Hoşgeldiniz!

miming

Taladro - Kelebek ( Video Klip ) 04:15
Taladro - Kelebek ( Video Klip ) 18.238 izlenme - 3 yıl önce Abone Ol: http://goo.gl/ENuc3o Yönetmen: Ahmet AYDIN Kurgu: Mert UMUL Vokal: Sabra URAL Beat: Esat BARGUN Mix-Mastering: Mehmet KARAÇAYLI ( Miming ) Teşekkürler Cansu PÜSKÜLLÜ Eda PEREİRA Muzaffer ALKAYA ( Rashness ) Ekin SOYAK Emre KARAKUŞ ( Sezar ) Barış BAHAR Foto Özlem ( HATAY ) CEM - SAN Sound Station Prod.
Taladro - Risale (2014) 04:53
Taladro - Risale (2014) 9.770 izlenme - 3 yıl önce Abone Ol: http://goo.gl/ENuc3o Buzzmyvideos tarafından yasal haklara sahiptir. Kopyalanması ve başka hesaplardan yüklenip dağıtılması YASAKTIR! Taladro'dan yeni şarkı "Risale" sizlerle.. Beat: Selçuk Exxis Mix-Mastering: Miming Sözler: Sensizliği saklıyorum bu yara olmadı hiç Sen dışında asla başka birinin olmadım hiç Güneşi görmedim hiç. Şikayetçi değilim ama Henüz yaralarımı saramadın hiç. Seninle gezmedik hiç, kokunu almadım hiç. Gözümde parlaklığı, sevinci görmedin hiç Ne ben, ne sen göz göze gelmedik hiç, Üzülme şikayetçi değilim hiç. Sabaha senle alarmım, geceye senle uykum Bir gündüz ellerini tutmayı bilmedim hiç Aynı kaldırımda yürüyüp aynı tozu yutmadık hiç Üzülme şikayetçi değilim hiç. Adam gibi bir çiçek vermedim hiç Yanaklarının soğuk yerini ellerimle ısıtmadım. Gözyaşın olmadım hiç, özür ne bilmedim hiç Özledim.. Bağışla, şikayet değil bu hiç. Özür dilerim Sonbahar değilim diye solmadım hiç Aslında neredeyim, neredesin de sormadım hiç Gelemedim be bir bulut olmadım hiç Boşver, bir umut doğmadı hiç. Ve sen de "diyar diyar gez beni bul" sanki diyor, Denemedim mi sandın gülüm bir bitmek bilmedi yol Günbatımı, bu gurbet içime sinmedi yoo Bu hasret bu yara çok kanıyor Aynı şehrin aynı rüzgarını tatmadık hiç Bizi aynı şehrin ani yağmurları ıslatmadı Bir sabah kahvaltısı, ellerin ellerim üstünde Kahveni yudumlarken dudaklarıma bakmadın hiç. İlginç.. Başını sağ omzumun üst kısmına yaslamadın hiç Ben de gerip göğsümü erkeklik taslamadım hiç Ne olur çık gel başımı başka birine yaslamadım Üzülme, şikayetçi değilim hiç. Kaderim gülmedi hiç, seninle donmadık hiç Sırtına atıp montumu falıma bakmadın hiç. Sahi, umudun bitti mi? Benim ki hayır. İlginç, senden şikayetçi değilim hiç Sarılmak nasıl bişey? Özlemek kadar zor mu? İçime attım acımı her gece hayra yordum. Yakından bakmak peki gurbet gibi zor mu ? Belli etmesen de o gece benden fazla ağlıyordun Son bu! Çünkü sensizliği sevmedim hiç Zor bu, acını acını kaldıramıyor vücudum ve Son bu! Sana yemin olsun beklemediğin bir ara çıkıp gelecem Kader; başka bir son bul. Bu yüzden ölmedim hiç, ümidim kesilmedi Kalbime ok gibi saplanan gurbet tek bir gün eksilmedi. Bu yüzden açıklarda yüzüyorum ya, bu yüzden eksiğim ve Bu yüzden sessiz gemim. Seninle sarılmadık. Çok şükür, satılık duygularla Başka birine, başka bahara satılmadık. Kokunu bilmesem de ellerini tanımasam da Hayalin, gözlerin ve bir çay anı masamda. Seninle yıldızlara bakmadım hiç, gökyüzün olmadım hiç Bir umut yazdım seni.. Şişenin koyup dibine mektubu yolladım, yolladım da Sanırım sahiline vurmadı hiç. Acımdan uyumadım hiç. Birazcık açım da boşver, seninle doymadık hiç. Zaten yanında olamadım hiç, Ama üzülme senden şikayetçi olmadım hiç. Ne bir gün üzdün beni, ne bir gün kırdın Ne kızgınım bugün sana, ne de kırgın Ne bir gün üzdün beni, ne bir gün kırdın Ne kızgınım bugün sana, ne de kırgın İlginç..
Miming & Mert Umul - Astalavista 03:39
Miming & Mert Umul - Astalavista 4.102 izlenme - 4 yıl önce Miming & Mert Umul - Astalavista (Yeni Klip 2013) Şarkı Sözleri: Miming Narkozu verdim şarkılarla hadi bak bu da demi nasıl? Kıskandırıcı.. Kesilince de çıtlat bana bulalım bir iki tane kalp hızlandırıcı Seyir halin yorgun gibi bana göre değil bebbe kokuşuk sanatın Bırakın lan yaşasın kafasını içip de içine s*çtığı kovanın. Yeter ama bu kadarı kafanı ota vurup sarmak için bana frekans açma Yaptıklarına gelince de beklenen oldu komik çocuk ağzına s*çmam. Dur hele kaçma! Baştan başla.. Yapabileceğin en ustaca punch'la Deli gibi sevenini kandırır ama ses tonu tırt hele ki sözler saçma. Kandırmayın artık Araf'ı, gerçekleri söylesin birileri ona Diss değil insanlık önerisi rap yapma moruk nasihat benden sana Pusulana yön çiz devşir aklını başına kanma gaz veren yorumlara Daha kalıcı bir iş bul kendine artık mikrofon başında horuldama Mimiking hard battle azrailin olur ağzına aldığın her kelimen için Çekerim silleyi bu sanatı bok eden asılması gerek olan her p*ç için Ben istersem giderim, gidişim seri olur ama bir gün jet gibi gelirim Kardan Adam'a yağmur gibi yağar her damlada bir yerini eritirim. Nakarat x 2 Susman için de çok az zamanın kaldı Ve kazanan kim diye de sorma saldır Bu kadarı çok sana hadi baboş iyi günler See you later.. ASTALAVİSTA! Yaptığın işleri yan yana koy ve de bak bakalım bebe hangisi destan? Mert Umul Sektöre 5 sene bastırıp aslanın ağzına ekmeği alıp ot koydun La Pussycat Dolls'du idolünüz, şimdi ben. Söylesene hani Mert toy'du? Ve barikat koydum aramıza bunun hedefi açığa çıkarıp vurmak amacı Ve de kur da kapanı kurup sulha varalım hadi şutla ananı o hususta tamamız O-ooo hızımıza yetişeni göremedim henüz hacı, yanlış mıyım? Koçum o denize gömerim tayfanı boydan bulaşma bu yanlış kıyı. Kalkıştığın son iş bana diss derim yoksa görürsün kaç bucak alem Karakterini kaldır yerden tak sıfatına gel bana aklışlayım.. Çaldı savaş çanı, topunuz yavaşladı, kökünü ben haşladım diye mi revaçtasın? Niye bi cam açmadın? Niyeti beleş karı diye bi bok olmadı piyasadan rap aşağı Düştü ve güldünüz haliniz aynı ve bissürü ib*elik döndü de sustum.. Başladı şimdi de taşları üstüme koyup da kaçmayı bildiniz üstün. O**spu topladı bohçasını ben 3 senedir görmedim piyasada batarya tayfası kadar kolpasını Bi de hala utanmadan rap bizim yaptığımızdı diyorsun Şerefsizlik marka sizde joker ise cio'suu... Nakarat x 2 Susman için de çok az zamanın kaldı Ve kazanan kim diye de sorma saldır Bu kadarı çok sana hadi baboş iyi günler See you later.. ASTALAVİSTA! Yaptığın işleri yan yana koy ve de bak bakalım bebe hangisi destan?
Mert Umul & Miming - Saf Dışı 02:35
Mert Umul & Miming - Saf Dışı 3.273 izlenme - 5 yıl önce Şarkı Sözleri: Mert Umul: Mert Umul aga Miming kick'i ver Rap piyasası emo dolu ya da tikiler Ona bi de mic'i ver yaralı façalı klimacı falan G*tü kadar fame işte Nikki Benz Deneme basmicam derine daksil İnene bungee jump bu da mı kasti? Bu da mı aksi ya da bu da mı bol beyin? Bu da mı Sabri şutu la bu da mı gol değil? Tek deneme wack lamere sek deme de kes Limiti çek bitirim eksene de geçmedi mi rap? İktidara göre evinde suç olur 'donsuzluk' Babanı gördüğümde soracam 'bu çocuk olmuş mu?' Bi sigaram bi kalemim Cappuccino'm Ben koşturdum sen dinlerken Papi Chulo S.S.P aga bunun lamı cimi yok En delikanlınız da karı gibi loo Nakarat x 2: Aynı başarıyı paylaşır aynı ekip oluruz saf dışı Kaygılarını uzak tut 'olmadı' diye zoruna giderse müziğin saf dışı Miming: Fame için gerek aga çok servet Beat için gerek olur bro bol şehvet Gül gibi rap al hadi bir demet Bu da kim? De hadi bana de Deli Memed İnciri taşladım yaktım sigarayı Tuborg'a devam hacı alamadık Tequila'yı Para b*k gibi ama bizde yok gibi Sık ipi çıkmasın içimizden Biggie Gizlinin en koyu olduğu renk Ben yarış aracıyım hommie sen binek Sound Station en kaliteli müzik evi O hiphop hormonlu tomat bu ise cherry 2000'de bana indi inme Hatmettik Türkçe Rap'i her stilde Bi cacık olaman o tipinle çünkü Senden daha sexi Yıldız Tilbe Nakarat x 2: Aynı başarıyı paylaşır aynı ekip oluruz saf dışı Kaygılarını uzak tut 'olmadı' diye zoruna giderse müziğin saf dışı
Miming - Mert Umul Saf İçi 02:38
Miming - Mert Umul Saf İçi 2.205 izlenme - 4 yıl önce Mert Umul...
Miming Feat. Taladro - Erimiyor Karlar 04:05
Miming Feat. Taladro - Erimiyor Karlar 1.464 izlenme - 4 yıl önce Miming - Altı albümünden "Erimiyor Karlar" isimli parça yayında! Mix&Mastering:Mehmet Karaçaylı (Miming) Tasarım & Slayt:Kaan Eren Özmen ULAŞIM: https://www.... Şarkı Sözleri: Hayatla kumar bu tutmuyor ki zarlar kalbime bakiyorumda bitmiyor kiranlar geriye döndügümde yazdigim su "kan"lar ve artik bassakta erimiyor ki karlar Nitekim,yüzümü gülümseten anlar Bosver,beni göz yaslarim anlar Yanimda degilsiniz,olamazsiniz da Günesi esirgiyor baktigim bu daglar Miming Verse: Korkuyorsun,çünkü herkes adini söylüyor Siktir ol be gelme canim hiç dayanmiyor Yok gerek sana her nida bir elveda Acim tamam da gülüm sevgin ömür sürmüyor Yüzün mü kaldi ki? Bakmaya konusmaya Ben yoruldum seninle ask için savasmaya Ne istek ne sevgi yetmedi kavusmaya Ömür boyu mahkumum yokluguna alismaya Dertli kumbaramda milyonlarca sen var Keskin inandigindan derin yaram,iz var. Bu aci,geçmez ama alistirir Dön bi bak dünümde Yarim kalan BIZ var. Mutlu olma eger ben mutlu degilsem Ve simdikinden farkli olmaz muamelem gelirsen Göz yasimin yarattigi okyanusta boguyorum hayallerimi Tam yeridir delirsem Hayatla kumar bu tutmuyor ki zarlar kalbime bakiyorumda bitmiyor kiranlar geriye döndügümde yazdigim su "kan"lar ve artik bassakta erimiyor ki karlar Nitekim,yüzümü gülümseten anlar Bosver,beni göz yaslarim anlar Yanimda degilsiniz,olamazsiniz da Günesi esirgiyor baktigim bu daglar Taladro Verse: Kim suçlu göster bu romanda Artik fazlasiyla geldin üstüme saniye duramamda Gidersen dönemem dönsem bulamamda Eminim gözlerimi özler bu zaman da Sensizligi yasiyorken sözler bu odamdan Uçup gider kaybolur yillar bu dumandan Yanip söner feri kaçar gözler bunamamdan Israr etme yitip giden bir ask için duramamda Kurumus bir çiçek bu fayda yok sulamam da Artik ne yapsamda kafamda kuramam bak! Ölürüz duramazsak çikar karakterini küflenen bu asgin atak Suretim bak kaybolup giden günler ve birak biz disinda sag kalan yok kahbe dünden Direk ünlem! Bu yüzden direk ünlem! sadece seni baglar bos bulunup kahpe gülmen. Hayatla kumar bu tutmuyor ki zarlar kalbime bakiyorumda bitmiyor kiranlar geriye döndügümde yazdigim su "kan"lar ve artik bassakta erimiyor ki karlar Nitekim,yüzümü gülümseten anlar Bosver,beni göz yaslarim anlar Yanimda degilsiniz,olamazsiniz da Günesi esirgiyor baktigim bu daglar
Mert Umul & Miming - Saf Dışı 02:35
Mert Umul & Miming - Saf Dışı 1.312 izlenme - 5 yıl önce Çizgiciler Productions sunar.. Antakya'dan Miming ile Mert Umul'un Saf Dışı isimli şarkısına çekmiş olduğu video klip. İyi Seyirler :) Yönetmen: Recep FAKİROĞLU
Miming & Mert Umul - Astalavista 03:39
Miming & Mert Umul - Astalavista 1.284 izlenme - 4 yıl önce Miming & Mert Umul - Astalavista ( Video Klip 2013 )
Miming Ft. Taladro - Erimiyor Karlar (2014) 04:05
Miming Ft. Taladro - Erimiyor Karlar (2014) 1.068 izlenme - 4 yıl önce Miming - Altı albümünden "Erimiyor Karlar" isimli parça yayında! Mix&Mastering:Mehmet Karaçaylı (Miming) Tasarım & Slayt:Kaan Eren
Mert Umul & Miming - Sokak (2014) 02:41
Mert Umul & Miming - Sokak (2014) 539 izlenme - 4 yıl önce Mert Umul ve Miming'in yeni çalışmasıdır. Şarkının tüm kayıt ve prodüksiyon işlemleri Sound Station Müzik Evinde Mehmet Karaçaylı (Miming) tarafından yapılmı...
Mert Umul & Miming - Saf Dışı 02:35
Mert Umul & Miming - Saf Dışı 861 izlenme - 5 yıl önce Antakya'dan Miming ile Mert Umul'un Saf Dışı isimli şarkısına çekmiş olduğu video klip... Şarkı Sözleri: Mert Umul: Mert Umul aga Miming kick'i ver Rap piyasası emo dolu ya da tikiler Ona bi de mic'i ver yaralı façalı klimacı falan G*tü kadar fame işte Nikki Benz Deneme basmicam derine daksil İnene bungee jump bu da mı kasti? Bu da mı aksi ya da bu da mı bol beyin? Bu da mı Sabri şutu la bu da mı gol değil? Tek deneme wack lamere sek deme de kes Limiti çek bitirim eksene de geçmedi mi rap? İktidara göre evinde suç olur 'donsuzluk' Babanı gördüğümde soracam 'bu çocuk olmuş mu?' Bi sigaram bi kalemim Cappuccino'm Ben koşturdum sen dinlerken Papi Chulo S.S.P aga bunun lamı cimi yok En delikanlınız da karı gibi loo Nakarat x 2: Aynı başarıyı paylaşır aynı ekip oluruz saf dışı Kaygılarını uzak tut 'olmadı' diye zoruna giderse müziğin saf dışı Miming: Fame için gerek aga çok servet Beat için gerek olur bro bol şehvet Gül gibi rap al hadi bir demet Bu da kim? De hadi bana de Deli Memed İnciri taşladım yaktım sigarayı Tuborg'a devam hacı alamadık Tequila'yı Para b*k gibi ama bizde yok gibi Sık ipi çıkmasın içimizden Biggie Gizlinin en koyu olduğu renk Ben yarış aracıyım hommie sen binek Sound Station en kaliteli müzik evi O hiphop hormonlu tomat bu ise cherry 2000'de bana indi inme Hatmettik Türkçe Rap'i her stilde Bi cacık olaman o tipinle çünkü Senden daha sexi Yıldız Tilbe Nakarat x 2: Aynı başarıyı paylaşır aynı ekip oluruz saf dışı Kaygılarını uzak tut 'olmadı' diye zoruna giderse müziğin saf dışı
Yekta & Taladro & Miming - 3 Yıl 03:33
Yekta & Taladro & Miming - 3 Yıl 529 izlenme - 4 yıl önce Yekta, Taladro ve Miming - 3 Yıl
Miming ft. Taladro - Erimiyor Karlar (2014) 04:05
Miming ft. Taladro - Erimiyor Karlar (2014) 305 izlenme - 4 yıl önce Miming - Altı albümünden "Erimiyor Karlar" SÖZLER: Hayatla kumar bu tutmuyor ki zarlar kalbime bakıyorumda bitmiyor kıranlar geriye döndüğümde yazdığım şu "kan"lar ve artık bassakta erimiyor ki karlar Nitekim,yüzümü gülümseten anlar Boşver,beni göz yaşlarım anlar Yanımda değilsiniz,olamazsınız da Güneşi esirgiyor baktığım bu dağlar Miming Verse: Korkuyorsun,çünkü herkes adını söylüyor Siktir ol be gelme canım hiç dayanmıyor Yok gerek sana her nida bir elveda Acım tamam da gülüm sevgin ömür sürmüyor Yüzün mü kaldı ki? Bakmaya konuşmaya Ben yoruldum seninle aşk için savaşmaya Ne istek ne sevgi yetmedi kavuşmaya Ömür boyu mahkumum yokluğuna alışmaya Dertli kumbaramda milyonlarca sen var Keskin inandığından derin yaram,iz var. Bu acı,geçmez ama alıştırır Dön bi bak dünümde Yarım kalan BİZ var. Mutlu olma eğer ben mutlu değilsem Ve şimdikinden farklı olmaz muamelem gelirsen Göz yaşımın yarattığı okyanusta boğuyorum hayallerimi Tam yeridir delirsem Hayatla kumar bu tutmuyor ki zarlar kalbime bakıyorumda bitmiyor kıranlar geriye döndüğümde yazdığım şu "kan"lar ve artık bassakta erimiyor ki karlar Nitekim,yüzümü gülümseten anlar Boşver,beni göz yaşlarım anlar Yanımda değilsiniz,olamazsınız da Güneşi esirgiyor baktığım bu dağlar Taladro Verse: Kim suçlu göster bu romanda Artık fazlasıyla geldin üstüme saniye duramamda Gidersen dönemem dönsem bulamamda Eminim gözlerimi özler bu zaman da Sensizliği yaşıyorken sözler bu odamdan Uçup gider kaybolur yıllar bu dumandan Yanıp söner feri kaçar gözler bunamamdan Israr etme yitip giden bir aşk için duramamda Kurumuş bir çiçek bu fayda yok sulamam da Artık ne yapsamda kafamda kuramam bak! Ölürüz duramazsak çıkar karakterini küflenen bu asgın atak Suretim bak kaybolup giden günler ve bırak biz dışında sağ kalan yok kahbe dünden Direk ünlem! Bu yüzden direk ünlem! sadece seni bağlar boş bulunup kahpe gülmen. Hayatla kumar bu tutmuyor ki zarlar kalbime bakıyorumda bitmiyor kıranlar geriye döndüğümde yazdığım şu "kan"lar ve artık bassakta erimiyor ki karlar Nitekim,yüzümü gülümseten anlar Boşver,beni göz yaşlarım anlar Yanımda değilsiniz,olamazsınız da Güneşi esirgiyor baktığım bu dağlar Mix&Mastering:Mehmet Karaçaylı (Miming) Tasarım & Slayt:Kaan Eren Özmen
Anteke Crew - 4 Megapiksel Albüm Tanıtımı 04:04
Anteke Crew - 4 Megapiksel Albüm Tanıtımı 335 izlenme - 8 yıl önce
Miming - Okyanusta Kaldı Umut 03:10
Miming - Okyanusta Kaldı Umut 123 izlenme - 3 yıl önce Miming - Okyanusta Kaldı Umut (Video Klip 2014) Lyrics Şarkı Sözleri: Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Kurgu: Mert UMUL Yönetmen: Mert UMUL & Onur ŞAHUTOĞLU
Miming - Senden Sonrası 04:05
Miming - Senden Sonrası 127 izlenme - 4 yıl önce Miming - Senden Sonrası
Mert Umul & Miming - Saf Dışı 02:35
Mert Umul & Miming - Saf Dışı 64 izlenme - 3 yıl önce Mert Umul & Miming - Saf Dışı ( Video Klip ) 2013 Şarkı Sözleri: Mert Umul: Mert Umul aga Miming kick'i ver Rap piyasası emo dolu ya da tikiler Ona bi de mic'i ver yaralı façalı klimacı falan G*tü kadar fame işte Nikki Benz Deneme basmicam derine daksil İnene bungee jump bu da mı kasti? Bu da mı aksi ya da bu da mı bol beyin? Bu da mı Sabri şutu la bu da mı gol değil? Tek deneme wack lamere sek deme de kes Limiti çek bitirim eksene de geçmedi mi rap? İktidara göre evinde suç olur 'donsuzluk' Babanı gördüğümde soracam 'bu çocuk olmuş mu?' Bi sigaram bi kalemim Cappuccino'm Ben koşturdum sen dinlerken Papi Chulo S.S.P aga bunun lamı cimi yok En delikanlınız da karı gibi loo Nakarat x 2: Aynı başarıyı paylaşır aynı ekip oluruz saf dışı Kaygılarını uzak tut 'olmadı' diye zoruna giderse müziğin saf dışı Miming: Fame için gerek aga çok servet Beat için gerek olur bro bol şehvet Gül gibi rap al hadi bir demet Bu da kim? De hadi bana de Deli Memed İnciri taşladım yaktım sigarayı Tuborg'a devam hacı alamadık Tequila'yı Para b*k gibi ama bizde yok gibi Sık ipi çıkmasın içimizden Biggie Gizlinin en koyu olduğu renk Ben yarış aracıyım hommie sen binek Sound Station en kaliteli müzik evi O hiphop hormonlu tomat bu ise cherry 2000'de bana indi inme Hatmettik Türkçe Rap'i her stilde Bi cacık olaman o tipinle çünkü Senden daha sexi Yıldız Tilbe Nakarat x 2: Aynı başarıyı paylaşır aynı ekip oluruz saf dışı Kaygılarını uzak tut 'olmadı' diye zoruna giderse müziğin saf dışı
Miming & Mert Umul - Saf İçi 02:38
Miming & Mert Umul - Saf İçi 48 izlenme - 3 yıl önce Miming & Mert Umul - Saf İçi (Video Klip) Şarkı Sözleri: Miming: Az gelir bana; sana yaptığım her şey Feat değil! Olması gereken SazanTape Kanser olur kulağın bizi duymasa Nasıl Fame olucan Deli Memed koymasa? Biz var ederiz her şeyi yoktan Sanırım ölümüm olacak Tuborg'tan Kaç kurtul! Klavye artizi Bu da Saf Dışı vol2 partisi İçmeden kafa olur her dinleyen Rapçi olamazsın ritim bilmeden Şaka mısın? Ne ulan derdin? Zorlayıp almadık kendin verdin Gönlünü? Evet evet gönlünü İlk okul rapçisi tam oturmuş önlüğü Espri yapar ama kendi bile gülmez Mimiking a.k.a bileği bükülmez Kalk hadi! Şov var kaçırma şenliği Özü yok, sözü tırt, emanet benliği Leame! Yakışmadı kankime Hiphop'un Ronaldo'su selam eder Sabri'ye Nakarat x 2: Saf dışı kaldınız aklınız içte anahtarı koltuğun altına gizle Tam tersi bu kez ekip saf içine pasladı topu Mert, Memo soktu tam içine Mert Umul: Yine Mert Umul aga Miming bi de clap atın hacı O tekerin üstünde atıyorum patinajı Rapçi kinli bana fakat göz atar la manitası Fazla havalısın aga sanki klimanız açık 10 seneni ver yine de posterini asmaz Bu toplumun tek hedefi konserini basmak Lan ağzınla kuş tutsan yaranamazsın kimseye Sevişken oğlu vekillerin parayı bastı kışlaya Arkamdan atarsın ibne falan Bi de face'ten yazar; hacı feat ne kadar? Rapçinin de tarzıdır bu; Sanat! Dedi mi haz almak Sanırım almışsın o karakterini pazardan Ruhunuzu satarsınız bir tomar kağıda Bre sen sahneye çıkınca piston aşağıda Saf dışından barikatı ipimle çıkyom E bi de evlat bence tanrı seni tipinle sınıyor Nakarat x 2: Saf dışı kaldınız aklınız içte anahtarı koltuğun altına gizle Tam tersi bu kez ekip saf içine pasladı topu Mert, Memo soktu tam içine
Miming - Duygular Alemi (Düet Burak K.) 03:15
Miming - Duygular Alemi (Düet Burak K.) 29 izlenme - 4 yıl önce Miming - Duygular Alemi (Düet Burak K.)