Hoşgeldiniz!

minyatür

Minyatür Mercedes Kamyon 02:45
Minyatür Mercedes Kamyon 12.161 izlenme - 2 yıl önce Görüntüler Brezilya'dan bu kamyonu hazırlayan José Elias Ther gerçek gibi kamyon.Türkiye satsa alıcısı baya olur.
alet küçük ama her işi yapıyor !! 04:59
alet küçük ama her işi yapıyor !! 21.396 izlenme - 8 yıl önce minyatür işmakinası ile her iş yapmak okadar kolayki izleyin
Maket Elma Ağacı Yapmak 11:43
Maket Elma Ağacı Yapmak 2.201 izlenme - 1 yıl önce Ankaradaki Koç müzesinde Henry Kupjacks diye sanatçının eserlerini görünce hayran kaldım ondan sonra minyatürlere sardım. Nasıl yapılır falan diye araştırınca bu işte bayağı bir emek olduğunu anladım. Bu videoda elma ağacının yapılışı anlatılmış. Nispeten çabuk yapılmış. Bir telefonu yapmak için bir gün harcadığını söylüyordu Henry reis. Vessalam zor işler. Fiyatlarına bakayım dedim Türkiye'de bulamadım. Yani var ama dandik. Böyle deli gibi ayrıntı kasan minyatürlerin hastasıyım ben. Sergisi falan denk gelirse mesaj atarsınız artık. Yapmak isteyenler de videoya baksınlar bakalım gözleri kesiyorsa yapsınlar. Benim kesmedi valla. Ciddi emek , sabır ve zaman isteyen bir iş.
Dünyanın En Küçük Hamburgerini Yaptık 06:11
Dünyanın En Küçük Hamburgerini Yaptık 2.842 izlenme - 11 ay önce Bu videoda dünyanın en küçük hamburgerini yapıyoruz. Epey uğraştırdı ama sonuç hiç de fena olmadı. Dünyanın en küçük ve en büyük şeyleri yaptığımız videolar tam şurada: https://goo.gl/MDxHGS Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Hamse-i Atai - Minyatür 09:09
Hamse-i Atai - Minyatür 1.991 izlenme - 1 yıl önce Minyatür sanatının güzide örnekleri Murat Bardakçı tarafından dillendiriliyor. 07:16 'da bahse konu olan minyatür şudur http://pbs.twimg.com/media/BKQGVEiCAAARklZ.png:large .
Dünyanın En Küçük Şiş Kebabını Yaptık 04:29
Dünyanın En Küçük Şiş Kebabını Yaptık 1.470 izlenme - 11 ay önce Bu videoda dünyanın en küçük şiş kebabını yapıyoruz. Videoda görecekseniz, tadı da hiç fena olmadı. Dünyanın en küçüklerini & en büyüklerini yaptığımız diğer videolarımız tam şurada: https://goo.gl/AWdpgJ Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Dünyanın En Küçük Ramazan Pidesini Yaptık 10:00
Dünyanın En Küçük Ramazan Pidesini Yaptık 1.170 izlenme - 7 ay önce Bu videoda dünyanın en küçük Ramazan pidesini yapmak üzere yola çıkıyoruz. Bakalım sonuç ne kadar başarılı olacak? Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Dünyanın En Küçük Pişisini Yaptık 06:56
Dünyanın En Küçük Pişisini Yaptık 1.371 izlenme - 9 ay önce Yiyeceklerin küçüklerini yapmaya devam ediyoruz. Bu kez Türk mutfağının lezzetlerinden olan pişi (bazı bölgelerde malgara, kulaç veya kabalka da deniyor) yapıyoruz. Bakalım ortaya nasıl bir şey çıkacak? Yaptığımız En Pahalı & En Küçük & En Büyük Şeyler tam şurada: https://www.youtube.com/playlist?list=PLrLROxA9vVb1161Rvc2DAjVj91oHSIy2q Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Minyatür Küfürbaz Kezban 01:28
Minyatür Küfürbaz Kezban 3.824 izlenme - 3 yıl önce Yeni nesilin nereye gittiğinin videosudur. Bu tür videoların özellikle salonda çekilmeside ayrı bir gariplik. Neyse lafı uzatmıyorum minyatür kezbanla sizi baş başa bırakıyorum.
Minik Jet Motoru 03:04
Minik Jet Motoru 1.856 izlenme - 3 yıl önce A1 jet yakıtıyla çalışan Polanyada üretilmiş bir jet motoru. Bu motor dakikada 450mL yakıt tüketiyor ve 35000 ile 120000 arası devir yapıyor. Görenleri şaşkına çeviriyor.
Minyatür Dokuma Tezgahı - 4 01:02
Minyatür Dokuma Tezgahı - 4 2.293 izlenme - 5 yıl önce Minyatür ahşap dokuma tezgahı,görsel çalışıyor istenilen mekanik makinaların minyatürü yapılır, http://www.denizlihorozu.com u tıklayın daha geniş bilgi alın 0 535 945 22 86
Minyatür Çamaşır Makinesi 03:04
Minyatür Çamaşır Makinesi 1.821 izlenme - 5 yıl önce Minyatür Çamaşır Makinesi
Murakka Yapımı 04:52
Murakka Yapımı 2.030 izlenme - 5 yıl önce Murakka Nasıl Yapılır?
Minyatür Mutfak Seti Nasıl Olur? 04:21
Minyatür Mutfak Seti Nasıl Olur? 314 izlenme - 1 yıl önce Minyatür Mutfak Seti Nasıl Olur? En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş mini mutfak setinden sevimli görüntüler.
Minyatür Mutfakta Minicik Yemekler Yapan Yetenekli Adam 02:23
Minyatür Mutfakta Minicik Yemekler Yapan Yetenekli Adam 689 izlenme - 2 yıl önce Japon Youtuber minyatür mutfağında suşiden hamburgere, pastadan köfteye bir çok minik yemeği pişirebiliyor.
Minyatür Malzemelerle Pirinçli Omlet Hazırlamak 03:33
Minyatür Malzemelerle Pirinçli Omlet Hazırlamak 205 izlenme - 10 ay önce Minyatür malzemeleriyle pirinç içeren omlet hazırlayan yetenekli elleri hep birlikte izliyoruz. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.
Görme Engellilerle Eskişehir'i Engelsiz Turizm Kentine Dönüştürmek 04:05
Görme Engellilerle Eskişehir'i Engelsiz Turizm Kentine Dönüştürmek 570 izlenme - 2 yıl önce Anadolu Üniversitesi Turizm Fakültesi öğretim görevlisi Yard. Doç. Dr. Hakan Yılmaz tarafından öğrencilere ders olarak verilen konu kapsamında, görme engelli sporcular güzel bir gün yaşadılar. Öğrenciler tarafından pilot bölge olarak seçilen Sazova parkındaki gezide, Minyatür park da gezildi.
minyatür kedi 01:31
minyatür kedi 1.352 izlenme - 8 yıl önce minyatür kedi
Homayoun Shajarian - Ba Man Sanama (Minyatür Sanatı İle Klip) 03:00
Homayoun Shajarian - Ba Man Sanama (Minyatür Sanatı İle Klip) 984 izlenme - 3 yıl önce Ünlü sanatçı Muhammed Rıza Şeceryan’ın oğlu Hümayun Şeceryan, babasıyla beraber önceden icra ettikleri, Rumi’nin Divan-ı Kebir’inde yer alan ‘’Ba Man Sanama’’ya Rock unsurları ekleyerek ve doğu kültüründe önemli yeri olan minyatür sanatıyla kliplendirerek şaşırtmış. Ayrıca klipte Ferüddin Attar’ın Simurg’undan ve bilhassa daha ne olduğu, kim olduğu çözülememiş Mehmed Siyah Kalem’deki çizimlerde kullanılarak macera türünde klip yapılmış. Ellerine sağlık, keyifli izlemeler, dinlemeler.
Minyatü Tır'la Trafiğe Çıkıp Gezen Kızıyla Gezen Baba 01:58
Minyatü Tır'la Trafiğe Çıkıp Gezen Kızıyla Gezen Baba 350 izlenme - 2 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri’nde benzinle çalışan minyatür TIR’dan kızına puset yapıp gezen adam böyle görüntülendi. Videoda minyatür TIR’ı geliştirip önce küçük kızına oturacak yer yapıyor daha sonra kendisine, ve uzaktan kumanda aracılığı ile trafiğe çıkıyor.
Murakka Yapımı-2 02:25
Murakka Yapımı-2 613 izlenme - 5 yıl önce
Minyatür Malzemelerle Soslu Makarna Yapımı 05:20
Minyatür Malzemelerle Soslu Makarna Yapımı 212 izlenme - 11 ay önce Minyatür Malzemelerle Soslu Makarna Yapımı Minik malzemeleriyle carbonara ismi verilen makarna hazırlayan yetenekli aşçı.
Minyatür Malzemelerle Yumurtalı Ekmek Yapmak 06:12
Minyatür Malzemelerle Yumurtalı Ekmek Yapmak 254 izlenme - 1 yıl önce Minyatür Malzemelerle Yumurtalı Ekmek Yapmak Kullandığı mini malzemelerle önce ekmekleri kızartan daha sonra yumurtaları pişiren adam.
Kendine Minyatür Bir Dünya Kuran Harika Sanatçı 02:20
Kendine Minyatür Bir Dünya Kuran Harika Sanatçı 268 izlenme - 1 yıl önce Fransız sanatçı Dan Ohlmann, 30 yılı aşkın süredir uğraş verdiği minyatür sanatına her gün yeni objeler, ortamlar ekledi. Ohlmann, film sahnelerini aratmayan 1/24 ölçekli minimalist dünyasında oldukça mutlu görünüyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Murakka Yapımı - 4 01:42
Murakka Yapımı - 4 554 izlenme - 5 yıl önce
Dünyanın En Büyük Minyatür Havalimanı - Knuffingen Airport 05:24
Dünyanın En Büyük Minyatür Havalimanı - Knuffingen Airport 489 izlenme - 2 yıl önce Görünce 'abi bu adamlar nelerle' uğraşıyor diyeceğimiz videolardan birini de ben yükleyeyim istedim. Bu minyatür havalimanı Hamburg'da. Bizim miniatürk gibim bişey. Girişi 20 euro yanlış bilmiyosam...
Dikkat Şahan Çıkabilir - Minyatür Kale 02:14
Dikkat Şahan Çıkabilir - Minyatür Kale 605 izlenme - 2 yıl önce Stumpf ve Falco'nun zamanında kalan Bülent Karpat'ın Şahan'ın "Dikkat Şahan Çıkabilir" programına konuk olduğu ve neredeyse gerçek spor programları kadar sahici olan "Minyatür Kale" skeci sizlerle.Bilgin Gökberk'te "bitsede gitsek yorumcularını" canlandırmış... Stumpf vardı Falco vardı..
Çividen Minyatür Bir Kılıç Yapmak 03:52
Çividen Minyatür Bir Kılıç Yapmak 495 izlenme - 3 yıl önce Biraz işsiz bir uğraş gibi gözükse de emeğiniz sonunda ortaya çıkacak ürün size eski savaşlarda şövalyelerin kullandıklarını andıracaktır. Küçük olması ile birlikte çokça kullanım alanı bulabilecek bu ürün bakalım nasıl yapılıyormuş.
Minyatür Drift - Tilt Shift Video 03:10
Minyatür Drift - Tilt Shift Video 693 izlenme - 6 yıl önce formula-drift 'tilt shift technic'
Mini Mutfakta Biftek Ve Kuşkonmaz 04:31
Mini Mutfakta Biftek Ve Kuşkonmaz 205 izlenme - 2 yıl önce Japon aşçımız yemek yapmayı bir sanata dönüştürüyor ve minyatür mutfağında minik yemekler hazırlıyor. Aşçımız bu sefer mini mutfağında biftek ve kuşkonmaz yaparak bizleri yine şaşırtıyor.