Hoşgeldiniz!

minibüs

Arkadaşının Söylediği Yalandan Gülerek Kaçan Minibüsçü 00:17
Arkadaşının Söylediği Yalandan Gülerek Kaçan Minibüsçü 755.401 izlenme - 2 yıl önce Efenim minibüsçüler kız yurdundaki kızları taciz ediyormuş. Minibisçü abimiz de klasikleşmiş "bizim de anamız bacımız var" modundayken arkadaki eleman kendini tutamayıp asdfghjh diyip gidiyor.
Dikkatsiz Sarışının Sonu 01:21
Dikkatsiz Sarışının Sonu 528.823 izlenme - 4 yıl önce Trafikte sıkışıp kalmak için harika bir gün :) Sizce gerçek hayatta bu mümkün olabilir mi? Cevabı bu videoda!
Otobüsün İçinde Minibüsün Çarptığı Adam 00:32
Otobüsün İçinde Minibüsün Çarptığı Adam 16.962 izlenme - 6 ay önce Nasıl otobüs acaba bu? Böyle bir darbeye rağmen yerinden kımıldamadı (otobüs kesin bilgi). Adamın gerçekten verilmiş sadakası varmış.
Minibüste Panda Gören Masum Teyzeler 04:55
Minibüste Panda Gören Masum Teyzeler 96.953 izlenme - 3 yıl önce Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
Minibüsçülerin Polise Saldırı Anı Kamerada 01:31
Minibüsçülerin Polise Saldırı Anı Kamerada 32.880 izlenme - 2 yıl önce Polisin minibüs şoförünü bacağından vurma olayı amatör kameralara yansındı. Minibüsçüler polise saldırınca seken kurşun bacağa isabet etmiş
bir kişi uzatır mısın? 00:53
bir kişi uzatır mısın? 104.697 izlenme - 7 yıl önce komedi
Servis Minibüsüyle Evlilik Teklifi Yapmak 07:32
Servis Minibüsüyle Evlilik Teklifi Yapmak 20.990 izlenme - 9 ay önce Yengeye evlilik teklifi yapmak isteyen abimiz böyle bir prodüksüyon kurmuş.
Minibüs Topluluk Psikolojisi Şakası 2 03:11
Minibüs Topluluk Psikolojisi Şakası 2 48.616 izlenme - 3 yıl önce Minibüs topluluk psikolojisi şakası 2... En güncel ve tüm Hayrettin videolarına www.hayrettin.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz :)
Ssangyong İstana Minibüs Reklamı - 1995 01:01
Ssangyong İstana Minibüs Reklamı - 1995 1.445 izlenme - 1 ay önce 1995 yılında Türkiye'de çekilen reklamı izleyeceğiz. Reklam Türkiye'de çekilmesine rağmen minibüs Türkiye'de satılmamıştır.
Adana'da Dolmuş Şoförünü Delirten Yolcu 02:12
Adana'da Dolmuş Şoförünü Delirten Yolcu 7.187 izlenme - 8 ay önce Sevgilisinden ayrılan alköllü yolcu minibüs şoförü ve yolcuları çileden çıkartıyor...bakın sonunda şoför ve yolcular ne yapıyor...
Siyasi Partiler Üzerinden Atışan Teyzeler 00:57
Siyasi Partiler Üzerinden Atışan Teyzeler 14.800 izlenme - 1 yıl önce İki farklı görüşü savunan teyzelerin atışmasını izleyelim efem.
İbo'nun Oğlunun Zorla Pejo'nun Altında Kalması 05:59
İbo'nun Oğlunun Zorla Pejo'nun Altında Kalması 22.340 izlenme - 2 yıl önce İbonun hem yazıp hem yönetip hem de oynadığı Fırat dizisinden bir sahne.ibo gerçekte olduğu gibi dizide de her boktan dram çıkarmaya çalışıyordu.önce gülbeni 1 metrelik suda boğdurdu şimdi de oğlunu zorla minibüs altına sokturmuş.izliyoruz
Aşırı Derecede Pandaya Maruz Kalan Adam! - Hayrettin 03:31
Aşırı Derecede Pandaya Maruz Kalan Adam! - Hayrettin 18.126 izlenme - 2 yıl önce Pandayı hatırlarsınız. Bu kez pandayla karşılaşan abiyi minibüste yalnız da bıraktık. Bu şaka izlemeye değer!
Hayrettin 04:57
Hayrettin " Osuruk şakası " 29.427 izlenme - 3 yıl önce Toplu Taşıma Aracında Seyahat Ederken, Biri Sizi Gaz Kaçırdınız Diye Suçlasa, Minibüstekilerde Ona Destek Verse :) Ne Yapardınız ? Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
Sürücüsüz Rus Minibüslerin Görücüye Çıkması 06:30
Sürücüsüz Rus Minibüslerin Görücüye Çıkması 572 izlenme - 4 hafta önce Rusya, Matreshka adını verdiği ülkenin ilk sürücüsüz minibüsü test sürüşüne başladı. Tamamen otomatik ulaştırma aracı olan Matreshka, yolcu ve yük taşıyabiliyor, ayrıca belediye hizmetlerinde kullanılması bekleniyor.
Minibus İçinde Hayrettin'in Sözü Geçer 05:20
Minibus İçinde Hayrettin'in Sözü Geçer 21.601 izlenme - 3 yıl önce Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
Şort Giydiği İçin Saldırıya Uğrayan Asena Melisa Sağlam Konuştu! 04:15
Şort Giydiği İçin Saldırıya Uğrayan Asena Melisa Sağlam Konuştu! 591 izlenme - 1 ay önce Pendik'te minibüste şort giydiği için saldırıya uğrayan Asena Melisa Sağlam kamuoyunun gündemine oturdu. Sağlam için sosyal medyada destek kampanyaları başlatıldı. Ancak talihsiz kızın Sözcü'ye açıkladığı detay mide bulandırdı. Asena Mesila Sağlam, kendisine destek mesajı atanların yüzde doksanının erkek olduğunu, bunların büyük kısmının da 'taciz içerikli mesaj atanlar' olduğunu söyledi. Melisa "Gelen mesajların birçoğu 'yaşadıklarına çok üzüldük'le başlıyor, 'tanışalım mı' ile devam ediyor" diye isyan etti.
Messi Minibüs Şoförü Oldu 01:00
Messi Minibüs Şoförü Oldu 24.000 izlenme - 4 yıl önce Yıldız futbolcu Lionel Messi, FIFA 2014'ün tanıtımı için hazırlanan reklam filminde minibüs şoförü oldu.
Yolcuları Coşturan Minibüsçü Abiler 02:31
Yolcuları Coşturan Minibüsçü Abiler 5.141 izlenme - 8 ay önce İstanbul anadolu yakasında minibüs hattı işleten abilerimiz, diğer minibüsçü abilerimize örnek olacak derecede sıcak kanlı, günler yüzlü bir şekilde yolcuğu eğlenceli hale getirerek işten okuldan dönen vatandaşlara dans ettiriyor, pek alışık olmadığımız bu durumu tebessüm ederek izliyoruz efenim. (Teşşekür notu: Kendileri Anadolu yakası vosvos grubu yöneticileri olmaktadır, burdan Caddelivos'a selam yollar, bir kez daha vosvosçuların iyi kalpli insan olduklarını kanıtladıkları için kendilerine teşekkür ederiz)
Otokar Minibüsü Modifiye Eden Eleman 04:11
Otokar Minibüsü Modifiye Eden Eleman 6.483 izlenme - 1 yıl önce Lan şu minibüsü görünce aklıma harem gebze hattı geliyor. Saatlerce durakta bekleyen 10 dakkalık yolu 1 saatte giden.. Bazen 1 saatlik yolu 10 dakkada giden.. Kusan sıçan osuran.. Of lan of para uzatasım geldi öne
Çamurda Minibüsle Drift Yapmak 00:29
Çamurda Minibüsle Drift Yapmak 28.392 izlenme - 4 yıl önce Çamurda Minibüsle Drift Yapmak
godfather kornalı minibüs 00:24
godfather kornalı minibüs 25.985 izlenme - 7 yıl önce
Selde Minibüs Yıkayan Yurdum İnsanı 00:16
Selde Minibüs Yıkayan Yurdum İnsanı 1.691 izlenme - 4 ay önce Karadeniz dolaylarında bir şehirde aşırı yağışlar nedeniyle şehri su başmış Servisçilik yapan bu dayı ise sel suları içinde minibüsünü yıkamış.
Alman Generalin Türkiye'de En Çok Beğendiği Şey 01:27
Alman Generalin Türkiye'de En Çok Beğendiği Şey 3.789 izlenme - 10 ay önce Emekli Deniz Kurmay Albay Ali Türkşen, Alman generalle olan anısını anlatıyor.
Hayrettin Avatar Oldu 04:12
Hayrettin Avatar Oldu 12.875 izlenme - 3 yıl önce Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
Nihat Doğan Minibüs Şakası :) 00:59
Nihat Doğan Minibüs Şakası :) 14.404 izlenme - 3 yıl önce En güncel ve tüm Hayrettin videolarına www.hayrettin.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz :)
Gaziantep'te ''İnsanlık Ölmüş'' Dedirten Görüntü 02:08
Gaziantep'te ''İnsanlık Ölmüş'' Dedirten Görüntü 9.612 izlenme - 2 yıl önce Gaziantep’te yolcu minibüsünde fenalaştıktan sonra indirilip kaldırıma bırakılan genç uzun süre duvarın dibinde can çekiştikten sonra duyarlı vatandaşların haber verdiği ambulansla hastaneye kaldırıldı. Yoğun bakıma alınan genç hastanede hayatını kaybetti.
Hayrettin'den Minibüs Şakası 2
Hayrettin'den Minibüs Şakası 2 12.006 izlenme - 3 yıl önce Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
Bir Tas Çorbayla Evsizlere Umut Olmak 02:36
Bir Tas Çorbayla Evsizlere Umut Olmak 2.013 izlenme - 7 ay önce Yardım gönüllüsü Mustafa Fazlı Karaman ve arkadaşları, soğuk kış gecelerinde İstanbul'un birçok ilçesini gezerek "Aşhane" adını verdikleri minibüsle evsizlere her gün sıcak çorba ikram ediyor.
Hayrettin Minibüs Harlem Shake 00:32
Hayrettin Minibüs Harlem Shake 10.787 izlenme - 3 yıl önce Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)