Hoşgeldiniz!

Mister Videoları

Günde 30 Yumurta Yemek -  Serdar Aktolga 13:59
Günde 30 Yumurta Yemek - Serdar Aktolga 6.211 izlenme - 5 ay önce Türkiye'nin Avrupa çapında ünlü en iyi bodybulding sporcusu serdar Aktolga'dan başarı sırları .
Shaggy - Mister Bombastic 04:15
Shaggy - Mister Bombastic 35.856 izlenme - 3 yıl önce Shaggy - Mister Bombastic
Ramiz - Asla Feat. Mister Kidd 03:27
Ramiz - Asla Feat. Mister Kidd 24.593 izlenme - 5 yıl önce
Mikail Aslan - Canım Efendim (Beloved Mister) 05:33
Mikail Aslan - Canım Efendim (Beloved Mister) 16.141 izlenme - 5 yıl önce
Contra - Böyle (ft. Mister Geng & Orking) 03:17
Contra - Böyle (ft. Mister Geng & Orking) 4.680 izlenme - 1 yıl önce Contra - Böyle (ft. Mister Geng & Orking) 2016 Şarkı Sözleri: Orking o zaman söyle nasıl yapalım sizce? bi' öyle bi' böyle? o zaman şöyle; boşa arama ne öyle ne şöyle, "böyle" Contra yep Lecter is back emin değilim belki Dexter'ımdır belki de Set ama şeytan değilim bana işlemez desturun beybi çünkü kuru kafatasımın altında x durur hep sesim mükemmelmiş hayır üzgünüm bence sen s**ik sesine maruz kalmışsın bi kaç tane yüzsüzün çünkü bi çoğu sülüktür ben dürüstüm dümdüzüm ne öyle ne şöyle, "böyle" gel ve şimdi kes dilimi zemheri gün bu da rap gribi tabi rap beni bana vermedi bulup ekledi yine teybine benim her birimi yerin altını üstüne tenteledim Superman'im uçtum yer de ne ki gelgelelim keyf ederim ben bu cehenneme geldiğimden beri sanırım haklısın mükemmelim ve bu bok %5'im benim yaşlılarla işim yok yaşıtlarımsa reşit değil eski mısırdan kalan rezil bi tanrıyım ben hem de eril asilik yapma eğil neden mi? çünkü; kimse rahatsız olmadı terbiyesiz klibimdeki kadından da baldırı çıplak şarkıcılardan gelir elde eden acundan da bana şuna buna katıl deme bence şahanlar bi şeyler yapsın eskiden t**ak geçtiği tüm acurlarla yoouv içerenköyden geldim benim adım mc jelibon aka ray ray kasım şarkım "yetmedi ayran getirin kan" bana diyolar Turkish Eminem hayır Zodiac ben burası da Contistan hani birileri bin sene debelense de bir kılımı bile ben oynatmam Mister Geng rapçi olmak kolaydır başta övünmek hayat boyunca kavga etmeyip savaşçı görünmek bi kaç s**ik dinleyip kalan s**ikleri gömmek diğer küçük s**ikler de sokakta görünce derler ki; "galiba bu mister geng" ben derim s**tir git yükselmelisin 2000 feet girebilmek için bile bir feat yerin altındakiler matrixte çünkü hepsi birlik ama bu benim hiç sikimde değil çünkü ismim ifrit acun 50'yi getirdi reytingler havaya uçtu nasıl kadın sattığını anlattı kadınlar da çoştu Uğurla gangstacılık oynardık 50 kuruştum sanırım acun yüzünden düşüncesizce uyuştum bu draculayı uyandırın hiphop hamile ben bulantıyım ve uzak dur sanma ki duvarındaki twitter fenomeni gibi duyarlıyım ben uyurgezer bir durumdayım yedi gün yedisi derin sulardayım şimdi arkamdan seslenin b***h acaba duyar mıyım?
Super Junior  -  2011  -  Mister Simple 04:52
Super Junior - 2011 - Mister Simple 5.877 izlenme - 6 yıl önce ..
Köşeyi Dönen Adam - Mister Dörtnal 02:00
Köşeyi Dönen Adam - Mister Dörtnal 2.630 izlenme - 2 yıl önce Hacı amca Amerika'dan gelen ve karnında elmas bulunduran pek kıymetli eşek Mister Dörtnalı kesmeyi kafasına koymuştur.Soğukkanlı bir şekilde salona ilerleyen hacı dayı tam eşeği kesip elması alacakken Ademe yakalanınca "Dıraş oluyordum yavrım,draş oluyom." der ve elindeki satırı yanağına yavaşça sürttürmeye başlar,unutulmazlardan.
Kiki Doll - Hey Mister 03:32
Kiki Doll - Hey Mister 2.143 izlenme - 3 yıl önce Kiki Doll - Hey Mister / ELLO World /
Mr. Bean - Mini Golf 25:03
Mr. Bean - Mini Golf 790 izlenme - 2 yıl önce Mr. Bean, Rowan Atkinson'un canlandırdığı eski bir televizyon dizisidir. İlk olarak ITV isimli İngiliz televizyonunda 1990 yılında gösterime giren dizi 1995 yılında son buldu. Rowan Atkinson tabiriyle "yetişkin adam bedeninin içindeki çocuk" olan Mr. Bean'in maceralarını anlatır. Ülkemizde ise uydu yayıncılıgın başlmasıyla yabancı kanallar arasında erotik kanal arayan gençler tarafından keşf edilmiştir.
Mister is Pezevenk Sir 01:03
Mister is Pezevenk Sir 1.807 izlenme - 2 yıl önce Mehmet Ali Erbilli Hababam Sınıfı furyasının başlangıcı. Hababam Sınıfı Güle Güle adlı bu filmde okula hiç Türkçe bilmeyen İngiliz bir İngilizce hocası gelir. Öğrenciler hocaya Türkçe öğretir. Filmde yer alan diğer enteresan oyuncular ise Yonca Evcimik, İlyas Salman, Cem Özer ve Osman Cavcı. Temem mi? temeeem...
Turist Ömer Uzay Yolunda - Tuz Canavarı 03:20
Turist Ömer Uzay Yolunda - Tuz Canavarı 1.874 izlenme - 2 yıl önce Türk sinemasının efsane karakteri olan Turist Ömer' in uzay macerasından keyifli bir kesit. Sadri Baba' yı unutmayan, unutturmayan site
Boy George - Bow Down Mister (Hare Krishna) 03:42
Boy George - Bow Down Mister (Hare Krishna) 695 izlenme - 2 yıl önce Culture Club solisti Boy Goerge'tan Karma felsefesinin izlerini taşıyan 90'lara damgasını vurmuş şarkısı. Starda zırt pırt çıkardı. Şarkı "Hare krishna hare krishna krishna krishna hare hare" nakaratından hatırlanabilir.
Turist Ömer Uzay Yolunda - Zeka Testi 00:48
Turist Ömer Uzay Yolunda - Zeka Testi 743 izlenme - 2 yıl önce Turist Ömer uzay macerasından çok güzel ve keyifli bir kesit.Mr Spak 250 gram aklıyla bizim turiste zeka testi yapmaya kalkınca kısa devre yapıyor. Sadri Baba'yı unutmayan, unutturmayan site.
Tujamo - Hey Mister (Willy William Bootleg) 05:22
Tujamo - Hey Mister (Willy William Bootleg) 760 izlenme - 3 yıl önce Tujamo - Hey Mister (Willy William Bootleg)...
Canavar Vasfi - Turist Ömer 01:04
Canavar Vasfi - Turist Ömer 575 izlenme - 2 yıl önce Turist Ömer Uzay Yolunda filminden bir kesit izliyoruz. Bu kesiti enderinc isimli kullanıcımız özellikle rica etti, bu rica üzerine hazırladım lakin haklıymış bu bölümü istemekte. Bu bölümün anlam ve önemini Sadri baba kendisi belirtmiş zaten sahnedeki repliği ile. Haklıymışsın be Sadri Baba sen ölünce değerini anladık...
Kara - Mister 03:11
Kara - Mister 593 izlenme - 3 yıl önce Kara - Mister koreli Kızlardan Muhteşem Performans...
Hakiki Mr. Bean Sandviç Yapımı 06:02
Hakiki Mr. Bean Sandviç Yapımı 747 izlenme - 2 yıl önce Rowan Atkinson'un kendini komik zanneden yeni yetmeleri için hazırlamış olduğu güzide eser, sizinle paylaşmaktan zevk ve neş'e duyuyorum efendim
hallam foe 01:56
hallam foe 1.230 izlenme - 6 yıl önce hallam foe jamie bell annesinin ölümünden sonra onu hiç unutamayan bu ölümden üvey annesi verity foe'yu claire forlani sorumlu tutan ve babasının yaptığı ağaç evde yaşayan 17 yaşında garip bir gençtir. ağaç evinden insanları izler ve bu konuda uzmandır. hallam'ın garipliklerinden ve suçlamalarından rahatsızlık duyan verity eşini ikna eder ve hallam'ın evden uzaklaşmasını sağlarlar. hallam şehre gidip izini kaybettirir ve burda annesine çok benzeyen kate breck'le sophia mylestanışır.
Mister A - Korum Em 03:30
Mister A - Korum Em 913 izlenme - 3 yıl önce Mister A - Korum em © 2014 Adamand Music.
Köşeyi Dönen Adam - Sinema Fragmanı 02:51
Köşeyi Dönen Adam - Sinema Fragmanı 397 izlenme - 2 yıl önce Köşeyi Dönen Adam 1978 yılında, Müjdat Gezen'in Eşeğin Karnındaki Elmas adlı romanından sinemaya uyarlanak Atıf Yılmaz'ın Yeşilçam'a kazandırdığı filmdir. Ekranlarımıza uygulanan sansür nedeniyle pek de kıymeti bilinmemiştir. Şimdi de herkes nöbetleşe Mister'in sıçmasını bekleyecek, amerikan eşeği bu.
Kiki Doll - Hey Mister 03:32
Kiki Doll - Hey Mister 447 izlenme - 3 yıl önce Kiki Doll - Hey Mister (Video Klip 2014)
DJ Hamida - Jaloux ft. Kalsha, Reda Taliani, Mister You 04:04
DJ Hamida - Jaloux ft. Kalsha, Reda Taliani, Mister You 196 izlenme - 1 yıl önce DJ Hamida ft. Kalsha, Reda Taliani, Mister You - Jaloux (Video Klip 2016) Şarkı Sözleri (lyrics): À vos marques prêt feu buvez Crevettes caviar champagne dans le buffet J pars en tournée reufré j suis refais J rap j baise des kèhh et je lève mon reuvé Tu peux me croiser rhabta avec Pépé Ou sapé de la tête aux pieds en P.P Ou encore cagoulé en GP pour le biff Point Biz pour le PGP Si t'as un boule chargé comme mon casier Mon glock ou mon dobé moi j suis OP Nique ta mère tes frères ton reupé Nhal zoc khaltec si tu veux pas ieupé OK ALP Akram rien que ça crame Des gamoss et des bécanes Dans mon blunt y a 4 grammes On m'a connu au sous-sol et puis en cavale Puis number one de ce putain d underground Laisse laisse laissez passer l'animal Si on me canne pleurez pas nan Ramenez moi un imam On se bouffe entre nous On est devenu des cannibales On te fais la guerre mondiale Pour même pas 10 balles Wech wech maintenant faut se réveiller On paye rien pour attendre ni pour te balayer Fils d'ouvriers on veut finir millionnaire On fume du shit et de l'herbe Pour calmer nos nerfs Putain de sa mère bordel de merde Demande aux gars de Tanger à quoi sert un scooter de mer Pour voir nos ieucous pas besoin d'un scanner Tu peux compter sur nous dans n'importe quelles galères Les concurrents on les graye Comme des crustacés C'est le début de la fin on en a plus qu assez C'est pour les frères au heubs Qu'ont pas pu se casser Qui exécutent leurs peines Et qui prennent pas de cachets!!! Si les paroles de 'Nos Stories' contiennent des erreurs, laisse nous un commentaire. On fera le maximum pour les corriger dans les plus brefs délais. Kalsha - Miami Vice (ft. Dj Khaled) Kalsha - Nos Stories (ft. Mister You & A.L.P) Dj Hamida - Ach Dani Lik (remix Le Retour Du Biko) (ft. Kalsha Et Said Senhaji) Dj Hamida - 00212 (ft. Kalsha & Harone) Clips | Sons | Albums Lâche ton Commentaire Suivez-nous! __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! DJ Hamida - Jaloux ft. Kalsha, Reda Taliani, Mister You Official Music Video Produit et réalisé par : Slowm Production & DJ Hamida
Mister Devis - Shock Party Time 04:24
Mister Devis - Shock Party Time 326 izlenme - 2 yıl önce Mister Devis - Shock Party Time (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (lyrics): Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Artist: Mister Devis Title: Shock Party Time
Bebeğime 04:32
Bebeğime 581 izlenme - 8 yıl önce dadlummmmmmm
Deadpool Bölüm 16 Final 07:49
Deadpool Bölüm 16 Final 132 izlenme - 9 ay önce 'Asımbey" BuzzMyVideos tarafından korunan yasal haklara sahiptir. Kopyalanması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Videoların Kopyalanması ve Başka Hesaba Yüklenmesi Yasaktır. Aksi Taktirde Kanalınız Telif Hakkından Kapatılacaktır ! Bu Bölümde Aksiyon Ve Macera Dolu Şeyler Yapdım.Ben Vidioyu Çekerken Çok Eğlendim Umarım Sizde İzlerken Eğlenirsiniz.Vidioyu İzlediyseniz Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın. İyi Seyirler.Subscribe to us: http://www.youtube.com/subscription_c... Follow us: Facebook: http://www.facebook.com/gameoxo Twitter: http://twitter.com/gameoxo Twitch: http://www.twitch.tv/gameoxo
Umut Mirza ve Yarışmadaki Rakipleri! (Beyaz Show 27 Mayıs Cuma) 09:29
Umut Mirza ve Yarışmadaki Rakipleri! (Beyaz Show 27 Mayıs Cuma) 145 izlenme - 11 ay önce Mister Global yarışmasında ülkemizi temsil ederek birinci olan Umut Mirza ve kendisinin dişli rakipleri Beyaz Show'da!
Mister Crazy Feat Adn - Emmene - Moi 03:06
Mister Crazy Feat Adn - Emmene - Moi 486 izlenme - 6 yıl önce www.mistercrazy67.skyrock.comhttp//www.facebook.com/pages/mister-crazy/150178378340263
Hamada Helal Ana Khayef 03:10
Hamada Helal Ana Khayef 612 izlenme - 5 yıl önce footnote: promotional purposes only... Hamada Helal Ana khayef 2012 'Mister and mesis awes'
DJ Hamida ft. Kalsha, Reda Taliani, Mister You - Jaloux 04:04
DJ Hamida ft. Kalsha, Reda Taliani, Mister You - Jaloux 104 izlenme - 1 yıl önce DJ Hamida ft. Kalsha, Reda Taliani, Mister You - Jaloux 2016 Şarkı Sözleri (Lyrics) À vos marques prêt feu buvez Crevettes caviar champagne dans le buffet J pars en tournée reufré j suis refais J rap j baise des kèhh et je lève mon reuvé Tu peux me croiser rhabta avec Pépé Ou sapé de la tête aux pieds en P.P Ou encore cagoulé en GP pour le biff Point Biz pour le PGP Si t'as un boule chargé comme mon casier Mon glock ou mon dobé moi j suis OP Nique ta mère tes frères ton reupé Nhal zoc khaltec si tu veux pas ieupé OK ALP Akram rien que ça crame Des gamoss et des bécanes Dans mon blunt y a 4 grammes On m'a connu au sous-sol et puis en cavale Puis number one de ce putain d underground Laisse laisse laissez passer l'animal Si on me canne pleurez pas nan Ramenez moi un imam On se bouffe entre nous On est devenu des cannibales On te fais la guerre mondiale Pour même pas 10 balles Wech wech maintenant faut se réveiller On paye rien pour attendre ni pour te balayer Fils d'ouvriers on veut finir millionnaire On fume du shit et de l'herbe Pour calmer nos nerfs Putain de sa mère bordel de merde Demande aux gars de Tanger à quoi sert un scooter de mer Pour voir nos ieucous pas besoin d'un scanner Tu peux compter sur nous dans n'importe quelles galères Les concurrents on les graye Comme des crustacés C'est le début de la fin on en a plus qu assez C'est pour les frères au heubs Qu'ont pas pu se casser Qui exécutent leurs peines Et qui prennent pas de cachets!!! Si les paroles de 'Nos Stories' contiennent des erreurs, laisse nous un commentaire. On fera le maximum pour les corriger dans les plus brefs délais. Kalsha - Miami Vice (ft. Dj Khaled) Kalsha - Nos Stories (ft. Mister You & A.L.P) Dj Hamida - Ach Dani Lik (remix Le Retour Du Biko) (ft. Kalsha Et Said Senhaji) Dj Hamida - 00212 (ft. Kalsha & Harone) Clips | Sons | Albums Lâche ton Commentaire Suivez-nous!
KARA - Mister (Music Core) 03:10
KARA - Mister (Music Core) 207 izlenme - 3 yıl önce Did you enjoy this video? Plz click "like"! For more awesome videos, subscribe our channels!! Daily update available! Watch more clips of KARA http://ww...