Hoşgeldiniz!

Mini Etek

Uçuş Meleği Adayı Dans Ediyor 02:00
Uçuş Meleği Adayı Dans Ediyor 212.282 izlenme - 11 yıl önce http://www.ucusmelegiaraniyor.com/ iş için baş vuran kız işi kapabilmek için için abarttıkça abartıyor kıvırdıkça kıvırıyor görişmeyi yapanların diyaloglara dikkat!
Mini Eteğini Giymeyi Unutan Kız - İşte Benim Stilim 12:55
Mini Eteğini Giymeyi Unutan Kız - İşte Benim Stilim 52.469 izlenme - 5 yıl önce İşte Benim Stilim 7. Sezon 22 Şubat 2017 Çarşamba günü yayınlanan 75. bölümünde Dilara Taşkın, Bahar Candan'ın kıyafetini altın günü için çok kısa bulduğunu söyleyince Bahar, Dilara'nın sözünü bitirmesine fırsat vermeyince ikili arasında kavga çıkmış. Hemen izliyoruz.
Türk Erkeğinin Mini Etekli Kızla İmtihanı - Araba Şakası 03:45
Türk Erkeğinin Mini Etekli Kızla İmtihanı - Araba Şakası 95.830 izlenme - 7 yıl önce KKTC'de yapılan bir şaka.Hanım abla daracık ve kısacık eteğiyle abilerimizi sınamak istiyor.Arabasının bozulduğunu ifade ederek yardım istiyor.Daha fazla uzatmadan olanları izleyelim. Not=Bu arada fo müziği ve aşırı derecedeki reklamlar rahatsız edici nitelikte ama idare etceniz artık.
Ebru Akel 00:12
Ebru Akel 169.048 izlenme - 15 yıl önce Ünlü manken Ebru Akel'in hepsi gerçek programından süper minili görüntüsü.
Süper Mini Etekli Kediciğin Adnan Hocası İçin Kapışması 00:50
Süper Mini Etekli Kediciğin Adnan Hocası İçin Kapışması 41.506 izlenme - 4 yıl önce Derin bakışlı kedicikler yine kıvıra kıvıra Adnan hocalarını etkilemeye çalışıyor. Tabi ki yine güzeller ve yine maşallahları var.
Çağla Şıkel ile Mini Etekle Oturup Kalkma Adabı 06:38
Çağla Şıkel ile Mini Etekle Oturup Kalkma Adabı 12.346 izlenme - 2 yıl önce Ünlü manken ve sunucu Çağla Şıkel sosyal medya üzerinden video paylaştığı kanalda mini etek ile nasıl oturulup kalkılacağını anlatmış.
Mini Eteği İle Sokakta Spor Yapan Abla 02:43
Mini Eteği İle Sokakta Spor Yapan Abla 26.467 izlenme - 5 yıl önce Daha önceki videolarda Ukrayna plajlarında ya da sokaklarında spor yapan kızları ve erkekleri izlemiştik. Şimdi ise Ukrayna'da bir güzel spor yapmak için karşımıza mini eteği ile çıkıyor.
Mini Etekli Kızın Bisiklet Keyfi 00:24
Mini Etekli Kızın Bisiklet Keyfi 24.445 izlenme - 5 yıl önce Motosiklet sürücüsü yolda ilerlerken gözüne mini etekli bir bisiklet sürücüsü takılır. Motosiklet sürücüsü kızı tam ayarlamaya çalışacakken kız mini eteğin azizliğine uğrar.
Mini Eteğinden Çıkardığı Silahla Vurdu 00:58
Mini Eteğinden Çıkardığı Silahla Vurdu 14.732 izlenme - 5 yıl önce Genç bir kadın, mini eteğinden çıkardığı tabancasını, otomobilinin içinde oturan bir erkeğe ateşledi. Kameralara yansıyan görüntülere göre, çete üyesi kadın önce koyu mavi renkli bir aracın içinden tabanca alıp, mini eteğinin içine soktu. Ardından da yandaki siyah renkli otomobilin şoför mahallinde oturan adamı vurdu. Hayati tehlikesi bulunmayan 27 yaşındaki adamın hastanedeki tedavisi sürüyor. Sabaha karşı saat 04.30 sularında gerçekleşen olaydaki kadının 20 yaşında olduğu belirtildi. Polis, kamera kayıtlarında yüzü net biçimde görülen kadını kısa sürede yakalayıp gözaltına aldı.
Fransız Öpücüğü.... 03:26
Fransız Öpücüğü.... 43.712 izlenme - 13 yıl önce sexi bir klip güzel bir şarkı..
Pozisyonda Sınır Tanımayan Ankara Pavyon Geceleri 2 03:04
Pozisyonda Sınır Tanımayan Ankara Pavyon Geceleri 2 6.879 izlenme - 2 yıl önce angara pavyonlarının renkli siması sarı tutku bacımız yine rahat durmamış ve ortalığı bir birine katmış.
Muhabirin Mini Etekle Duvara Tırmanması 01:32
Muhabirin Mini Etekle Duvara Tırmanması 10.485 izlenme - 6 yıl önce Show TV muhabiri mini etekle duvara tırmandı Sultangazi'de bir okula haber için giden muhabir, terk edilmiş okulun duvarına mini etekle tırmandı. Haber için Mini eteğine aldırmadan okul duvarına tırmanan Show tv muhabiri
Zeynep Solman - Shopping TV 06:50
Zeynep Solman - Shopping TV 4.907 izlenme - 2 yıl önce Shopping TV zamanında efsaneydi bu kanal yeni nesil bilmez. açık arttırma mantığının tersiyle satış yapan tv kanalı.satılan ürünün fiyatı en yüksek fiyattan açılıyor,alan oldukça düşüyor ve en sonunda alıcıların hepsi kapanıştaki en düşük fiyattan almış oluyor. sunucuları, aynı cümleyi nefesleri kesilinceye kadar, hatta saçmalama haklarını da kullanarak müsabakacı kimliğine bürünürler yayın boyunca; - evet, harika bir ürün görüyorsunuz işte! - ben olsam kaçırmazdım, hemen arayın, elimizde de az kaldı zaten, - süper bir ürün, süper, mutlaka alın kullanın, isterseniz hediye edin, siz bilirsiniz. - kaçırmayın, sakın kaçırmayın, bakın ben sizin yerinize elime alıyorum. gün itibarıyle fincan takımı satıyorlardı: erkek sunucu: evet, altılı fincan setimiz harika sayın seyirciler, sakın kaçırmayın! bayan sunucu: altılı fincan seti ama 12 parçadan oluşuyor.
Adnan Oktar'ın Mini Etekli Kedicikleri 01:08
Adnan Oktar'ın Mini Etekli Kedicikleri 10.973 izlenme - 7 yıl önce Adnan Oktar'ın Mini Etekli Kedicikleri
Kadınlar Neden Mini Etek Giyer? 05:32
Kadınlar Neden Mini Etek Giyer? 9.209 izlenme - 5 yıl önce Sokak röportajında ekib bu defa sokaktaki vatandaşa 'Kadınlar neden mini etek giyer' diye sordu. Beyoğlu İstiklal Caddesi üzerinde yapılan röportajda birbirinden ilginç cevaplar verildi. Gencinden yaşlısına, kadından erkeğine yapılan röportajda kimisi 'ilgi çekmek için' dedi, kimisi 'güzel bacaklara sahip oldukları için' dedi.
Eteğini Umursamadan Direğe Tırmanan Kadın 00:52
Eteğini Umursamadan Direğe Tırmanan Kadın 7.954 izlenme - 4 yıl önce Süper minisine aldırmadan direğe tırmanarak yeteneklerini sergileyen genç kadının marifetlerini izliyoruz efendim...
Braun Silk Epil Reklamı (Mini Etek Temalı - 2005) 00:37
Braun Silk Epil Reklamı (Mini Etek Temalı - 2005) 2.115 izlenme - 1 yıl önce Braun'un, sevgilisine mini etek giymesi için ısrar eden erkek modelli reklam filmi. İthal olduğu da çok belli.
Mini Etekle Göbek Atmak 00:01
Mini Etekle Göbek Atmak 7.280 izlenme - 6 yıl önce Kimse kimsenin giyip tarzına bir şey demeye hakkı yoktur lakin giydiklerini de provake etmeye hakkı yoktur.Gene bir provokasyon videosu izleyelim efem.
Kick Boks Antreman 01:10
Kick Boks Antreman 11.231 izlenme - 13 yıl önce takılıyoruz:)
Açık Saçık Giyinerek İnsanlara Zulmetmeyin 02:23
Açık Saçık Giyinerek İnsanlara Zulmetmeyin 6.188 izlenme - 7 yıl önce Evet siz, sizler... mini etekler giyip, firikikler veren, dekolte üstüne dekolte açan bayanlar neden yapıyorsunuz bunu ha? Bizim içimiz titiriyo, irkiliyoruz, erekte geçiriyoruz günü, sarsılıyoruz, dişlerimiz kamaşıyor... Niye zalimlik yapıyorsunuz niyeee, bu zulüm niye. Azıyoruz lan biz. Gösterip de vermemek, sürttürüp de çekmek, değdirip de lilili yapmak neyin nesi, ah hele o memeler, memişler, pompişler... zulmediyorsunuz. İçimize atıyoruz. Lütfen sevişelim lan.
Mini Eteği İle Oturmayı Beceremeyen Selin Ciğerci 00:30
Mini Eteği İle Oturmayı Beceremeyen Selin Ciğerci 1.978 izlenme - 4 yıl önce 3 yıl önce geçirdiği ameliyatla kadın olan Selin Ciğerci, yakın dostu Kerimcan Durmaz'ın konserinde giydiği mini elbise yüzünden zaman zaman zor anlar yaşadı. Cinsiyet değiştiren ve sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, Kerimcan Durmaz'ın konserine katılanlar arasındaydı. Ciğerci siyah elbisesiyle dikkat çekti.
Ultra Minili Hatunun Yunan Müziği Eşliğinde Kendinden Geçmesi 03:22
Ultra Minili Hatunun Yunan Müziği Eşliğinde Kendinden Geçmesi 2.893 izlenme - 5 yıl önce Yunanistan'da katıldıkları bir eğlencede alkolü fazla kaçıran kızlar çalan müzik eşliğinde kendinden geçmişler.
Kadın - Erkek İlişkileri Tersine Dönse Nasıl Olurdu? 02:09
Kadın - Erkek İlişkileri Tersine Dönse Nasıl Olurdu? 3.242 izlenme - 5 yıl önce O şort ne öyle, bacaklarını kapa! Türkiye'de kadın hakları konusu, Batı dünyasındaki gelişmelere paralel olarak 19. yüzyıl ortalarından itibaren gündeme gelmiştir. Günümüzde Türkiye'de kadınların başlıca sorunları şunlardır: [kaynak belirtilmeli] Aile içi şiddete ve kabadayılığa maruz kalmak Toplumsal ve kültürel baskı. Eğitim-öğretim imkânlarından yoksun bırakılmak. Çalışma hakkından yoksun bırakılmak. İş yerinde ayrımcılık ve gelir adaletsizliği.
Şarkıcının Ayarlarını Kurcalayan Sapık Seyirci 00:22
Şarkıcının Ayarlarını Kurcalayan Sapık Seyirci 2.240 izlenme - 3 yıl önce Endonezya'daki bir gece kulübünde sahne alan 32 yaşındaki DJ ve amatör pop şarkıcısı kadın deri çizmeleriyle ve kısa eteğiyle bir seyircinin önüne eğilerek şarkısına devam eder. Şarkıya devam eder ama önüne eğildiği adam şarkıcıyı elinle taciz eder ve elini şarkıcının cinsel bölgesine doğru uzatır.
Mini Etekli Kızlardan Düğünde Şov 02:47
Mini Etekli Kızlardan Düğünde Şov 2.871 izlenme - 4 yıl önce Katıldıkları düğünde müziğin ritmine kendini kaptıran mini etekli kızlar bir anda bütün dikkatleri üzerlerine toplamışlar.
Kısacık Etekli Dar Elbiseli Liseli - Teenage School Girl Fantasy 03:32
Kısacık Etekli Dar Elbiseli Liseli - Teenage School Girl Fantasy 3.516 izlenme - 7 yıl önce Türk müziğinden hardcore bir örnek.80li yıllarda ortaya çıkan liselim ekolünün en realist dışavurumu bi yerde zirvesi sanırım bu şarkıdır. Artık nasıl bir ruh halinde yazıldıysa bilemiyorum ama sözleri yazan adamın lisedeki en büyük aşkının Hacı Şakir olduğu ve bu ilişkinin izlerinin yıllar sonra bile etkisini koruduğu şarkının sözlerinden rahatlıkla anlaşılıyor. Klip esnasında Burhan Çaçan üstadın mimiklere lütfen dikkat. Evet işte Türk sanat ve sanatçısının , en azından bir kısmının, lise ve liseliye bakış açısı. Bu şarkıda anlatılanlar 17 yaşında yüzünde sivilceleriyle bir oğlan dile getirse güler geçerdik ama kapkara bıyıkları, deri montuyla kocaman adamdan duyulunca bir garip geliyor kulağa hayır bi de aynı şahıs ramazan ayında ankara için ezan vakti anonsundan sonra huşu içinde ezan okuyor.Bazı şeyleri gerçekten anlayamıyorum.
Adnan Oktar Night Club 06:41
Adnan Oktar Night Club 3.690 izlenme - 6 yıl önce Adnan hocamızın eğlence anlayışı Ankara pavyonları kıvamında tek fark oynayan kızların internayşınıl olması.Alona hocamıza sarı çok yakışmış.Bir kez daha Adnan hocamızın Evrim teorisini yerle bir etti.Maşallah.
Mini Etekli Kediciği Döktürdü 02:19
Mini Etekli Kediciği Döktürdü 2.546 izlenme - 7 yıl önce Adnan Oktar'ın A9TV kanalında yayınlanan programında , pembe elbiseli kedicik oryantal müziğinde hünerlerini sergiledi.
Umarsız Parti 00:43
Umarsız Parti 2.932 izlenme - 7 yıl önce Efendim yeşilçam filmlerindeki parti sahnelerini çoğumuz biliriz. Partilerde genelde " kimin eli kimin cebinde " havası hakimdir. Ama bu parti sanırım bu türdeki en umarsızıdır. Mini etekler ve uyumsuzca sallanan kafaları alkışlıyorum. Alkışlarlayaşıyorum.com - Eğlenmeyi bilenlerin sitesi
Ben Bilmem Eşim Bilir'de Mini Etekli Kızlar Ve Kıskançlık Krizi 01:43
Ben Bilmem Eşim Bilir'de Mini Etekli Kızlar Ve Kıskançlık Krizi 3.558 izlenme - 8 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir'de Mini Etekli Kızlar ve Kıskançlık Krizi