Hoşgeldiniz!

mister

Günde 30 Yumurta Yemek -  Serdar Aktolga 13:59
Günde 30 Yumurta Yemek - Serdar Aktolga 6.437 izlenme - 8 ay önce Türkiye'nin Avrupa çapında ünlü en iyi bodybulding sporcusu serdar Aktolga'dan başarı sırları .
Shaggy - Mister Bombastic 04:15
Shaggy - Mister Bombastic 36.653 izlenme - 3 yıl önce Shaggy - Mister Bombastic
Ramiz - Asla Feat. Mister Kidd 03:27
Ramiz - Asla Feat. Mister Kidd 24.595 izlenme - 5 yıl önce
Mikail Aslan - Canım Efendim (Beloved Mister) 05:33
Mikail Aslan - Canım Efendim (Beloved Mister) 16.487 izlenme - 5 yıl önce
Contra - Böyle (ft. Mister Geng & Orking) 03:17
Contra - Böyle (ft. Mister Geng & Orking) 4.853 izlenme - 2 yıl önce Contra - Böyle (ft. Mister Geng & Orking) 2016 Şarkı Sözleri: Orking o zaman söyle nasıl yapalım sizce? bi' öyle bi' böyle? o zaman şöyle; boşa arama ne öyle ne şöyle, "böyle" Contra yep Lecter is back emin değilim belki Dexter'ımdır belki de Set ama şeytan değilim bana işlemez desturun beybi çünkü kuru kafatasımın altında x durur hep sesim mükemmelmiş hayır üzgünüm bence sen s**ik sesine maruz kalmışsın bi kaç tane yüzsüzün çünkü bi çoğu sülüktür ben dürüstüm dümdüzüm ne öyle ne şöyle, "böyle" gel ve şimdi kes dilimi zemheri gün bu da rap gribi tabi rap beni bana vermedi bulup ekledi yine teybine benim her birimi yerin altını üstüne tenteledim Superman'im uçtum yer de ne ki gelgelelim keyf ederim ben bu cehenneme geldiğimden beri sanırım haklısın mükemmelim ve bu bok %5'im benim yaşlılarla işim yok yaşıtlarımsa reşit değil eski mısırdan kalan rezil bi tanrıyım ben hem de eril asilik yapma eğil neden mi? çünkü; kimse rahatsız olmadı terbiyesiz klibimdeki kadından da baldırı çıplak şarkıcılardan gelir elde eden acundan da bana şuna buna katıl deme bence şahanlar bi şeyler yapsın eskiden t**ak geçtiği tüm acurlarla yoouv içerenköyden geldim benim adım mc jelibon aka ray ray kasım şarkım "yetmedi ayran getirin kan" bana diyolar Turkish Eminem hayır Zodiac ben burası da Contistan hani birileri bin sene debelense de bir kılımı bile ben oynatmam Mister Geng rapçi olmak kolaydır başta övünmek hayat boyunca kavga etmeyip savaşçı görünmek bi kaç s**ik dinleyip kalan s**ikleri gömmek diğer küçük s**ikler de sokakta görünce derler ki; "galiba bu mister geng" ben derim s**tir git yükselmelisin 2000 feet girebilmek için bile bir feat yerin altındakiler matrixte çünkü hepsi birlik ama bu benim hiç sikimde değil çünkü ismim ifrit acun 50'yi getirdi reytingler havaya uçtu nasıl kadın sattığını anlattı kadınlar da çoştu Uğurla gangstacılık oynardık 50 kuruştum sanırım acun yüzünden düşüncesizce uyuştum bu draculayı uyandırın hiphop hamile ben bulantıyım ve uzak dur sanma ki duvarındaki twitter fenomeni gibi duyarlıyım ben uyurgezer bir durumdayım yedi gün yedisi derin sulardayım şimdi arkamdan seslenin b***h acaba duyar mıyım?
Köşeyi Dönen Adam - Mister Dörtnal 02:00
Köşeyi Dönen Adam - Mister Dörtnal 3.168 izlenme - 2 yıl önce Hacı amca Amerika'dan gelen ve karnında elmas bulunduran pek kıymetli eşek Mister Dörtnalı kesmeyi kafasına koymuştur.Soğukkanlı bir şekilde salona ilerleyen hacı dayı tam eşeği kesip elması alacakken Ademe yakalanınca "Dıraş oluyordum yavrım,draş oluyom." der ve elindeki satırı yanağına yavaşça sürttürmeye başlar,unutulmazlardan.
Super Junior  -  2011  -  Mister Simple 04:52
Super Junior - 2011 - Mister Simple 5.882 izlenme - 6 yıl önce ..
Kiki Doll - Hey Mister 03:32
Kiki Doll - Hey Mister 2.156 izlenme - 3 yıl önce Kiki Doll - Hey Mister / ELLO World /
Turist Ömer Uzay Yolunda - Tuz Canavarı 03:20
Turist Ömer Uzay Yolunda - Tuz Canavarı 3.051 izlenme - 3 yıl önce Türk sinemasının efsane karakteri olan Turist Ömer' in uzay macerasından keyifli bir kesit. Sadri Baba' yı unutmayan, unutturmayan site
Mister is Pezevenk Sir 01:03
Mister is Pezevenk Sir 2.104 izlenme - 2 yıl önce Mehmet Ali Erbilli Hababam Sınıfı furyasının başlangıcı. Hababam Sınıfı Güle Güle adlı bu filmde okula hiç Türkçe bilmeyen İngiliz bir İngilizce hocası gelir. Öğrenciler hocaya Türkçe öğretir. Filmde yer alan diğer enteresan oyuncular ise Yonca Evcimik, İlyas Salman, Cem Özer ve Osman Cavcı. Temem mi? temeeem...
Mr. Bean - Mini Golf 25:03
Mr. Bean - Mini Golf 831 izlenme - 2 yıl önce Mr. Bean, Rowan Atkinson'un canlandırdığı eski bir televizyon dizisidir. İlk olarak ITV isimli İngiliz televizyonunda 1990 yılında gösterime giren dizi 1995 yılında son buldu. Rowan Atkinson tabiriyle "yetişkin adam bedeninin içindeki çocuk" olan Mr. Bean'in maceralarını anlatır. Ülkemizde ise uydu yayıncılıgın başlmasıyla yabancı kanallar arasında erotik kanal arayan gençler tarafından keşf edilmiştir.
Boy George - Bow Down Mister (Hare Krishna) 03:42
Boy George - Bow Down Mister (Hare Krishna) 782 izlenme - 2 yıl önce Culture Club solisti Boy Goerge'tan Karma felsefesinin izlerini taşıyan 90'lara damgasını vurmuş şarkısı. Starda zırt pırt çıkardı. Şarkı "Hare krishna hare krishna krishna krishna hare hare" nakaratından hatırlanabilir.
Canavar Vasfi - Turist Ömer 01:04
Canavar Vasfi - Turist Ömer 697 izlenme - 2 yıl önce Turist Ömer Uzay Yolunda filminden bir kesit izliyoruz. Bu kesiti enderinc isimli kullanıcımız özellikle rica etti, bu rica üzerine hazırladım lakin haklıymış bu bölümü istemekte. Bu bölümün anlam ve önemini Sadri baba kendisi belirtmiş zaten sahnedeki repliği ile. Haklıymışsın be Sadri Baba sen ölünce değerini anladık...
Turist Ömer Uzay Yolunda - Zeka Testi 00:48
Turist Ömer Uzay Yolunda - Zeka Testi 797 izlenme - 2 yıl önce Turist Ömer uzay macerasından çok güzel ve keyifli bir kesit.Mr Spak 250 gram aklıyla bizim turiste zeka testi yapmaya kalkınca kısa devre yapıyor. Sadri Baba'yı unutmayan, unutturmayan site.
Tujamo - Hey Mister (Willy William Bootleg) 05:22
Tujamo - Hey Mister (Willy William Bootleg) 767 izlenme - 3 yıl önce Tujamo - Hey Mister (Willy William Bootleg)...
Kara - Mister 03:11
Kara - Mister 593 izlenme - 4 yıl önce Kara - Mister koreli Kızlardan Muhteşem Performans...
Hakiki Mr. Bean Sandviç Yapımı 06:02
Hakiki Mr. Bean Sandviç Yapımı 773 izlenme - 2 yıl önce Rowan Atkinson'un kendini komik zanneden yeni yetmeleri için hazırlamış olduğu güzide eser, sizinle paylaşmaktan zevk ve neş'e duyuyorum efendim
hallam foe 01:56
hallam foe 1.235 izlenme - 6 yıl önce hallam foe jamie bell annesinin ölümünden sonra onu hiç unutamayan bu ölümden üvey annesi verity foe'yu claire forlani sorumlu tutan ve babasının yaptığı ağaç evde yaşayan 17 yaşında garip bir gençtir. ağaç evinden insanları izler ve bu konuda uzmandır. hallam'ın garipliklerinden ve suçlamalarından rahatsızlık duyan verity eşini ikna eder ve hallam'ın evden uzaklaşmasını sağlarlar. hallam şehre gidip izini kaybettirir ve burda annesine çok benzeyen kate breck'le sophia mylestanışır.
Mister A - Korum Em 03:30
Mister A - Korum Em 913 izlenme - 3 yıl önce Mister A - Korum em © 2014 Adamand Music.
Köşeyi Dönen Adam - Sinema Fragmanı 02:51
Köşeyi Dönen Adam - Sinema Fragmanı 440 izlenme - 2 yıl önce Köşeyi Dönen Adam 1978 yılında, Müjdat Gezen'in Eşeğin Karnındaki Elmas adlı romanından sinemaya uyarlanak Atıf Yılmaz'ın Yeşilçam'a kazandırdığı filmdir. Ekranlarımıza uygulanan sansür nedeniyle pek de kıymeti bilinmemiştir. Şimdi de herkes nöbetleşe Mister'in sıçmasını bekleyecek, amerikan eşeği bu.
Kiki Doll - Hey Mister 03:32
Kiki Doll - Hey Mister 447 izlenme - 3 yıl önce Kiki Doll - Hey Mister (Video Klip 2014)
DJ Hamida - Jaloux ft. Kalsha, Reda Taliani, Mister You 04:04
DJ Hamida - Jaloux ft. Kalsha, Reda Taliani, Mister You 230 izlenme - 1 yıl önce DJ Hamida ft. Kalsha, Reda Taliani, Mister You - Jaloux (Video Klip 2016) Şarkı Sözleri (lyrics): À vos marques prêt feu buvez Crevettes caviar champagne dans le buffet J pars en tournée reufré j suis refais J rap j baise des kèhh et je lève mon reuvé Tu peux me croiser rhabta avec Pépé Ou sapé de la tête aux pieds en P.P Ou encore cagoulé en GP pour le biff Point Biz pour le PGP Si t'as un boule chargé comme mon casier Mon glock ou mon dobé moi j suis OP Nique ta mère tes frères ton reupé Nhal zoc khaltec si tu veux pas ieupé OK ALP Akram rien que ça crame Des gamoss et des bécanes Dans mon blunt y a 4 grammes On m'a connu au sous-sol et puis en cavale Puis number one de ce putain d underground Laisse laisse laissez passer l'animal Si on me canne pleurez pas nan Ramenez moi un imam On se bouffe entre nous On est devenu des cannibales On te fais la guerre mondiale Pour même pas 10 balles Wech wech maintenant faut se réveiller On paye rien pour attendre ni pour te balayer Fils d'ouvriers on veut finir millionnaire On fume du shit et de l'herbe Pour calmer nos nerfs Putain de sa mère bordel de merde Demande aux gars de Tanger à quoi sert un scooter de mer Pour voir nos ieucous pas besoin d'un scanner Tu peux compter sur nous dans n'importe quelles galères Les concurrents on les graye Comme des crustacés C'est le début de la fin on en a plus qu assez C'est pour les frères au heubs Qu'ont pas pu se casser Qui exécutent leurs peines Et qui prennent pas de cachets!!! Si les paroles de 'Nos Stories' contiennent des erreurs, laisse nous un commentaire. On fera le maximum pour les corriger dans les plus brefs délais. Kalsha - Miami Vice (ft. Dj Khaled) Kalsha - Nos Stories (ft. Mister You & A.L.P) Dj Hamida - Ach Dani Lik (remix Le Retour Du Biko) (ft. Kalsha Et Said Senhaji) Dj Hamida - 00212 (ft. Kalsha & Harone) Clips | Sons | Albums Lâche ton Commentaire Suivez-nous! __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! DJ Hamida - Jaloux ft. Kalsha, Reda Taliani, Mister You Official Music Video Produit et réalisé par : Slowm Production & DJ Hamida
Bebeğime 04:32
Bebeğime 581 izlenme - 8 yıl önce dadlummmmmmm
Mister Devis - Shock Party Time 04:24
Mister Devis - Shock Party Time 326 izlenme - 2 yıl önce Mister Devis - Shock Party Time (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (lyrics): Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Artist: Mister Devis Title: Shock Party Time
Mister Crazy Feat Adn - Emmene - Moi 03:06
Mister Crazy Feat Adn - Emmene - Moi 486 izlenme - 7 yıl önce www.mistercrazy67.skyrock.comhttp//www.facebook.com/pages/mister-crazy/150178378340263
Umut Mirza ve Yarışmadaki Rakipleri! (Beyaz Show 27 Mayıs Cuma) 09:29
Umut Mirza ve Yarışmadaki Rakipleri! (Beyaz Show 27 Mayıs Cuma) 154 izlenme - 1 yıl önce Mister Global yarışmasında ülkemizi temsil ederek birinci olan Umut Mirza ve kendisinin dişli rakipleri Beyaz Show'da!
Mister Maker - Series 2, Episode 5 | Bay Maker - 2.Seri 5.Bölüm 19:30
Mister Maker - Series 2, Episode 5 | Bay Maker - 2.Seri 5.Bölüm 131 izlenme - 1 yıl önce Çocuklar için eğitimli: Mister Maker - Series 2, Episode 5 "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Mister Maker is the ultimate interactive arts and crafts show for younger kids Set in a magical studio made of oversized arts and crafts materials, Mister Maker combines live action, graphics and a variety of animation techniques to bring the world of art to life in a modern, fresh and ground-breaking way. Mister Maker himself is an engaging character who acts as a catalyst for all the big ideas and brilliant arty techniques within the show and encourages the audience to have a go themselves. And with the help of a magic table-top and his doodledrawers, he shows just how it's done. Kids will learn a host of exciting and innovative Make and Do techniques -- such as how to paint with the edge of a cardboard box, make a dog out of an egg-box, use rubbish to make a 3D painting and a multitude of other techniques. And then 'The Shapes' come on to do their dance and present their shape puzzle. How many triangles are hidden in the picture of the pyramid? What picture are the animated circles going to make?
Deadpool Bölüm 16 Final 07:49
Deadpool Bölüm 16 Final 132 izlenme - 1 yıl önce 'Asımbey" BuzzMyVideos tarafından korunan yasal haklara sahiptir. Kopyalanması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Videoların Kopyalanması ve Başka Hesaba Yüklenmesi Yasaktır. Aksi Taktirde Kanalınız Telif Hakkından Kapatılacaktır ! Bu Bölümde Aksiyon Ve Macera Dolu Şeyler Yapdım.Ben Vidioyu Çekerken Çok Eğlendim Umarım Sizde İzlerken Eğlenirsiniz.Vidioyu İzlediyseniz Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın. İyi Seyirler.Subscribe to us: http://www.youtube.com/subscription_c... Follow us: Facebook: http://www.facebook.com/gameoxo Twitter: http://twitter.com/gameoxo Twitch: http://www.twitch.tv/gameoxo
B.o.B - Mr. Mister 03:05
B.o.B - Mr. Mister 13 izlenme - 1 ay önce B.o.B - Mr. Mister [Music Video Klip 2017] Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Şarkı Sözleri (lyrics): [Intro: B.o.B] I just put in work she call me Mister (Hey Mister!) [Verse 1: B.o.B] Mr. 4th quarter Mr. Make it happen Mr. Clean, what’s the addict Mr. I keep your bitch happy Mr. Cool, damn near mystical Damn the ice cube Mr. Count, Mr. Chow Mr. Come and get your food Mr. Bruce Leeroy with the kung fu Mr. Rude, Mr. cutting school Finna buss a move Mr. T, Mr. Act a fool Mr. Break the rules Mr. Told you I’ll be there at 12 but ain’t get in till 2 Mr. Thought I was gon’ take her home but left her in a room Mr. Scrooge, Mr. Take it off now bitch get in the pool Mr. I already made it you can’t come around Mr. Quiet, shhh Bitch don’t make a sound Yeah [Chorus: B.o.B] I just put in work she call me Mister (Hey Mister!) Get it by the gram, call it Insta I’m so lazy tell my hoe to get the pitcher Liquor, I’m straight up, she on Margarita mixer Mister I’m Mister I ain’t never miss her Mister Bobby Bandz [Verse 2: B.o.B] Mr. Long, Mr. Did her wrong Mr. Sing a song Hit a bong, Mr. Cheech and Chong Mr. In my zone Mr. 2Pac Herringbone, on my collar bone Heat is on, mister Mr. got it going on Master Don, black power ranger I do not belong Mr. Outside of the norm Hieroglyph uniform Mr. Candler Rd Mr. Fried rice with the prawns Mr. I mastered the style I’m just working on my form Mr. Solo Dolo, no this ain’t no ride along Mr. Me and basic people somehow just don’t get along I just brought a couple Negros with me, please don’t be alarmed Mr. I guess I overslept and slept through my alarm Mr. Rush, B Rich hit me up, I’m just waking up In the clutch, come through with the clutch Try me you’ll get touched Never blink, never lose no sleep Niggas huff and puff, claim they running up Who the fuck? MC such and such I’m Ryu I done paid my dues I do this shit daily Mister Mr. Lituation, Mr. Fuck you pay me Mr. I might be here now, now I’m out in Vegas Mr. If you ain’t with the movement, it ain’t no conversation Preach [Chorus: B.o.B] I just put in work she call me Mister (Hey Mister!) Get it by the gram, call it Insta I’m so lazy tell my hoe to get the pitcher Liquor, I’m straight up, she on Margarita mixer Mister I’m Mister I ain’t never miss her Mister Bobby Bandz
Hamada Helal Ana Khayef 03:10
Hamada Helal Ana Khayef 617 izlenme - 5 yıl önce footnote: promotional purposes only... Hamada Helal Ana khayef 2012 'Mister and mesis awes'