Hoşgeldiniz!

Mirgün Cabas

Gülse Birsel: Bacaklarım Görünüyor mu? 01:12
Gülse Birsel: Bacaklarım Görünüyor mu? 10.928 izlenme - 3 yıl önce Mirgün Cabas'ın sunduğu programda Gülse Birsel'in bacaklarının çekimi espri konusu oldu.Gülse Birsel'in çok güzel bir kıyafeti ve çok güzel bir çorabı olduğunu söyledi. Mirgün Cabas'ın 'keşke görebilseydiniz' sözlerinden sonra kameralar Birsel'in bacaklarını gösterdi.
Cüneyt Arkın Feat Mirgün Cabas & Savcı Sayan 01:17
Cüneyt Arkın Feat Mirgün Cabas & Savcı Sayan 5.532 izlenme - 3 yıl önce Cüneyt Arkın Savcı Sayan ve Mirgün Cabas muhabbettine son noktayı koyuyor.
Mirgün Cabas ile Savcı Sayan Arasındaki Sert Tartışma 05:02
Mirgün Cabas ile Savcı Sayan Arasındaki Sert Tartışma 2.859 izlenme - 3 yıl önce CnnTürk'de yayınlanan 'Herşey' adlı programda sunucu Mirgün Cabas ile Ak Parti İzmir 2. Bölge 7. Sıra Adayı Savcı Sayan arasında sert tartışma yaşandı. CNN Türk'te Mirgün Cabas'ın sunduğu Her Şey programına canlı yayında bağlanan Savcı Sayan, Doğan Grubu'nu nifak ekmekle suçlayınca Mirgün Cabas da dayanamayıp Savcı Sayan'ı sert bir dille eleştirdi. Cumhuriyet Halk Partisi'nden ihraç edilen ve AK Parti'den aday olan Savcı Sayan'ın canlı yayında bağlanarak konuk olduğu Her Şey programının sunucusu Mirgün Cabas, Deniz Baykal'ın istifası sırasında Sayan'ın gözyaşı döktüğü görüntüleri yayınlayarak bunun sebebini sordu. Sayan ailesinden böyle gördüğünü belirterek "o günkü şartlarda Türkiye'nin geleceğini az çok okuyabiliyordum. sizin medya grubunuzun eline CHP'nin geçeceğini az çok tahmin edebiliyordum" dedi. Cabas "O nasıl oluyor Savcı Bey, birbirimizi kırmayalım lütfen yayına davet edildiğiniz yerde asgari etik kurallarını çiğnemeden bulunalım" diye uyarınca, "Siz doktor değilsiniz benim durumumu teşhis etmek sizi neden bu kadar ilgilendiriyor? Çünkü sizin yayın grubunuz bu ülkennin birliği beraberliği için içbir zaman çalışmadı ki? Ne zaman ki bir nifak sokmak için işinize bir şey geliyor onu değerlendiriyorsunuz. O yüzden de beni çağırmışsınız." şeklinde ithamda bulununca Mirgün Cabas "Savcı Bey, sizin siyasete kattığınız ağırlık bir kişinn nifak sokması için işe yarayacak bir ağırlıkta değil önce bunun farkına bir varın da... Siz yanaştıınız partide İzmir'de 7. sırada gösterilmiş bir adaysınız. Bir ağırlığınız olsa bu sıradan girmezdiniz heralde değil mi?" şeklinde konuştu. Savcı Sayan "sizin attığınız Berkin Elvan tweetlerini de biliyoruz" diyerek Mirgün Cabas'ın şehit savcı Mehmet Selim Kiraz'ın rehin alınmasıyla ilgili attığı tweetleri hatırlatınca Cabas, "bunu söylemek için buraya kadar gelmenize gerek yoktu davet için sizi aradığımda telefonda söyleseydiniz. Bu terbiyesizliği sizinle daha fazla sürdürmeyeceğim. Şimdi rica ediyorum sizden ya siz sesinizi kesin ya da ben sizi yayından alacağım" diyerek Sayan'ın konuşmaya devam etmesi üzerine rejiden yayından alınmasını istedi ve reklam arasına gitti. Verilen reklam arasının ardından Mirgün Cabas, 'Az önce talihsiz bir tartışma yaşandı. Ben kendi adıma izleyicilerimizden özür diliyorum.' dedi.
Bir Zamanlar Savcı Sayan 05:34
Bir Zamanlar Savcı Sayan 1.185 izlenme - 3 yıl önce Deniz Baykal döneminde chp myk üyesi olan savcı sayan kemal kılıçdaroğlunun genel başkan olmasıyla chp den yollanmıştı.Ardından akp ye yakın televizyon kanallarında boy gösteren chp ve kılıçdaroğluna hakaretler yağdıran bunun yanında tayyip erdoğan ve akp ye övgüler dizen savcı sayan akp izmir 2.bölge 7.sıradan milletvekili adayı yapılmıştı.Ben hep savcı olmayan savcı sayanın nasıl chp myk üyesi olduğunu merak ederdim işte o sorunun cevabı bu videoda çünkü savcı sayan deniz baykala övgüler yağdırdığı akp yi ihanetle suçladığı 32. chp kurultayında myk üyeliğine seçilmişti !
Mirgün Cabas ile Savcı Sayan Kavgası 05:02
Mirgün Cabas ile Savcı Sayan Kavgası 1.019 izlenme - 3 yıl önce CNN Türk’te yayınlanan Her Şey programına konuk olan AKP milletvekili adayı Savcı Sayan, Mirgün Cabas’ın kendisine CHP’de olduğu dönemde Deniz Baykal için ağladığı hatırlatması üzerine ipler koptu.
Mirgün Cabas vs Savcı Sayan - Thug Life 00:32
Mirgün Cabas vs Savcı Sayan - Thug Life 1.004 izlenme - 3 yıl önce Cnntürk ekranlarında Mirgün Cabas'ın Savcı Sayan'a verdiği tarihi ayarın thug life versiyonu.
Mirgün Cabas'tan Tuba Ünsal'a Doğum Günü Sürprizi 04:26
Mirgün Cabas'tan Tuba Ünsal'a Doğum Günü Sürprizi 796 izlenme - 4 yıl önce Oyuncu ve eski manken Tuba Ünsal için eşi Mirgün Cabas ve arkadaşları bir doğum günü videosu hazırladı. Hazırlanan videoda arkadaşlarının dışında dikkatleri en çok eşinin kucağındaki iki aylık çocukları Civan Mert çekiyor. Kucağında iki aylık Civan Mert ile kamara önüne çıkan Mirgün Cabas şunlaır söyledi: “Bu ufaklıkla aramızda bir sorun var. Tuba'yı hangimizin daha çok sevdiği konusunda, bugün bununla baş başayız biz. Ve bu konuyu aramızda erkek erkeğe çözmeye karar verdik annemiz gelene kadar” Bu sürpriz karşısında çok sevinen Tuba Ünsal sosyal medya hesabından aldığı en güzel doğum günü hediyesi olduğunu söyledi.
Tuba Ünsal Ve Mirgün Cabas Vodka Reklamında 01:31
Tuba Ünsal Ve Mirgün Cabas Vodka Reklamında 755 izlenme - 5 yıl önce Tuba Ünsal ve Mirgün Cabas Finlandia Vodka’nın yeni reklamında kamera karşısına geçti.
CNN TÜRK-Mirgün Cabas- Dr Üstün Ezer Canlı Yayın Konuğu (07.07.2015) 21:13
CNN TÜRK-Mirgün Cabas- Dr Üstün Ezer Canlı Yayın Konuğu (07.07.2015) 478 izlenme - 3 yıl önce LÖSEV Onkoloji Kenti LÖSANTE Hastanesine kimler tarafından neden ruhsat verilmiyor? Yönetim Kurulu Başkanımız Dr. Üstün Ezer bu akşam CNN TÜRK ekranlarında Mirgün Cabas'ın sunduğu "Her şey" programında çarpıcı açıklamalarda bulundu...
Türkiye'nin İlk Ateizm Derneğinin Kurulması 27:25
Türkiye'nin İlk Ateizm Derneğinin Kurulması 432 izlenme - 3 yıl önce Ateizm Derneği kurucularından Tolga İnci ve Ürün Desen canlı yayında Mirgün Cabas'a konuk oldu. Türkiyenin kurulan ilk ateist derneği bütün ateyizlere hayırlı olsun. Ateistler açıklaması gereken soruları bu dernekten açıklayacaklarını duyurdu. Ne diyelim nietzsche utandırmasın.
Son Montajı Halk Yapacak - Emrah Serbes 00:54
Son Montajı Halk Yapacak - Emrah Serbes 516 izlenme - 3 yıl önce Emrah Serbes'in geçtiğimiz hafta konuk olduğu programdan dinliyoruz. Son montajı halk yapacak.
Tuba Ünsal: Sopa Yemek İster Misin 00:29
Tuba Ünsal: Sopa Yemek İster Misin 231 izlenme - 2 yıl önce Gazeteci Mirgün Cabas’la yaptığı evlilikten doğan oğlu Civan Mert’i 2013 yılında kucağına alan Tuba Ünsal, aynı zamanda bir de kız sahibi. Çocuklarıyla vakit geçirmekten ve bu keyifli anları sosyal medya hesabından paylaşmaktan büyük keyif alan Tuba Ünsal, genelde bu tarz paylaşımlarının eğitici olmasına gayret ediyor. Zaman zaman da komik videolar paylaşan Ünsal’ın son paylaşımı oğlu Civan Mert’le çektiği bir video olmuş. Ünsal bu videoda oğlu Civan Mert’e ‘sopa yemek ister misin?’ sorusunu yöneltiyor. Ortaya çıkan komik diyalog beğeni aldığı kadar eleştirilmişte.
Her Şey   19 Ocak 2016 01:12:27
Her Şey 19 Ocak 2016 305 izlenme - 2 yıl önce Herkesin konuştuğu, her şeyin konuşulduğu program Mirgün Cabas ile "Her Şey", siyasetten sosyal sorunlara, sanattan popüler kültüre gündemin her alanında en dikkat çeken, en çok konuşulan konularını ve kişilerini ekrana taşıyor.
Fatih Altaylı Kendi Ses Kaydına Yorumu - Mirgün Cabas 06:36
Fatih Altaylı Kendi Ses Kaydına Yorumu - Mirgün Cabas 226 izlenme - 3 yıl önce Gazetecilik adına harcadığı çabadan bahseden Fatih Altaylı izleyenleri gözyaşlarına boğdu. Mirgün Cabas: Ben bu duruma niye düştüm, bu görevi bırakayım diyor musun hiç? Fatih Altaylı: Çok vahim bir duruma düştüğümü sanmıyorum.
Mirgün Cabas Kimdir? 01:05
Mirgün Cabas Kimdir? 120 izlenme - 3 yıl önce Mirgün Cabas Biyografi, Mirgün Cabas Kimdir, Mirgün Cabas Kim, Mirgün Cabas Hayatı, Mirgün Cabas Yaşamı, Mirgün Cabas
Mirgün Cabas İle Her Şey 00:43
Mirgün Cabas İle Her Şey 159 izlenme - 4 yıl önce Artık her şey olması gerektiği yerde… Mirgün Cabas ile Her Şey, pazartesiden perşembeye CNN TÜRK’te ekrana gelmeye başlıyor. Her Şey, siyasetten sosyal sorunlara, sanattan popüler kültüre, gündemin her alanında en dikkat çeken, en çok konuşulan konularını ve kişilerini ekrana taşıyacak. Herkesin konuştuğu, her şeyin konuşulduğu program pazartesiden perşembeye 19:30'da CNN TÜRK ekranında olacak. "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Her Şey   28 Ocak 2016 01:13:04
Her Şey 28 Ocak 2016 148 izlenme - 2 yıl önce Herkesin konuştuğu, her şeyin konuşulduğu program Mirgün Cabas ile "Her Şey", siyasetten sosyal sorunlara, sanattan popüler kültüre gündemin her alanında en dikkat çeken, en çok konuşulan konularını ve kişilerini ekrana taşıyor.
Mirgün Cabas'la Her Şey Programı - Selçuk Kozağaçlı 23:14
Mirgün Cabas'la Her Şey Programı - Selçuk Kozağaçlı 130 izlenme - 3 yıl önce Çağdaş Hukukçular Derneği Genel Başkanı Selçuk Kozağaçlı sermaye ve iktidarın gözü dönmüş bir biçimde daha fazla kar etme hırsından ötürü 301 işçinin (resmi rakam) göçük altında hayatnı kaybettiği Soma'da polislerce gözaltına alınarak darp edilmişti. Bundan yaklaşık 3 ay önce 14 ay tutuklu kaldıktan sonra tahliyesi gerçekleşti. Tahliyesinin ardında artı 1 kanalında Mirgün Cabas'ın konuğu oldu. Neden gözaltına alındıklarını ve süreç içersinde yaşadıklarını anlattı. -VİDEONUN BAŞI- Mirgün Cabas: Hoş geldiniz. Geçmiş olsun. Nasıl odu yani nasıl gözaltına alındınız ve tutuklandınız? . . . -VİDEONUN SONU- Mirgün Cabas: Başta sorduğum "sizi niye içeriye aldılar?" sorusunun cevabını almış oldum böylece. Sizi almayacaklar da kimi alacaklar. (gülüşmeler)
Savcı Sayan'dan Konferans 07:32
Savcı Sayan'dan Konferans 130 izlenme - 3 yıl önce Çanakkale'nin Çan ilçesinde Akp ilçe teşkilatının konferansına katılan savcı sayan chp de olduğu dönem ki yaşananları anlattı burada asıl düşünülmesi gereken şey Savcı Sayan'ın abarttığı ve çoğu uydurma olduğu belli olaylar değil bir insanın nasıl bu kadar küçüldüğü ve zavallılaştığıdır izliyoruz.
Milletvekili Aday Listesi / Aslı Aydıntaşbaş, İhsan Aktaş, Levent Gültekin 01:14:45
Milletvekili Aday Listesi / Aslı Aydıntaşbaş, İhsan Aktaş, Levent Gültekin 97 izlenme - 3 yıl önce Herkesin Konuştuğu, Her Şeyin Konuşulduğu Program Mirgün Cabas İle "her Şey", Siyasetten Sosyal Sorunlara, Sanattan Popüler Kültüre Gündemin Her Alanında En Dikkat Çeken, En Çok Konuşulan Konularını Ve Kişilerini Ekrana Taşıyor."ilk Bilen Siz Olun! Türkiye Ve Dünya Gündemine Dair Cnn Türk Videoları Artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : Http://izlesene.com/cnnturk"
Cüneyt Özdemir, CNN TÜRK stüdyosunu bastı 01:51
Cüneyt Özdemir, CNN TÜRK stüdyosunu bastı 109 izlenme - 3 yıl önce CNN Türk seçim özel yayınını Mirgün Cabas, Ahmet Hakan ve Emin Çapa sundu. Ahmet Hakan ve Mirgün Cabas programı açarken Kanal D'nin ekran yüzü Cüneyt Özdemir stüdyoyu bastı. Üçlü arasında kısa süreli bir sohbet yaşandı. Ahmet Hakan, Cüneyt Özdemir'e, ''Melih Gökçek gibisin'' dedi, ''böyle dediğim için alınmıyorsun değil mi?'' diye sordu. Cüneyt Özdemir'in cevabı ise, ''Estağfurullah, onu da idare edeceğiz'' oldu. Mirgün Cabas ile Cüneyt Özdemir ise uzun yıllar aynı sektörün içinde olmalarına rağmen ilk kez aynı stüdyoda bir araya geldiler.
Her Şey   1 Şubat 2016 01:13:22
Her Şey 1 Şubat 2016 69 izlenme - 2 yıl önce Herkesin konuştuğu, her şeyin konuşulduğu program Mirgün Cabas ile "Her Şey", siyasetten sosyal sorunlara, sanattan popüler kültüre gündemin her alanında en dikkat çeken, en çok konuşulan konularını ve kişilerini ekrana taşıyor.
 Mirgün Cabas, MİT TIR'ları haberine yanlış diyen konuğu konuşturmadı 02:34
Mirgün Cabas, MİT TIR'ları haberine yanlış diyen konuğu konuşturmadı 62 izlenme - 3 yıl önce Mirgün Cabas, CNN Türk canlı yayınında yine kendine yakışanı yaptı. Cabas, programda Avukat Cüneyt Toraman'ın MİT TIR'larıyla ilgili sözlerini yarıda kesti ve konuşturmadı.
Mirgün Cabas saldırıyı PKK yaptı diyemedi 01:30
Mirgün Cabas saldırıyı PKK yaptı diyemedi 44 izlenme - 3 yıl önce Canlı yayına bağlanan HÜDA-PAR Diyarbakır İl Başkanı, saldırıyı PKK ve HDP'nin yaptığını savundu ancak Cabas yine de provokasyon dedi. Diyarbakır'da 4 kişinin ölümüne sebep olan saldırıdan sonra HÜDA-PAR Diyarbakır İl Başkanı Şeyhmus Tanrıkulu, telefon bağlantısıyla CNN Türk'e konuştu. Mirgün Cabas'ın sunduğu bir programa bağlanan Tanrıkulu, Cabas'ın saldırıya ilişkin sorularını cevapladı.
Burada Laf Çok - 12 Kasım 2014 Çarşamba 01:40:49
Burada Laf Çok - 12 Kasım 2014 Çarşamba 90 izlenme - 4 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 12 Kasım Çarşamba gecesi Altan Erkekli, Pelin Batu, Mirgün Cabas ve Orhan Ölmez konuk oldu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Özel Güvenlik Reformu 01:13:15
Özel Güvenlik Reformu 63 izlenme - 3 yıl önce Herkesin konuştuğu, her şeyin konuşulduğu program Mirgün Cabas ile "Her Şey", siyasetten sosyal sorunlara, sanattan popüler kültüre gündemin her alanında en dikkat çeken, en çok konuşulan konularını ve kişilerini ekrana taşıyor."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Her Şey - Mirgün Cabas 25 Kasım 2014 Salı
Her Şey - Mirgün Cabas 25 Kasım 2014 Salı 71 izlenme - 3 yıl önce Piyasadaki sahte ilaçlar dört kat arttı. Orjinal ilaçlarda ise onay sıkıntısı var. Sistem çöktü hastalar bir haftadır ilaç alamıyor. Eczacılar Birliği Başkanı Erdoğan Çolak, ilaçtaki sıkıntıları anlattı. Mecliste yargı ve güvenlik mesaisi başlıyor. Tartışmalı yargı paketi genel kurulda, tartışmalı güvenlik paketi ise komisyonda görüşülmeye başlanacak. Adelet Komisyonu'nun AK Partili üyesi Bülent Turan'la ve CHP Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek'le konuşuldu. Yine bir fıtrat tartışması. Bu kez konu kadının doğası. Cumhurbaşkanının yaptığı eşitlik, eşdeğerlik tanımları müslüman feministlerde nasıl yankı buluyor? Hidayet Şefkatli Tuksal yanıtladı. İzmir'de Mozart çalan Roman bir orkestrası. Ayrımcılıkla mücadelenin en neşeli hali canlı yayında gösterildi. "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Şafak Başgan'ın Mirgun Cabas'la İmtihanı 01:19
Şafak Başgan'ın Mirgun Cabas'la İmtihanı 66 izlenme - 3 yıl önce İstanbullular 30 Mart günü sandığa gittiğinde büyükşehir belediye başkanı pusulasında ezberlediği isimlerin yanında bir yenisini görecek: R. Şafak Tanrıverdi. İstanbul’u 50 yıl geriye götürmeyi vaat ediyor. “Oyları bölmeye geldim” diyor. Seçilirse ilk iş belediye binasını yıkmayı vaat ediyor. Söyledikleri komik ama adaylığı gayet ciddi.
Her Şey - 31 Mart 2015 Salı 01:11:32
Her Şey - 31 Mart 2015 Salı 46 izlenme - 3 yıl önce Herkesin konuştuğu, her şeyin konuşulduğu program Mirgün Cabas ile "Her Şey", siyasetten sosyal sorunlara, sanattan popüler kültüre gündemin her alanında en dikkat çeken, en çok konuşulan konularını ve kişilerini ekrana taşıyor."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Her Şey - Ekşisözlük'te değişim 01:13:26
Her Şey - Ekşisözlük'te değişim 37 izlenme - 3 yıl önce Herkesin konuştuğu, her şeyin konuşulduğu program Mirgün Cabas ile "Her Şey", siyasetten sosyal sorunlara, sanattan popüler kültüre gündemin her alanında en dikkat çeken, en çok konuşulan konularını ve kişilerini ekrana taşıyor."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"