Hoşgeldiniz!

milyarder

Rus Milyarderin Galatasaray Maçında Oynaması 00:18
Rus Milyarderin Galatasaray Maçında Oynaması 8.174 izlenme - 2 yıl önce Efendim Galatasaray ile Krasny arasında basket maçı oynandı. Maç Galasaray'ın galibiyeti ile sonuçlansa da yaşanan ilginç bir olay daha çok konuşuldu. Krasny takımının 4 numaralı oyuncusu aslında oynadığı takımın sahibi Garasimenko'ydu. Kendisi ilk Avrupa maçını Galatasaray'a karşı oynamış ve sayısını atmış. İzleyelim..
Milyarder filmi - Yılbaşı Çekilişi (Restorasyonlu) 16:35
Milyarder filmi - Yılbaşı Çekilişi (Restorasyonlu) 1.730 izlenme - 1 yıl önce Milyarder, 1986 Türkiye yapımı Kartal Tibet'in yönettiği komedi dram sinema filmidir. Film Türkiye'nin küçük ilçerinden biri olan Mesudiye'deki tren istasyonunun amiri Mesut'un Millî Piyango'dan büyük ikramiye kazanması ile birlikte çevresinde gelişen olayları anlatmaktadır. Filmde Türk sinemasının bilinen kişilerinden Şener Şen, Münir Özkul, Tuluğ Çizgen, Müge Akyamaç ve Adile Naşit gibi isimler vardır. Film, Sapanca tren istasyonunda çekilmiştir.
Milyarder - Kartal Tibet - 1986 (Final Sahnesi) 03:06
Milyarder - Kartal Tibet - 1986 (Final Sahnesi) 491 izlenme - 10 ay önce Ne milyarmış ama şu milyar, daha elimize geçmeden herkesin iç yüzü ortaya çıktı. Bir de cebimizde olduğunu düşünün, insan ŞEFFAF bir hale gelirdi, aynada bile göremezdik kendimizi!
Milyarder - Şener Şen (1986 - 101 dk) 01:41:33
Milyarder - Şener Şen (1986 - 101 dk) 1.347 izlenme - 2 yıl önce 1980'li yıllarda milli piyango'dan yüksek ikramiye kazanan kişilerin kendilerini gizleme yöntemlerini ilham alan film için ilk girişimler 1985 Şubat'da başladı. Adapazarı, Körfez, ve Sapanca İstanbul'a yakın olmaları sebebiyle aday bölgelerden biriydi. Gerek çevresinin uygunluğu gerekse Sapanca belediyesinin film için yakın temaslardan bulunması sonrası Sapanca seçildi. Sapanca belediyesinin film ekibi ve oyuncular için özel bir tesis tahsis etmesinden kısa süre sonra 1985 mayısında filmin çekimlerine start verildi. Filmin çekimlerine çoğunlukla öğleden sonra başlanıyor bazı bölümler gecenin geç saatlerine kadar sürüyordu. Oyuncuların bir kısmı İstanbul'a bir kısmıda Adapazarı'da evlerine ve ya yakınlarının yanına trenle gittikleri için bir çok bölüm gecikmeli çekilmiştir. Sapanca tren istasyonu lojmanı film nedeniyle yaklaşık 20 gün film ekibine tahsis edilirken istasyonda çalışan gerçek istasyon şefi yıllık izne ayrılmış yerine lojmanda kalmayan bir memur görevlendirilmiştir. Filmde gerçek istasyon şefine ait eşyalar kullanılmış mümkün olduğunca doğal yapıya bağlı kalınmıştır. Filmin rüya sahneleri (Mesud karakterinin rüyasında trende bileti almak isteyenler tarafından saldırıya uğraması) Adapazarı-Sapanca arasında çekilmiş, bu sahnelerde ve boş tek vagonlu trenler kullanılmıştır. Filmde bazı oyuncular film ekibine tahsis edilen tesiste kalmıyorlar akşam satlerinde trenle İstanbul'a dönüyorlar bir sonraki günde öğleye doğru yine trenle Sapanca'ya geliyorlardı. Özellikle yaşanan geç kalmalar nedeniyle yönetmen Kartal Tibet bir çok oyuncuyu bu konuda uyarmıştır. Film için toplam 2 defa bir haftalık dinlenme süresi planlanmıştır.
Poşetli Dede'nin Ölümü 01:24
Poşetli Dede'nin Ölümü 710 izlenme - 2 yıl önce Konya’da “garip” ve “poşetli dede” olarak tanınan kimsesiz kişi, şehirlerarası otobüs terminalinde manevra yapmaya çalışan otobüsün altında kaldı. Otobüsün tekerleği üzerinden geçen “poşetli dede” olay yerinde feci şekilde can verdi. Ondan geriye internette yayınlanan fotoğraflar ve videolar kaldı. Otobüs sürücüsü 31 yaşındaki Mustafa B. gözaltına alınırken, cesedi cep telefonları ile görüntülemek isteyen vatandaşlar dikkati çekti. Konya sokaklarında vücudunun büyük bir bölümüne poşet geçirerek dolaşan ve kimsesiz olduğu düşünülen “poşetli dede”nin cesedi olay yerinde yapılan incelemenin ardından otopsi için Beyhekim Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Polis hayatını kaybeden kişinin kimlik bilgisine ulaşamadı. “Atom mühendisi, Kimya profesörü, biletçi, garip, milyarder” gibi lakaplarla tanınan “poşetli dede”den geriye sosyal medya paylaşılan bu görüntüler kaldı. Kaza haberinin ardından Konya’da birçok kişide sosyal medya hesaplarından üzüntüsünü dile getirdi. Poşetli Baba: http://www.youtube.com/watch?v=xncAd5Lk9FU
Şener Şen - Milyarder (Mesudiyeli Mesut) Dram Sahnesi Müziği 02:22
Şener Şen - Milyarder (Mesudiyeli Mesut) Dram Sahnesi Müziği 513 izlenme - 2 yıl önce Türk Sinemasının 1986 yapımı efsanevi bir Kartal Tibet filmidir Milyarder. Başroldeki Şener Şen kadar yan rollerde oynayan diğer oyuncular (Tuluğ Çizgen, Müge Akyamaç,Ergun Köknar,Uğur yücel vs) şahane oyunculuk çıkarmıştır. Bu müziğin olduğu sahnede ise bu basit ailedeki karmaşıklığı görürüz. Paranın daha ayak seslerinin insanı nasıl değiştirdiğini görürüz. Bu kadar bahsini ettiğimiz sahne: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/60851/milyarder-melodramin-had-safhasi
Milyarder - İkramiye Dansı 01:16
Milyarder - İkramiye Dansı 537 izlenme - 3 yıl önce Türk sinemasının unutulmazlarından Milyarder adlı filmimizde büyük ikramiyeyi kazanan Mesudiye'li Mesut ve ailesi piyango sevincinden dolayı yaptıkları hareketlerle dans dünyasına çığır açarlar.
Dünyanın En Büyük Yelkenli Yatı 01:01
Dünyanın En Büyük Yelkenli Yatı 269 izlenme - 2 yıl önce us milyarder Andrey Melnichenko'nun inşa ettirdiği dünyanın en büyük yatı engin sulardaki yolcuğuna hazırlanıyor. 400 milyon dolar civarında bir rakama mal olacağı tahmin edilen mega yat, Almanya'nın en kuzeydeki eyaletinin merkezi Kiel'de test için suya indirildi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Milyarder - Mesut'un Kâbusları 02:11
Milyarder - Mesut'un Kâbusları 172 izlenme - 2 yıl önce Tren istasyonu şefi Mesut'a büyük ikramiye vurur. Yaşadığı küçük kasabada bu haber her yere yayılır. Mesut'u bu kez bileti çaldırma korkusu sarar. En yakın akrabalarından, karısından hatta kendinden bile şüphelenir olmuştur.
Üniversite Mezunu Olmayan Zenginler 02:17
Üniversite Mezunu Olmayan Zenginler 134 izlenme - 2 yıl önce Kimisi okuldan atıldı,kimisi erken yaşta çalışmak zorunda kaldı,kimisi de kendindeki cevherin farkındaydı ve okulu bir engel olarak görüyordu.Hepsinin ortak bir yönü var;o da popüler kültürün temellerini atan bu insanlar büyük birer vizyonerdi. Kevin MacLeod sanatçısının Juniper adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/...) altında lisanslıdır. Kaynak: http://incompetech.com/music/royalty-... Sanatçı: http://incompetech.com/
Ünlü Milyarder İddaa Sonucu Hostes Oldu 01:30
Ünlü Milyarder İddaa Sonucu Hostes Oldu 80 izlenme - 4 yıl önce Had The Famous Billionaire İddaa Result Hostess Ünlü Milyarder İddaa Sonucu Hostes Oldu
Rus Milyarder Hisarönün'den Ayrıldı! 00:13
Rus Milyarder Hisarönün'den Ayrıldı! 81 izlenme - 3 yıl önce Rus milyarder Roman Abramoviç 1.2 milyar Dolar değerindeki 165 metre boyundaki Eclipse isimli mega yatıyla bir kaç gündür D-Hotel Maris önünde demirliydi. Kendisiyle birlikte bir çok mega yat da demir alanındaydı. Bugün 15:00 sıralarında Eclipse yatı demir alıp rotasını Bodrum'a çevirdi. Onunla birlikte demirde olan yatlar da harekete geçti. Yatı havadan bir helikopter ve denizden bir kaç sürat teknesi de takip ediyordu.
Ermeni kökenli,  Rus Milyarder Karapetyan'ın Süper Lüks Yatı Bodrum'da 05:34
Ermeni kökenli, Rus Milyarder Karapetyan'ın Süper Lüks Yatı Bodrum'da 12 izlenme - 1 yıl önce Ermeni kökenli, Rus milyarder iş adamı Samvel Karapetyan'ın, "Ace" isimli 87 metrelik yatı, Muğla'nın Bodrum ilçesine geldi.