Hoşgeldiniz!

mobese

Ordu Mobese Kazaları 01:55
Ordu Mobese Kazaları 125.109 izlenme - 5 yıl önce Ordu'da, Mobese Kameralarına İlginç Görüntüler Takıldı.
 Denizli Mobese Trafik Kazaları 04:21
Denizli Mobese Trafik Kazaları 120.889 izlenme - 5 yıl önce Denizli’de meydana gelen kazalar MOBESE kameralarına yansıdı. Denizli’nin çeşitli yerlerine meydana gelen kazalar, bölgelerdeki MOBESE kameralarına yansıdı. Kazalarda sürücülerin dikkatsizliği ön plana çıkarken, aşırı hızdan dolayı da birçok kazanın meydana geldiği görüldü.Motosikletli sürücülerin araçlarla çarpışmasından sonra takla attığı görüntülerin de olduğu MOBESE kayıtlarında, kayganlaşan yolda kayan şoförlerin çaresizliği de yer aldı.
Planı Bir Anda Alt Üst Olan Kapkaççı 01:31
Planı Bir Anda Alt Üst Olan Kapkaççı 4.288 izlenme - 2 ay önce Peru'da yaşandığı belirtilen olayda yolda yürüyen bayanın elindeki cep telefonunu bir anda çalan hırsız, kaçarken yere düşünce bütün planı ters işledi. Defalarca yakalanıp yere düşmesine, darp edilmesine rağmen her seferinde kaçmayı başaran hırsız en sonunda dersini aldı.
 İlginç motosiklet kazaları MOBESE'de 00:48
İlginç motosiklet kazaları MOBESE'de 75.569 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin dört bir tarafında meydana gelen ilginç motosiklet kazaları MOBESE kameralarına yansıdı. Eskişehir'de karşıdan karşıya geçmek isteyen yayaya çarpan motosiklet sürücüsü aracıyla birlikte düşerken, yayaya hiçbir şey olmadı. MOBESE'lere yansıyan ilginç kaza görüntülerinde zaman zaman yayaların, zaman zaman da sürücülerin ölümden döndüğü görülüyor. Eskişehir'de karşıya geçmek isteyen bir yaya, yola bakmadan araçların arasından çıkıyor. Seyir halinde olan motosiklet sürücüsü bir anda karşısına çıkan yayaya çarpıyor. Yaya yerinden hiç kıpırdamazken, motosiklet sürücüsü yere kapaklanıyor. Kazanın ardından yerden kalkan motosiklet sürücüsü şaşkın bir şekilde yayaya bakıyor.Yine Eskişehir'de hızla gelen motosiklet karşıya geçmek için acele eden yaya çarpıyor. Çarpmanın etkisiyle sürücü ve yaya yere düşerken, motosiklet 100 metre sürükleniyor. Bu sırada kazanın yaşandığı olay yerinde başka bir yayanın veya aracın olmaması muhtemel bir faciayı önlüyor. Elazığ şehir merkezinde kavşaktaki otomobillerin arasından çıkan bir motosiklet sürücüsü, geçmekle geçmemek arasında karasız kalınca hızla gelen otomobille çarpışıyor. Kaza sonrası otomobil yoluna devam ederken, motosiklet sürücüsü yere düşüyor. Çankırı'da ise hızla gelen motosiklet, karşıya geçmeye çalışan otomobile çarpmamak için fren yapsa da başarılı olamıyor. Motosiklet sürücüsü arkasındaki arkadaşı ile birlikte yere düşüyor. MOBESE kameralarına yansıyan başka bir kaza görüntüsü de Aydın'da kaydediliyor. Caddede seyreden bir motosikletli, yerlerin kaygan olması nedeni ile dengesi kaybederek sürüklenmeye başlıyor. Altından kayan motosikletle birlikte fırlayan sürücü kısa süre sürüklendikten sonra tekrar havalanarak yere düşüyor. Erzincan'da ise kavşaktan kontrolsüz bir şekilde karşıya geçmek isteyen motosiklet sürücüsü, solundan gelen aracı görmeyerek kaza yapıyor. Çarpmanın etkisi ile motosikletler kullanılmaz hale gelirken, sürücü yaralanıyor. Yaşanan kazalarda korkulan olmazken, Emniyet Genel Müdürlüğü yetkilileri, en ufak hataların onarılamayacak sonuçlara yol açabileceğini belirterek, sürücülerin trafik kurallarına riayet etmesini istedi.
Trafik Kazalari Mobesede (sivas) 01:50
Trafik Kazalari Mobesede (sivas) 104.514 izlenme - 5 yıl önce Asiri hiz dikkatsizlik ve ihmal kazalari beraberinde getiriyor
Kesin Türkiye'dir Dedirten Trafik Kazaları 02:58
Kesin Türkiye'dir Dedirten Trafik Kazaları 62.677 izlenme - 4 yıl önce Ordan burdan yansıyan mobese kazalarıdır. Birkaçı ''kesin Türkiye burası amk'' dedirtecek cinsten. Kazalar 2012-2013'e ait. Eski bilgisayarın arşivinden kalmış.
Türkiye'de Araç Kamerası Kaza Kayıtları 17 (Bayram Özel) 10:45
Türkiye'de Araç Kamerası Kaza Kayıtları 17 (Bayram Özel) 19.927 izlenme - 10 ay önce Merakla beklenen serinin yeni derlemesi karşınızda. Bayram özel bölümü bugüne kadar hazırlanan içerikler arasında en kapsamlısı.Yine ucuz kazalarla dolu.
Isparta Mobese Trafik Kazaları 00:38
Isparta Mobese Trafik Kazaları 55.861 izlenme - 4 yıl önce Isparta’da meydana gelen trafik kazaları MOBESE kameralarına yansıdı. Özellikle motosikletlerin yoğun olarak karıştığı kazalarda sürat ve dikkatsizlik unsurlarının öne çıktığı belirlendi. Kazaların ardından yaşanan şok kameralara yansırken, kazazedelerin yardımına ilk olarak çevredeki vatandaşların koştuğu görüldü. Görüntülere kazaların yanı sıra ilginç olaylar da takıldı. Trafikte birdirbir oynayan gençler ve iki aracın arasında seyahat eden şahsın görüntüleri de hem korkutan hem de güldüren detaylardandı.
Karabük Mobese Trafik Kazaları 00:46
Karabük Mobese Trafik Kazaları 52.963 izlenme - 5 yıl önce Karabük'te çeşitli tarihlerde meydana gelen kazalar Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu kameralarınca saniye saniye kaydedildi
Bursa Trafik Kazaları (Mobese) 03:05
Bursa Trafik Kazaları (Mobese) 33.861 izlenme - 4 yıl önce Bursa'da meydana gelen son trafik kazaları.. 13.12.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Bursa Trafik Kazaları (Mobese)' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Dehşete Düşüren motosiklet kazaları 01:30
Dehşete Düşüren motosiklet kazaları 25.399 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin dört bir yanındaki MOBESE kameralarına takılan motosiklet kazaları yürekleri ağızlara getirdi. MOBESE kameraları, dikkatsizliğin ve trafik kurallarına uymamanın nelere mal olacağını gözler önüne seriyor. Kameralara takılan ilk kaza Adıyaman Çavuş kavşağında meydana geliyor. Görüntülerde, arkasındaki yakını ile kavşaktan karşıya geçmek isteyen motosiklet sürücüsü otomobil ile çarpışıyor. Çarpışmanın etkisiyle savrulan motosikletten düşen sürücü kazayı hafif sıyrıklarla atlatırken, arkasındakinin ise kullanmadığı kask sebebiyle düştükten sonra uzun süre hareketsiz bir şekilde yerde yattığı görülüyor. Adıyaman'da yaşanan bir başka motosiklet kazası ise duran araçlara yakın gidilmemesi gerektiğini gösteriyor. Trafo kavşağında yaşanan bu kazada, motosiklet sürücüsü normal hızla caddede seyrederken, duran araçların yanına geldiğinde neye uğradığını şaşırıyor. Duran araçlardan inen vatandaşın açtığı kapıya çarpan motosiklet sürücüsü kendini bir anda orta refüjde buluyor. Motosiklet sürücüsü kazayı hafif sıyrıklarla atlatırken, otomobil sürücüsü ise dikkatsizliğini maddi hasarla kurtuluyor. KARARSIZ KALMAK PAHALIYA PATLADI Adana'da ise, arkasındaki yolcuyla ilerleyen motosiklet sürücüsü, yanına yaklaşan otomobil sürücüsünün dönmek ile dönmemek arasında kararsız kalmasıyla bir anda kendini yerde buluyor. Bir anda sağa dönen otomobilin çarpması ile yere düşen motosiklet sürücüsü ve arkasındaki yolcu arabanın altında kalmaktan şans eseri kurtuluyor. KONTROLSÜZ ÇIKIŞI CANINDAN EDİYORDU Zonguldak'ta yolun karşısına geçmek isteyen yaşlı adam, kontrolsüz bir şekilde çıktığı yolda az kalsın canından oluyordu. Yolun karşısına geçmek için hazırlanan yaya, solundan gelen motosikleti son anda fark etmesiyle hızlanıyor. Hızlanması kendisine fayda sağlayamayan yaşlı adam motosikletin altında kalırken, sürücü ve arkasındaki yolcu ise yere düşüyor.
Konhaber - Mobese Görüntüleri, İnanılmaz Kazalar 06:03
Konhaber - Mobese Görüntüleri, İnanılmaz Kazalar 49.264 izlenme - 7 yıl önce Konhaber- Konyadan Tüm Haberler için Tıklayın! havalar ısındı trafiğe çıkan bisiklet ve motosiklet sayısı da arttı. konyada son 10 günde meydana gelen her 2 trafik kazasından birine bisiklet ve motosikletlerin karışması düşündürüyor. kazaların nasıl meydana geldiği ve sürücülerin dikkatsizliği ise mobese kameralarına saniye saniye yansıyan görüntülerden rahatlıkla anlaşılabiliyor. işte konyada son aylarda kameralara takılan bisiklet ve motosiklet kazaları...
Virajda Ortada Kalmak 00:18
Virajda Ortada Kalmak 15.413 izlenme - 1 yıl önce Isparta-Antalya karayolunda faciaya ramak kaldı. Hatalı sollama sonucu tır ile otobüs arasına sıkışan araç son anda fren yaparak tırın altında kalmaktan kurtuldu.
Mobese Kameralarına Takılan Komik Görüntüler 02:29
Mobese Kameralarına Takılan Komik Görüntüler 34.180 izlenme - 5 yıl önce Mobese Kameralarına Takılan Çok Komik Görüntüler
rize mobese kameralarına takılan ilginç kazalar 02:31
rize mobese kameralarına takılan ilginç kazalar 50.586 izlenme - 8 yıl önce rize’deki mobese kameralarına ilginç takılan kazalar
konya’da mobeseye yansıyan kazalar 05:05
konya’da mobeseye yansıyan kazalar 49.433 izlenme - 7 yıl önce konya’da mobese kameralarına yansıyan bisiklet ve motosiklet sürücülerinin karıştığı kazalar ilginç görüntüler oluşturuyor.
Gerçek Hayatta Flash 00:32
Gerçek Hayatta Flash 3.293 izlenme - 4 ay önce Yaya geçidinden karşıya geçmek isteyen kadın tam arabanın çarpacağı sırada, süper hızıyla yetişip onu kurtaran gizemli kişi kameralara böyle yansımış. Adamlar harbiden güzel video yapmış efendim.
Komedi Filmi Gibi Mobese Görüntüleri 02:09
Komedi Filmi Gibi Mobese Görüntüleri 20.388 izlenme - 5 yıl önce Komedi Filmi Gibi Mobese Görüntüleri
Kaza geliyorum demez! 00:21
Kaza geliyorum demez! 24.898 izlenme - 5 yıl önce Trafik kazası.
trafik kazası akıl almaz 00:40
trafik kazası akıl almaz 48.872 izlenme - 9 yıl önce elazığda kırmızı ısıkta gecen arac önce 2 arabaya sonra yayaya çarpıyor
Ankara Trafik Kazaları, Mobese Kameralarından Kazalar 2013 06:00
Ankara Trafik Kazaları, Mobese Kameralarından Kazalar 2013 24.845 izlenme - 4 yıl önce Ankara Trafik Kazaları Mobese Görüntüleri 2013, Trafik Kazları İle İlgili Video Görüntülerimizi Devam Ediyoruz Ki Yaşanan Kazaları Göz Önünde Tutarak Dikkatli Araç Kullanalım . Trafik Kurallarına Uyalım , Uymayanları Uyaralım.
mobese kazaları 01:19
mobese kazaları 37.561 izlenme - 9 yıl önce dikkatli kullansalar bu kazalar olmaz
Antalya Mobese Trafik Kazaları 11:30
Antalya Mobese Trafik Kazaları 22.997 izlenme - 6 yıl önce Antalyadaki Mobese kameralarına takılan talihsiz trafik kazaları. Mobese Trafik Kazası, Güvenlik Kameralarına yansıyan trafik kazaları
Türkiye'den Trafik Kazaları 11 - Araç İçi Kamera 13:34
Türkiye'den Trafik Kazaları 11 - Araç İçi Kamera 15.521 izlenme - 2 yıl önce Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de araç içi kameraların kullanımı arttı. Rusya'dan görmeye alışık olduğumuz dehşet dolu kaza görüntüleri Türkiye'de kaydedilmeye başladı. Son yıllarda araç kameralarına yansımış kaza, ihlal ve diğer ilginç görüntüleri bir araya getirdik, iyi seyirler dileriz.
Mobeselere Yakalanan Kazalar 02:23
Mobeselere Yakalanan Kazalar 16.037 izlenme - 4 yıl önce Trafik kazaları kameralara böyle yansıdı
Ordu Mobese Trafik Kazaları 01:07
Ordu Mobese Trafik Kazaları 22.030 izlenme - 5 yıl önce ORDU’da kent merkezinde meydana gelen maddi hasarlı trafik kazaları mobese kameralarına yansıdı.
Türkiye Geneli Mobese Trafik Kazaları 02:25
Türkiye Geneli Mobese Trafik Kazaları 13.749 izlenme - 4 yıl önce Türkiye genelinde MOBESE kameralarına yansıyan kazalar çarpıcı görüntülere sahne oldu. Şırnak, Kocaeli, Uşak ve Osmaniye’de kameralara yansıyan kazalar yürek burktu. Türkiye'nin dört tarafında trafik ve asayiş olaylarını kaydeden MOBESE kameraları, trafik eğitimlerine de ışık tutuyor. Özellikle kontrolsüz kavşaklarda yaşanan kazalar dikkat çekerken, bazı vatandaşlar ise otomobillerin çarpması ile metrelerce sürüklenmesi yürek burktu. Şırnak’ta yolcu otobüsünden annesinden önce inen küçük çocuk biranda koşarak yola fırlamasıyla normal seyrinde olan kamyonetin altında metrelerce sürüklendi. Kocaeli Gazanfer Bilge Bulvarında ise Yolun karşısına geçmek isteyen yaşlı adam, hızla gelen aracın çarpması ile metrelerce havaya fırladıktan sonra yere kapaklanıyor. Hızını alamayan araç ise, yol ortasındaki refüje çıkarak durabiliyor. Uşak Terminal kavşağında yaşanan bir başka kazadaysa ailesi ile birlikte karşıya geçmek isteyen genç kız, hızla gelen aracın altında kalmaktan kurtulamıyor. Geçiş üstünlüğü kendisinin olduğu için genç kızı son anda fark eden sürücünün yaptığı manevralar kıza çarpmasına engel olmuyor. Metrelerce sürüklenen bu yayanın da ailesi yaşanan feci olay karşısında donup kalıyor. Sürücü ve yayalardan hatalarından kazalar Osmaniye ve Tunceli’de aynı görüntülere sahne oldu. ÖLÜMÜN TEĞET GEÇTİĞİ ANLAR VE DİKKATSİZLİKLER Manisa, Düzce, Kayseri ve Konya’daki MOBESE kameralarına yansıyan kazalar ise yayaların ve sürücülerin dikkatsizliğini gözler önüne serdi. Manisa'da yol kenarında yürüyen arkadaşlarını korkutan bir geç, arkadaşlarının yanından koşarak karşıya geçmek istediği anda gelmekte olan kamyonetin çarpmasıyla takla atarak yere düşüyor. Düzce’de yaya geçidinden motosikletle karşıya geçmek isteyen bir vatandaş hızla gelen kamyonetin altında kalmaktan son anda kurtuldu. Kamyonetin çarpmasıyla motosikletin direksiyonu elinde kalan sürücü ölümden şans eseri kurtuldu. Kocaeli’de ise bir halk otobüsü ile yük kamyonu arasında sıkışan otomobil sürücüsü ile yanında bulunan eşinin dehşete düştüğü anlar kameralara yansıdı. Öte yandan ele ele yürüyen çiftlerin dikkatsizlik nedeniyle kaza geçirdiği anlar ve düz yolda yoldan çıkan araçlar izleyenlere gülermisin ağlarmısın dedirtti.
MOBESE’lere Yansıyan ’Yurdum İnsanı’ 00:45
MOBESE’lere Yansıyan ’Yurdum İnsanı’ 6.361 izlenme - 2 yıl önce Sakarya’da birbirinden ilginç görüntüler ve trafik kazaları MOBESE’lere ye yansıdı. Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Muhabere Elektronik Şube Müdürlüğü, Sakarya’da çeşitli tarihlerde meydana gelen trafik kazaları ve ilginç görüntüleri kamuoyuyla paylaştı. Paylaşılan görüntülerde MOBESE kameralarına yansıyan trafik kazalarının yanı sıra Kent Meydanı’nda bulunan Atatürk heykeli önünde dua okuyan kişi, oynayan gençler, Çark Caddesi’nde evlenme teklifi gibi birçok ilginç görüntü yer aldı.
Akıl almaz cinayet gibi kaza! 02:39
Akıl almaz cinayet gibi kaza! 20.499 izlenme - 5 yıl önce Mobese Kameraları tarafından kaydedilen akıl almaz trafik kazası görüntüleri... Cinayet gibi kaza...
Ordu Mobese Trafik Kazaları  02:20
Ordu Mobese Trafik Kazaları 16.025 izlenme - 4 yıl önce Ordu’da bazı trafik kazaları ve ilginç görüntüler, MOBESE kameralarınca kaydedildi MOBESE kameralarının kaydettiği görüntüde, Düzmahalle’de yaya geçidini kullanmayan bir kişi, yolun kenarında bulunan yön tabelasına kafasını çarparak yere düşüyor.Yine Atatürk Bulvarı’nda, Ordu sahiline geçilen yaya geçidinden vatandaşlar kendilerine yanan kırmızı ışığa aldırış etmeden yolun karşısına geçerken, aynı saniyelerde yaya geçidinin bulunduğu yerde olan sokak köpekleri, yaya ya yeşil yandıktan sonra yolun karşısına geçiyor. Bir diğer trafik kaza ise Köprübaşı mevkisinde meydana geliyor. İki arkadaş yolun kenarında sohbet ederken, bir araç geri geri gelirken, iki arkadaşa çarpıyor.Ordu İl Emniyet Müdürlüğü’ne ait MOBESE kameraları şehrin birçok yerindeki meydana gelen trafik kazalarını kaydederken, ilginç bir görüntüde belediye kavşağında meydana geliyor. Motor sürücüsü kavşaktan hızlı bir şekilde geçerek, sola dönüş yapmak yerine direk sahile iniyor.