Hoşgeldiniz!

Missouri

The Missouri Breaks (1976) Fragman 01:58
The Missouri Breaks (1976) Fragman 1.059 izlenme - 5 yıl önce sığır ticareti yapan ama ingiliz klasiklerini eyalete getirtmiş olmakla da övünen topraklarına izinsiz giren herkesi duraksamaksızın asan büyük toprak sahibi braxton'ın bir çeteyle mücadelesini konu alıyor.
Sinevizyon 146. Bölüm 11:06
Sinevizyon 146. Bölüm 21 izlenme - 2 ay önce https://www.instagram.com/bizimcansu/ https://www.facebook.com/sinemaskoptv/ Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...
Sinema - Üç Billboard Ebbing Çıkışı, Missouri 02:29
Sinema - Üç Billboard Ebbing Çıkışı, Missouri 9 izlenme - 2 ay önce "Brüj'da" ve "Yedi Psikopat" filmleriyle tanınan Martin McDonagh'ın üçüncü uzun metraj filmi "Üç Billboard Ebbing Çıkışı, Missouri", kızını öldüren suçlunun yakalanamaması sonucu yerel kolluk kuvvetlerine bireysel savaş açan bir kadının hikayesini konu ediniyor.
ABD Polisinin Protestocuların  Karşısına Otomatik Silahlarla Çıkması 03:59
ABD Polisinin Protestocuların Karşısına Otomatik Silahlarla Çıkması 143 izlenme - 3 yıl önce ABD’nin Missouri eyaletinde cumartesi günü 18 yaşındaki siyahi genç Michael Brown’ın silahsız olduğu halde polis tarafından vurularak öldürülmesine Amerikan halkının tepkisi devam ediyor. Ferguson kentinde beşinci gününe giren protestolara ABD polisinin müdahale yöntemi ise Türkiye'dekileri mumla aratıyor. Küçük bir kent olan Ferguson'da otomatik silahlar ve zırhlı araçlarla halkın karşısına çıkan polisin görüntüsü, adeta yabancı ülkelerde terörist gruplara karşı görev yapan ABD kuvvetlerini andırıyor. http://img.hurriyet.com.tr/_np/5857/25555857.jpg http://img.hurriyet.com.tr/_np/5891/25555891.jpg
Kulağında yaşayan örümceği böyle görüntüledi 00:14
Kulağında yaşayan örümceği böyle görüntüledi 64 izlenme - 3 yıl önce ABD'nin Missouri eyaletinde bulunan Ozarks Gölü'nün kıyılarında serinlemek için suya giren adam daha sonraları kulağında bir ağrı hissetti. Eve geldikten sonra kulağında bir takım kıpırtılar hisseden adam kulağını kameraya çekmeye karar verdi ve gördüğü karşısında büyük bir şok yaşadı. Adam, kulağında hissettiği ağrı üzerine telefonuyla kulağını videoya çekti. Görüntüleri sosyal medyaya yükleyen adamın videosu paylaşım rekorları kırıyor.
Coming To America - Tony Orlando Live İn Branson Mo 04:36
Coming To America - Tony Orlando Live İn Branson Mo 103 izlenme - 7 yıl önce a real patriotic showstopper! this version of "coming to america" was recorded lıve in branson missouri in 1993 by tony orlando. find more live performances from branson superstars at www.bransonmusicfactory.com
Canlı yayında CNN muhabirine küfür şoku 00:11
Canlı yayında CNN muhabirine küfür şoku 58 izlenme - 3 yıl önce ABD'nin Missouri eyaletinde yaşanan bir olay sebebiyle canlı yayına bağlanan CNN muhabirine arkasından gelen bir vatandaş küfür ederek oradan uzaklaştı. Ne yapacağını şaşıran muhabir haberi kesmeden sunmaya devam etti.
Yılın En İyi Basketi Mi? 00:56
Yılın En İyi Basketi Mi? 68 izlenme - 4 yıl önce ABD'de üniversiteler arasında oynanan basketbol maçında Memphis Tigers takımı oyuncusu Missouri karşısında muhteşem bir baskete imza attı.