Hoşgeldiniz!

Minibüs Videoları İzle

Arkadaşının Söylediği Yalandan Gülerek Kaçan Minibüsçü 00:17
Arkadaşının Söylediği Yalandan Gülerek Kaçan Minibüsçü 755.192 izlenme - 1 yıl önce Efenim minibüsçüler kız yurdundaki kızları taciz ediyormuş. Minibisçü abimiz de klasikleşmiş "bizim de anamız bacımız var" modundayken arkadaki eleman kendini tutamayıp asdfghjh diyip gidiyor.
Dikkatsiz Sarışının Sonu 01:21
Dikkatsiz Sarışının Sonu 528.808 izlenme - 4 yıl önce Trafikte sıkışıp kalmak için harika bir gün :) Sizce gerçek hayatta bu mümkün olabilir mi? Cevabı bu videoda!
Otobüsün İçinde Minibüsün Çarptığı Adam 00:32
Otobüsün İçinde Minibüsün Çarptığı Adam 16.929 izlenme - 4 ay önce Nasıl otobüs acaba bu? Böyle bir darbeye rağmen yerinden kımıldamadı (otobüs kesin bilgi). Adamın gerçekten verilmiş sadakası varmış.
Minibüste Panda Gören Masum Teyzeler 04:55
Minibüste Panda Gören Masum Teyzeler 96.908 izlenme - 3 yıl önce Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
Servis Minibüsüyle Evlilik Teklifi Yapmak 07:32
Servis Minibüsüyle Evlilik Teklifi Yapmak 20.782 izlenme - 7 ay önce Yengeye evlilik teklifi yapmak isteyen abimiz böyle bir prodüksüyon kurmuş.
Minibüsçülerin Polise Saldırı Anı Kamerada 01:31
Minibüsçülerin Polise Saldırı Anı Kamerada 32.506 izlenme - 2 yıl önce Polisin minibüs şoförünü bacağından vurma olayı amatör kameralara yansındı. Minibüsçüler polise saldırınca seken kurşun bacağa isabet etmiş
bir kişi uzatır mısın? 00:53
bir kişi uzatır mısın? 104.678 izlenme - 7 yıl önce komedi
Minibüs Topluluk Psikolojisi Şakası 2 03:11
Minibüs Topluluk Psikolojisi Şakası 2 48.587 izlenme - 3 yıl önce Minibüs topluluk psikolojisi şakası 2... En güncel ve tüm Hayrettin videolarına www.hayrettin.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz :)
Adana'da Dolmuş Şoförünü Delirten Yolcu 02:12
Adana'da Dolmuş Şoförünü Delirten Yolcu 7.110 izlenme - 7 ay önce Sevgilisinden ayrılan alköllü yolcu minibüs şoförü ve yolcuları çileden çıkartıyor...bakın sonunda şoför ve yolcular ne yapıyor...
Siyasi Partiler Üzerinden Atışan Teyzeler 00:57
Siyasi Partiler Üzerinden Atışan Teyzeler 14.791 izlenme - 1 yıl önce İki farklı görüşü savunan teyzelerin atışmasını izleyelim efem.
İbo'nun Oğlunun Zorla Pejo'nun Altında Kalması 05:59
İbo'nun Oğlunun Zorla Pejo'nun Altında Kalması 22.154 izlenme - 1 yıl önce İbonun hem yazıp hem yönetip hem de oynadığı Fırat dizisinden bir sahne.ibo gerçekte olduğu gibi dizide de her boktan dram çıkarmaya çalışıyordu.önce gülbeni 1 metrelik suda boğdurdu şimdi de oğlunu zorla minibüs altına sokturmuş.izliyoruz
Selde Minibüs Yıkayan Yurdum İnsanı 00:16
Selde Minibüs Yıkayan Yurdum İnsanı 1.687 izlenme - 2 ay önce Karadeniz dolaylarında bir şehirde aşırı yağışlar nedeniyle şehri su başmış Servisçilik yapan bu dayı ise sel suları içinde minibüsünü yıkamış.
Aşırı Derecede Pandaya Maruz Kalan Adam! - Hayrettin 03:31
Aşırı Derecede Pandaya Maruz Kalan Adam! - Hayrettin 18.115 izlenme - 2 yıl önce Pandayı hatırlarsınız. Bu kez pandayla karşılaşan abiyi minibüste yalnız da bıraktık. Bu şaka izlemeye değer!
Yolcuları Coşturan Minibüsçü Abiler 02:31
Yolcuları Coşturan Minibüsçü Abiler 5.127 izlenme - 6 ay önce İstanbul anadolu yakasında minibüs hattı işleten abilerimiz, diğer minibüsçü abilerimize örnek olacak derecede sıcak kanlı, günler yüzlü bir şekilde yolcuğu eğlenceli hale getirerek işten okuldan dönen vatandaşlara dans ettiriyor, pek alışık olmadığımız bu durumu tebessüm ederek izliyoruz efenim. (Teşşekür notu: Kendileri Anadolu yakası vosvos grubu yöneticileri olmaktadır, burdan Caddelivos'a selam yollar, bir kez daha vosvosçuların iyi kalpli insan olduklarını kanıtladıkları için kendilerine teşekkür ederiz)
Hayrettin 04:57
Hayrettin " Osuruk şakası " 29.325 izlenme - 3 yıl önce Toplu Taşıma Aracında Seyahat Ederken, Biri Sizi Gaz Kaçırdınız Diye Suçlasa, Minibüstekilerde Ona Destek Verse :) Ne Yapardınız ? Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
Minibus İçinde Hayrettin'in Sözü Geçer 05:20
Minibus İçinde Hayrettin'in Sözü Geçer 21.599 izlenme - 3 yıl önce Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
Otokar Minibüsü Modifiye Eden Eleman 04:11
Otokar Minibüsü Modifiye Eden Eleman 6.432 izlenme - 1 yıl önce Lan şu minibüsü görünce aklıma harem gebze hattı geliyor. Saatlerce durakta bekleyen 10 dakkalık yolu 1 saatte giden.. Bazen 1 saatlik yolu 10 dakkada giden.. Kusan sıçan osuran.. Of lan of para uzatasım geldi öne
Messi Minibüs Şoförü Oldu 01:00
Messi Minibüs Şoförü Oldu 23.996 izlenme - 4 yıl önce Yıldız futbolcu Lionel Messi, FIFA 2014'ün tanıtımı için hazırlanan reklam filminde minibüs şoförü oldu.
Çamurda Minibüsle Drift Yapmak 00:29
Çamurda Minibüsle Drift Yapmak 28.306 izlenme - 3 yıl önce Çamurda Minibüsle Drift Yapmak
Alman Generalin Türkiye'de En Çok Beğendiği Şey 01:27
Alman Generalin Türkiye'de En Çok Beğendiği Şey 3.762 izlenme - 8 ay önce Emekli Deniz Kurmay Albay Ali Türkşen, Alman generalle olan anısını anlatıyor.
godfather kornalı minibüs 00:24
godfather kornalı minibüs 25.930 izlenme - 7 yıl önce
Bir Tas Çorbayla Evsizlere Umut Olmak 02:36
Bir Tas Çorbayla Evsizlere Umut Olmak 2.009 izlenme - 5 ay önce Yardım gönüllüsü Mustafa Fazlı Karaman ve arkadaşları, soğuk kış gecelerinde İstanbul'un birçok ilçesini gezerek "Aşhane" adını verdikleri minibüsle evsizlere her gün sıcak çorba ikram ediyor.
Gaziantep'te ''İnsanlık Ölmüş'' Dedirten Görüntü 02:08
Gaziantep'te ''İnsanlık Ölmüş'' Dedirten Görüntü 9.602 izlenme - 2 yıl önce Gaziantep’te yolcu minibüsünde fenalaştıktan sonra indirilip kaldırıma bırakılan genç uzun süre duvarın dibinde can çekiştikten sonra duyarlı vatandaşların haber verdiği ambulansla hastaneye kaldırıldı. Yoğun bakıma alınan genç hastanede hayatını kaybetti.
Hayrettin Avatar Oldu 04:12
Hayrettin Avatar Oldu 12.871 izlenme - 3 yıl önce Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
Nihat Doğan Minibüs Şakası :) 00:59
Nihat Doğan Minibüs Şakası :) 14.397 izlenme - 3 yıl önce En güncel ve tüm Hayrettin videolarına www.hayrettin.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz :)
Hayrettin'den Minibüs Şakası 2
Hayrettin'den Minibüs Şakası 2 11.984 izlenme - 3 yıl önce Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
Kadın Yolcunun Otobüs Şoförüne Saldırması 02:20
Kadın Yolcunun Otobüs Şoförüne Saldırması 6.034 izlenme - 1 yıl önce Videoda olayı şoför tane tane anlatıyor, onun için pek fazla açıklama yazmayacağım. Olay Türkiyenin Parisi Gaziantep'de (Susun itiraz etmeyin bana göre Antebim parisden güzel) geröekleşmiş. Çocuğunun serbest geçiş kartıyla otobüse binen kadın şoförün itirazına yumruklarla karşılık veriyor.
Hayrettin Minibüs Harlem Shake 00:32
Hayrettin Minibüs Harlem Shake 10.787 izlenme - 3 yıl önce Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
Bir Seksin Anatomisi - Şakir 01:53
Bir Seksin Anatomisi - Şakir 10.977 izlenme - 2 yıl önce Bir Sexi içinde sex olmadan anlatan bir video.Bu arada çıplak silah filmindeki meşhur sevişme sahnesindende acuk esinlendiğimizi itiraf ediyorum. Ama buda türk işi olmuş oldu güzel oldu.
İlyas Salman'a 32 Yıl Sonra Yapılan 02:03
İlyas Salman'a 32 Yıl Sonra Yapılan 4.332 izlenme - 1 yıl önce İlyas Salman'a 32 Yıl sonra yapılan "Çiçek Abbas" sürprizi istanbul'da klasik otomobilciler derneği usta oyuncuya kırmızı minibüsünü getirerek duygusal anlar yaşattılar ancak Şakir yani Şener Şen kendisi ile artık yan yana gelmeyecek kadar usta bir oyuncu olduğu için böyle bir ortamda eski şöhret İlyas Salman ile biraraya gelmedi.