Hoşgeldiniz!

mizah

İnek Şaban mı, recep İvedik mi? 07:51
İnek Şaban mı, recep İvedik mi? 146.153 izlenme - 13 yıl önce birisi saf, iyi niyetli, temiz, halkın içinden ve komik bir kahraman. diğeri ise şark kurnazı, kötü niyetli ve komik olmaya çalışan gerçek dışı bir karakter. İkisini karşılaştırdım, kemal sunal'dan bu karşılaştırma için çok özür dilerim.
Yılmaz Erdoğan 04:23
Yılmaz Erdoğan "yeni Bir Sayfada Sana Bakmak" 108.558 izlenme - 14 yıl önce yılmaz erdoğan "yeni bir sayfada sana bakmak"
Yağma Olaylarının Ardı Arkası Kesilmiyor 00:17
Yağma Olaylarının Ardı Arkası Kesilmiyor 4.308 izlenme - 1 yıl önce Artık hiç bir kurum, hiç bir mekan güvende değil.
Mizahta Çığır Açan Ev Sahibi 00:17
Mizahta Çığır Açan Ev Sahibi 20.999 izlenme - 5 yıl önce 05.09.2016 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Mizahta Çığır Açan Ev Sahibi ' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Karikatür 11:33
Karikatür 41.088 izlenme - 14 yıl önce BEŞ DAKIKADA BEŞİKTAŞ
Serebral Palsi Hastası Filistinli Kızın Stand Up Gösterisi 14:13
Serebral Palsi Hastası Filistinli Kızın Stand Up Gösterisi 19.540 izlenme - 5 yıl önce Serebral Palsi,merkezi sinir sisteminin hareket işlev alanlarının hasar görmesinden dolayı oluşan,bir grup nörolojik bozukluğu tanımlayan bir terimdir.Bu hanım kızımızda özgüveni,kendiyle barışık tavırlarıyla ve de kaliteli mizahı ile muhteşem bir gösteriye imza atmış.İyi seyirler.
Eve Kız Atan Erkek İFŞA 11:17
Eve Kız Atan Erkek İFŞA 17.819 izlenme - 4 yıl önce EVE KIZ ATAN ERKEĞİN TAM BİR SALAK KONUŞMAYI BİLMEYEN HALİNİ İZLİYORUZ KIZ İSE TAM BİR TAŞ... DAHA FAZLASI İÇİN ABONE OL... SINIRSIZ İNSTAGRAM TAKİPÇİ HİLESİ TIKLA GİRİŞ YAP!! 00 GERÇEK LİNK YORUMDA!
Histerik Youtuber - Deniz Bağdaş 02:23
Histerik Youtuber - Deniz Bağdaş 10.399 izlenme - 4 yıl önce Eleştiriye açığım ama önce eleştiriye bakarım eleştiri mi diye sonra kanala bakarım onaylı mı diye.. www.kamusalmizah.com
Hevesle Spora Başlamak 01:19
Hevesle Spora Başlamak 10.812 izlenme - 4 yıl önce Arkadaşlarının gazıyla 6 aylık üyelik başlatan adamın dramını izliyoruz.
Celal Şengör ve İlber Ortaylı Eğlenceli Dakikalar Kolajı 03:37
Celal Şengör ve İlber Ortaylı Eğlenceli Dakikalar Kolajı 19.425 izlenme - 5 yıl önce Türkiye'nin iki çok önemli değerinin ''Teke Tek'' programındaki eğlenceli dakikaları. Youtube Celal Şengör kanalıdan alıntıdır. Hazırlayan arkadaşın ellerine sağlık.
Gereksiz Yere Hallenen 8 Erkek Tipi 02:20
Gereksiz Yere Hallenen 8 Erkek Tipi 26.897 izlenme - 6 yıl önce Havalar güzelleşti, erkekler kıpır kıpır oldu. İşte, bir "canım" sözünü, bir "gülümsemeyi" yanlış anlayıp gereksiz yere hallenen sekiz erkek...
Motorluk Yapmayın Rica Edicem 00:59
Motorluk Yapmayın Rica Edicem 13.877 izlenme - 4 yıl önce Kariyer karmaşasına girmiş, "hem yönetim danışmanlık firması sahibi hem de hostes" olan abladan inciler: "Beni sevmeyenlere yanık motor diyorum. Motorluk yapmayın rica ediyorum. Bunu hakediyorsunuz iyi akşamlar"
Dedesi Mortal Kombat'a Katılan Adam 01:58
Dedesi Mortal Kombat'a Katılan Adam 12.424 izlenme - 5 yıl önce Daha önce dedesine pokemon saldıran adamdan yeni bir anı..Ne dedeler varmış aq.. Tahsin Hasoğlu gibi kendine has videolarıyla Özgür Turhan'ın son videosu..
Tostçu Erol İle Kapışmak 11:52
Tostçu Erol İle Kapışmak 12.340 izlenme - 5 yıl önce Tostçu Erol ile atom tost yapmak konusunda kapışmak için Gaziantep'e gidilmiş. Eğlenceli de bir video olmuş. İzliyoruz efendim..
Sevgilisini Evine Bırakırken Donan Genç 01:31
Sevgilisini Evine Bırakırken Donan Genç 13.708 izlenme - 5 yıl önce Onların hormonları soğuk sıcak dinlemez. Onlar aşık onlar sorumlu... Sahiplenen erkeğin trajik sonu...
Son Çare: Kendinizi Geliştirin 05:07
Son Çare: Kendinizi Geliştirin 4.949 izlenme - 4 yıl önce
Gavatlar Ülkesinde Bir Adam 06:00
Gavatlar Ülkesinde Bir Adam 6.252 izlenme - 4 yıl önce Günümüzde Gavat olanların sayısı o kadar çok arttıki ortalıkta adam kalmdı. Komik bir parodi çekelim dedik. Adamların içinde gavat olmak yerine gavatların içinde adam olmak. Bir çok gavatlık ve bir kaç tane adamlık örneği videoda mevcut. İdam cezasının hala geçerli olduğu Gavatistan'da adam olduğunu itiraf eden genç idama mahkum ediliyor. Sanki şeriyat kanunlarının geçerliği olduğu bir ülkede ib*e olduğunu açılaması gibi. Tabiki ceza almazdı. Çünkü ib*e olduğunu itiraf etmiş oluyor, eşcinsel değil. İkisi farklı şeyler. İçiniz fesat homofobik şeyler sizi! Neyseki merhametli hakim 1 günlüğüne şans verir tekrar gavat olması için ve genç... Eee o kadarını da izleyin artık bi zahmet! Sonda çalan şarkılar: Cem Karaca - Namus Belası Cem Karaca - Mutlaka Yavrum (Düzeltme: Sıska Gavat Güvenlik - Korhan Özdemir)
Berberi Aldatmak - Tahsin Hasoğlu 02:48
Berberi Aldatmak - Tahsin Hasoğlu 16.996 izlenme - 5 yıl önce -Yalnız mısın? -Yok arkadaşı bekliyorum ensemi aldıracam -Bak bende berberim, enseni alıyım istiyosan. -Yok benim 4 senelik berberim var ciddi düşünüyoruz.. Tahsin Hasoğlu yeni videosuyla karşınızda https://www.youtube.com/watch?v=KkB7lFMH5So
Ekonomik Kriz Mi Geliyor? - Kamusal Mizah 03:02
Ekonomik Kriz Mi Geliyor? - Kamusal Mizah 13.989 izlenme - 5 yıl önce Ünlü Ekonomist Özgür Turhan, ülkemizdeki ekonomik kriz algısını yorumluyor.
Şahan Gökbakar'dan Tarkan Taklidi 00:49
Şahan Gökbakar'dan Tarkan Taklidi 5.998 izlenme - 3 yıl önce Başrollerini Ahmet Kural ile Murat Cemcir'in paylaştığı 'Ailecek Şaşkınız'ın galası yarın akşam yapılacak. Fakat Şahan Gökbakar işleri sebebiyle davetli olduğu galaya katılamayacak. Şahan Gökbakar bu haberi Tarkan'ın taklidini yaparak sosyal medya hesabından duyurdu.
Celal Şengör Ve İlber Ortaylı Eğlenceli Dakikalar Kolajı 2 03:01
Celal Şengör Ve İlber Ortaylı Eğlenceli Dakikalar Kolajı 2 7.925 izlenme - 5 yıl önce Türkiye'nin iki çok önemli değerinin ''Teke Tek'' programındaki eğlenceli dakikalarının ikinci versiyonu. Youtube Celal Şengör kanalıdan alıntıdır. Hazırlayan arkadaşın ellerine sağlık.
NASA'nın Gerçek Yüzü - Kamusal Mizah 04:52
NASA'nın Gerçek Yüzü - Kamusal Mizah 2.457 izlenme - 1 yıl önce Belki de komplo teorileri birer gerçek, gerçekler ise birer komplo teorisi...
Hayrettin - Hayvan Gibi Şey Yapıyorsunuz 01:32
Hayrettin - Hayvan Gibi Şey Yapıyorsunuz 8.461 izlenme - 6 yıl önce Dünyaca ünlü komedyen,mizahın yol göstericisi Hayrettin maceralarına kaldığı yerden devam ediyor.Bir süredir Amerika'da yaşayan Hayrettin şimdi de sosyal medyada sıkça karşılaştığımız replikle insanlara adeta kahkaha tufanı yaşatıyor.
Kamusal Mizah - Uzay Günlükleri 03:41
Kamusal Mizah - Uzay Günlükleri 2.316 izlenme - 3 yıl önce Özgür Turhan'ın başrolünü oynadığı Uzay Günlükleri isimli çalışma. İzliyoruz efendim.
Üst Kattaki Komşu Çocuğu - Kamusal Mizah 02:35
Üst Kattaki Komşu Çocuğu - Kamusal Mizah 4.323 izlenme - 2 yıl önce Üst katından gelen gelen ilginç seslerden nasıl kurtulduğunu anlatmış Özgür...
Trafikte Yaşayan Adam 03:27
Trafikte Yaşayan Adam 3.907 izlenme - 2 yıl önce Özgür Turhan, 3 aydır İstanbul trafiğinde yaşıyor. İşe 2 aydır gidemeyen Turhan, son 1 aydır kıdem tazminatını almak için işe gitmek istiyor. Arabasına sürekli 50 liralık benzin alarak yaşam mücadelesi verirken, merak edilenleri sizler için yanıtladı. Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=9s_P_YuI1wk
Gereksiz Gerginlik Yaratan 8 Söz 02:30
Gereksiz Gerginlik Yaratan 8 Söz 7.709 izlenme - 5 yıl önce Bazı kelimeler vardır, insan duyunca bir irkilir, gerilir. Aslında masumane anlamları vardır bu kelimelerin. Ne yapalım, esnek bir dilimiz var!
Dust 2 Muhtar Adayı 05:47
Dust 2 Muhtar Adayı 2.800 izlenme - 2 yıl önce Ülkemiz çok zorlu bir virajdan geçiyor, eğer şu an Counter seçimlerinde doğru kişiye oy vermezsek, yarın Dust 3 - Dust 4 - Dust 5 geldiğinde silah alacak yer bulamayız. Daha demokratik bir Counter Strike için, Muhtar Adayı Özgür Turhan Tünellerimiz aydınlık olsun tıpkı geleceğimiz gibi. Assault yolsuzluğunu görmezden gelmeyin!!! Kamusal Mizah
Kamusal Mizah - Netflix İhbar Hattı 03:31
Kamusal Mizah - Netflix İhbar Hattı 5.765 izlenme - 4 yıl önce Bana Marlon Brando'yu bağlayın. Ne? Marlon Brando öldü mü? Bize destek olmak için; Videomuzu paylaşabilir ya da kanalımıza abone olabilirsiniz. https://www.youtube.com/subscription_... Facebook adresimiz: https://goo.gl/p9d8WU Telif sorunu içeren eski içeriklerimizi kesintisiz izlemek için: https://goo.gl/5bztMV Twitter adresimiz: https://goo.gl/4UUtd7 Instagram adresimiz: https://goo.gl/KNl4Pf Deniz Bağdaş Instagram: https://goo.gl/g9vAf7 Mahmut Dalyan Instagram: https://goo.gl/y5NmVd Özgür Turhan Instagram: https://goo.gl/kKeA9j Kamusal Mizah Resmi İletişim Adresi: 199sokak@gmail.com Videoda kullanılan ekipman vb. bilgilere, ilgili videonun girişinde yer alan yazıdan ulaşabilirsiniz.
Kargosu Gelmeyen Adam 02:41
Kargosu Gelmeyen Adam 6.522 izlenme - 4 yıl önce Kargom dedim beklettin Bekledim, bekledim gelmedin Kim bilir hangi şubedesin 30QRL765 nolu sevdiğim benim