Hoşgeldiniz!

Misyonerlik Videoları İzle

Afrika'da İslam'ın Yayılışı 00:30
Afrika'da İslam'ın Yayılışı 2.839 izlenme - 10 ay önce Son zamanlarda izlediğim en acayip video. Sakallı Arap tipli bir adam arapça konuşamayan birini Müslüman yapıyor kendince.
Attila İlhan - Oktay Sinanoğlu - Avrupa Birliği ve Misyonerlik 05:35
Attila İlhan - Oktay Sinanoğlu - Avrupa Birliği ve Misyonerlik 751 izlenme - 2 yıl önce Üstad Attila İlhan ve ünlü bilim adamı Oktay Sinaoğlu ile Ceviz Kabuğu'nun Star'da olduğu zamanlardan bir program, özellikle Attila İlhan'ın konuşmasında açılan misyoner okullarını tek tek saymıştır. not: Biraz saçma gelebilir fakat Attila İlhan kesin bilgi olmadıkça kesinlikle bir bilgiyi vermez, yaymaz, emin olun. Hepsini bir yerden alıntı yapmıştır, çoğunlukla da nereden aldığını söyler.
Misyonerliğe Hayır Diyen Ülkücü Abimiz 03:58
Misyonerliğe Hayır Diyen Ülkücü Abimiz 126 izlenme - 2 yıl önce Tüyap kitap fuarı misyonerliğe hayır protestosu. Bursa Ülkü Ocakları'nın gerçekleştirdiği bir protesto idi. Video yılı tahminen 2006-2007.
misyonerlik 06:55
misyonerlik 89 izlenme - 7 yıl önce
Akdoğan: 05:20
Akdoğan: "Siyasi Güç Çekişmelerinde Suriye Meselesi Açıkça Kurban Edildi" 7 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Siyasi güç çekişmelerinde Suriye meselesi açıkça kurban edildi.
Hristiyanlığı Yayma Faaliyetleri (Misyonerlik) & Cübbeli Ahmet Hoca 04:33
Hristiyanlığı Yayma Faaliyetleri (Misyonerlik) & Cübbeli Ahmet Hoca 0 izlenme - 2 hafta önce Cübbeli ahmet hoca hıristiyanlığı yayma ve müslümanlıktan bizi uzaklaştırmak için yapılan faaliyetlere kanmamamız gerektiği açıktır. biz müslüman isek bunlara prim verilmemeli ve dinimize sahip çıkmamız gerekir