Hoşgeldiniz!

Minyatür Videoları İzle

Dünyanın En Küçük Pişisini Yaptık 06:56
Dünyanın En Küçük Pişisini Yaptık 1.277 izlenme - 4 hafta önce Yiyeceklerin küçüklerini yapmaya devam ediyoruz. Bu kez Türk mutfağının lezzetlerinden olan pişi (bazı bölgelerde malgara, kulaç veya kabalka da deniyor) yapıyoruz. Bakalım ortaya nasıl bir şey çıkacak? Yaptığımız En Pahalı & En Küçük & En Büyük Şeyler tam şurada: https://www.youtube.com/playlist?list=PLrLROxA9vVb1161Rvc2DAjVj91oHSIy2q Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Minyatür Mercedes Kamyon 02:45
Minyatür Mercedes Kamyon 11.452 izlenme - 2 yıl önce Görüntüler Brezilya'dan bu kamyonu hazırlayan José Elias Ther gerçek gibi kamyon.Türkiye satsa alıcısı baya olur.
Dünyanın En Küçük Hamburgerini Yaptık 06:11
Dünyanın En Küçük Hamburgerini Yaptık 2.713 izlenme - 3 ay önce Bu videoda dünyanın en küçük hamburgerini yapıyoruz. Epey uğraştırdı ama sonuç hiç de fena olmadı. Dünyanın en küçük ve en büyük şeyleri yaptığımız videolar tam şurada: https://goo.gl/MDxHGS Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Dünyanın En Küçük Şiş Kebabını Yaptık 04:29
Dünyanın En Küçük Şiş Kebabını Yaptık 1.401 izlenme - 3 ay önce Bu videoda dünyanın en küçük şiş kebabını yapıyoruz. Videoda görecekseniz, tadı da hiç fena olmadı. Dünyanın en küçüklerini & en büyüklerini yaptığımız diğer videolarımız tam şurada: https://goo.gl/AWdpgJ Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Maket Elma Ağacı Yapmak 11:43
Maket Elma Ağacı Yapmak 2.119 izlenme - 7 ay önce Ankaradaki Koç müzesinde Henry Kupjacks diye sanatçının eserlerini görünce hayran kaldım ondan sonra minyatürlere sardım. Nasıl yapılır falan diye araştırınca bu işte bayağı bir emek olduğunu anladım. Bu videoda elma ağacının yapılışı anlatılmış. Nispeten çabuk yapılmış. Bir telefonu yapmak için bir gün harcadığını söylüyordu Henry reis. Vessalam zor işler. Fiyatlarına bakayım dedim Türkiye'de bulamadım. Yani var ama dandik. Böyle deli gibi ayrıntı kasan minyatürlerin hastasıyım ben. Sergisi falan denk gelirse mesaj atarsınız artık. Yapmak isteyenler de videoya baksınlar bakalım gözleri kesiyorsa yapsınlar. Benim kesmedi valla. Ciddi emek , sabır ve zaman isteyen bir iş.
Hamse-i Atai - Minyatür 09:09
Hamse-i Atai - Minyatür 1.710 izlenme - 5 ay önce Minyatür sanatının güzide örnekleri Murat Bardakçı tarafından dillendiriliyor. 07:16 'da bahse konu olan minyatür şudur http://pbs.twimg.com/media/BKQGVEiCAAARklZ.png:large .
alet küçük ama her işi yapıyor !! 04:59
alet küçük ama her işi yapıyor !! 19.557 izlenme - 7 yıl önce minyatür işmakinası ile her iş yapmak okadar kolayki izleyin
Minyatür Malzemelerle Pirinçli Omlet Hazırlamak 03:33
Minyatür Malzemelerle Pirinçli Omlet Hazırlamak 195 izlenme - 2 ay önce Minyatür malzemeleriyle pirinç içeren omlet hazırlayan yetenekli elleri hep birlikte izliyoruz. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.
Minik Jet Motoru 03:04
Minik Jet Motoru 1.577 izlenme - 2 yıl önce A1 jet yakıtıyla çalışan Polanyada üretilmiş bir jet motoru. Bu motor dakikada 450mL yakıt tüketiyor ve 35000 ile 120000 arası devir yapıyor. Görenleri şaşkına çeviriyor.
Minyatür Küfürbaz Kezban 01:28
Minyatür Küfürbaz Kezban 2.230 izlenme - 2 yıl önce Yeni nesilin nereye gittiğinin videosudur. Bu tür videoların özellikle salonda çekilmeside ayrı bir gariplik. Neyse lafı uzatmıyorum minyatür kezbanla sizi baş başa bırakıyorum.
Minyatür Malzemelerle Soslu Makarna Yapımı 05:20
Minyatür Malzemelerle Soslu Makarna Yapımı 200 izlenme - 3 ay önce Minyatür Malzemelerle Soslu Makarna Yapımı Minik malzemeleriyle carbonara ismi verilen makarna hazırlayan yetenekli aşçı.
Minyatür Dokuma Tezgahı - 4 01:02
Minyatür Dokuma Tezgahı - 4 2.079 izlenme - 4 yıl önce Minyatür ahşap dokuma tezgahı,görsel çalışıyor istenilen mekanik makinaların minyatürü yapılır, http://www.denizlihorozu.com u tıklayın daha geniş bilgi alın 0 535 945 22 86
Minyatür Çamaşır Makinesi 03:04
Minyatür Çamaşır Makinesi 1.808 izlenme - 4 yıl önce Minyatür Çamaşır Makinesi
Minyatür Mutfak Seti Nasıl Olur? 04:21
Minyatür Mutfak Seti Nasıl Olur? 166 izlenme - 7 ay önce Minyatür Mutfak Seti Nasıl Olur? En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş mini mutfak setinden sevimli görüntüler.
Minyatür Malzemelerle Tart Hazırlamak 06:24
Minyatür Malzemelerle Tart Hazırlamak 42 izlenme - 1 ay önce Ufak malzemeleriyle ve kattığı sevgisiyle tart hazırlayan yetenekli eller kameraya böyle yansıdı. Hep birlikte izliyoruz.
Murakka Yapımı 04:52
Murakka Yapımı 1.775 izlenme - 5 yıl önce Murakka Nasıl Yapılır?
Minyatür Malzemelerle Yumurtalı Ekmek Yapmak 06:12
Minyatür Malzemelerle Yumurtalı Ekmek Yapmak 253 izlenme - 8 ay önce Minyatür Malzemelerle Yumurtalı Ekmek Yapmak Kullandığı mini malzemelerle önce ekmekleri kızartan daha sonra yumurtaları pişiren adam.
Görme Engellilerle Eskişehir'i Engelsiz Turizm Kentine Dönüştürmek 04:05
Görme Engellilerle Eskişehir'i Engelsiz Turizm Kentine Dönüştürmek 567 izlenme - 1 yıl önce Anadolu Üniversitesi Turizm Fakültesi öğretim görevlisi Yard. Doç. Dr. Hakan Yılmaz tarafından öğrencilere ders olarak verilen konu kapsamında, görme engelli sporcular güzel bir gün yaşadılar. Öğrenciler tarafından pilot bölge olarak seçilen Sazova parkındaki gezide, Minyatür park da gezildi.
Minyatü Tır'la Trafiğe Çıkıp Gezen Kızıyla Gezen Baba 01:58
Minyatü Tır'la Trafiğe Çıkıp Gezen Kızıyla Gezen Baba 331 izlenme - 1 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri’nde benzinle çalışan minyatür TIR’dan kızına puset yapıp gezen adam böyle görüntülendi. Videoda minyatür TIR’ı geliştirip önce küçük kızına oturacak yer yapıyor daha sonra kendisine, ve uzaktan kumanda aracılığı ile trafiğe çıkıyor.
Kendine Minyatür Bir Dünya Kuran Harika Sanatçı 02:20
Kendine Minyatür Bir Dünya Kuran Harika Sanatçı 254 izlenme - 10 ay önce Fransız sanatçı Dan Ohlmann, 30 yılı aşkın süredir uğraş verdiği minyatür sanatına her gün yeni objeler, ortamlar ekledi. Ohlmann, film sahnelerini aratmayan 1/24 ölçekli minimalist dünyasında oldukça mutlu görünüyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Minyatür Malzemelerle Lahana Yemeği Hazırlamak 06:14
Minyatür Malzemelerle Lahana Yemeği Hazırlamak 39 izlenme - 1 ay önce Minyatür Malzemelerle Lahana Yemeği Hazırlamak Minik malzemeleriyle lahana yemeği hazırlayan ustalar.
Minyatür Malzemelerle Donut Hazırlamak 03:30
Minyatür Malzemelerle Donut Hazırlamak 11 izlenme - 2 hafta önce Minyatür Malzemelerle Donut Hazırlamak Minik malzemeleriyle donut hazırlayan yetenekli ellerin videosunu hep birlikte izliyoruz.
minyatür kedi 01:31
minyatür kedi 1.340 izlenme - 8 yıl önce minyatür kedi
Minyatür Mutfakta Minicik Yemekler Yapan Yetenekli Adam 02:23
Minyatür Mutfakta Minicik Yemekler Yapan Yetenekli Adam 365 izlenme - 2 yıl önce Japon Youtuber minyatür mutfağında suşiden hamburgere, pastadan köfteye bir çok minik yemeği pişirebiliyor.
Dünyanın En Büyük Minyatür Havalimanı - Knuffingen Airport 05:24
Dünyanın En Büyük Minyatür Havalimanı - Knuffingen Airport 456 izlenme - 2 yıl önce Görünce 'abi bu adamlar nelerle' uğraşıyor diyeceğimiz videolardan birini de ben yükleyeyim istedim. Bu minyatür havalimanı Hamburg'da. Bizim miniatürk gibim bişey. Girişi 20 euro yanlış bilmiyosam...
Homayoun Shajarian - Ba Man Sanama (Minyatür Sanatı İle Klip) 03:00
Homayoun Shajarian - Ba Man Sanama (Minyatür Sanatı İle Klip) 780 izlenme - 2 yıl önce Ünlü sanatçı Muhammed Rıza Şeceryan’ın oğlu Hümayun Şeceryan, babasıyla beraber önceden icra ettikleri, Rumi’nin Divan-ı Kebir’inde yer alan ‘’Ba Man Sanama’’ya Rock unsurları ekleyerek ve doğu kültüründe önemli yeri olan minyatür sanatıyla kliplendirerek şaşırtmış. Ayrıca klipte Ferüddin Attar’ın Simurg’undan ve bilhassa daha ne olduğu, kim olduğu çözülememiş Mehmed Siyah Kalem’deki çizimlerde kullanılarak macera türünde klip yapılmış. Ellerine sağlık, keyifli izlemeler, dinlemeler.
Murakka Yapımı-2 02:25
Murakka Yapımı-2 559 izlenme - 5 yıl önce
Dikkat Şahan Çıkabilir - Minyatür Kale 02:14
Dikkat Şahan Çıkabilir - Minyatür Kale 503 izlenme - 2 yıl önce Stumpf ve Falco'nun zamanında kalan Bülent Karpat'ın Şahan'ın "Dikkat Şahan Çıkabilir" programına konuk olduğu ve neredeyse gerçek spor programları kadar sahici olan "Minyatür Kale" skeci sizlerle.Bilgin Gökberk'te "bitsede gitsek yorumcularını" canlandırmış... Stumpf vardı Falco vardı..
Çividen Minyatür Bir Kılıç Yapmak 03:52
Çividen Minyatür Bir Kılıç Yapmak 485 izlenme - 3 yıl önce Biraz işsiz bir uğraş gibi gözükse de emeğiniz sonunda ortaya çıkacak ürün size eski savaşlarda şövalyelerin kullandıklarını andıracaktır. Küçük olması ile birlikte çokça kullanım alanı bulabilecek bu ürün bakalım nasıl yapılıyormuş.
Murakka Yapımı - 4 01:42
Murakka Yapımı - 4 512 izlenme - 5 yıl önce