Hoşgeldiniz!

Misiniz Videoları İzle

Yardım Eder Misiniz Ata Bineceğim 01:47
Yardım Eder Misiniz Ata Bineceğim 130.630 izlenme - 8 yıl önce yardım eder misiniz ata bineceğim
Bob Marley'den Muhabire Zenginlik Ayarı 00:29
Bob Marley'den Muhabire Zenginlik Ayarı 5.042 izlenme - 1 yıl önce Bob Marley abimize muhabirin biri işgüzarlık yapıp zengin misin diye sorar. Tabi Bob abi durur mu yapıştırır cevabı.
amuda kalkmama yardım eder misiniz 01:33
amuda kalkmama yardım eder misiniz 12.509 izlenme - 8 yıl önce açık hava sporu
Gangnam Style dansı öğrenmek ister misiniz? 02:26
Gangnam Style dansı öğrenmek ister misiniz? 5.572 izlenme - 4 yıl önce Gangnam Style dansının nasıl yapıldının hakkında eğitici bir video izleyeceğiz. 3 temel hareketi yapamayanlar, lütfen biraz çaba göstersinler. İşte Aytunç Bentürk'ten Gangnam Style dansı!
Mete İnselel - Muz Sever Misiniz 01:50
Mete İnselel - Muz Sever Misiniz 2.664 izlenme - 2 yıl önce Muz Sever misiniz? - Mete İnselel, Seher Şeniz
Bize Bir Şarkı Söyler Misiniz? Sokak Röportajları 04:42
Bize Bir Şarkı Söyler Misiniz? Sokak Röportajları 971 izlenme - 11 ay önce Kanalımıza türküler, ezgiler, sokaktan sesler duymaya devam ediyoruz. Kulağımızın pasını bazen alıp bazen yerine yenisini koyuyoruz :) SokakRoportajlari.com iftiharla sunar; "Bize bir şarkı söyler misiniz? #3"
kadının yaptığını siz yapabilir misiniz? 03:47
kadının yaptığını siz yapabilir misiniz? 3.390 izlenme - 6 yıl önce
Bize Bir Şarkı Söyler misiniz? - Sokak Röportajları 03:22
Bize Bir Şarkı Söyler misiniz? - Sokak Röportajları 635 izlenme - 9 ay önce Sokak Röportajları sokağın sesi olmaya devam ediyor! Detonesi de burada, şan eğitimi almışı da. Türkçe Pop'u da burada, Anadolu Rock'ı da! Sokak Röportajları iftiharla sunar; "Bize bir şarkı söyler misiniz? #4"
Böyle Barfiks Çekebilir Misiniz 00:35
Böyle Barfiks Çekebilir Misiniz 2.284 izlenme - 8 yıl önce böyle barfiks çekebilir misiniz
hala otobüslerden şikayetçi misiniz? 00:55
hala otobüslerden şikayetçi misiniz? 1.472 izlenme - 5 yıl önce hiç benimkini izlediniz mi? www.facebook.com/vebizz
bu kadar hızlı giyinebilir misiniz...???? 02:39
bu kadar hızlı giyinebilir misiniz...???? 2.911 izlenme - 8 yıl önce denemesi bedava
Güner Ümit'in Melekleri 00:23
Güner Ümit'in Melekleri 991 izlenme - 2 yıl önce Doksanları kavuran en saçma iki furyadan biriydi Turnike yarışması(diğeri de stres bileziği idi.). Güner Ümit ve dane dane benleri tarafından sunulan bu ilginç yarışmada birbirinin kulağına müzik dinlerken höyküren yarışmacılardan tutun da, "Biraz daha kaldırabilir misiniz?" diye "güneğr bey"e yalvarırken, kırk yıllık izdivacı güme giden ev hanımlarına kadar bin türlü şey vardı. Fakat, onu piyasadaki birçok yarışmadan ayıran bir fark vardı ki, o da diğer çarpık bacaklı yarışmalara göre gayet muasır medeniyetler seviyesine ulaşmış hostesleri idi. Bu videomuz da da işte, Güner Ümit'in yeni transfer olduğu İnterstar kanalında yaptığı Turnike yarışması için hostes ararken, bu olay sırasında da zaman zaman Uncle Samvari etkilerle "I want You!" derken görüyoruz. Merak: Hakikaten Güner Ümit, her transfer olduğunda neden hosteslerini değiştirirdi? O hstesler kanalın demirbaşı mı?
İsmini Vermek İstemeyen İzleyici - Adımın Yaşar Olduğu Kadar Eminim 00:30
İsmini Vermek İstemeyen İzleyici - Adımın Yaşar Olduğu Kadar Eminim 671 izlenme - 2 yıl önce 18 Nisan Cuma Günü Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan ismini vermek istemeyen izleyici, iddiasını kanıtlamak için ismini verdi. Adımın Yaşar olduğu kadar eminim!
Kenan Işık'tan Evli misiniz Gafı 00:31
Kenan Işık'tan Evli misiniz Gafı 1.142 izlenme - 4 yıl önce Kenan Işık'tan Evli misiniz Gafı
Mete İnselel - Eyvah Namusum, İzzetim Gitti 01:28
Mete İnselel - Eyvah Namusum, İzzetim Gitti 699 izlenme - 2 yıl önce Muz Sever misiniz? - Mete İnselel, Seher Şeniz
7 Saniyede Soyunabilir Misiniz 00:20
7 Saniyede Soyunabilir Misiniz 1.212 izlenme - 7 yıl önce 7 saniyede soyunabilir misiniz
Hocam çekilir misiniz yazamıyorum? 00:06
Hocam çekilir misiniz yazamıyorum? 548 izlenme - 3 yıl önce Hocam çekilir misiniz yazamıyorum?
park cezasına çözüm ister misiniz ? 00:25
park cezasına çözüm ister misiniz ? 861 izlenme - 7 yıl önce bence türkiyede işlemez bu numara :))
Santi A.k.a Universe Ft. Jigi - Siz Gay Misiniz? 02:42
Santi A.k.a Universe Ft. Jigi - Siz Gay Misiniz? 791 izlenme - 4 yıl önce Santi A.k.a Universe Ft. Jigi - Siz Gay Misiniz?
Sokak Röportajları - Aldatılsanız affeder misiniz? 02:02
Sokak Röportajları - Aldatılsanız affeder misiniz? 285 izlenme - 2 yıl önce "Hele bir aldatsın bir daha onun yüzüne bakmam" diyenlerden misiniz yoksa "aşk her şeyi affeder, seviyorsam ne olursa olsun bırakmam" diyenlerden mi? SokakRoportajlari. com iftiharla sunar; "Aldatılsanız affeder misiniz?"
Ellemek İster misiniz? - Tireli İtfaiyeci 01:02
Ellemek İster misiniz? - Tireli İtfaiyeci 352 izlenme - 2 yıl önce İzmir - Tire'de vatandaşın evine yılan girmiş, ihbar üzerine de itfaiye olay yerine intikal etmiş. Yılanı yakalayan cengaver itfaiyecimizin, yılanı görünce korkan ve de ağlayan ev sahibi teyzeye kafa bulurcasına ellemek ister misiniz demesi de gerçekten absürdlükde uzay bir olay olmuş. Biz yine de yılanı öldürmeyip doğaya saldığı için kendisini kutlar, bütün absürdlüklerine rağmen ayakta alkışlarız.
Balıkla Yoğurt Yerseniz Zehirlenir Misiniz? - Test Ettik 03:52
Balıkla Yoğurt Yerseniz Zehirlenir Misiniz? - Test Ettik 183 izlenme - 1 yıl önce Çok yaygın bir rivayeti test ettik: Acaba balık ile yoğurt yerseniz zehirlenir misiniz? Aslında bunun bir şehir efsanesi olduğu söyleniyor. Konuyla ilgili uzmantv linkini aşağıda bulabilirsiniz. Melih ile Cem balık ile yoğurt yedi ve 6 saat bekledi. Sonrasında ne olduğu videomuzda. Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Önder Ergönül'ün bu konuyla ilgili videosu şurada: http://www.uzmantv.com/baligin-yanind... OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz. Faydalı ipuçları ve hayatınızı kolaylaştıran pratik bilgiler için diğer kanalımız YAPYAP'ı ziyaret edin: http://www.youtube.com/yapyap
Araç Satıcılarına Güveniyor musunuz? - Sokak Röportajı 03:46
Araç Satıcılarına Güveniyor musunuz? - Sokak Röportajı 198 izlenme - 2 yıl önce Mikrofonu alıp oto pazarına gitmişler ve araç sahiplerine güveniyor musunuz diye soru yöneltmişler, cevaplar ortada. http://www.otobilge.com
Bülent Ortaçgil - İster misiniz (Fikret Kızılok & Bülent Ortaçgil) 03:07
Bülent Ortaçgil - İster misiniz (Fikret Kızılok & Bülent Ortaçgil) 160 izlenme - 1 yıl önce ister misiniz bir gün uyansak ve çok şaşırsak gökyüzü mavi orman yeşil değil dünyayı baştan boyasak işte deniz ister misiniz rüzgar pespembe kırmızı yelken sabah erken güneşi sarıya boyasak bulutu tutup çöllere koyup yağmur yağdırsak güzelleri bırakıp kötüleri beyaza boyasak olmadı deseler de bir silgi bulup silseler de akşam erken yatıp sabah erken kalkıp yeniden boyasak
Emrah Serbes: Milletvekillerine Liseli Misiniz Lan ? 01:30
Emrah Serbes: Milletvekillerine Liseli Misiniz Lan ? 394 izlenme - 4 yıl önce Emrah Serbes : Liseli Misiniz lan ? ak parti milletvekilleri sigara
Bakalım Okuyabilecek Misiniz 00:53
Bakalım Okuyabilecek Misiniz 522 izlenme - 7 yıl önce bakalım okuyabilecek misiniz
böyle kayabilir misiniz ? 00:44
böyle kayabilir misiniz ? 518 izlenme - 7 yıl önce gerçekten inanılmaz bir stil eminim hepiniz çok şaşıracaksınız :))
Sevgilinizin Böyle Olmasını İster misiniz? 01:35
Sevgilinizin Böyle Olmasını İster misiniz? 526 izlenme - 4 yıl önce Böyle Kadın Düşman Başına Maşallah Çok Güzel Dövüşüyor...
Erkek Değil Misiniz Hepiniz Aynısınız! (Bebek İşi 2.Bölüm) 00:41
Erkek Değil Misiniz Hepiniz Aynısınız! (Bebek İşi 2.Bölüm) 434 izlenme - 4 yıl önce Erkek Değil Misiniz Hepiniz Aynısınız! (Bebek İşi 2.Bölüm) 15 Temmuz 2013
kamuflajın da böylesi! Mutlaka izleyin.. 00:14
kamuflajın da böylesi! Mutlaka izleyin.. 196 izlenme - 2 yıl önce kamuflajın da böylesi! Mutlaka izleyin.. Burda BİR BALIK VAR. Bakalım, hareket etmeden önce onu görebilecek misiniz?kamuflajın da böylesi! Mutlaka izleyin.. Burda BİR BALIK VAR. Bakalım, hareket etmeden önce onu görebilecek misiniz?kamuflajın da böylesi! Mutlaka izleyin.. Burda BİR BALIK VAR. Bakalım, hareket etmeden önce onu görebilecek misiniz?kamuflajın da böylesi! Mutlaka izleyin.. Burda BİR BALIK VAR. Bakalım, hareket etmeden önce onu görebilecek misiniz?kamuflajın da böylesi! Mutlaka izleyin.. Burda BİR BALIK VAR. Bakalım, hareket etmeden önce onu görebilecek misiniz?