Hoşgeldiniz!

Misyonerlik Videoları İzle

Afrika'da İslam'ın Yayılışı 00:30
Afrika'da İslam'ın Yayılışı 2.859 izlenme - 1 yıl önce Son zamanlarda izlediğim en acayip video. Sakallı Arap tipli bir adam arapça konuşamayan birini Müslüman yapıyor kendince.
Attila İlhan - Oktay Sinanoğlu - Avrupa Birliği ve Misyonerlik 05:35
Attila İlhan - Oktay Sinanoğlu - Avrupa Birliği ve Misyonerlik 784 izlenme - 2 yıl önce Üstad Attila İlhan ve ünlü bilim adamı Oktay Sinaoğlu ile Ceviz Kabuğu'nun Star'da olduğu zamanlardan bir program, özellikle Attila İlhan'ın konuşmasında açılan misyoner okullarını tek tek saymıştır. not: Biraz saçma gelebilir fakat Attila İlhan kesin bilgi olmadıkça kesinlikle bir bilgiyi vermez, yaymaz, emin olun. Hepsini bir yerden alıntı yapmıştır, çoğunlukla da nereden aldığını söyler.
Tarihin Satır Arası - 9.Bölüm | Misyonerlik   - Trt Diyanet 03:27
Tarihin Satır Arası - 9.Bölüm | Misyonerlik - Trt Diyanet 7 izlenme - 1 ay önce Konu: Misyonerlik Konuk: Prof. Dr. Ömer Turan ve Yrd. Doç. Dr. Serkan Gül Ezberlenmiş şemaların ötesinde, objektif, analitik, alternatif bir tarih programı… İslam coğrafyasının zihin haritası, gündemdeki tartışmaların tarihi arka planı ve çok daha fazlası Doç. Dr. Akif KİREÇÇİ’nin sunumu ile Tarihin Satır Arası’nda. En yeni içerikler ve güncel videolar için kanalımıza abone olmayı unutmayın. Kanalımıza Abone Olmak İçin: https://www.youtube.com/user/diyanettv?sub_confirmation=1&feature=iv&src_vid=Pw6SPinr1CU&annotation_id=annotation_2140645055 Web Sitemiz http://www.diyanet.tv Facebook http://www.fb.com/trtdiyanet Twitter http://www.twitter.com/trtdiyanet Instagram : http://instagram.com/trtdiyanet
Misyonerliğe Hayır Diyen Ülkücü Abimiz 03:58
Misyonerliğe Hayır Diyen Ülkücü Abimiz 133 izlenme - 2 yıl önce Tüyap kitap fuarı misyonerliğe hayır protestosu. Bursa Ülkü Ocakları'nın gerçekleştirdiği bir protesto idi. Video yılı tahminen 2006-2007.
misyonerlik 06:55
misyonerlik 89 izlenme - 7 yıl önce
Hristiyanlığı Yayma Faaliyetleri (Misyonerlik) & Cübbeli Ahmet Hoca 04:33
Hristiyanlığı Yayma Faaliyetleri (Misyonerlik) & Cübbeli Ahmet Hoca 2 izlenme - 3 ay önce Cübbeli ahmet hoca hıristiyanlığı yayma ve müslümanlıktan bizi uzaklaştırmak için yapılan faaliyetlere kanmamamız gerektiği açıktır. biz müslüman isek bunlara prim verilmemeli ve dinimize sahip çıkmamız gerekir
Akdoğan: 05:20
Akdoğan: "Siyasi Güç Çekişmelerinde Suriye Meselesi Açıkça Kurban Edildi" 7 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Siyasi güç çekişmelerinde Suriye meselesi açıkça kurban edildi.