi programı ile bütün anneler Bilen Anne oluyor.
Alinin Karnı Açıkmış 00:37
Alinin Karnı Açıkmış 6.999 izlenme - 7 yıl önce
Osmanın Oynamış Olduğu Milupa Aptamil Reklam Film 00:28
Osmanın Oynamış Olduğu Milupa Aptamil Reklam Film 7.237 izlenme - 7 yıl önce Extra Damar Extra Arabesk Radyo Damarex http://www.damarex.com/ “Ekstra Damar Ekstra Arabesk Radyo Damarex” sloganı ile Arabesk müzik severler için yayın hayatına başlayan, Arabesk müziğin en sevilen şarkılarına yer veren Radyo Damarex, canlı ve kesintisiz müzik ziyafeti ile radyo dinleme sitemizde siz dinleyicileri ile buluşuyor. Türkiye’nin en damar radyosu olduğunu belirten radyo kanalını Arabesk müzik sevenler için tavsiye ederiz. Otomatik DJ programı ile kesintisiz müzik yayını yapan radyo kanalını 7/24 sitemizden canlı dinleyebilirsiniz.
Durubebek 00:59
Durubebek 176 izlenme - 9 yıl önce duru bebek video
Dijital İşler’de Anneler Günü kampanyalarına devam ediyoruz! 03:58
Dijital İşler’de Anneler Günü kampanyalarına devam ediyoruz! 62 izlenme - 5 yıl önce Dijital İşler‘in bu haftaki bölümünde Anneler günü kampanyalarına devam ediyoruz. Hatırlayabileceğiniz gibi geçen hafta 2 adet anneler günü kampanya videosu paylaşmıştık. Anlaşılacağı gibi sosyal ağlarda hızla yayılacağı düşünülen anneler günü için pekçok marka ve ajans harekete geçmiş. Bu haftaki ilk kampanyamızın sahibi Profilo. Kampanya videosunda Profilo kendi ürünlerinin öğrenci evlerinde nasıl farklı amaçlarla kullanıldığını gösteriyor. İkinci videomuz Tefal’e ait. Bu kampayada Tefal, Anneler Ağlamasın isimli kampanyasında yeni ürününe hem duygusal hem de esprili bir şekilde dikkat çekiyor. Son anneler günü kampanyamızın sahibi ise Milupa‘ya ait. Şirket, çocuk ile annenin ilişkisini öne çıkaran bir videoyla anneler gününü kutluyor.