Hoşgeldiniz!

minyatür

Minyatür Mercedes Kamyon 02:45
Minyatür Mercedes Kamyon 10.460 izlenme - 1 yıl önce Görüntüler Brezilya'dan bu kamyonu hazırlayan José Elias Ther gerçek gibi kamyon.Türkiye satsa alıcısı baya olur.
alet küçük ama her işi yapıyor !! 04:59
alet küçük ama her işi yapıyor !! 17.594 izlenme - 7 yıl önce minyatür işmakinası ile her iş yapmak okadar kolayki izleyin
Minyatür Malzemelerle Yumurtalı Ekmek Yapmak 06:12
Minyatür Malzemelerle Yumurtalı Ekmek Yapmak 158 izlenme - 3 hafta önce Minyatür Malzemelerle Yumurtalı Ekmek Yapmak Kullandığı mini malzemelerle önce ekmekleri kızartan daha sonra yumurtaları pişiren adam.
Kendine Minyatür Bir Dünya Kuran Harika Sanatçı 02:20
Kendine Minyatür Bir Dünya Kuran Harika Sanatçı 240 izlenme - 3 ay önce Fransız sanatçı Dan Ohlmann, 30 yılı aşkın süredir uğraş verdiği minyatür sanatına her gün yeni objeler, ortamlar ekledi. Ohlmann, film sahnelerini aratmayan 1/24 ölçekli minimalist dünyasında oldukça mutlu görünüyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Minik Jet Motoru 03:04
Minik Jet Motoru 1.284 izlenme - 1 yıl önce A1 jet yakıtıyla çalışan Polanyada üretilmiş bir jet motoru. Bu motor dakikada 450mL yakıt tüketiyor ve 35000 ile 120000 arası devir yapıyor. Görenleri şaşkına çeviriyor.
Görme Engellilerle Eskişehir'i Engelsiz Turizm Kentine Dönüştürmek 04:05
Görme Engellilerle Eskişehir'i Engelsiz Turizm Kentine Dönüştürmek 559 izlenme - 5 ay önce Anadolu Üniversitesi Turizm Fakültesi öğretim görevlisi Yard. Doç. Dr. Hakan Yılmaz tarafından öğrencilere ders olarak verilen konu kapsamında, görme engelli sporcular güzel bir gün yaşadılar. Öğrenciler tarafından pilot bölge olarak seçilen Sazova parkındaki gezide, Minyatür park da gezildi.
Minyatür Küfürbaz Kezban 01:28
Minyatür Küfürbaz Kezban 1.616 izlenme - 2 yıl önce Yeni nesilin nereye gittiğinin videosudur. Bu tür videoların özellikle salonda çekilmeside ayrı bir gariplik. Neyse lafı uzatmıyorum minyatür kezbanla sizi baş başa bırakıyorum.
Minyatü Tır'la Trafiğe Çıkıp Gezen Kızıyla Gezen Baba 01:58
Minyatü Tır'la Trafiğe Çıkıp Gezen Kızıyla Gezen Baba 306 izlenme - 5 ay önce Amerika Birleşik Devletleri’nde benzinle çalışan minyatür TIR’dan kızına puset yapıp gezen adam böyle görüntülendi. Videoda minyatür TIR’ı geliştirip önce küçük kızına oturacak yer yapıyor daha sonra kendisine, ve uzaktan kumanda aracılığı ile trafiğe çıkıyor.
Minyatür Çamaşır Makinesi 03:04
Minyatür Çamaşır Makinesi 1.781 izlenme - 4 yıl önce Minyatür Çamaşır Makinesi
Minyatür Dokuma Tezgahı - 4 01:02
Minyatür Dokuma Tezgahı - 4 1.783 izlenme - 4 yıl önce Minyatür ahşap dokuma tezgahı,görsel çalışıyor istenilen mekanik makinaların minyatürü yapılır, http://www.denizlihorozu.com u tıklayın daha geniş bilgi alın 0 535 945 22 86
Murakka Yapımı 04:52
Murakka Yapımı 1.518 izlenme - 4 yıl önce Murakka Nasıl Yapılır?
Türk Bilgini Maturidi'nin Minyatürünü Yaptı 02:51
Türk Bilgini Maturidi'nin Minyatürünü Yaptı 39 izlenme - 1 ay önce Karabük'te, tezhip ve minyatür sanatçısı Yasemin Yılmaz, dış görünüşüyle ilgili herhangi bir yazılı kaynak bulunmayan Hanefi mezhebine mensup Müslümanların itikattaki imamı Türk İslam alimi Maturidi'nin minyatürünü sanatseverlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyor.
Mini Mutfakta Biftek Ve Kuşkonmaz 04:31
Mini Mutfakta Biftek Ve Kuşkonmaz 181 izlenme - 6 ay önce Japon aşçımız yemek yapmayı bir sanata dönüştürüyor ve minyatür mutfağında minik yemekler hazırlıyor. Aşçımız bu sefer mini mutfağında biftek ve kuşkonmaz yaparak bizleri yine şaşırtıyor.
Minyatür Malzemelerle Terapi Etkili Et Pişiren Japon Aşçı 03:53
Minyatür Malzemelerle Terapi Etkili Et Pişiren Japon Aşçı 34 izlenme - 1 ay önce Minik malzemelerle ince işçilik yaparak et pişiren Japon aşçıyı izlerken insan kendini bir rahatlamış hissediyor.
Dünyanın En Büyük Minyatür Havalimanı - Knuffingen Airport 05:24
Dünyanın En Büyük Minyatür Havalimanı - Knuffingen Airport 392 izlenme - 1 yıl önce Görünce 'abi bu adamlar nelerle' uğraşıyor diyeceğimiz videolardan birini de ben yükleyeyim istedim. Bu minyatür havalimanı Hamburg'da. Bizim miniatürk gibim bişey. Girişi 20 euro yanlış bilmiyosam...
Minyatür Malzemelerle Et Pişirmek 03:53
Minyatür Malzemelerle Et Pişirmek 35 izlenme - 1 ay önce Minik malzemelerle ince işçilik yaparak et pişiren aşçıların kameraya yansıyan görüntüleri sizlerle...
İştahınızı Kabartacak Büyüleyici Görüntüsüyle Minyatür Donutlar 06:25
İştahınızı Kabartacak Büyüleyici Görüntüsüyle Minyatür Donutlar 139 izlenme - 7 ay önce Koreli star Mimine Mini, son zamanların modası minyatür yemeklere yaptığı donut paketiyle tat verdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
minyatür kedi 01:31
minyatür kedi 1.324 izlenme - 7 yıl önce minyatür kedi
Çividen Minyatür Bir Kılıç Yapmak 03:52
Çividen Minyatür Bir Kılıç Yapmak 467 izlenme - 2 yıl önce Biraz işsiz bir uğraş gibi gözükse de emeğiniz sonunda ortaya çıkacak ürün size eski savaşlarda şövalyelerin kullandıklarını andıracaktır. Küçük olması ile birlikte çokça kullanım alanı bulabilecek bu ürün bakalım nasıl yapılıyormuş.
Dikkat Şahan Çıkabilir - Minyatür Kale 02:14
Dikkat Şahan Çıkabilir - Minyatür Kale 364 izlenme - 1 yıl önce Stumpf ve Falco'nun zamanında kalan Bülent Karpat'ın Şahan'ın "Dikkat Şahan Çıkabilir" programına konuk olduğu ve neredeyse gerçek spor programları kadar sahici olan "Minyatür Kale" skeci sizlerle.Bilgin Gökberk'te "bitsede gitsek yorumcularını" canlandırmış... Stumpf vardı Falco vardı..
Murakka Yapımı-2 02:25
Murakka Yapımı-2 501 izlenme - 4 yıl önce
Murakka Yapımı - 4 01:42
Murakka Yapımı - 4 473 izlenme - 4 yıl önce
Homayoun Shajarian - Ba Man Sanama (Minyatür Sanatı İle Klip) 03:00
Homayoun Shajarian - Ba Man Sanama (Minyatür Sanatı İle Klip) 430 izlenme - 2 yıl önce Ünlü sanatçı Muhammed Rıza Şeceryan’ın oğlu Hümayun Şeceryan, babasıyla beraber önceden icra ettikleri, Rumi’nin Divan-ı Kebir’inde yer alan ‘’Ba Man Sanama’’ya Rock unsurları ekleyerek ve doğu kültüründe önemli yeri olan minyatür sanatıyla kliplendirerek şaşırtmış. Ayrıca klipte Ferüddin Attar’ın Simurg’undan ve bilhassa daha ne olduğu, kim olduğu çözülememiş Mehmed Siyah Kalem’deki çizimlerde kullanılarak macera türünde klip yapılmış. Ellerine sağlık, keyifli izlemeler, dinlemeler.
Minyatür Malzemelerle Brokoli Yapmak 04:13
Minyatür Malzemelerle Brokoli Yapmak 9 izlenme - 2 hafta önce Minyatür Malzemelerle Brokoli Yapmak Mini malzemeleriyle brokoli hazırlayan adamın kameraya yansıyan hüneri sizlerle...
Minyatür Şehrin Arkasındaki Gizemli Adam 09:14
Minyatür Şehrin Arkasındaki Gizemli Adam 179 izlenme - 1 yıl önce Sanatçı Michael Paul Smith, kendinin çocukluk hikayelerine ve anılarına dayalı 1950'lerin ütopik minyatür şehrini yarattı. Şehri fotoğraflamaya başladığında bu kadar meşhur olacağını tahmin etmiyordu. Animal East tarafından kısa film haline getirildi.
Almanya'da Yapılan Yeni Havaalanı 04:00
Almanya'da Yapılan Yeni Havaalanı 181 izlenme - 1 yıl önce İlk bakışta videonun görüntü kalitesinden olsa gerek ki. Videodaki görüntü gerçek gibi görünsede isin aslının öyle olmadığı buradaki linkte: http://www.youtube.com/watch?v=VLSfocAiLcA Almanya'nın Hamburg uçak şirketinin, minyatür olarak yaptığı havaalanı görenlerin ilgi noktası olmuş.
Lego Treniyle Destansı Bir Yolculuk 03:28
Lego Treniyle Destansı Bir Yolculuk 67 izlenme - 6 ay önce TrainGuy 659, adından da anlaşılacağı gibi trenler konusunda paylaşımlar yapan bir kanal. Evin içinden başlayıp bahçesine kadar uzanan, izlemesi son derece keyifli olan bir yolculuğa ne dersiniz? Minyatür perspektifi işi daha eğlenceli hale getiriyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Minyatür Mutfakta Minicik Yemekler Yapan Yetenekli Adam 02:23
Minyatür Mutfakta Minicik Yemekler Yapan Yetenekli Adam 140 izlenme - 1 yıl önce Japon Youtuber minyatür mutfağında suşiden hamburgere, pastadan köfteye bir çok minik yemeği pişirebiliyor.
Minyatür Drift - Tilt Shift Video 03:10
Minyatür Drift - Tilt Shift Video 690 izlenme - 5 yıl önce formula-drift 'tilt shift technic'
Barby Balerin 03:54
Barby Balerin 590 izlenme - 5 yıl önce