Hoşgeldiniz!

Mimoza Shkodra

Mimoza Shkodra Dhe Seldi Qalliu - Pare Pare 03:22
Mimoza Shkodra Dhe Seldi Qalliu - Pare Pare 22.938 izlenme - 3 yıl önce
Mimoza Shkodra - Me Doje Ti 02:54
Mimoza Shkodra - Me Doje Ti 14.393 izlenme - 4 yıl önce Mimoza Shkodra - Me doje ti (Yeni Klip 2013)
Skivi Ft Mimoza Shkodra & Nora Istrefi - Na (Official Video Media} 03:42
Skivi Ft Mimoza Shkodra & Nora Istrefi - Na (Official Video Media} 5.501 izlenme - 3 yıl önce Skivi ft Mimoza Shkodra & Nora Istrefi - Na (Official Video Media}
Mimoza Shkodra -Ki Me Ni  2015 03:23
Mimoza Shkodra -Ki Me Ni 2015 698 izlenme - 2 yıl önce Mimoza Shkodra -Ki me ni 2015 https://www.facebook.com/pages/Muzikshqip-2014/718715288188513?fref=ts
Mimoza Shkodra - Me doje ti {official video media} 02:54
Mimoza Shkodra - Me doje ti {official video media} 1.000 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri: Me vrave ti zemer si gjithmone kte here jo nuk ta fal ti gjithmone keshtu vepron pse ma ben me kast me ke thon se vetem ty te du edhe pa mu jo s'munesh me jetu fantastik do mbetesh ti per mu ndaj sot me vret.. Ref:: Se un zemer e kam 1 emer Jam si çdo femer Me doje ti Se ti zemer e ke 1 emer Jo si cdo femer ndjenjat ti fala ty.... Te doja me zemer dhe te du pas kohen nuk e kthej edhe pse mbone me lotu per ty vazhdoj te n`Djej me ke thon se vetem ty te du edhe pa mu jo smunesh me jetu fantastik do mbetesh ti per mu ndaj sot me vrett.. Ref:: Se un zemer e kam 1 emer Jo si cdo femer Me doje ti Se ti zemer e ke 1 emer Jam si cdo femer ndjenjat ti fala ty....
Mimoza Shkodra - E urrej 03:11
Mimoza Shkodra - E urrej 31 izlenme - 7 ay önce Mimoza Shkodra - E urrej (Music Video) 2017 Şarkı Sözleri (Lyrics) dimrin e ftoht e zgjedhe tjetren para meje m'le bor ne zemer nuk e prita kurr prej teje vetmi e zez nuk me le aspak shpres mashkull i keq i pabes e urrej secilen dit kur ty tjetra t'puth me shpirt e ti prap nuk e kupton gjysma zemres ende te don e urrej secilen dit kur ty tjetra t'puth me shpirt e urrej se vuaj sa her t'puth buza e huj t'lutem me thuj a esht loti im veq uj veq bardh e zi jeta ska ngjyr pa ty vetmi e zez nuk me le aspak shpres mashkull i keq i pabes e urrej secilen dit kur ty tjetra t'puth me shpirt e ti prap nuk e kupton gjysma zemres ende te don e urrej secilen dit kur ty tjetra t'puth me shpirt e urrej se vuaj sa her t'puth buza e huj e urrej secilen dit kur ty tjetra t'puth me shpirt e ti prap nuk e kupton gjysma zemres ende te don
Mimoza Shkodra - Fllad Veror 03:05
Mimoza Shkodra - Fllad Veror 59 izlenme - 1 yıl önce Mimoza Shkodra - Fllad Veror (Official Video HD) 2016 En güncel videolar, en popiler içerikler ve en yeni şarkıları, yüksek ses kalitesi ve şarkı sözleri ile wwww.izlesene.com/kadirbaykal kanalıma abone olarak takip edebilirsiniz.
Genc Prelvukaj feat. Mimoza Shkodra - Jemi nda 03:16
Genc Prelvukaj feat. Mimoza Shkodra - Jemi nda 3 izlenme - 2 ay önce Produced by : Genc Prelvukaj Video : Black Fish Language : Albanian Country : Republic of Kosovo C - Black Fish Entertainment www.facebook.com/gencprelvukajkosovo www.facebook.com/blackfishks
Mimoza Shkodra -Boll inati   Gezuar 2017 03:06
Mimoza Shkodra -Boll inati Gezuar 2017 8 izlenme - 8 ay önce Mimoza Shkodra -Boll inati Gezuar 2017 https://www.facebook.com/Muzikshqip-2016-718715288188513/?fref=ts