Hoşgeldiniz!

mizah dergisi

Kıtalararası Sinir Bozucu Dergi HIBIR 00:52
Kıtalararası Sinir Bozucu Dergi HIBIR 395 izlenme - 3 yıl önce Yaşı yetenler hatırlayacaktır Hıbır'ı. Ama yaşı yetenler arasında bu reklamı hatırlamayanlar olabilir. Derginin çıkış döneminde kısa bir süre yayınlanmıştı TRT ekranlarında. Gayet başarılı ve de dergi kadrosu ile karakterleri bir arada içeren eğlenceli 3 reklam arka arkaya. Başrollerde Yavrum Mithat ve Eşşek Herif. Hasan Kaçan, Rıdvan Ergün, Latif Demirci, Abdülkadir Elçioğlu (Aptülika), Uğur Durak, İrfan Sayar, Attila Atalay, Bülent Arabacıoğlu...
Cilalı Taş Devri -8 00:56
Cilalı Taş Devri -8 1.979 izlenme - 10 yıl önce animasyon: emre ulaş emre ulaş'ın radikal gazetesine çizdiği "cilalı taş devri" bant karikatürlerin 2003 yılında habertürk televizyonunda yayınlanan çizgi filmleri
Paris'te Saldırganların Yerde Yatan Polisi Vurma Anı 01:48
Paris'te Saldırganların Yerde Yatan Polisi Vurma Anı 170 izlenme - 3 yıl önce Paris'te saldırganlarla polis arasında kovalamaca Paris'te mizah dergisine saldıran kar maskeli terörisler kaçarken polisle çatışmaya girdi.
Paris'te Mizah Dergisine Saldırı: 11 Ölü 03:30
Paris'te Mizah Dergisine Saldırı: 11 Ölü 132 izlenme - 3 yıl önce Paris'te bir mizah dergisinin binasına silahlı saldırı düzenlendi, saldırıda 11 kişi öldü, 5 kişi yaralandı. Fransa'nın başkenti Paris'te haftalık karikatür dergisi Charlie Hebdo'nun binasına silahlı saldırı düzenlendi. Saldırıda ilk belirlemelere göre 2'si polis olmak üzere 11 kişi öldü, 5 kişi yaralandı. KAR MASKELİ 3 KİŞİ KAÇTI Saldırıyı gerçekleştiren 3 kişi araçla kaçarken, bir kişi de çatışmada yaralandı HZ MUHAMMED'İN KARİKATÜRLERİNİ YAYINLAYAN DERGİ Charlie Hebdo dergisi Hz Muhammed'in karikatürlerini yayınlamış, hayatını çizgi roman haline getirmişti.. Dergi bu sebeple büyük tepki toplamıştı. KABİNEYE ACİL ÇAĞRI! Fransa Cumhurbaşkanı Hollande ise kabineyi acil toplantıya çağırdı. HOLLANDE: FRANSA ŞOKE OLMUŞ DURUMDA Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande, silahlı saldırıda 11 kişinin öldüğünü açıkladı. Olay yerinde yaptığı açıklamada; bir terör saldırısıdır diyen Fransa Cumhurbaşkanı Hollande şu açıklamalarda bulundu: ''Fransa bu olayla şoke olmuş durumda''. Teröristler bu dergiye karşı saldırı gerçekleştirmiştir. Daha önce de bir takım saldırılara maruz kaldı. Koruma altındaydı. ama bu korumanın artırılması gerekiyor. BU BİR TERÖR SALDIRISIDIR ''Bu bir terör saldırısıdır. Bu ifade özgürlüğüne yönelik bir saldırıdır. Sert bir biçimde duracağız. Ulusal bütünlüğümüzü koruyacağız. Kararlı biçimde davranacağız önümüzdeki günlerde. İlerleyen saatlerde Fransız halkına da sesleneceğim. CAMERON'DAN KINAMA İngiltere Başbakanı David Cameron da saldırıyı "korkunç" olarak niteledi. Cameron, "Terörle mücadelede Fransız halkının yanındayız" dedi. İŞTE SALDIRI SONRASI İLK GÖRÜNTÜLER:
Paris Saldırısı Birçok Yerde Protesto Edildi 02:01
Paris Saldırısı Birçok Yerde Protesto Edildi 174 izlenme - 3 yıl önce Paris'te haftalık mizah dergisi Charlie Hebdo'nun ofisine yapılan saldırının ardından Fransa'da 1 günlük yas ilan edilirken, saldırı Avrupa'nın birçok şehrinde protesto edildi.