Hoşgeldiniz!

Miss Bum Bum

Miss Bum Bum Playboy'a soyundu 01:01
Miss Bum Bum Playboy'a soyundu 75.849 izlenme - 1 yıl önce Her fırsatta Arjantinli yıldız Lionel Messi hayranı olduğunu vurgulayan Miss Bum Bum Suzy Cortez, Playboy'a çok özel pozlar verdi.
En seksi kalçalı kızların maçı 02:06
En seksi kalçalı kızların maçı 171.932 izlenme - 4 yıl önce Her yıl düzenlenen Miss Bum Bum'un, (en güzel kalçalı bayan yarışması) bu yılki katılımcıları düzenlenen özel bir maçta futbol hünerlerini sergiledi.
En Güzel Kalçalı Kadın Yarışması: Miss Bum Bum 00:54
En Güzel Kalçalı Kadın Yarışması: Miss Bum Bum 22.280 izlenme - 2 yıl önce Brezilya'da her yıl düzenlenen 'Miss BumBum' yani Brezilya'nın en güzel kalçalı kadını yarışması bu yıl 9 Kasım'da 6. kez düzenlenecek. Brezilya'da çeşitli eyalet ve şehirlerden gelen onlarca genç kadın yarışma hazırlıkları çerçevesinde katalog çekimlerine katıldı. ÇEKİMLER METRO İSTASYONUNDA YAPILDI Bu yılki katalog çekimlerinin yeri, Sao Paulo şehrindeki en işlek metro istasyonlarından birisi oldu. Üzerlerinde sadece bikini ve katıldıkları eyaletlerin isimlerinin asılı olduğu bantlarla Paulista Caddesi'ni yürüyerek geçen ve metro istasyonuna gelen yarışmacılar, sıraya girip bilet aldı ve yolcuların tezahüratları eşliğinde seyahat etti. Brezilya'nın sevilen yarışması Miss BumBum'a katılan genç kızlar güzel kalçalara sahip olmak için büyük çaba sarf ediyor. Özel Antreman ve Fitness kamplarına giren yarışmacıların çoğu manken olsa da başka işlerle uğraşan bayanları da yarışmada görmek mümkün.
En Güzel Karpuz Yarışmacılarının Futbol Maçı 01:51
En Güzel Karpuz Yarışmacılarının Futbol Maçı 9.533 izlenme - 3 yıl önce Her yıl düzenlenen Miss Bum Bum'un, (en güzel kalçalı bayan yarışması) bu yılki katılımcıları düzenlenen özel bir maçta futbol hünerlerini sergiledi.
Miss Bum Bum 2016 güzeli: Erika Canela 02:14
Miss Bum Bum 2016 güzeli: Erika Canela 3.758 izlenme - 1 yıl önce 17 milyondan fazla oy alarak 2016 Miss Bum Bum güzeli seçilen 24 yaşındaki Erika Canela rakiplerine nal toplattı.
En Güzel Kalçalı Kadın Yarışması: Miss Bum Bum 02:37
En Güzel Kalçalı Kadın Yarışması: Miss Bum Bum 756 izlenme - 2 yıl önce Bu yıl 6.sı düzenlenecek Miss BumBum Brezilya'da en güzel kalçaya sahip kadını belirliyor. Farklı eyaletlerden ve şehirlerden gelen onlarca kadın katolog çekimlerine katılarak yarışmaya hazırlanıyor. Bu yıl Sao Paulo'da yapılan katolog çekimleri şehrin yoğun mekanlarından birisi olan metro istasyonunda yapıldı. Üzerlerinde katıldıkları eyaletlerin isimlerin yazılı olduğu pankartlarla Paulista Caddesi'ni bikinileri ile geçerek metro istasyonuna geldiler. En güzel kalçaya sahip olmak isteyen kadınlar özel çaba sarf ediyorlar. Antrenman ve fitness kamplarına giren yarışmacıların çoğu mankenlik ile uğraşıyor.