Hoşgeldiniz!

mobilet

Mobilet  Çift 00:14
Mobilet Çift 119.256 izlenme - 14 yıl önce mobilet çift çaymahalle
Mobilet 03:22
Mobilet 26.013 izlenme - 13 yıl önce
Mobiletin Tofaş Şahinle Kapışması 01:25
Mobiletin Tofaş Şahinle Kapışması 21.458 izlenme - 5 yıl önce Bursa'da otobanda mobiletiyle 160 kilometre hızla giderek akrobasi hareketleri yapan sürücünün, TOFAŞ Şahin marka araçla kapışması yürekleri ağızlara getirmiş efendim.
Urlalä±lar 07:40
Urlalä±lar 18.980 izlenme - 13 yıl önce pejo ve mobisler urla dan faça motorlar made Ä°n Ä°zmir / urla tuning urla
Adanadan Mobilet Denemesi 00:22
Adanadan Mobilet Denemesi 17.184 izlenme - 14 yıl önce adanadan mobilet denemesi
Yamaha Zoom =) Yani Mobilet Egzost Sesi 01:05
Yamaha Zoom =) Yani Mobilet Egzost Sesi 24.400 izlenme - 14 yıl önce 2007 model yamaha zoom moped... hastaları vardır elbet =) egzost u deldik cok hoş bi ses oldu tavsiye ederim hem performansı arttı makinanın...
sergen yolcu mobilet karaağaç 02:21
sergen yolcu mobilet karaağaç 9.936 izlenme - 13 yıl önce mobilet böle dizilir
flame kit,alev kiti, asya as 110-8 motosiklet,cİve 02:00
flame kit,alev kiti, asya as 110-8 motosiklet,cİve 27.463 izlenme - 14 yıl önce bakın nasılda alev çıkartıyor motosiklet..?
kasaba mobilet yarışı erol 01:59
kasaba mobilet yarışı erol 6.690 izlenme - 11 yıl önce erol ali ci
aydın sökeli felaket memonun topladığı motorlar 03:54
aydın sökeli felaket memonun topladığı motorlar 7.481 izlenme - 13 yıl önce o şimdi asker murro
Türk İşi Hız Testi 01:39
Türk İşi Hız Testi 4.238 izlenme - 7 yıl önce Bir depo benzin ödüllü yarışa girecek olan hatay lı abimiz kundura ve atlet eşliğinde mobileti test ediyor türk işi performans testi
Şener Şen - Mobilet Sahnesi 00:36
Şener Şen - Mobilet Sahnesi 3.049 izlenme - 8 yıl önce 1983 yapımı Şener Şen ve Müjde Ar'ın başrol oynadığı şalvar davası filminden akıllardan çıkmayan sahne. Müjde Ar'a hava atmak uğruna, hayattında bir kere bile mobilet denemeden dünyanın en iyi pilotları; kenan sofoğlu ve valentino rossi'ye meydan okuyan, büyük ustanın müthiş performansı.
Tatarlı Patpat 00:30
Tatarlı Patpat 3.936 izlenme - 14 yıl önce patpat tatarli mehmet Şenol
maraş mobilet modifye 03:27
maraş mobilet modifye 3.255 izlenme - 12 yıl önce
Otoban Yarışçıları Tarsuslu İntikam 09:54
Otoban Yarışçıları Tarsuslu İntikam 1.152 izlenme - 3 yıl önce Türkiye’de “hızlı ve öfkeli” çekmek isterseniz, doğru adres Mersin. Tarsuslu gençlerin hobilerinden biri de modifiye ettikleri cg motorlarla yarışa çıkmak. Adana-Mersin hattında intikam ismiyle bilinen Yalçın, eski bir öğrencisiyle hesaplaşmak için otobanda.
manisa 5 li yarış geçişi 00:12
manisa 5 li yarış geçişi 4.841 izlenme - 13 yıl önce
Hız Tutkusu - Mobilet 02:30
Hız Tutkusu - Mobilet 2.012 izlenme - 8 yıl önce Bu olayın ismi tehlike bu olayın ismi adrenalin ölümle taşak geçmektir resmen her 0 ne kadar hız denemesi gibi görünse de 1:13 .dakikadaki hareket işin tehlike boyutunu gösteriyor gençler arasında ki oyun bu olsa gerek bir de muhabbetleri çok farkılıdır. Baba senin motor ne, tek sekman baba karbiratör pego her mobiletin bir ismi olur misal kara şimseş, yaren, rüzgar vs... Bu dalgadan anlayan varsa paylaşsın tercüman olsun bize yahu..
Ağanın Mobileti - Şener Şen (Uzun Versiyon) 01:23
Ağanın Mobileti - Şener Şen (Uzun Versiyon) 1.796 izlenme - 8 yıl önce Lisede kızlar her sınav öncesi gelip ağlardı yaa hiç çalışamadım. yaa dün akşam eve misafir geldi ders çalışamadım. siz neye çalıştınız özet varmı ben bir 5 dakika bakayım derlerdi. bu kızlar içinde benim de bulunduğum erkeklere siz çalıştınızmı diye sorduklarında biz işte toplandık çalıştık derdik. fakat toplanma eylemi 1 saat taşak muhabbeti 3 saat gazete ve çay molası 1 saat geri kalan yarım saatte özet çıkarma ve kopye hazırlama ile geçmiş olurdu.neyse sınav olurdu bu ağlayan kızlar 90 üzeri alırdı. not açıklanırken oscar bekliyen aktrisler gibi duygulu gözler ile bekler not açıklandıktan sonra inan sabah sizden aldığım özetlere baktım bunun dışında hiç çalışmadım derdiler , biz ise aldığımız 60'a sevinirdik. şimdi bu hikayeyi neden anlatıyorum bu inek kızların eve kapanıp bütün gün ders çalıştığını sırf millete ben zekiyim imaji vermek için bu tür tiyatrolar yaptığını bilmekteydik. ulan sen 5 dakika çalıştın 90 aldın biz yarım saat kopye hazırladık 60 aldık ne yani biz geri zekalımıyız kendince insanların gözünde üstün zekalı imaji çizdin diye Nasa'ya mı gireceksin. neyse videonun benzeri sitede var fakat bu genişletilmiş versiyonu büyük ustadı daha uzun izlemek isteyenler için paylaştım afiyetle izliyoruz efendim Kısa hali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/13061/sener-sen-mobilet-sahnesi
Hızlı ve Mobiletli (130 km) 01:47
Hızlı ve Mobiletli (130 km) 1.439 izlenme - 8 yıl önce Sürat felakettir. Ama aynı zamanda deli cesareti isteyen bir kavramdır. Mobiletin yüksek beygirli motoru, Türk stili hava sürtünmesini minimalize eden sürüş pozisyonuyla birleştiğinde hız sınırları ortadan kalkacaktır.
Ege Şivesiyle Mobilet Anonsu 00:43
Ege Şivesiyle Mobilet Anonsu 557 izlenme - 4 yıl önce Bir köyde çalınan bir mobiletle ilgili cami minaresinden yapılan anons, sosyal medyada olay oldu.Ege şivesiyle güldüren anonsta "Dikkat dikkat, Keziğin Mustafa'nın mobiletini götürmüşler, kim götürdüyse getirsin; şehre inecekmiş" dendiği duyuldu.
Abart Egzozun Bokunu Çıkarmak 00:33
Abart Egzozun Bokunu Çıkarmak 1.620 izlenme - 8 yıl önce Eleman motora yaptığı abart egzoz ile işin bokunu çıkarmıştır. Yapsak yapsak biz yaparız dedim ama gavur yapmış.(Gurbetçi değilse tabi)
Karaman Motorları & Discovery Channel Tadında 02:13
Karaman Motorları & Discovery Channel Tadında 1.132 izlenme - 8 yıl önce Ülkemizde özellikle iç Anadolu'da, taşralı gençlerin mobilet tutkuları üzerine Karaman şehrinde yapılmış, Discovery Channel'da reklam araları yayınlanan kısa belgeselimsilerden biri.Tamamen gerçektir.
Yatarak Motorsiklet Kullanmak 00:43
Yatarak Motorsiklet Kullanmak 413 izlenme - 8 yıl önce Güzide ülkemizde böyle muhteşem insanlar harcanıyor, doğuştan akrobat, bir şahış izleyin ve görün isimde Haluk yakışır abimize...
Mobiletle Şahine Girmek 01:59
Mobiletle Şahine Girmek 566 izlenme - 7 yıl önce Sitemizde Bir Kaç örneği Bulunan,Genelde Anadolu Genclerimizin Mobilet tipi motosikletleri Modifiye edip Otobanlarda Üzerinde Akla Hayala gelmeyen Akrobasi Hareketlerle Trafiği Hiçe sayarak Yarısmalarına Sahit Olmusuzdur,Bu ibretlik Videoda Yarı Çıplak Elamanın Hazin Sonunu İzliyoruz.. (Su Var mı Su)
Fütursuzca Gülen Adam 2 01:44
Fütursuzca Gülen Adam 2 754 izlenme - 8 yıl önce Fütursuzca gülen adam videosunu izlerken neşelerine hayran kaldıgım ve youtubeda diger videolarına ulaştıgım kroscu52 adlı Ordulu arkadaşların bu videosu sesli gülmeme sebep oldu, buradaki paylaşımı da haketmiştir. Belirtmeden geçemeyecem süper bir hobileri var. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/64893/futursuzca-gulen-adam-motur-yukarda-mi-galdi
Reyhanlı Hells Angels (Mobilet Pride İçerir) 04:28
Reyhanlı Hells Angels (Mobilet Pride İçerir) 299 izlenme - 7 yıl önce Trafik ve fizik kuralları başta olmak üzere hiçbir kuralı tanımıyorlar, yasalara ve düzene saygıları yok, sistemi ve globalleşen dünyayı reddettip; bohem hayatlarıyla öne çıkan... Şaka lan şaka, trafikte arkasından envai çeşit küfür ettiğiniz, kendileri ile beraber başkalarının canlarını hiçe sayan motorlu apaçiler karşınızda. Üstelik bu kez, mobiletleriyle gövde gösterisi yapıyorlar.
Aerodinamiksel Mobilet Yarışması 01:44
Aerodinamiksel Mobilet Yarışması 523 izlenme - 8 yıl önce Gaziantep, Hatay(Dörtyol), Adana, Osmaniye gibi illerdeki genç delikanlılar 50'lik mobetleri modifiye ederek adeta ölüme meydan okuyorlar. Adam motorun üstünde Malkoçoğlu'nun yattığı gibi yatıyor ve fiziğin kanunları baştan yazıyor efendim...
Motoklipmemo 04:22
Motoklipmemo 323 izlenme - 14 yıl önce çılgın motorcular
Romana, Scooter Ve Wutlu Hollandalı Çift 03:00
Romana, Scooter Ve Wutlu Hollandalı Çift 121 izlenme - 8 yıl önce Hollanda menşeili abimiz, hanımı ile beraber scooterlarını da yanlarına alarak bir pazar öğleden sonrası evlerinin bahçesinde şarkı söyleyip dans etmeye başlar. Bu muhteşem dakikaları da ölümsüzleştirmek isterler. Ortaya da böyle serine doyum olmayacak bir klip çıkar. DİKKAT Bağımlılık yapabilir.
Çılgınlıkla Gerizekalılık Arasındaki İnce Çizgi (Thin Red Line) 01:56
Çılgınlıkla Gerizekalılık Arasındaki İnce Çizgi (Thin Red Line) 158 izlenme - 8 yıl önce Çorum'dan yetenekli genç bir arkadaşın motosikletiyle yaptığı çılgınca hareketler yazmak isterdim ancak şahsın altındaki motor bir kaskının dahi olmaması üstelik trafiğe gayet açık alanda olayın cereyan etmesi gibi nedenlerden çılgınlıktan ziyade mallık kavramına daha yakın arkadaşın eylemi.bir beynin olması ya da olmaması işte bütün mesele bu.