Hoşgeldiniz!

Miss Piggy

Muppet Babies Jenerik 01:04
Muppet Babies Jenerik 413 izlenme - 2 yıl önce Muppetların bebeklik doneminde bşslarindan geçenleri izlediğimiz çizgi film. İllaki hatırlayanlar olacaktır.
Miss Piggy, Rihanna olursa 01:40
Miss Piggy, Rihanna olursa 361 izlenme - 4 yıl önce The Muppet Show'un kukla karakterlerinden Miss Piggy'nin görüntülerinden oluşan Rihanna klibiyle çok eğleneceksiniz.
The Muppets - Miss Piggy’nin Adele “hello” Cover’ı 00:45
The Muppets - Miss Piggy’nin Adele “hello” Cover’ı 266 izlenme - 3 yıl önce The Muppets – Miss Piggy’nin Adele “Hello” Cover’ı Miss Piggy performs Adele's smash hit song "Hello" in this promo for The Muppets from the American Music Awards. Watch The Muppets Tuesdays at 8/7c on ABC! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bohemian Rhapsody - Muppet Show 04:46
Bohemian Rhapsody - Muppet Show 251 izlenme - 3 yıl önce Jim Henson'un yarattığı "Muppet"lar geri döndü! 2004'ten beridir Disney bünyesinde çalışan "The Muppets Studio", ABD'de bazı programlar için kısa skeçler yapıyor, aynı zamanda bunlardan bazılarını Youtube gibi platformlarda paylaşıyor. O videolardan biri olan bu videomuzda, Freddie Mercury'nin 18. ölüm yıldönümü anısına yapılmış olan Bohemian Rhapsody klibini görüyoruz. Özlenen Muppetlara yeniden ruh üfüren "The Muppets Studio" ekibini ve 20. yüzyılın en önemli sanat insanlarından biri olan Freddie Mercury'i alkışlarla yaşatıyoruz... Sitedeki Bohemian Rhapsody kaydı kuydu için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1985/queen---bohemian-rhapsody