Hoşgeldiniz!

modacı

Nur Yerlitaş'tan Şehitlere Büyük Saygısızlık 00:29
Nur Yerlitaş'tan Şehitlere Büyük Saygısızlık 37.981 izlenme - 3 ay önce Instagram’dan canlı yayın yapan Nur Yerlitaş, görüntülerde şarkıcı Serkan Kaya’nın eşi Ayşegül Kaya ile konuşuyor. Konuşma sonrasında ünlü modacı, “Ne yapayım Allah Allah şehitler mehitler aman yeter” ifadelerini kullandı.
1999 Zaga Okal Bayülgen - Gay Modacılar Skeci 01:10
1999 Zaga Okal Bayülgen - Gay Modacılar Skeci 2.144 izlenme - 8 ay önce Zaga, komedyen Okan Bayülgen'in 1998-2005 sezonları arasında Kanal D'de sunuculuğunu yaptığı talk-show programıdır. Zaga Elemanlar skecinde çekirdek yiyiciler,gay mimarlar,cam Siliciler gibi karakterler vardır.Genelde Erkan Taşdöğen,Okan Bayülgen ile beraber rol alır.
Barbaros Şansal Havaalanında Darp Edildi 00:16
Barbaros Şansal Havaalanında Darp Edildi 1.127 izlenme - 1 yıl önce KKTC'den sınırdışı edilen Barbaros Şansal, havaalanında bekleyenler tarafından darp edildi.Şansal, Reina katliamından dakikalar önce yayınladığı mesajında "B*kunda boğul Türkiye" diyerek kahkahalar atmıştı.
Tanju Babacan: Ben Bir Eşcinselim Bu İlişkiye Tövbe Ediyorum 01:13
Tanju Babacan: Ben Bir Eşcinselim Bu İlişkiye Tövbe Ediyorum 552 izlenme - 1 yıl önce Armağan Çağlayan'ın sunuculuğunu yaptığı ve hafta içi her akşam teve2 ekranlarında yayınlanan "Hepsi Bugün Oldu" programına ünlü modacı Tanju Babacan konuk oldu. Babacan, dinle olan ilişkisini, "Ben bir eşcinselim, bu ilişkiye tövbe ediyorum. Geziyorum tozuyorum ama alkole tövbe ediyorum. İbadet etmeye başladım, bunu iki sene kimseye söylemedim. Konuk olduğum bir canlı yayında ibadet ettiğim ortaya çıktı" cümleleriyle açıkladı. "Herkes Allah'la ilişki içerisinde değil mi" diye soran Babacan, Emine Erdoğan'a "Nişantaşı'nda bir mağaza açıp 'Tesettür by Tanju Babacan' yazsaydım arabaların biri gelir, biri giderdi" dediğini anlattı ve "Benim satılık inancım yok" dedi.
Yaz İçin Ayakkabı Koleksiyonumuz...:)) MODACI KARDEŞLER 02:53
Yaz İçin Ayakkabı Koleksiyonumuz...:)) MODACI KARDEŞLER 1.130 izlenme - 3 yıl önce Yaz İçin Ayakkabı Koleksiyonumuz...:)) MODACI KARDEŞLERYaz İçin Ayakkabı Koleksiyonumuz...:)) MODACI KARDEŞLERYaz İçin Ayakkabı Koleksiyonumuz...:)) MODACI KARDEŞLERYaz İçin Ayakkabı Koleksiyonumuz...:)) MODACI KARDEŞLERYaz İçin Ayakkabı Koleksiyonumuz...:)) MODACI KARDEŞLERYaz İçin Ayakkabı Koleksiyonumuz...:)) MODACI KARDEŞLERYaz İçin Ayakkabı Koleksiyonumuz...:)) MODACI KARDEŞLERYaz İçin Ayakkabı Koleksiyonumuz...:)) MODACI KARDEŞLERYaz İçin Ayakkabı Koleksiyonumuz...:)) MODACI KARDEŞLERYaz İçin Ayakkabı Koleksiyonumuz...:)) MODACI KARDEŞLERYaz İçin Ayakkabı Koleksiyonumuz...:)) MODACI KARDEŞLER
Makas Ustası Modacıdan Sihirli Dokunuşlar 04:54
Makas Ustası Modacıdan Sihirli Dokunuşlar 936 izlenme - 3 yıl önce Makas ustası modacı Adam Saaks ününü kameralar önündeki dokunuşları ile bir kıyafeti bambaşka hale getirmesiyle tanınıyor. Burada da düz bir mayoyu gayet ilginç ve şık hale getirmesine tanıklık edeceğiz.
Nur Yerlitaş'tan Skandal Sözler: Şehitler Mehitler Aman Yeter 01:31
Nur Yerlitaş'tan Skandal Sözler: Şehitler Mehitler Aman Yeter 84 izlenme - 3 ay önce Nur Yerlitaş, dün akşam Neslihan adındaki bir arkadaşının doğum gününe katıldı. Geceden görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan Yerlitaş, kullandığı skandal sözlerle tepki topladı. NUR YERLİTAŞ: ŞEHİTLER MEHİTLER AMAN YETER Bir ara Instagram'dan canlı yayın yapan Nur Yerlitaş, görüntülerde şarkıcı Serkan Kaya'nın eşi Ayşegül Kaya ile konuşuyor. Ayşegül Kaya'nın Nur Yerlitaş'ın kulağına birşeyler söylemesi üzerine ünlü modacı, "Ne yapayım Allah Allah şehitler mehitler aman yeter" ifadelerini kullandı.
Birinci Yılımız Kutlu Olsun :))  Modacı Kardeşler 08:12
Birinci Yılımız Kutlu Olsun :)) Modacı Kardeşler 630 izlenme - 3 yıl önce AçıklamaBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLER
Cemil İpekçi İndirim Çadırında 03:47
Cemil İpekçi İndirim Çadırında 258 izlenme - 1 yıl önce Ünlü modacı Cemil İpekçi, ''Çadırları kaçırmayın, büyük fırsat. Vatandaşlar, markaların dükkanlardan alamayacağı fiyatlarda ve katiyen kalitelerinde düşüklük olmayan ürünleri bulabilirler'' dedi. Türkiye’nin büyük markalar çadırlarından birisi Beylikdüzü’nde kuruldu. Markalar çadırının beklenen büyük kış indirimi festivali başladı. İndirimler vatandaşların soğuk kış günlerinde içleri ve cepleri sıcak tutacak. Eski Beylik Pazarı alanında kurulan 3 bin m2'lik dev indirim çadırı fiyatları ile yüzleri güldürecek. Markalar çadırı büyük kış indirimin büyük ilgi görmesi bekleniyor. Ünlü modacının tasarladığı ayakkabılar da indirim çadırında uygun fiyatlarda yer alıyor. Çadırı ziyaret eden Cemil İpekçi, indirim çadırlarını desteklediğini ve artık kendi ürünlerinin de çadırlarda yer alacağını belirtti. ''Ulaşılmayan marka kalmasın, halkımız her markaya ulaşabilsin, alabilsin, giyebilsin'' Cemil İpekçi, ''Çadır trenleri yeni başladı ve ben bundan mutluyum. Çünkü büyük markalar ulaşılmazdı. Bana halkımız ulaşamıyordu. Bende onlar birşeyler yapmak istiyordum. Cemil İpekçi'nin bu sene yeni yaptığı; 'Cemil İpekçi Hazır Gelinlikleri' ama en önemli artık ayakkabı yapıyorum. Erkek ve bayan ayakkabıları yapıyorum. Bu ayakkabıların normal fiyatları 450 TL ile 475 TL arası. Çadırdaki fiyatları 120Tl bazı ayakkabılar da 125 TL. Hemen hemen 4 de 1'inden fazlasını indirdik. Çünkü ulaşılmayan marka kalmasın. Halkımız her markaya ulaşabilsin, alabilsin, giyebilsin. Dünyada trend de bu zaten. Allah kısmet ederse her çadırda bundan sonra olacağım'' dedi. Çadır şuan için ayakkabılarının olduğunu belirten İpekçi, ''Bir sonraki çadırda erkek ve bayan tişört, erkek ve bayan gömlek, yaz için erkek şortlarım başlıyor. Ayakkabılar bu kadar az olmayacak; düzleri, balerinleri, saboları şeklinde olacak. Erkek için spor ayakkabıları stantta yer alacak ve büyük stant olacak. Belki de gelinliklerimi de koymuş oluruz. Bu çadır işini çok destekliyorum. Bunu yapanları canı gönülden tebrik ediyorum'' şeklinde konuştu. İpekçi, vatandaşları şu mesajı verdi: Çadırları kaçırmayın, büyük fırsat. Vatandaşlar, markaların dükkanlardan alamayacağı fiyatlarda ve katiyen kalitelerinde düşüklük olmayan ürünleri bulabilirler. Çadırda olduğu için buraya defolu mal konuluyor diye zannetmesinler. Kaliteleri bozuk değil. Birebir kendi dükkanlarımızda olduğu kalitededir. Çok çeşit var. Sadece benim için gelmeyebilirler.''
Şahan - Eşcinsel Modacı 03:35
Şahan - Eşcinsel Modacı 466 izlenme - 2 yıl önce Şahan Gökbakar'ın gay modacıları ti'ye aldığı trendinaryum skecidir.
Gülsim Elkhatroushi Tesettüre Girme Sürecini Gözyaşlarıyla Anlattı 04:25
Gülsim Elkhatroushi Tesettüre Girme Sürecini Gözyaşlarıyla Anlattı 370 izlenme - 2 yıl önce Bursa'da Nun Dergisi'nin düzenlediği alışveriş festivaline katılan ünlü muhafazakar modacı Gülsüm Elkhatroushi, eskiden açık olduğunu ve kapandıktan sonra yaşadığı süreci anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı. Umreye giderken uçakta kapandığını söyleyen ünlü modacı Gülsüm Elkhatroushi, "Çok ağlayarak kapandım. Çevrem farklı. Annem açık, kardeşlerim açık. Herkes 'Sakın çarşaflara girme, sakın onlara dalma, kızım gençsin yaşlanınca yaparsın' diye telkinlerde bulunuyorlardı. Eşim kapanmamı çok isterdi. Ama baskı yapmazdı. Umre'ye giderken uçakta karar verdim kapandım. Sosyal paylaşım sitelerindeki açık tüm resimlerimi Umre'ye giderken sildim.
Nur Yerlitaş'tan Skandal Şehit Sözleri 00:55
Nur Yerlitaş'tan Skandal Şehit Sözleri 41 izlenme - 3 ay önce Ünlü modacı Nur Yerlitaş’ın katıldığı bir davette kullandığı “Şehitler mehitler aman yeter” ifadeleri sosyal medyada büyük tepki topladı. Nur Yerlitaş, dün akşam Neslihan adındaki bir arkadaşının doğum gününe katıldı. Geceden görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan Yerlitaş, kullandığı skandal sözlerle tepki topladı.
Makas Ustası Modacıdan Harika Bikini Yapımı 03:46
Makas Ustası Modacıdan Harika Bikini Yapımı 284 izlenme - 2 yıl önce kamera önünde sadece bir makas yardımıyla yepyeni tasarımlara imza atan ve bu videolarla dünya çapında bir üne kavuşan modacı adam saaks, bu kez de new york city'de bir mayoyu yepyeni bir tasarım haline getirdi.
Fatih Tezcan - Kadının Mini Etek Giymesi Erkeği Homoseksüel Yapar 01:37
Fatih Tezcan - Kadının Mini Etek Giymesi Erkeği Homoseksüel Yapar 722 izlenme - 3 yıl önce Ne alaka demeyin videoyu izleyin öyle karar verin. Gerçi ben izledim halen ne alaka diyorum ama belki siz anlarsınız. Kız- erkek evde kalamaz tartışmasına katkı yapmış işte Fatih Tezcan. Kendisi Kahire fatihi diye bilinir camiada. Yanlış olmasın.
Engin Günaydın & Zaga - Modacı 03:03
Engin Günaydın & Zaga - Modacı 382 izlenme - 3 yıl önce Burhan Altıntop performansları nerden mi çıktı? elbette onların da bir evveli var, bir demet tiyatroda zabıta irfan, Zaga'da bu tiplemeler burhanın ana temasını oluşturur efendim.
Gay Modacıya Aşık Olan Köylü Kızı - Dinle Sevgili 04:46
Gay Modacıya Aşık Olan Köylü Kızı - Dinle Sevgili 870 izlenme - 3 yıl önce Dünya televizyon tarihinin en kötü dizisi Dinle Sevgili'de yaşanan duygusal anlar. "Küpe neyin takıyon, dedim avrupa görmüş adam, ondandır"
Nur Yerlitaş İşte Benim Stilim'i Bu Yüzden Bırakmış 02:49
Nur Yerlitaş İşte Benim Stilim'i Bu Yüzden Bırakmış 142 izlenme - 11 ay önce Günlerdir manşetleri süsleyen Nur Yerlitaş, İşte Benim Stilim’i kesin olarak bıraktığını Anılcan Tanrıyar’ın, UçanKuş TV’de sunduğu Gece Kuşu programında canlı yayında açıkladı.
Makas Ustası Modacıdan Sihirli Dokunuşlar 04:54
Makas Ustası Modacıdan Sihirli Dokunuşlar 297 izlenme - 3 yıl önce Makas Ustası Modacıdan Sihirli Dokunuşlar Makas ustası modacı Adam Saaks ününü kameralar önündeki dokunuşları ile bir kıyafeti bambaşka hale getirmesiyle tanınıyor. Burada da düz bir mayoyu gayet ilginç ve şık hale getirmesine tanıklık edeceğiz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Modacı Barbaros Şansal Linç Görüntüleri 01:16
Modacı Barbaros Şansal Linç Görüntüleri 135 izlenme - 1 yıl önce Ünlü modacı Barbaros Şansal hakkında, sosyal medyadaki bazı paylaşımları nedeniyle gözaltı kararı çıkarıldı. Karar sonrası bulunduğu KKTC'den sınırdışı edilen ve Atatürk Havalimanına geldiği uçakta gözaltına alınan Şansal'ı apronda bir grup linç etmek istedi. Şansal daha uçaktan inmeden uçağın kapısına dayanan merdivene çıkmak isteyen grup, Şansal’ı darbetti. Ünlü modacının İstanbul emniyet müdürlüğü güvenlik şubedeye götürüldüğünü söyleyen avukatı ‘Sağlık durumu ile ilgili dahi bilgi alamıyoruz’ açıklaması yaptı. Şansal'a linç girişimine lişkin sosyal medyada birçok paylaşım yapılırken bu paylaşımlar arasında tanınan isimlerden skandal mesajlar geldi. Hükümete yakın gazetecilerden Cemil Barlas, linç görüntülerini paylaşarak, "klavye delikanlılarına, terörist sevicilere ibret olsun" ifadelerini kullandı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ise saldırıyı "Türk milleti tepki gösterdi" diyerek değerlendirdi.
Barbaros Şansal Uyuşturucuyla Yakalandı 01:24
Barbaros Şansal Uyuşturucuyla Yakalandı 317 izlenme - 3 yıl önce Ünlü modacı Barbaros Şansal KKTC'ye girişi sırasında uyuşturucudan gözaltına alındı. Barbaros Şansal Lefkoşa Kaza Mahkemesi'ne çıkarıldı. Türkiye'nin ünlü modacılarından Barbaros Şansal Ercan Devlet Havalimanı’ndan KKTC'ye giriş yaptığı sırada üzerinde 6 gram hint keneviri ile yakalandı. NARKOTİK KÖPEĞİ BULDU Alınan bilgiye göre havalimanında narkotik köpeği ile rutin kontrol yapılırken ünlü modacı Barboros Şansal'a tepki verdi. Polis üzerinizde bir şey var mı diye sordu. Şansal "evet var bunu 10 Mayıs'ta tiyatro çıkışında öğrencilerimin elinden aldım" diyerek 6 gramlık hint kenevirini polise teslim etti. Polis de Şansal'ı gözaltına aldı. Üzerinde uyuşturucu madde bulunduğu sebebiyle gözaltına alınan Şansal Lefkoşa Kaza Mahkemesi'ne çıkarıldı. Polis Şansal için 3 gün gözaltı istedi. Yargıç bir gün verdi. Şansal yarın yine mahkemeye çıkacak.
1 Dakkada Makyaj Yapımı Yarışması 05:17
1 Dakkada Makyaj Yapımı Yarışması 330 izlenme - 2 yıl önce Genç kızlarımız ellerine makyaj malzemelerini almışlar ve iddiaya girmişler 1 dakikada kim daha düzgün ve güzel makyaj yapabilir diye. Kızlarımızın kıyasıya yarışmasını izliyoruz.
Candy Söküğünüdikemezoğlu 08:45
Candy Söküğünüdikemezoğlu 741 izlenme - 8 yıl önce
Skandal Sözler: Şehitler Mehitler Aman Yeter! 00:29
Skandal Sözler: Şehitler Mehitler Aman Yeter! 25 izlenme - 3 ay önce Ünlü modacı Nur Yerlitaş'ın, dün katıldığı bir davette kullandığı skandal sözler büyük tepki topladı.
Nur Yerlitaş'tan Bahar Candan Yorumu 00:51
Nur Yerlitaş'tan Bahar Candan Yorumu 76 izlenme - 11 ay önce Günlerdir manşetleri süsleyen Nur Yerlitaş, İşte Benim Stilim’i kesin olarak bıraktığını Anılcan Tanrıyar’ın, UçanKuş TV’de sunduğu Gece Kuşu programında canlı yayında açıkladı.
Ivana Sert'in Baklava Hamuru İle İmtihanı 00:29
Ivana Sert'in Baklava Hamuru İle İmtihanı 12 izlenme - 2 ay önce Yeni filmi için Gaziantep mutfağına giren Ivana Sert, baklava hamuru açmayı beceremedi. Ünlü modacı, daha önce de bir film için inek sağmıştı. Yeni filmi 'Antep Fıstığı' için yaklaşık 1 aydır Gaziantep'te olan Ivana Sert, yöre mutfağına merak sardı. Daha önce çiğ köfte yoğurup dolma ve Antep yuvalaması yapan ikoncan, şimdi de gözünü baklavaya dikti. HAMUR AÇMADA SINIFTA KALDI Önceki gün bir baklavacının mutfağına giren Sert, ustadan baklava yapmanın inceliklerini öğrendi. Ardından baklava hamuru açan ikoncan, başarılı olamayınca "İşi ehline bırakmak lazım" dedi.
GGS Gül Gölge Saygi - Basın mensuplarından neden kaçıyor? 01:30
GGS Gül Gölge Saygi - Basın mensuplarından neden kaçıyor? 152 izlenme - 3 yıl önce GGS - GÜL GÖLGE SAYGI'NIN EVLİLİĞİ YOKSA BİRKEZ DAHAMI ÇATIRDIYOR? Yayın sitelerinde elde etmiş olduğumuz bilgiler ve akabinde bize gönderilen bazı belge ve ... haberin detaylari www.gulgolgesaygi.eu
Nur Yelitaş İsim Vermeden Ivana Sert'e Yüklendi 03:52
Nur Yelitaş İsim Vermeden Ivana Sert'e Yüklendi 46 izlenme - 11 ay önce Günlerdir manşetleri süsleyen Nur Yerlitaş, İşte Benim Stilim’i kesin olarak bıraktığını Anılcan Tanrıyar’ın, UçanKuş TV’de sunduğu Gece Kuşu programında canlı yayında açıkladı.
Barbaros Şansal Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Röportaj 03:31
Barbaros Şansal Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Röportaj 35 izlenme - 1 yıl önce Sokak röportajında vatandaşlara Reina saldırısı sonrası sosyal medya paylaşımları nedeniyle sınır dışı edilerek getirildiği Türkiye'de gözaltına alınan Modacı Barbaros Şansal hakkındaki düşünceleri sorulmuş.
Fiyatı Görünce modacı kesilen adam
Fiyatı Görünce modacı kesilen adam 75 izlenme - 3 yıl önce Fiyatı Görünce modacı kesilen adam - yeni vine
Modacı Emily 01:21
Modacı Emily 60 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/modaciemily.htm Modaya uygun kıyafetleri bulanan Emily'nin bugünkü kıyafetlerini siz seçerek giydirmelisiniz. İlk önce kızımızın makyajını tamamlamalı ve daha sonra makyaja uygun elbiseleri giydirmelisiniz. İyi Eğlenceler..