Hoşgeldiniz!

miting

Sertap Erener - Yenı Bır Ask 03:37
Sertap Erener - Yenı Bır Ask 116.684 izlenme - 3 yıl önce Mesut Yılmaz Miting Müziği
Ankara'daki Patlama Anı Saniye Saniye Görüntüleri 00:08
Ankara'daki Patlama Anı Saniye Saniye Görüntüleri 45.014 izlenme - 1 yıl önce Tren Garı'ndaki patlama anı böyle saniye saniye görüntülendi. Patlama kalabalığa yakın yerde oluştu.
Recep Tayyip Erdoğan 1979 Yılında Mitingde Konuşuyor 01:02
Recep Tayyip Erdoğan 1979 Yılında Mitingde Konuşuyor 30.154 izlenme - 1 yıl önce Recep Tayyip Erdoğan, 11 Ekim 1979 tarihinde, İstanbul'da düzenlenen Milli Selamet Partisi mitinginde konuşuyor. Ardından da Necmettin Erbakan konuşma yapıyor. Bu açıdan belki de internetteki en eski renkli videosu. Dikkat edilecek husus; Recep Tayyip Erdoğan mitingde on binlere hitap ederken sadece 25 yaşında.
Gurbetçilerin Demokrasi Mitingi - Almanya 01:55
Gurbetçilerin Demokrasi Mitingi - Almanya 2.768 izlenme - 3 ay önce Eğitim yoluyla Almanya'ya gitmeye çalıştığım bu yorucu günlerde rastladığım video moralimi bayağı bozdu. Hep zengin insanların hayatlarına bakıp Dünya çok adaletsiz diyoruz ama bu videoyu izleyince adaletsiz olması için zenginliğin şart olmadığını görüyoruz ve daha karamsar bir hava çıkıyor ortaya. İzliyoruz efenim..
Başbakan Erdoğan'ın Sesine İnanamayacaksınız! 01:40
Başbakan Erdoğan'ın Sesine İnanamayacaksınız! 40.384 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Erdoğan seçim öncesi çalışmalarına Van'da devam etti. Ses kısıklığı sorunu yaşayan Erdoğan Van'da seçim konuşması sırasında rahatsızlığından dolayı çıkan ses herkesi şaşırttı.
İbrahim Tatlıses'in Yenikapı Mitinginde Ağlaması 03:24
İbrahim Tatlıses'in Yenikapı Mitinginde Ağlaması 2.992 izlenme - 3 ay önce Cumhurbaşkanlığı tarafından Yenikapı'da düzenlenen Demokrasi ve Şehitler Mitingi'ne vatandaşlar ile birlikte sanatçılarda yoğun ilgi gösteriyor. Tekne ile miting alanına gitmek için yola çıkan İbrahim Tatlıses A Haber canlı yayınında görüşlerini aktardı. Tatlıses, "Biz Türk bayrağını üzerimize yorgan yaptık, bir daha böyle bir şey yaşanmaması için miting alanına gidiyoruz, Cumhurbaşkanımız..." dediğin esnada gözleri doldu. O anları izliyoruz.
MHP (1995) - Diyarbakır Mitingi - Alparslan Türkeş 01:26
MHP (1995) - Diyarbakır Mitingi - Alparslan Türkeş 2.472 izlenme - 3 ay önce Türkeş, Dağkapı Meydanı'nda bir kamyon kasası üzerinde halka seslenirken, yüzlerce özel harekat timi polis, Kalaşnikof tüfekli koruma görevi yapmıştı.
Kemal Kılıçdaroğlu'nun Yenikapı Mitinginde Yuhalanması 00:30
Kemal Kılıçdaroğlu'nun Yenikapı Mitinginde Yuhalanması 3.976 izlenme - 3 ay önce Miting alanında Kemal Kılıçdaroğlu'nun adının söylenmesinin ardından önce protesto sesleri yükseldi. Sahnedeki sunucunun uyarısı üzerine Akpliler bu sefer Kemal Kılıçdaroğlu'nu alkışladı
AKP, CHP Mitingine Katılacak 01:37
AKP, CHP Mitingine Katılacak 3.793 izlenme - 3 ay önce CHP’nin Pazar günü düzenleyeceği demokrasiye destek mitingine AKP’den destek geldi. İlk olarak AKP’nin Meclis Grup Başkanvekili Naci Bostancı’ndan çağrı yapılmıştı. Akşam saatlerinde açıklama yapan AKP Sözcüsü Yasin Aktay ise, düzenlenecek olan mitinge katılacaklarını ifade etti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
1919 Sultanahmet Mitingi 01:47
1919 Sultanahmet Mitingi 2.257 izlenme - 3 ay önce Tam 97 yıl önce yine buhran dolu günler yaşıyorduk ülkenin üstünü kapkara bulutlar kaplamıştı .İzmir işgal edilmiş umutlar hızla tükeniyordu. İşte o gün kadını erkeği ile yüz binlerce insan Sultan Ahmet Meydanı'nda toplanarak özgürlüğünü ve vatanı o gün kimseye vermeyeceğini dünyaya haykırmıştı. Tıpkı bugünkü gibi ülkesine ve vatanına sahip çıkacağını dosta düşmana ilan etmişti..
Sokak Röportajları - Cumartesi Tatili 01:58
Sokak Röportajları - Cumartesi Tatili 577 izlenme - 1 hafta önce Trt arşivdeki efsane videolardan biri daha. Adeta Kazlıçeşme Mitingi havasında geçen röportajın görüntü kalitesi berbat. Bi sitede iki alkış alacağım diye bütün kotamı size yedirecek değildim heralde. Favorim 55. saniyede sahneye çıkan satışçı abi. haydi hep beraber hüloğ!
Bilal Erdoğan : Gezi Olaylarının Ne Olduğunu Anlamamız Biraz Uzun Sürdü 01:35
Bilal Erdoğan : Gezi Olaylarının Ne Olduğunu Anlamamız Biraz Uzun Sürdü 3.242 izlenme - 3 ay önce Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, darbe girişimine ilişkin, "Allah'ın kaderinin üzerine kader yazmaya çalıştılar. Ne diyorlar, 'Bize hocamız şah damarından yakın' diyorlar. Hocalığı batsın, hocalığı da kirletti bunlar" dedi. AA'nın haberine göre, Bilal Erdoğan, Kısıklı'da açıklamalarda bulundu. Açıklamalarından satır başları: 'GEZİ'Yİ ANLAMAMIZ BİRAZ UZUN SÜRDÜ' "Bu Gezi olayının ne olduğunu anlamamız biraz uzun sürdü ama sonunda başkomutanımız 'burada bir oyun var' dedi, bütün milletimizi ikaz etti. Hatırlıyor muyuz? Birkaç hafta, birkaç ay derken kendilerince oralardan destanlar devşirmeye çalıştılar. İçlerinde hainler de vardı ama kullanılan insanlar da kandırılmış insanlar da vardı. Yıllarca hepimizin kandırıldığı gibi."
Bağımsız Miletvekili Adayı, Boş Alanda Miting Yaptı 04:59
Bağımsız Miletvekili Adayı, Boş Alanda Miting Yaptı 16.954 izlenme - 1 yıl önce Boş miting alanı- Yaşarı'ın miting konuşması- Meraklı vatandaşlar Bağımsız miletvekili adayı, boş alanda miting yaptı- Balıkesir'de, bağımsız aday İsmail Yaşar'ın Kuvayı Milliye Meydanı'nda düzenlediği mitingi, görevleri gereği meydanda bulunan 15 dolayında resmi ve sivil polis ile 2 gazeteci takip etti- Yaşar'ın boş meydana hitabı, yaklaşık 25 dakika sürdü Balıkesir'de bağımsız milletvekili adayı İsmail Yaşar (62), boş alanda miting yaptı.
Donald Trump Çığlık Sesinden Korktu 01:34
Donald Trump Çığlık Sesinden Korktu 7.820 izlenme - 8 ay önce Trump miting yaptığı sırada arkadan gelen çığlık sesini duyunca korkudan korumalarına sarıldı. ABD’de Cumhuriyetçilerin başkan adayı olmak için kampanya yürüten Donald Trump’ın Chicago’daki mitinginde korkudan uzun süre konuşamadı. ÇIĞLIK SESİNDEN KORKTU Konuşma yaptığı sırada arkasından çığlık atan bir kadın Trump'ı oldukça korkuttu. Korumaları bir anda sahneye fırladı ama durumun korkulacak bir yanı olmadığını anlayan Trump uzunca bir süre konuşmadan etrafını izledi.
Sedat Peker'den Rize'de Teröre Lanet Mitingi 05:06
Sedat Peker'den Rize'de Teröre Lanet Mitingi 9.899 izlenme - 1 yıl önce Memleketi Rize’de düzenlenen “Teröre Lanet, Şehidine Sahip Çık” mitinginde hemşehrilerine seslenen Sedat Peker, neden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek verdiğini açıkladı.
Miting Öncesi Başbakan İçin Yapılan Müthiş Dua 16:41
Miting Öncesi Başbakan İçin Yapılan Müthiş Dua 15.860 izlenme - 3 yıl önce ugün miting öncesi öyle bir olaya şahit oldum ki, izleyen herkesin tüyleri diken diken oldu. Recep Tayyip Erdoğan için yapılan duaya, hep bir ağızdan amin.
Koyu CHP'linin Yolundan Dönmesi 08:55
Koyu CHP'linin Yolundan Dönmesi 2.221 izlenme - 3 ay önce Yok artık diyeceğiniz bir röportaj 7-8 ay kayseriden gezmeye taksime gelen koyu CHP'li abimiz geçen haftasonu yapılan Yenikapı Mitingine gelmiş ve muhabirler ile karşılaşmış ve röportajı izliyoruz.
AKP Zonguldak Mitinginde Kendinden Geçen Teyze 03:39
AKP Zonguldak Mitinginde Kendinden Geçen Teyze 5.986 izlenme - 11 ay önce Uçak mı indiriyor? Ne yapıyor bu teyze? dedirten görüntülerden sonra teyzenin ulusa seslenişi başlıyor...
Ak Parti İstanbul Mitingi Bayrak Şovu 01:33
Ak Parti İstanbul Mitingi Bayrak Şovu 16.572 izlenme - 3 yıl önce İstanbul'da DEV Miting! 2 Milyon Kişi Yenikapı'da Başbakan'ı Bekliyor! 23 Mart 2014 Pazar
Şener Şen 1 Mayıs Mitinginde (1976) 00:12
Şener Şen 1 Mayıs Mitinginde (1976) 3.851 izlenme - 6 ay önce Usta Sanatçı Şener Şen 1976'da 1 Mayıs Mitinginde'ki kesiti..
Donald Trump'ın Mitinginde Başörtülü Izleyicinin Kovulması 01:01
Donald Trump'ın Mitinginde Başörtülü Izleyicinin Kovulması 5.462 izlenme - 10 ay önce Amerika'daki başkanlık yarışında aday olan ve müslümanlıkla ilgili söylediği sözlerle tüm dünyanın tepkisini toplayan Donald Trump'ın mitinginde, üzerinde "Selam Barış için Geldim" yazılı tişört olan başörtülü bir kadın salondan çıkarılıyor.
Davutoğlu'ndan Ölüyü Dirilten Basın Açıklaması 00:12
Davutoğlu'ndan Ölüyü Dirilten Basın Açıklaması 8.833 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'de adaletten ölsen bile kaçamazsın ! Davutoğlu : "Suruçtaki canlı bomba yakalandı ve hukuka teslim edildi" ... Bu adalet bir harika dostum...
Başbakan Erdoğan Emniyet Müdürü'nü Fırçaladı! 00:58
Başbakan Erdoğan Emniyet Müdürü'nü Fırçaladı! 17.560 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan AK Parti’nin Şanlıurfa mitinginde konuştu. Kürsü önünde yaşanan yoğunluk nedeniyle ezilme tehlikesi geçiren vatandaşları gören Erdoğan görevlileri uyardı. Uyarılarına rağmen durumun değişmemesi Erdoğan’ı kızdırdı. Başbakan bunun üzerine polislere seslenerek, “Ya polis arkadaşlar siz burada durup da ne yapıyorsunuz. Emniyet müdür sen ne iş yapıyorsun. Yardımcı olsana şuraya. Oradan seyrediyorsun ya. Allah Allah” dedi. Baygınlık geçiren vatandaşlara yapılan müdahalenin ardından Erdoğan konuşmasında devam etti.
Ak Parti İzmir Miting (Uğur Işılak - Dombıra) 04:02
Ak Parti İzmir Miting (Uğur Işılak - Dombıra) 16.004 izlenme - 3 yıl önce Ak Parti İzmir Miting (Uğur Işılak - Dombıra)
Erdoğan'ın G*tünün Kılıyım Remix 00:53
Erdoğan'ın G*tünün Kılıyım Remix 25.040 izlenme - 3 yıl önce Faruk Sabahcı'nın Mixlediği 'başbakan'ın Götünün Kılıyım' Adlı Eser Üzerine Denenmiş Video Çalışması...
HDP Diyarbakır Mitingi Patlama Anı ve Yaralılar 01:09
HDP Diyarbakır Mitingi Patlama Anı ve Yaralılar 6.680 izlenme - 1 yıl önce HDP'nin Diyarbakır mitinginde HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş konuşmadan önce patlama meydana geldi. Patlamada çok sayıda kişi yaralanırken bazı vatandaşların üzerinde yanıklar oluştu.
AKP'nin Ankara Mitinginde Zeo'nun Sahneye Çıkması! 03:32
AKP'nin Ankara Mitinginde Zeo'nun Sahneye Çıkması! 3.808 izlenme - 12 ay önce AK Parti'nin seçim şarkısını söyleyen rap'çi Zeo Jaweed, akp'nin ankara mitinginde sahneye çıkarak yapmış olduğu besteti seslendirdi. İşte zeo'lu o anlar.
Ahmet Davutoğlu - Seks Cumhuriyetten Bahseder 00:37
Ahmet Davutoğlu - Seks Cumhuriyetten Bahseder 9.118 izlenme - 1 yıl önce 6 Haziran 2015 tarihinde partisinin Konya mitinginde konuşan Ahmet Davutoğlu, konuşmasının bir kısmında CHP'yi eleştirirken, anlam verilemeyen bu gafı yapıyor. Nasıl bir bilinçaltı varsa artık...
80'lik Nine AK Parti Mitingini Coşturdu 02:43
80'lik Nine AK Parti Mitingini Coşturdu 4.252 izlenme - 12 ay önce Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş'un Ordu'da katıldığı AK Parti mitinginde söz verdiği 80 yaşındaki teyze geçmişte yaşananları anlatınca kalabalığı hem hüzünlendirdi hem de coşturdu.
Binali Yıldırım ve Sayın Cumhurbaşkanımız 00:59
Binali Yıldırım ve Sayın Cumhurbaşkanımız 2.669 izlenme - 5 ay önce Bir insan 1 mitingde kaç kere aynı insana sayın diye hitap edebilir? Sayın başbakanımız bunun rekor denemesini yapıyor sanırım rekoru kırıyorda helaller olsun.