Hoşgeldiniz!

milyoner

Oğlunun Doğum Gününe Striptizci Çağıran Baba 00:40
Oğlunun Doğum Gününe Striptizci Çağıran Baba 8.945 izlenme - 1 ay önce 12 yaşındaki oğlunun doğum gününü farklı bir şekilde kutlamayı tercih eden milyoner baba, striptizci kadınlar çağırdığı ufak bir parti düzenledi.
Aamir Khan'a İzzet Altınmeşe Sorusu Sormak! - Kim Milyoner Olmak İster 02:25
Aamir Khan'a İzzet Altınmeşe Sorusu Sormak! - Kim Milyoner Olmak İster 42.274 izlenme - 4 ay önce Aamir Khan Kim Milyoner Olmak İster?'e konuk oldu. Khan'a yarışmada, ''Awaar Hoon'' adlı şarkının Türkçe versiyonunu söyleyen şarkıcının ismi soruldu. Khan, soruya İzzet Altınmeşe diyerek doğru cevap verdi. İzliyoruz efendim.
Kim Milyoner Olmak İster'e Damga Vuran Transfer Sorusu 01:47
Kim Milyoner Olmak İster'e Damga Vuran Transfer Sorusu 31.385 izlenme - 4 ay önce Kim Milyoner Olmak İster'in 4 Kasım Cumartesi akşamı ekrana gelen yeni bölümünde, 18 yaşındaki yarışmacı Seray Yoldaş'a sorulan futbol sorusu dikkat çekti.
Tüm Soruları Jokersiz Bilen Tarkan 00:38
Tüm Soruları Jokersiz Bilen Tarkan 6.906 izlenme - 1 ay önce Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasına Katılıp Tüm Soruları Jokersiz Bilen Tarkan'ı izliyoruz efendim. Keyifli seyirler...
Düz Mantık Cevabı Sosyal Medyayı Salladı (Kim Milyoner Olmak İster) 02:23
Düz Mantık Cevabı Sosyal Medyayı Salladı (Kim Milyoner Olmak İster) 11.216 izlenme - 1 ay önce Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma programında "Charlie'nin Çikolata Fabrikası filminde fabrikanın sahibi olan ve Johnny Depp'in canlandrıdığı başkarakterin ismi nedir?" sorusuna pratik bir düşünce ile cevap vermek isteyen Üniversite öğrencisi Sümeyye Tekdemir sosyal medyada gündem oldu.
Soruyu Bilemeyince Küfretti 01:41
Soruyu Bilemeyince Küfretti 78.021 izlenme - 1 yıl önce Ekranların sevilen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster’in yeni bölümünde yarışan kadın yarışmacı verdiği cevap ve şaşkınlık şekliyle herkesi şoke etti. 15 bin liralık baraj sorusuna kadar başarıyla gelen yarışmacı verdiği yanlış cevap sonrasında küfretti. Yarışmayı televiyonlarından izleyen seyirciler için o anlar bant yayın olduğundan dolayı önceden önlemi alınarak biplendi. Fakat stüdyo seyircileri ve sunucu Selçuk Yöntem kısa süreli şaşkınlıklarını gizleyemediler. Yarışmadan bin liralık para ödülü ile ayrılan yarışmacı ise gülerek yarışmadan ayrıldı.
Gökhan Özen - Gelemem (2013) 03:41
Gökhan Özen - Gelemem (2013) 241.271 izlenme - 5 yıl önce 1.Milyoner Söz & Müzik: Gökhan Özen 2.Budala Söz & Müzik: Gökhan Özen 3.Seni Seviyorum Söz & Müzik: Gökhan Özen 4.İki Yeni Yabancı Söz & Müzik: Gökhan Özen 5...
Avrupa Güzelini Düşündüren Alkışlarla Yaşıyorum Sorusu (Kim Milyoner Olmak İster) 02:06
Avrupa Güzelini Düşündüren Alkışlarla Yaşıyorum Sorusu (Kim Milyoner Olmak İster) 8.140 izlenme - 2 ay önce Sunuculuğunu Murat Yıldırım'ın yaptığı "Kim Milyoner Olmak İster" yarışmasına katılan ve Almanya’da düzenlenen "Miss Turkuaz 2016" yarışmasında en güzel olarak seçilen Melike Berrak Yüksel, "Şarkısında Kendisi İçin Alkışlarla Yaşıyorum Diyen Sanatçı Kimdir?" sorusunda telefon joker hakkını kullanmış efendim.
Gökhan Özen - Budala 04:10
Gökhan Özen - Budala 231.772 izlenme - 5 yıl önce Milyoner (2013) - SEYHAN MÜZİK PROD.
Kim Milyoner Olmak İster'i Kahkahalara Boğan Yarışmacı 02:11
Kim Milyoner Olmak İster'i Kahkahalara Boğan Yarışmacı 18.839 izlenme - 8 ay önce A TV'nin sevilen dizisi Kim Milyoner Olmak İster? kahkaha dolu anlara sahne oldu. Taksi şoförlüğü yapan yarışmacı Kerem Çetin stüdyoyu kahkahaya boğdu.
Selçuk Yöntememin Yarışmacının Joker Hilesini Anlaması 01:30
Selçuk Yöntememin Yarışmacının Joker Hilesini Anlaması 54.561 izlenme - 1 yıl önce ' Milyoner Olmak İster'de yarışmacının edebiyat sorusunu bilgiyasayar uzmanına sorması üzerine Selçuk Yöntem 'Google'dan yardım alındığını hemen anladı. ATV ekranlarında yayınlanan 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasında bilemediği soru için telefon jokerini kullanan yarışmacının arkadaşı ile arasında geçen dialog Selçuk Yöntem'in dikkatinden kaçmadı. Telefondaki arkadaşına sorunun sadece yarısını okuyarak cevap alan yarışmacıya üstü kapalı şekilde Google iması yapan Yöntem, stüdyodakileri güldürdü.
Kim Milyoner Olmak İster'de Herkesi Ters Köşeye Yatıran Soru 05:43
Kim Milyoner Olmak İster'de Herkesi Ters Köşeye Yatıran Soru 14.874 izlenme - 5 ay önce ATV'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına "Türkçede kelimeler en çok hangi harfle başlar? sorusu damga vurmuş. Uzun süre cevap verip vermemekte zorlanan yarışmacı, kazandığı 30 bin TL'yi riske etmemiş ve "Yarışmadan Çekiliyorum" demiş
Hababam Sınıfı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılırsa 00:44
Hababam Sınıfı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılırsa 2.868 izlenme - 1 ay önce Bütün serilerini bıkmadan sıkılmadan izlediğimiz Hababam Sınıfı, Oğuzhan Ünal tarafından eğlence amaçlı montajlanmış ve Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Kim Milyoner Olmak İster'de Yarışmacının Şok Eden Hayali 00:49
Kim Milyoner Olmak İster'de Yarışmacının Şok Eden Hayali 13.372 izlenme - 8 ay önce ATV'de yayınlanan 'Kim Milyoner Olmak İster?' yarışmasında yarışmacının kurduğu hayal izleyenleri şaşırttı. Şok Eden Hayal (Kim Milyoner Olmak İster 19 Haziran 2017)
 Milyoner'de Murat Yıldırım Sorunun Doğru Cevabını Söyledi 01:38
Milyoner'de Murat Yıldırım Sorunun Doğru Cevabını Söyledi 17.119 izlenme - 11 ay önce "Yarışmamızda seyirci joker hakkında kaç saniyelik süre tanınıyor?" sorusunun yöneltildiği Kim Milyoner Olmak İster'de Murat Yıldırım bir ilke atarak yarışma tarihine geçti.
1 Milyon TL Değerindeki Soru ve Cevabı 01:15
1 Milyon TL Değerindeki Soru ve Cevabı 6.312 izlenme - 5 ay önce Yarışmacı 1 milyon TL deÄŸerindeki soruya geldi fakat çekilmek istedi ve 250 bin TL kazandı. Cevap vermek isteseydiniz hangi seçeneÄŸi seçerdiniz sorusuna -C- şıkkı cevabını verdi.
Milyoner (Slumdog Millionaire) Türkçe Altyazılı Fragman 02:05
Milyoner (Slumdog Millionaire) Türkçe Altyazılı Fragman 43.409 izlenme - 5 yıl önce Milyoner (Slumdog Millionaire) filminin Türkçe altyazılı fragman
İlk Soruda Elenerek Herkesi Güldürdü! 01:28
İlk Soruda Elenerek Herkesi Güldürdü! 57.477 izlenme - 6 yıl önce İlk Soruda Böyle Elendi
Kim Milyoner Olmak İster'de Beklenen 1 Milyonluk Soru 01:40
Kim Milyoner Olmak İster'de Beklenen 1 Milyonluk Soru 5.849 izlenme - 5 ay önce Kim Milyon Olmak İster'in Sezon Finali'nde Çağdaş İrfan Yıldırım 250 Bin Tl'yi kazanmıştı,Kim Milyon İster yeni sezon ilk bölümünde herkesin beklediği soru nihayet geldi
Milyoner Olmak İsterken Caps Olmak 00:30
Milyoner Olmak İsterken Caps Olmak 22.305 izlenme - 2 yıl önce Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmaya katılan üniversite öğrencisi 2. soruda talihsiz bir şekilde elenerek malzeme olmaktan kaçamıyor. Tebrik ediyoruz kendisini
Gökhan Özen - Budala - (2013) 04:10
Gökhan Özen - Budala - (2013) 109.495 izlenme - 5 yıl önce gökhan özen - budala - (2013) - (alisayar)
Twitter Fenomeni, Kim Milyoner Olmak İster'de Rezil Oldu 04:25
Twitter Fenomeni, Kim Milyoner Olmak İster'de Rezil Oldu 20.106 izlenme - 2 yıl önce "Yarışmada beynimi kullanmasam bile en az 15 bin lira alırım" diyen Twitter fenomeni Semih Varol, baraj sorusuna takıldı. ATV ekranlarının ilgiyle izlenen yarışma programlarından Kim Milyoner Olmak İster'de dün akşam tanıdık bir isim yarıştı. "BEYNİMİ KULLANMASAM BİLE..." Daha önce "Kim Milyoner Olmak İster'e katılsam beynimi kullanmasam bile 15 bin lira alırım" diyen Twitter'da fenomen olan Semih Varol, dün akşam Selçuk Yöntem'in karşısındaydı. BARAJI GEÇEMEDİ Baraj sorusuna gelmeden elenen Semih Varol yarışmadan 1000 TL'lik çekle ayrıldı
Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasında İlginç Bursa Sorusu 01:38
Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasında İlginç Bursa Sorusu 3.939 izlenme - 4 ay önce Kim Milyoner Olmak İster’da yanıtı merak edilen sorulardan bir tanesi, Yörükalispor'a Ganalı futbolcu Mohammed Sumaila'yı transfer için nasıl ödeme yapılmıştır? oldu. Cevap: Zeytinyağı
Aamir Khan Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasına Katıldı 01:03
Aamir Khan Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasına Katıldı 4.616 izlenme - 5 ay önce ATV'nin fenomen yarışması 'Kim Milyoner Olmak İster?'de yarışacak olan ünlü oyuncu Khan, yarışmadan kazandığı parayı göçmenlere bağışlayacak.. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
“Kim Milyoner Olmak İster?”de 1 Milyonluk Soruyu Kaçıran Adam! 05:14
“Kim Milyoner Olmak İster?”de 1 Milyonluk Soruyu Kaçıran Adam! 10.384 izlenme - 11 ay önce Türkiye’de 2011 yılından bu yana yayınlanan ve oldukça sevilen yarışma programı olan Kim Milyoner Olmak İster? ilk başta ülkemizde Kim 500 Milyar İster? adıyla yayınlanmış ve Kenan Işık ile özdeşleşmişti. Şimdi ise Murat Yıldırım tarafından sunulan programda yarışmaya İstanbul'dan katılan 30 yaşındaki Emre Toraman 250 bin TL'lik ödül verilen 11. soruya kadar geldi. Ardından sorulan "Kullanmakta olduğumuz takvime göre hangisi tarihte yaşanmış gerçek bir gündür?" sorusunda risk alan Toraman, 20 yıldır bu anı beklediğini ve hala kullanmadığı telefon jokeri hakkını son soruya, yani 1 Milyon TL değerindeki soruya bırakmak istediğini söyledi. Ancak soruda 29 Şubat 1600 olan doğru cevap yerine 29 Şubat 1900’ü seçerek 1 Milyon TL'yi göremeden ve hatta 250 Bin TL yerine 15 Bin TL ödül ile yarışmadan elenen Emre Toraman, eğer doğru cevabı verseydi Murat Yıldırım’a da ilk defa 1 Milyon TL’lik soruyu sorma şansını verecekti.
Ne Kadar Ekmek O Kadar Kumpir (Kim Milyoner Olmak İster) 02:22
Ne Kadar Ekmek O Kadar Kumpir (Kim Milyoner Olmak İster) 2.560 izlenme - 2 ay önce Kim Milyoner Olmak İster'in yeni bölümüne, engelli hayvanlar için kendi imkanlarıyla her türlü malzemeden yürüteç ve protez ayak yapan ve çoğu insanın takdirini kazanan Hasan Kızıl adlı yarışmacının verdiği cevap damga vurdu.
Kim Milyoner Olmak İster'in En Uzun Sorusu 03:04
Kim Milyoner Olmak İster'in En Uzun Sorusu 9.164 izlenme - 1 yıl önce Murat Yıldırım'ın sunumu ile ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster'in yeni bölümünde, uzun Latince kelimenin anlamı soruldu. Bu ilginç sorunun cevabı da kendisi kadar ilgi çekiciydi.
Gökhan Özen - Budala 04:10
Gökhan Özen - Budala 50.179 izlenme - 5 yıl önce Gökhan Özen'in "Milyoner" adlı albümünden ilk klip "Budala" şarkısının klibi Gökhan Özen - Budala Şarkı Sözleri Koşa koşa ardından, bittim halim ortada Seni delice seven kalbim hurda Unutalım olanları, baksın herkes kendi yoluna Adımı değiştirdim senden sonra; budala budala Boş lafla, rüzgarla çıkılmaz bu yola Sen düz git, ben zaten o yana bu yana Yokluğun mertliği bozduğu dünyada sevmekse Karşında budala, budala Zor yokluğunun arkası Gittiğinden bu yana yüreğim sabır taşı Yok unut deme, imkansız Ben garip budala, sen gönül yarası Boş lafla, rüzgarla çıkılmaz bu yola Sen düz git, ben anca o yana bu yana Yokluğun mertliği bozduğu dünyada sevmekse Karşında budala, budala Söz: Gökhan Özen Müzik: Gökhan Özen
Kim Milyoner Olmak İster'de İlk Soruda Elenmek 01:39
Kim Milyoner Olmak İster'de İlk Soruda Elenmek 7.196 izlenme - 1 yıl önce Kim Milyoner Olmak İster'e katılan bir yarışmacı, "İlk soruda elenmek istemiyorum" dedikten hemen sonra yarışmaya veda etti.
İyi Niyetli Hacker - Kim Milyoner Olmak İster 02:09
İyi Niyetli Hacker - Kim Milyoner Olmak İster 17.140 izlenme - 2 yıl önce Efendim olay gayet ilginç ve komik. Açıklama yaparsam spoiler vermiş gibi olurum. O nedenle sadece izleyin. :) İyi seyirler..