Hoşgeldiniz!

mizah

Kız Gidince Değişen Erkek Muhabbeti - Billur Bolu 06:23
Kız Gidince Değişen Erkek Muhabbeti - Billur Bolu 3.672 izlenme - 1 gün önce Biz erkekler, ortamda bir kadın varsa, dünyanın en centilmen erkeği kesiliriz. Şiirler havada uçuşur, hepimiz tüm "gusto"muzu muhabbete boca ederiz. Peki, kadın gidince ne olur?
Tahsin Şallı İle Muhteşem Göbek (Tahsin Hasoğlu) 02:17
Tahsin Şallı İle Muhteşem Göbek (Tahsin Hasoğlu) 3.979 izlenme - 4 gün önce Tahsin Şallı 15 günde en kolay nasıl kilo alınıp, naturel bi vücuda sahip olabileceğimizin tüyolarını veriyor.
10'a 5 Kala Bira Biterse 00:42
10'a 5 Kala Bira Biterse 187.406 izlenme - 2 yıl önce Kamusal Mizah'ın gerçekleştirdiği süper komik çalışma
Google'dan Şifa Aramak - Tahsin Hasoğlu 01:32
Google'dan Şifa Aramak - Tahsin Hasoğlu 2.784 izlenme - 1 hafta önce tahsin hasanoğlu nu ilk defa bu sitede gördüm.başta bu ne amk falan diyodum sonradan bi bakayım la videoları nasılmış dedim. acayip komikmiş ve komik olan bir videosu paylaşayım dedim :) bu arada harbiden hak ettiği değeri göremiyor adam.belki özürlü gibi hareketler yapsa millet daha çok sever
Klişe Konut Reklamları - Tahsin Hasoğlu 01:07
Klişe Konut Reklamları - Tahsin Hasoğlu 3.145 izlenme - 2 hafta önce Konut reklamları klişelerini sizler için derledik. İyi seyirler.
Kamusal Mizah - Dedem Tsubasa'ya Pas Atmamış 02:16
Kamusal Mizah - Dedem Tsubasa'ya Pas Atmamış 4.352 izlenme - 3 hafta önce Kamusal Mizah'ın efsane dede serisinden yeni bir video daha, olay bu sefer Japonya'da geçiyor.
Bağcılar'da Felsefe Yap  - WhyShy 04:45
Bağcılar'da Felsefe Yap - WhyShy 3.532 izlenme - 2 hafta önce WhyShy'ın yüklediği bir video daha arkadaşlar.. "Ben kadınlara bakmıyorum ki, arkadaş gelecek onu bekliyorum."
Pejoman - Adaletin Şafağı Belgeseli 04:27
Pejoman - Adaletin Şafağı Belgeseli 668 izlenme - 20 saat önce Merhaba Dostlar! Bu hafta yolları adeta kanıttıran , asfaltın azılı düşmanlarını, yani Pejomanların maceralarını ve adalet önüne çıkarılmalarını konu aldık .
Celal Şengör ve İlber Ortaylı Eğlenceli Dakikalar Kolajı 03:37
Celal Şengör ve İlber Ortaylı Eğlenceli Dakikalar Kolajı 15.942 izlenme - 6 ay önce Türkiye'nin iki çok önemli değerinin ''Teke Tek'' programındaki eğlenceli dakikaları. Youtube Celal Şengör kanalıdan alıntıdır. Hazırlayan arkadaşın ellerine sağlık.
Leman'da, Tedirginlik - BBC Türkçe 02:22
Leman'da, Tedirginlik - BBC Türkçe 3.331 izlenme - 1 ay önce Leman dergisi, darbe girişiminden sonra hazırladığı özel sayısındaki kapak nedeniyle protestolara hedef oldu. Dergi toplatılırken, Leman'ın editörü Zafer Aknar sosyal medyadaki tehditler ve derginin önünde kalabalığın toplanmasından sonra yaşadıkları tedirginliği BBC Türkçe'den Selin Girit'e anlattı.
Tuvalet Şakası  - WhyShy 04:42
Tuvalet Şakası - WhyShy 2.114 izlenme - 2 hafta önce WhyShy ekibinin hazırladığı, kanımca biraz vasat kalan ama yine de Türkiye'deki kanallara göre iyi olan bir videoyu sizinle paylaşmak istedim. İyi seyirler efenim.
Tuvaletim Var Diyemeyenler 02:35
Tuvaletim Var Diyemeyenler 1.979 izlenme - 2 hafta önce Tuvalete gitmek bir ihtiyaç. Ama "Tuvalete gidiyorum" demek yerine, yaptığımız ayıpmış gibi farklı deyimler kullanıyoruz. Peki karşımızdaki tuvalete gitmek istediğimizi anlamazsa neler olur?
Kadınların Pipisi Olsaydı - Scorp 06:29
Kadınların Pipisi Olsaydı - Scorp 8.215 izlenme - 5 ay önce İleride yapay zekalardan uzak tutulması gereken insan düşüncelerini içerir. (Geleceğe not: Robotların taramasına, denek amaçlıda olsa uygun değil).
shrek corum 02:28
shrek corum 217.965 izlenme - 9 yıl önce shrek corum turkce versiyon super video makara komedi mizah eglence
Özel Üniversitelerde Olsa Garipsemeyeceğimiz 7 Durum 03:23
Özel Üniversitelerde Olsa Garipsemeyeceğimiz 7 Durum 3.363 izlenme - 4 hafta önce Berkay'ıyla, Cansu'suyla, otoparkına çekilmiş lüks arabalarıyla, dersten sonra caddeye akmalarıyla özel üniversiteler gerçek bir fenomen. Biz de düşündük "Özel üniversitelerde neler yaşansaydı şaşırmazdık?" dedik. İşte cevabı.
Kamusal Mizah - Elit Başak Röportajı 02:32
Kamusal Mizah - Elit Başak Röportajı 2.159 izlenme - 4 hafta önce Kamusal Mizah'ın yeni videosunda bu sefer Elif Şafak'a gönderme var.
Celal Şengör ve İlber Ortaylı Eğlenceli Dakikalar Kolajı 2 03:01
Celal Şengör ve İlber Ortaylı Eğlenceli Dakikalar Kolajı 2 6.320 izlenme - 4 ay önce Türkiye'nin iki çok önemli değerinin ''Teke Tek'' programındaki eğlenceli dakikalarının ikinci versiyonu. Youtube Celal Şengör kanalıdan alıntıdır. Hazırlayan arkadaşın ellerine sağlık.
Ev Sahibinin Gözünden Kiracı 04:28
Ev Sahibinin Gözünden Kiracı 3.281 izlenme - 1 ay önce Herkesin hayali olsa da bu devirde ev sahibi olmak, zor. Kiracı olanlar bilir. Kiracı olmak, sabır gerektirir.
Dedesi Mortal Kombat'a Katılan Adam 01:58
Dedesi Mortal Kombat'a Katılan Adam 11.867 izlenme - 7 ay önce Daha önce dedesine pokemon saldıran adamdan yeni bir anı..Ne dedeler varmış aq.. Tahsin Hasoğlu gibi kendine has videolarıyla Özgür Turhan'ın son videosu..
Berberi Aldatmak - Tahsin Hasoğlu 02:48
Berberi Aldatmak - Tahsin Hasoğlu 15.599 izlenme - 7 ay önce -Yalnız mısın? -Yok arkadaşı bekliyorum ensemi aldıracam -Bak bende berberim, enseni alıyım istiyosan. -Yok benim 4 senelik berberim var ciddi düşünüyoruz.. Tahsin Hasoğlu yeni videosuyla karşınızda https://www.youtube.com/watch?v=KkB7lFMH5So
Gereksiz Kibarlık Yapmasaydık 03:10
Gereksiz Kibarlık Yapmasaydık 2.045 izlenme - 3 hafta önce Bazen arkadaşımız heyecanla bir şey anlatırken yanlışlıkla suratımıza tükürür ya. O an içimizden bambaşka şeyler geçse de kırılmasın diye kibarlık yaparız. Peki bu ve bunun gibi durumlarda gereksiz kibarlık yapmasaydık ne olurdu? İşte cevabı...
Düğünler - Eniştenin Gizemi Belgeseli 04:41
Düğünler - Eniştenin Gizemi Belgeseli 2.543 izlenme - 1 ay önce Tüm insanlığın hayatında bir kere tanık olduğu veya olacağı, değişik ayinler içeren kültür etkinliği.
Hayrettin - Hayvan Gibi Şey Yapıyorsunuz 01:32
Hayrettin - Hayvan Gibi Şey Yapıyorsunuz 7.882 izlenme - 9 ay önce Dünyaca ünlü komedyen,mizahın yol göstericisi Hayrettin maceralarına kaldığı yerden devam ediyor.Bir süredir Amerika'da yaşayan Hayrettin şimdi de sosyal medyada sıkça karşılaştığımız replikle insanlara adeta kahkaha tufanı yaşatıyor.
İnşaat da İşin İçinde - Kurcala & Kamusal Mizah 02:04
İnşaat da İşin İçinde - Kurcala & Kamusal Mizah 2.216 izlenme - 2 ay önce Kurcala ekibi ve Kamusal Mizah ekibi birlikte skeç hazırlamış izliyoruz efenim...
Büyük Lokma Ye, Büyük Konuşma 03:31
Büyük Lokma Ye, Büyük Konuşma 1.972 izlenme - 4 hafta önce Yeni bir seriye başlıyoruz: "Büyük Lokma Ye, Büyük Konuşma". Hepimizin hayatta ettiği büyük laflar vardır ama genellikle bu lafları yutmak zorunda kalırız. Hayat işte!
çapkın velet:) 00:20
çapkın velet:) 63.492 izlenme - 8 yıl önce
Pokemon Go - Kamu Spotu 04:11
Pokemon Go - Kamu Spotu 2.360 izlenme - 1 ay önce Pokemon Go, artık hayatımızın bir gerçeği. Neticede Igglypuff'ıyla, Jigglypuff'ıyla, Wigglytuff'ıyla Pokemon'luk bir kültür. Lütfen, bu konuda biraz daha hassas olalım.
İnek Şaban mı, recep İvedik mi? 07:51
İnek Şaban mı, recep İvedik mi? 144.398 izlenme - 8 yıl önce birisi saf, iyi niyetli, temiz, halkın içinden ve komik bir kahraman. diğeri ise şark kurnazı, kötü niyetli ve komik olmaya çalışan gerçek dışı bir karakter. İkisini karşılaştırdım, kemal sunal'dan bu karşılaştırma için çok özür dilerim.
Gereksiz Yere Hallenen 8 Erkek Tipi 02:20
Gereksiz Yere Hallenen 8 Erkek Tipi 26.312 izlenme - 1 yıl önce Havalar güzelleşti, erkekler kıpır kıpır oldu. İşte, bir "canım" sözünü, bir "gülümsemeyi" yanlış anlayıp gereksiz yere hallenen sekiz erkek...
Kediye Seri Şekilde Kafa Atan Kaplumbağa 02:16
Kediye Seri Şekilde Kafa Atan Kaplumbağa 27.270 izlenme - 2 yıl önce Hayvanın derdi nedir anlamak zor. Belki de ilgi çekmek istiyordur üzerine ama eminim ki suratınızda bir gülümseme yaratacaktır.