Hoşgeldiniz!

Ming Videoları İzle

Yao Ming'in Kariyerinin En İyi 10 Hareketi 02:50
Yao Ming'in Kariyerinin En İyi 10 Hareketi 4.033 izlenme - 2 ay önce Basketbol tarihinin en iyi pivot dev adamı kabul edilen Yao Ming savunma oyuncuları arasında sivrilmiş dünyaca ünlü bir figür ve Çinli kahramandır. Çok az oyuncu Yao Ming’in kariyeri boyunca sahip olduğu uluslararası hayran kitlesine sahip olmuştur. Ve kendisi, hayranlarının karşısına her zaman istikrarlı muhteşem hareketleriyle çıkmıştır. Gelin şimdi Yao Ming’in muazzam kariyerinin en iyi 10 hareketine göz atalım!
Dünyanın En Uzun Çifti Rekorunu Aldılar 02:12
Dünyanın En Uzun Çifti Rekorunu Aldılar 2.005 izlenme - 2 yıl önce Çinli Sun Ming ve karısı Xu Yan dünyanın en uzun çifti olma unvanını aldı. Sun 236,17 santimetre karısı Yan ise 187,3 santimetre ile en uzun çifti unvanıyla Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi. Sun basketbolcu karısı Yan ise hentbol oyuncusu. 2009 Çin Ulusal Oyunları'nda tanışan çift 2013 yılında Pekin'de evlendi.
HİNDİ ÇİNİ FETİHLERİ / Europa Universalis IV : Türkçe Ming - Bölüm 4 32:39
HİNDİ ÇİNİ FETİHLERİ / Europa Universalis IV : Türkçe Ming - Bölüm 4 58 izlenme - 2 hafta önce Europa Universalis IV'ün Türkçe Rehber Oynanış Videosunda , Ming Devleti İle Oynayarak Asyanın Hükümdarı Olmaya Çalışıyoruz. Ekonomi Ve Askeri Gücü İle Göz Korkutan , Bu İmparatorlukla Ne Kadar Gelişebileceğimizi , Hep Birlikte Göreceğiz Babuşlar. İyi Seyirler. -----------------------------------Sponsorlarım----------------------------------- TeamSpeak 3 Server Sponsorum ; http://www.teamspeaktr.com ---------------------------------Mobil Uygulamam--------------------------------- Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , Android Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/372faZ Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , İOS Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/tAZH8g -------------------------------Sosyal Medya Linklerim------------------------------ SpastikGamers - YouTube Kanalım ; https://goo.gl/O3ULoa SpastikGamers - İzlesene Kanalım ; https://goo.gl/cF5YhY SpastikGamers - Facebook Sayfam ; https://goo.gl/hux1RD SpastikGamers - Twitch Kanalım ; http://goo.gl/6CTRZy SpastikGamers - Google Sayfam ; https://goo.gl/0xzXXM SpastikGamers - Steam Profilim ; http://goo.gl/NNSJAA SpastikGamers - Steam Grubum ; http://goo.gl/psKvjW ---------------------------------Özel Açıklama------------------------------------ SpastikGamers YouTube Kanalına Hoşgeldiniz , Bu Kanalda Birbirinden Eğlenceli Oyun Videolarını İzleyebilir Ve Zamanınızı Daha Keyifli Geçirebilirsiniz. Birbirinden İlginç Eğlenceli Oyunların Yanı Sıra , Strateji , Aksiyon , Savaş Ve Bağımsız Yapım Oyunların Videolarını , Bu Kanalda İzleyebilirsiniz. Oyun Videolarında Aradığınız Şey Eğlenceyse Doğru Adresteniz , Sizde Abone Olarak Kanalımızdaki Eğlenceye Ortak Olabilirsiniz.
BEN TEK SİZ HEPİNİZ / Europa Universalis IV : Türkçe Ming - Bölüm 2 32:15
BEN TEK SİZ HEPİNİZ / Europa Universalis IV : Türkçe Ming - Bölüm 2 57 izlenme - 2 hafta önce Europa Universalis IV'ün Türkçe Rehber Oynanış Videosunda , Ming Devleti İle Oynayarak Asyanın Hükümdarı Olmaya Çalışıyoruz. Ekonomi Ve Askeri Gücü İle Göz Korkutan , Bu İmparatorlukla Ne Kadar Gelişebileceğimizi , Hep Birlikte Göreceğiz Babuşlar. İyi Seyirler. -----------------------------------Sponsorlarım----------------------------------- TeamSpeak 3 Server Sponsorum ; http://www.teamspeaktr.com ---------------------------------Mobil Uygulamam--------------------------------- Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , Android Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/372faZ Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , İOS Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/tAZH8g -------------------------------Sosyal Medya Linklerim------------------------------ SpastikGamers - YouTube Kanalım ; https://goo.gl/O3ULoa SpastikGamers - İzlesene Kanalım ; https://goo.gl/cF5YhY SpastikGamers - Facebook Sayfam ; https://goo.gl/hux1RD SpastikGamers - Twitch Kanalım ; http://goo.gl/6CTRZy SpastikGamers - Google Sayfam ; https://goo.gl/0xzXXM SpastikGamers - Steam Profilim ; http://goo.gl/NNSJAA SpastikGamers - Steam Grubum ; http://goo.gl/psKvjW ---------------------------------Özel Açıklama------------------------------------ SpastikGamers YouTube Kanalına Hoşgeldiniz , Bu Kanalda Birbirinden Eğlenceli Oyun Videolarını İzleyebilir Ve Zamanınızı Daha Keyifli Geçirebilirsiniz. Birbirinden İlginç Eğlenceli Oyunların Yanı Sıra , Strateji , Aksiyon , Savaş Ve Bağımsız Yapım Oyunların Videolarını , Bu Kanalda İzleyebilirsiniz. Oyun Videolarında Aradığınız Şey Eğlenceyse Doğru Adresteniz , Sizde Abone Olarak Kanalımızdaki Eğlenceye Ortak Olabilirsiniz.
Shahzoda - Ming shukur 04:12
Shahzoda - Ming shukur 255 izlenme - 7 ay önce Shahzoda - Ming shukur Şarkı Sözleri no .............................................................. .......................................................
KOALİSYONUM ŞEKİL ÖNÜMDEN ÇEKİL  / Europa Universalis IV : Türkçe Ming - Bölüm 3 29:50
KOALİSYONUM ŞEKİL ÖNÜMDEN ÇEKİL / Europa Universalis IV : Türkçe Ming - Bölüm 3 45 izlenme - 2 hafta önce Europa Universalis IV'ün Türkçe Rehber Oynanış Videosunda , Ming Devleti İle Oynayarak Asyanın Hükümdarı Olmaya Çalışıyoruz. Ekonomi Ve Askeri Gücü İle Göz Korkutan , Bu İmparatorlukla Ne Kadar Gelişebileceğimizi , Hep Birlikte Göreceğiz Babuşlar. İyi Seyirler. -----------------------------------Sponsorlarım----------------------------------- TeamSpeak 3 Server Sponsorum ; http://www.teamspeaktr.com ---------------------------------Mobil Uygulamam--------------------------------- Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , Android Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/372faZ Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , İOS Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/tAZH8g -------------------------------Sosyal Medya Linklerim------------------------------ SpastikGamers - YouTube Kanalım ; https://goo.gl/O3ULoa SpastikGamers - İzlesene Kanalım ; https://goo.gl/cF5YhY SpastikGamers - Facebook Sayfam ; https://goo.gl/hux1RD SpastikGamers - Twitch Kanalım ; http://goo.gl/6CTRZy SpastikGamers - Google Sayfam ; https://goo.gl/0xzXXM SpastikGamers - Steam Profilim ; http://goo.gl/NNSJAA SpastikGamers - Steam Grubum ; http://goo.gl/psKvjW ---------------------------------Özel Açıklama------------------------------------ SpastikGamers YouTube Kanalına Hoşgeldiniz , Bu Kanalda Birbirinden Eğlenceli Oyun Videolarını İzleyebilir Ve Zamanınızı Daha Keyifli Geçirebilirsiniz. Birbirinden İlginç Eğlenceli Oyunların Yanı Sıra , Strateji , Aksiyon , Savaş Ve Bağımsız Yapım Oyunların Videolarını , Bu Kanalda İzleyebilirsiniz. Oyun Videolarında Aradığınız Şey Eğlenceyse Doğru Adresteniz , Sizde Abone Olarak Kanalımızdaki Eğlenceye Ortak Olabilirsiniz.
Dünyanın En Uzun Basketbol Oyuncusu 03:22
Dünyanın En Uzun Basketbol Oyuncusu 711 izlenme - 3 yıl önce 25 yaşındaki Sun Ming Ming, 2.36 metre boyuyla dünyanın en uzun basketbol oyuncusu mu?
Yao Ming'in Kariyer Mixtape'i 06:43
Yao Ming'in Kariyer Mixtape'i 208 izlenme - 9 ay önce Houston Rockets'ın unutulmaz uzunu Yao Ming'in kariyerinin özetini bir de bu şekilde izleyelim.
Alpago Kolsuz Kahraman - Cüneyt Arkın (1966 - 67dk) 01:07:13
Alpago Kolsuz Kahraman - Cüneyt Arkın (1966 - 67dk) 843 izlenme - 2 yıl önce Kolsuz Kahraman & Alpago Yapım yılı: 1966 Süre: 67 dk Yönetmen: Nejat Saydam Senaristler: Abdullah Ziya Kozanoğlu, Nejat Saydam Oyuncular: Cüneyt Arkın, Fatma Girik, Murat Soydan, Suzan Avcı, Atıf Kaptan, Reha Yurdakul, Zeki Alpan, Muammer Gözalan Konusu: Babası daha çocukken öldürülen genç bir Türk savaşçısı (Cüneyt Arkın) babasının katili olan Çin komutanı Bu Ming’i bulmak üzere yola çıkar. İntikamını alana kadar adsız biri olarak yaşamak zorunda olan savaşçı düşmanın sarayına ulaşır. Onu öldürdükten sonra, yolda gelirken karşılaştığı güzel ‘Bela Çiçeği’ (Fatma Girik)’nin de yardımıyla saraydan kaçmayı başaran ve obasına geri dönen savaşçıya ‘Yiğit Alpago’ ismi verilir. Ancak öldürüldüğü adamın kızı Sarı Çiçek, Alpago’dan intikam almaya yemin eder ve yeğeni olan Çin bahadırı ‘Tay Camako’ (Murat Soydan) yu çağırır. Alpago kolsuz ve sakat bir adam kılığına Girerek ünü bütün Çin’de yayılmış olan rakibini araştırmak için yola koyulur.
Yao Ming 00:28
Yao Ming 1.290 izlenme - 9 yıl önce yao ming cross abdurrrahim
Nba Dunk 08:47
Nba Dunk 2.725 izlenme - 10 yıl önce NBA den smaçlar.
1.75 Boyla 2.30'luk Pivota Blok Koymak Nate Robinson Yao Ming 00:33
1.75 Boyla 2.30'luk Pivota Blok Koymak Nate Robinson Yao Ming 719 izlenme - 5 yıl önce Sene 2006 Houston Rockets New York Knick maçında belkide bir daha göremeyeceğimiz bir olay yaşandı . Nate Robinson'un Yao Ming'e bloğunu izliyoruz, efendim.
yao ming liftoff 04:49
yao ming liftoff 865 izlenme - 9 yıl önce
Defenders Of The Earth 00:57
Defenders Of The Earth 301 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizde "Evrenin Koruyucuları" adıyla yayınlanan, Flash Gordon, Phantom (Kızılmaske), Mandrake gibi ünlü çizgi roman kahramanlarını bir araya getiren çizgi filmin açılış videosu...
tau ming chong fragmanı 1 02:05
tau ming chong fragmanı 1 634 izlenme - 6 yıl önce üç kardeşin bir savaşın ortasında kahramanca verdikleri yaşam mücadelesini anlatan filmde jet li başrolde.
nate robinson block yao ming 00:17
nate robinson block yao ming 316 izlenme - 5 yıl önce
Mızıkayı Ağlatmak - Türk Marşı 03:25
Mızıkayı Ağlatmak - Türk Marşı 140 izlenme - 2 yıl önce Aslında söylenecek pek fazla bir şey yok Singapurlu Mızıkist söyleyecek çok şey bırakmamış bize. İyi seyirler.
1.75 Boyla 2.30'luk Pivota Blok Koymak 00:33
1.75 Boyla 2.30'luk Pivota Blok Koymak 134 izlenme - 2 yıl önce Sene 2006 Houstan Rockets New York Knick maçında belkide bir daha göremeyeceğimiz bir olay yaşandı . Nate Robinson'un Yao Ming'e bloğunu izliyoruz, efendim.
Street Fighter'dan Chun-Li'nin Kıskançlıkları 02:24
Street Fighter'dan Chun-Li'nin Kıskançlıkları 139 izlenme - 2 yıl önce Street Fighter'ı bilmeyene uzaylı olarak bakıyoruz bırakın benim gibi kılı ağarmışları şimdiki bebeler bile bilir, hele Chun-Li ablamız o zamanlarda biraz korkutsa da kaslı bacakları afedersiniz o koca göğüsleri ile bizim ilk aşklarımızdan biriydi, tipsiz Ryu'yu da aşıktı neyse kapatalım bahsi, çok cool halinin yanında şakacı tavırları ve babasının intikamını almaktaki azmi, kalbimizi fethetmede büyük rol oynamıştır, oyun bitince de tipsiz Ryu'dan yüz bulamazsa erkek avına çıkmakta gerekli durumlarda diğer kavaşeleri elemek için bu görüntülerdeki gibi haşarılıklar yapmaktadır...
Nba - Amare Stoudemire Mix 02:46
Nba - Amare Stoudemire Mix 451 izlenme - 9 yıl önce amare'nin yao'ya vurduğu 3 blok var bu videoda izleyin.
Yao Ming's Top 10 Plays Of His Career 02:50
Yao Ming's Top 10 Plays Of His Career 98 izlenme - 3 yıl önce Considered to be one of the best shooting big men in the history of the game, Yao Ming towered over his defenders and was a global icon & Chinese hero. Few p...
Bülent Wongsoy 01:51
Bülent Wongsoy 87 izlenme - 2 yıl önce Bülent Ersoy'un Asya Şubesi İşte Bülent Wongsoy! Almanya'da yaşayan Singapur asıllı performans sanatçısı Ming Wong, Bülent Ersoy'u, yarattığı 'Bülent Wongsoy' karakteriyle canlandırıyor
Bülent Ersoy'un Asya Şubesi 01:48
Bülent Ersoy'un Asya Şubesi 83 izlenme - 3 yıl önce Almanya'da yaşayan Singapur asıllı oyuncu Ersoy'dan etkilenince... Cebinizdeki telefonun, giydiğiniz ayakkabının taklidini kusursuz yapan Uzakdoğulular sınırları zorlamaya devam ediyor. İlk kez bir Türk divanın da çakması çıktı. Singapur asıllı Ming Wong, kendini Bülent Ersoy'a benzeterek 'Bülent Wongsoy' isimli bir karakter yarattı. FİLMİNİ DE ÇEKECEK Singapur'da Çin Sanatı üzerine eğitim alan Ning Wong, Bülent Ersoy'un tıpa tıp benzeri oldu. Singapurlu sanatçı, Almanya'da televizyonlara çıkarak şarkı söyledi, 'Bülent Wongsoy şovu' yaptı. Bülent Ersoy'un hikayesini beyazperdeye almaya karar veren Wong, filmin yönetmenliğinin yanı sıra başrol oyunculuğunu da üstlendi. Bülent Ersoy'un 1980'li yıllarda askeri darbe sürecindeki yaşadıklarını da kameraya alan Wong, Bülent Ersoy'un albüm kapaklarının benzerlerini yaptı. Berlin'de yaşayan Wong geçen ay internet sitesinde yayınladığı Almanca, İngilizce ve Türkçe mesajında ise Bülent Ersoy'un hayatından kesitler sunarak "Değerli kardeşlerim. Benim adım Bülent Wongsoy. Ben bir divayım. Berlin'de bu kimsenin umrunda değil ama bugün size hikayemi anlatmak istiyorum. Beni susturmayı denediler. Ama sesimi duyurmaya devam edeceğim. Benim şarkılarım sonsuza kadar yaşayacak" diyor. VENEDİK'TEN ÖDÜL DE ALDI Ünlü diva Bülent Ersoy'un sadece yüz veya saç şeklini değil, kostümlerini de benzeten hatta aynı küpeyi kullanan Uzakdoğulu sanatçı, Singapur'da Nanyang Academy'de güzel sanatlar eğitimi aldı. Mezun olduktan sonra Londra'daki School of Art'ta eğitimini devam ettiren Wong, projelerini Japonya'dan Avusturya'ya kadar bir çok ülkedeki festivallerde vitrine çıkardı. Liverpool Bienali ve Toronto Film Festivali'ne de katılan sanatçı, 53'üncü Venedik Film Festivali'nde özel ödül aldı.
nate robinson blocks yao ming 00:33
nate robinson blocks yao ming 116 izlenme - 5 yıl önce
Bülent Ersoy’un Asya Şubesi 01:48
Bülent Ersoy’un Asya Şubesi 64 izlenme - 3 yıl önce Berlin’de yaşayan Singapur asıllı performans sanatçısı Ming Wong, Bülent Ersoy’dan esinlenerek oluşturduğu Bülent Wongsoy adlı karakteriyle gösteriler düzenliyor. Almanya’nın başkenti Berlin’de yaşayan Singapur asıllı performans sanatçısı Ming Wong, Bülent Ersoy’dan esinlenerek oluşturduğu Bülent Wongsoy adlı karakteriyle gösteriler düzenliyor. Ming Wong, kılıktan kılığa girmesiyle meşhur olan bir performans sanatçısı. Wong, “taklitler” olarak isimlendirdiği karakterleriyle gösteri düzenlemesiyle ünlü. Sanatçı, karakterlerini ağırlıklı olarak sinemadan, şarkıcılardan ve oyunculardan seçiyor. Ming Wong’un son “taklit’i” Türkiye’nin divası olarak ifade edilen Bülent Ersoy. Bülent Wongsoy olarak adlandırdığı karakteriyle gösteriler düzenleyen Ming Wong, Bülent Ersoy’un yaşamını ve sanat hayatını sergiliyor. Alman televizyonlarına da çıkan sanatçı Wong, Almanya’nın başkenti Berlin’de Bülent Wongsoy karakteriyle canlı gösteriler düzenliyor. Bülent Ersoy’un 70’lerde başlayan kariyerinden günümüze kadar bütün dönemlerini performanslarında sergileyen Wong, Ersoy’un hayatını kaleme aldığı bir sinema filmi de çekeceğini ve başrolünde oynayacağını belirtti. Ming Wong’un, Bülent Wongsoy karakteriyle çektiği, Bülent Ersoy’un tutuklanışını anlatan bir kısa filmi de bulunuyor. Fotoğraflarıyla Bülent Ersoy’un albüm kapaklarının birebirini yapan Ming Wong, internet sitesinde İngilizce, Türkçe ve Almanca olarak yayınladığı mesajda, “Değerli kardeşlerim. Benim adım Bülent Wongsoy. Ben bir divayım. Berlin'de bu kimsenin umurunda değil ama bugün size hikayemi anlatmak istiyorum. Beni susturmayı denediler. Ama sesimi duyurmaya devam edeceğim. Benim şarkılarım sonsuza kadar yaşayacak” ifadesini kullandı. Sanat eğitimini Singapur’daki Nanyang Academy’de başlayan Ming Wong, eğitim hayatını Londra’daki School of Art’da devam ettirdi. Dünya çapınca birçok ülkede gösteriler düzenleyen sanatçı, 53'üncü Venedik Film Festivali'nde de özel ödüle layık görüldü.
Ming Ming (fragman) 02:24
Ming Ming (fragman) 35 izlenme - 3 yıl önce Ming Ming (fragman)
Ünlü Basketbolcu Yao Ming, Çin Basketbol Federasyonu Başkanı Oldu 00:40
Ünlü Basketbolcu Yao Ming, Çin Basketbol Federasyonu Başkanı Oldu 3 izlenme - 3 ay önce Amerikan Basketbol Ligi'nin 2,29'luk eski yıldızı 36 yaşındaki Yao Ming, Çin Basketbol Federasyonu Başkanı seçildi.
Si Da Ming Bu 3 Fragman 01:37
Si Da Ming Bu 3 Fragman 29 izlenme - 3 yıl önce Si da ming bu 3 Si da ming bu 3 Yayın Tarihi: 28 Ağustos 2014 Oyuncular: Ronald Cheng ,Collin Chou,Chao Deng ,Yifei Liu Anthony Wong Chau-Sang.
tien ya ming yue dao 00:52
tien ya ming yue dao 46 izlenme - 6 yıl önce
FAR CRY 4 TÜRKÇE OYNUYORUZ BÖLÜM 1 [PC][1080p 60fps] // KYRAT'A İLK BAKIŞ 23:15
FAR CRY 4 TÜRKÇE OYNUYORUZ BÖLÜM 1 [PC][1080p 60fps] // KYRAT'A İLK BAKIŞ 19 izlenme - 2 yıl önce FAR CRY 4 SERİSİNİN İLK BÖLÜMÜ İLE BERABERİZ HERKESE İYİ SEYİRLER DEVAMI İÇİN TAKİPTE KALIN VE KANALIMIZA ÜYE OLMAYI UNUTMAYIN HERKESE YO