Hoşgeldiniz!

Minyon Videoları İzle

Domino Taşı:Dominyonlar :) 00:13
Domino Taşı:Dominyonlar :) 27.948 izlenme - 3 yıl önce Ehhh.Yess. Domino taşı gibi, Dominions! İyi seyirler! Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Bizi takip etmeyi unutmayın!
300 Minyon Nasıl Kestim? 01:50
300 Minyon Nasıl Kestim? 17.252 izlenme - 3 yıl önce Türk usulü minyon kesmenin yolları... http://www.lolkafa.com Takip Edin: http://www.twitter.com/lolkafacom Beğenin: http://www.facebook.com/lolkafa
Ölümsüz Minyon 01:09
Ölümsüz Minyon 16.010 izlenme - 3 yıl önce Bir Minyon Düşünün Ki Oyunda Baron'dan Bile Fazla Etkisi Olsun. O Bir Cengaver, O Bir Babayiğit, O Bir Ölümsüz Minyon.
Troll Minyon 00:33
Troll Minyon 12.505 izlenme - 3 yıl önce Minyonlar Her Zaman Oyundaki En Yakın Dostlarımız Olsa Da, İşler Her Zaman Beklediğimiz Gibi Gitmeyebiliyor. İyi Seyirler.
Minyon Kesen Golem 00:10
Minyon Kesen Golem 12.352 izlenme - 3 yıl önce Golemler minion keserse ne olur? Sorusunun cevabı videomuzda. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Bizi takip etmeyi unutmayın!
Bir Minyonun Hatıra Defteri 01:00
Bir Minyonun Hatıra Defteri 4.955 izlenme - 3 yıl önce Oyunda en çok ezilen ve hırpalanan varlıklardır minyonlar. Ancak başlarına ne gelirse gelsin, bize destek olmaktan ve gerekirse bizim için kendilerini feda etmekten hiç çekinmezler. Bu videomuzda ise görevine aşkla bağla bir minyon her şeyi geride bırakarak rakibinin peşinden koşuyor ve olanlar oluyor. İyi seyirler.
Minyonun Zaferi! 00:32
Minyonun Zaferi! 3.009 izlenme - 2 yıl önce Şimdiye kadar minyonlara ölen oyuncuları defalarca izledik. Ama bu seferki biraz daha farklı. İyi seyirler.
Bu Hangi Yeşilçam Minyonu? - Cezalı Yarışma 06:32
Bu Hangi Yeşilçam Minyonu? - Cezalı Yarışma 2.511 izlenme - 1 yıl önce Bu videoda Melih, Cem ve Okaner'i grafik sanatçısı Selahattin Birgül'ün yarattığı minyon karakterleri ile yarıştırıyor. Cezamız ise ekşi şeker yemek. Sanat Yönetmeni Selahattin Birgül'ün portfolyosuna şurada ulaşabilirsiniz: https://www.behance.net/sbirgul Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Riot'un Teknolojiyle İmtihanı 02:33
Riot'un Teknolojiyle İmtihanı 614 izlenme - 9 ay önce Riot Games'in yeniliklere olan bakış açısını izleyebileceğiniz, içinde türlü türlü sürprizler barındıran leziz bir video. Herkese iyi seyirler.
Minyon Tırnaklar 04:09
Minyon Tırnaklar 2.187 izlenme - 3 yıl önce Popüler Minyonlar Bu Sefer Tırnaklarda.. 2015 'te yeni filmi gelen karakterleri tırnaklarda nasıl çizebiliriz. www.izlesene.com/nailart kanalına abone olmayı unutmayın. not: bu video örnek olması için farklı bir kullanıcıdan alınmıştır.
oyun hamuru minyon yapımı 01:57
oyun hamuru minyon yapımı 912 izlenme - 1 yıl önce Bu videomda sizler için oyun hamurundan minyon yapıyorum. Videolarımın devamını takip edebilmeniz için kanalıma abone olmayı unutmayın. Çocuklar İçin Herşey. İyi seyirler...
1 ANNE 1 ÇOCUK - 3 Tane Sürpriz Yumurta Açıyoruz 07:33
1 ANNE 1 ÇOCUK - 3 Tane Sürpriz Yumurta Açıyoruz 381 izlenme - 1 yıl önce 1 Anne 1 Çocuk'tan Selin sizin için 3 tane sürpriz yumurta açtı. Ve bunlardan bir tanesi Minyon serisinden. Bakalım şansımıza hangi oyuncaklar çıktı... 1 Anne 1 Çocuk kanalında hem annelere hem de çocuklara yönelik içerikler var. Oyuncak incelemeleri, yeni başlayanlar için örgü, nail art, tırnak süsleme sanatı, diy kendin yap projeleri, Minecraft videoları, küçüklere hikayeler ve daha bir çok şey. Her hafta yeni videolar için abone olmayı unutmayın!
Önderli Oktay - Vu Tu Tu (Mutlu Sonlu Klip) 04:01
Önderli Oktay - Vu Tu Tu (Mutlu Sonlu Klip) 271 izlenme - 2 yıl önce Önderli Oktay adında ki Ankaralının BMW sevdasını içinde tutamayıp kamu oyuna duyurmasına tanık oluyoruz. Eşya taşırken Subarusuyla yol isteyen direksiyondan küçük kıza vurulan Önderli, kızla karşılaştığı caddede drag yarışı yaparak mutluluğa vutututu diyorlar.. Bize de direksiyondan küçük kızla Önderli'ye mutluluklar dilemek düşüyor.
1 ANNE 1 ÇOCUK - 3 Tane Sürpriz Yumurta Açıyoruz 03:43
1 ANNE 1 ÇOCUK - 3 Tane Sürpriz Yumurta Açıyoruz 150 izlenme - 1 yıl önce 1 Anne 1 Çocuk'tan Selin sizin için 3 tane sürpriz yumurta açtı. Ve bunlardan bir tanesi Minyon serisinden. Bakalım şansımıza hangi oyuncaklar çıktı... Diğer sürpriz yumurta videolarımız için tıklayın https://www.izlesene.com/video/1-anne-1-cocuk-3-tane-surpriz-yumurta-aciyoruz/9117980 https://www.izlesene.com/video/1-anne-1-cocuk-2-tane-frozenli-surpriz-yumurta-aciyoruz/9125378 1 Anne 1 Çocuk kanalında hem annelere hem de çocuklara yönelik içerikler var. Oyuncak incelemeleri, yeni başlayanlar için örgü, nail art, tırnak süsleme sanatı, diy kendin yap projeleri, Minecraft videoları, küçüklere hikayeler ve daha bir çok şey. Her hafta yeni videolar için abone olmayı unutmayın!
KİNDER SÜPRİZ YUMURTA MİNİONLAR SERİSİ 01:57
KİNDER SÜPRİZ YUMURTA MİNİONLAR SERİSİ 147 izlenme - 1 yıl önce KİNDER SÜPRİZ YUMURTA İÇERİSİNDE NE OLDUĞU BİLİNMEYEN BİR GİZEM. SİZE MİNYONLAR SERİSİNDEN BİR YUMURTA AÇIYORUM. İYİ SEYİRLER...
Pharrell Williams - Happy (Despicable Me 2 - Lyric Video) 03:52
Pharrell Williams - Happy (Despicable Me 2 - Lyric Video) 353 izlenme - 3 yıl önce İzlediğiniz İçin Teşekkürler.yeni Videolardan Haberdar Olmak İçin Abonemiz Olun.
300 Minyon Nasıl Kestim? 01:50
300 Minyon Nasıl Kestim? 147 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin en popüler oyun sitelerinden olan LoLKAFA, Şahan Gökbakar'ın "30.000 kadınla nasıl birlikte oldum" videosunu League of Legends'a uyarlamış ve ortaya böyle bir sonuç çıkmış. İroni düzeyinin epey yüksek olduğu bu video, diğer paylaşım sitelerindeki yüksek izlenme oranıyla dikkat çekiyor. İyi seyirler.