Hoşgeldiniz!

Mimoza Shkodra

Mimoza Shkodra Dhe Seldi Qalliu - Pare Pare 03:22
Mimoza Shkodra Dhe Seldi Qalliu - Pare Pare 22.718 izlenme - 3 yıl önce
Gena ft Mimoza Shkodra -Pike ne oqean  2015 03:35
Gena ft Mimoza Shkodra -Pike ne oqean 2015 14.071 izlenme - 2 yıl önce Gena ft Mimoza Shkodra -Pike ne oqean 2015
Mimoza Shkodra - Me Doje Ti 02:54
Mimoza Shkodra - Me Doje Ti 14.345 izlenme - 3 yıl önce Mimoza Shkodra - Me doje ti (Yeni Klip 2013)
Skivi Ft Mimoza Shkodra & Nora Istrefi - Na (Official Video Media} 03:42
Skivi Ft Mimoza Shkodra & Nora Istrefi - Na (Official Video Media} 5.445 izlenme - 2 yıl önce Skivi ft Mimoza Shkodra & Nora Istrefi - Na (Official Video Media}
Mimoza Shkodra -Ki me ni  2015 03:23
Mimoza Shkodra -Ki me ni 2015 663 izlenme - 1 yıl önce Mimoza Shkodra -Ki me ni 2015 https://www.facebook.com/pages/Muzikshqip-2014/718715288188513?fref=ts
Mimoza Shkodra - Me doje ti {official video media} 02:54
Mimoza Shkodra - Me doje ti {official video media} 995 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri: Me vrave ti zemer si gjithmone kte here jo nuk ta fal ti gjithmone keshtu vepron pse ma ben me kast me ke thon se vetem ty te du edhe pa mu jo s'munesh me jetu fantastik do mbetesh ti per mu ndaj sot me vret.. Ref:: Se un zemer e kam 1 emer Jam si çdo femer Me doje ti Se ti zemer e ke 1 emer Jo si cdo femer ndjenjat ti fala ty.... Te doja me zemer dhe te du pas kohen nuk e kthej edhe pse mbone me lotu per ty vazhdoj te n`Djej me ke thon se vetem ty te du edhe pa mu jo smunesh me jetu fantastik do mbetesh ti per mu ndaj sot me vrett.. Ref:: Se un zemer e kam 1 emer Jo si cdo femer Me doje ti Se ti zemer e ke 1 emer Jam si cdo femer ndjenjat ti fala ty....
Mimoza Shkodra - Fllad Veror 03:05
Mimoza Shkodra - Fllad Veror 57 izlenme - 6 ay önce Mimoza Shkodra - Fllad Veror (Official Video HD) 2016 En güncel videolar, en popiler içerikler ve en yeni şarkıları, yüksek ses kalitesi ve şarkı sözleri ile wwww.izlesene.com/kadirbaykal kanalıma abone olarak takip edebilirsiniz.
Mimoza Shkodra -Boll inati   Gezuar 2017 03:06
Mimoza Shkodra -Boll inati Gezuar 2017 0 izlenme - 2 hafta önce Mimoza Shkodra -Boll inati Gezuar 2017 https://www.facebook.com/Muzikshqip-2016-718715288188513/?fref=ts