Hoşgeldiniz!

Minibüs Videoları İzle

Arkadaşının Söylediği Yalandan Gülerek Kaçan Minibüsçü 00:17
Arkadaşının Söylediği Yalandan Gülerek Kaçan Minibüsçü 754.435 izlenme - 1 yıl önce Efenim minibüsçüler kız yurdundaki kızları taciz ediyormuş. Minibisçü abimiz de klasikleşmiş "bizim de anamız bacımız var" modundayken arkadaki eleman kendini tutamayıp asdfghjh diyip gidiyor.
Dikkatsiz Sarışının Sonu 01:21
Dikkatsiz Sarışının Sonu 528.692 izlenme - 3 yıl önce Trafikte sıkışıp kalmak için harika bir gün :) Sizce gerçek hayatta bu mümkün olabilir mi? Cevabı bu videoda!
Servis Minibüsüyle Evlilik Teklifi Yapmak 07:32
Servis Minibüsüyle Evlilik Teklifi Yapmak 20.045 izlenme - 3 ay önce Yengeye evlilik teklifi yapmak isteyen abimiz böyle bir prodüksüyon kurmuş.
Minibüste Panda Gören Masum Teyzeler 04:55
Minibüste Panda Gören Masum Teyzeler 96.577 izlenme - 3 yıl önce Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
Adana'da Dolmuş Şoförünü Delirten Yolcu 02:12
Adana'da Dolmuş Şoförünü Delirten Yolcu 6.962 izlenme - 2 ay önce Sevgilisinden ayrılan alköllü yolcu minibüs şoförü ve yolcuları çileden çıkartıyor...bakın sonunda şoför ve yolcular ne yapıyor...
Bir Tas Çorbayla Evsizlere Umut Olmak 02:36
Bir Tas Çorbayla Evsizlere Umut Olmak 1.981 izlenme - 3 hafta önce Yardım gönüllüsü Mustafa Fazlı Karaman ve arkadaşları, soğuk kış gecelerinde İstanbul'un birçok ilçesini gezerek "Aşhane" adını verdikleri minibüsle evsizlere her gün sıcak çorba ikram ediyor.
Minibüsçülerin Polise Saldırı Anı Kamerada 01:31
Minibüsçülerin Polise Saldırı Anı Kamerada 31.995 izlenme - 2 yıl önce Polisin minibüs şoförünü bacağından vurma olayı amatör kameralara yansındı. Minibüsçüler polise saldırınca seken kurşun bacağa isabet etmiş
Yolcuları Coşturan Minibüsçü Abiler 02:31
Yolcuları Coşturan Minibüsçü Abiler 5.088 izlenme - 2 ay önce İstanbul anadolu yakasında minibüs hattı işleten abilerimiz, diğer minibüsçü abilerimize örnek olacak derecede sıcak kanlı, günler yüzlü bir şekilde yolcuğu eğlenceli hale getirerek işten okuldan dönen vatandaşlara dans ettiriyor, pek alışık olmadığımız bu durumu tebessüm ederek izliyoruz efenim. (Teşşekür notu: Kendileri Anadolu yakası vosvos grubu yöneticileri olmaktadır, burdan Caddelivos'a selam yollar, bir kez daha vosvosçuların iyi kalpli insan olduklarını kanıtladıkları için kendilerine teşekkür ederiz)
bir kişi uzatır mısın? 00:53
bir kişi uzatır mısın? 104.606 izlenme - 6 yıl önce komedi
Siyasi Partiler Üzerinden Atışan Teyzeler 00:57
Siyasi Partiler Üzerinden Atışan Teyzeler 14.758 izlenme - 9 ay önce İki farklı görüşü savunan teyzelerin atışmasını izleyelim efem.
İbo'nun Oğlunun Zorla Pejo'nun Altında Kalması 05:59
İbo'nun Oğlunun Zorla Pejo'nun Altında Kalması 21.689 izlenme - 1 yıl önce İbonun hem yazıp hem yönetip hem de oynadığı Fırat dizisinden bir sahne.ibo gerçekte olduğu gibi dizide de her boktan dram çıkarmaya çalışıyordu.önce gülbeni 1 metrelik suda boğdurdu şimdi de oğlunu zorla minibüs altına sokturmuş.izliyoruz
Çamurda Minibüsle Drift Yapmak 00:29
Çamurda Minibüsle Drift Yapmak 28.231 izlenme - 3 yıl önce Çamurda Minibüsle Drift Yapmak
Alman Generalin Türkiye'de En Çok Beğendiği Şey 01:27
Alman Generalin Türkiye'de En Çok Beğendiği Şey 3.655 izlenme - 4 ay önce Emekli Deniz Kurmay Albay Ali Türkşen, Alman generalle olan anısını anlatıyor.
Minibus içinde Hayrettin'in Sözü Geçer 05:20
Minibus içinde Hayrettin'in Sözü Geçer 21.577 izlenme - 3 yıl önce Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
Otokar Minibüsü Modifiye Eden Eleman 04:11
Otokar Minibüsü Modifiye Eden Eleman 6.302 izlenme - 9 ay önce Lan şu minibüsü görünce aklıma harem gebze hattı geliyor. Saatlerce durakta bekleyen 10 dakkalık yolu 1 saatte giden.. Bazen 1 saatlik yolu 10 dakkada giden.. Kusan sıçan osuran.. Of lan of para uzatasım geldi öne
Messi Minibüs Şoförü Oldu 01:00
Messi Minibüs Şoförü Oldu 23.991 izlenme - 3 yıl önce Yıldız futbolcu Lionel Messi, FIFA 2014'ün tanıtımı için hazırlanan reklam filminde minibüs şoförü oldu.
16 Kişilik Minibüsten 41 Kişi Çıkması 01:06
16 Kişilik Minibüsten 41 Kişi Çıkması 1.400 izlenme - 4 ay önce Tayland'da trafik polisinin durdurduğu 16 kişilik bir minibüsten 41 kişi çıkması sosyal medyada büyük olay oldu.
godfather kornalı minibüs 00:24
godfather kornalı minibüs 25.803 izlenme - 7 yıl önce
Gaziantep'te ''İnsanlık Ölmüş'' Dedirten Görüntü 02:08
Gaziantep'te ''İnsanlık Ölmüş'' Dedirten Görüntü 9.582 izlenme - 2 yıl önce Gaziantep’te yolcu minibüsünde fenalaştıktan sonra indirilip kaldırıma bırakılan genç uzun süre duvarın dibinde can çekiştikten sonra duyarlı vatandaşların haber verdiği ambulansla hastaneye kaldırıldı. Yoğun bakıma alınan genç hastanede hayatını kaybetti.
Kadın Yolcunun Otobüs Şoförüne Saldırması 02:20
Kadın Yolcunun Otobüs Şoförüne Saldırması 6.020 izlenme - 1 yıl önce Videoda olayı şoför tane tane anlatıyor, onun için pek fazla açıklama yazmayacağım. Olay Türkiyenin Parisi Gaziantep'de (Susun itiraz etmeyin bana göre Antebim parisden güzel) geröekleşmiş. Çocuğunun serbest geçiş kartıyla otobüse binen kadın şoförün itirazına yumruklarla karşılık veriyor.
Hayrettin Avatar Oldu 04:12
Hayrettin Avatar Oldu 12.852 izlenme - 3 yıl önce Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
Hayrettin'den Minibüs Şakası 2
Hayrettin'den Minibüs Şakası 2 11.836 izlenme - 3 yıl önce Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
İlyas Salman'a 32 Yıl Sonra Yapılan 02:03
İlyas Salman'a 32 Yıl Sonra Yapılan 4.291 izlenme - 10 ay önce İlyas Salman'a 32 Yıl sonra yapılan "Çiçek Abbas" sürprizi istanbul'da klasik otomobilciler derneği usta oyuncuya kırmızı minibüsünü getirerek duygusal anlar yaşattılar ancak Şakir yani Şener Şen kendisi ile artık yan yana gelmeyecek kadar usta bir oyuncu olduğu için böyle bir ortamda eski şöhret İlyas Salman ile biraraya gelmedi.
Hayrettin Minibüs Harlem Shake 00:32
Hayrettin Minibüs Harlem Shake 10.780 izlenme - 3 yıl önce Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
Bir Seksin Anatomisi - Şakir 01:53
Bir Seksin Anatomisi - Şakir 9.783 izlenme - 2 yıl önce Bir Sexi içinde sex olmadan anlatan bir video.Bu arada çıplak silah filmindeki meşhur sevişme sahnesindende acuk esinlendiğimizi itiraf ediyorum. Ama buda türk işi olmuş oldu güzel oldu.
Ford Kamyon Reklamı (1968) 04:18
Ford Kamyon Reklamı (1968) 5.098 izlenme - 2 yıl önce Artık Yollarda göremediğimiz aragazına hasret kaldığımız bizde Ford 1210 diye geçen kamyon ve çiçek abbasın meşhur münübüsünün tanıtım videosu. Yollarda çok kenara çekmiş bu kamyonlardan görürdük, kiminin balatası ısınmış kimi dingil kırmış ama zamanının helali var dedirten kamyonlarındandı, şimdilerde ise türü tehlike altındadır belki taş ocaklarında hayatta kalmış birkaçını görebilirsiniz...
Abla Sen Mi Osurdun - Müthiş Gizli Çekim Kamera Şakası 03:40
Abla Sen Mi Osurdun - Müthiş Gizli Çekim Kamera Şakası 5.359 izlenme - 2 yıl önce Abla Sen Mi Osurdun - Müthiş Gizli Çekim Kamera Şakası En komik, En eğlenceli videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'dan takip et!
Minibüste Vampir Var ! 02:47
Minibüste Vampir Var ! 5.482 izlenme - 3 yıl önce https://www.facebook.com/HayatimVine
Dolmuş Teyze (Küfür İçerir) 02:03
Dolmuş Teyze (Küfür İçerir) 5.111 izlenme - 2 yıl önce En korkulacak şeyler listesinde, nazarımda zirvenin tartışmasız hakimi "teyze" figürü bu sefer günümüz gençliğine dolar ve iğrenç bi kelime esprisine sebebiyet vermek maksadıyla dolmuşa biner. Küçüklüğünde, küfredenin ağzına s.çim lafını felsefe edinmiş teyzemiz sazını eline alıp geçliğe bi güzel giydirirken, hırçınlıklarıyla nam yapmış minibüs şöförünü ise süte, sütlaca çeviriyor.
Konya'da Minibüsün Çarptığı 2 Lise Öğrencisi Öldü 01:20
Konya'da Minibüsün Çarptığı 2 Lise Öğrencisi Öldü 565 izlenme - 3 ay önce Konya'da yaya üst geçidinin altından karşıya geçmeye çalışan 2 lise öğrencisine minibüs çarptı. Öğrenciler olay yerinde hayatlarını kaybettiler.