Hoşgeldiniz!

Modacı Videoları İzle

Barbaros Şansal Havaalanında Darp Edildi 00:16
Barbaros Şansal Havaalanında Darp Edildi 1.114 izlenme - 4 ay önce KKTC'den sınırdışı edilen Barbaros Şansal, havaalanında bekleyenler tarafından darp edildi.Şansal, Reina katliamından dakikalar önce yayınladığı mesajında "B*kunda boğul Türkiye" diyerek kahkahalar atmıştı.
Cemil İpekçi İndirim Çadırında 03:47
Cemil İpekçi İndirim Çadırında 220 izlenme - 2 ay önce Ünlü modacı Cemil İpekçi, ''Çadırları kaçırmayın, büyük fırsat. Vatandaşlar, markaların dükkanlardan alamayacağı fiyatlarda ve katiyen kalitelerinde düşüklük olmayan ürünleri bulabilirler'' dedi. Türkiye’nin büyük markalar çadırlarından birisi Beylikdüzü’nde kuruldu. Markalar çadırının beklenen büyük kış indirimi festivali başladı. İndirimler vatandaşların soğuk kış günlerinde içleri ve cepleri sıcak tutacak. Eski Beylik Pazarı alanında kurulan 3 bin m2'lik dev indirim çadırı fiyatları ile yüzleri güldürecek. Markalar çadırı büyük kış indirimin büyük ilgi görmesi bekleniyor. Ünlü modacının tasarladığı ayakkabılar da indirim çadırında uygun fiyatlarda yer alıyor. Çadırı ziyaret eden Cemil İpekçi, indirim çadırlarını desteklediğini ve artık kendi ürünlerinin de çadırlarda yer alacağını belirtti. ''Ulaşılmayan marka kalmasın, halkımız her markaya ulaşabilsin, alabilsin, giyebilsin'' Cemil İpekçi, ''Çadır trenleri yeni başladı ve ben bundan mutluyum. Çünkü büyük markalar ulaşılmazdı. Bana halkımız ulaşamıyordu. Bende onlar birşeyler yapmak istiyordum. Cemil İpekçi'nin bu sene yeni yaptığı; 'Cemil İpekçi Hazır Gelinlikleri' ama en önemli artık ayakkabı yapıyorum. Erkek ve bayan ayakkabıları yapıyorum. Bu ayakkabıların normal fiyatları 450 TL ile 475 TL arası. Çadırdaki fiyatları 120Tl bazı ayakkabılar da 125 TL. Hemen hemen 4 de 1'inden fazlasını indirdik. Çünkü ulaşılmayan marka kalmasın. Halkımız her markaya ulaşabilsin, alabilsin, giyebilsin. Dünyada trend de bu zaten. Allah kısmet ederse her çadırda bundan sonra olacağım'' dedi. Çadır şuan için ayakkabılarının olduğunu belirten İpekçi, ''Bir sonraki çadırda erkek ve bayan tişört, erkek ve bayan gömlek, yaz için erkek şortlarım başlıyor. Ayakkabılar bu kadar az olmayacak; düzleri, balerinleri, saboları şeklinde olacak. Erkek için spor ayakkabıları stantta yer alacak ve büyük stant olacak. Belki de gelinliklerimi de koymuş oluruz. Bu çadır işini çok destekliyorum. Bunu yapanları canı gönülden tebrik ediyorum'' şeklinde konuştu. İpekçi, vatandaşları şu mesajı verdi: Çadırları kaçırmayın, büyük fırsat. Vatandaşlar, markaların dükkanlardan alamayacağı fiyatlarda ve katiyen kalitelerinde düşüklük olmayan ürünleri bulabilirler. Çadırda olduğu için buraya defolu mal konuluyor diye zannetmesinler. Kaliteleri bozuk değil. Birebir kendi dükkanlarımızda olduğu kalitededir. Çok çeşit var. Sadece benim için gelmeyebilirler.''
Nur Yerlitaş İşte Benim Stilim'i Bu Yüzden Bırakmış 02:49
Nur Yerlitaş İşte Benim Stilim'i Bu Yüzden Bırakmış 135 izlenme - 1 ay önce Günlerdir manşetleri süsleyen Nur Yerlitaş, İşte Benim Stilim’i kesin olarak bıraktığını Anılcan Tanrıyar’ın, UçanKuş TV’de sunduğu Gece Kuşu programında canlı yayında açıkladı.
Makas Ustası Modacıdan Sihirli Dokunuşlar 04:54
Makas Ustası Modacıdan Sihirli Dokunuşlar 923 izlenme - 2 yıl önce Makas ustası modacı Adam Saaks ününü kameralar önündeki dokunuşları ile bir kıyafeti bambaşka hale getirmesiyle tanınıyor. Burada da düz bir mayoyu gayet ilginç ve şık hale getirmesine tanıklık edeceğiz.
Tanju Babacan: Ben Bir Eşcinselim Bu İlişkiye Tövbe Ediyorum 01:13
Tanju Babacan: Ben Bir Eşcinselim Bu İlişkiye Tövbe Ediyorum 214 izlenme - 4 ay önce Armağan Çağlayan'ın sunuculuğunu yaptığı ve hafta içi her akşam teve2 ekranlarında yayınlanan "Hepsi Bugün Oldu" programına ünlü modacı Tanju Babacan konuk oldu. Babacan, dinle olan ilişkisini, "Ben bir eşcinselim, bu ilişkiye tövbe ediyorum. Geziyorum tozuyorum ama alkole tövbe ediyorum. İbadet etmeye başladım, bunu iki sene kimseye söylemedim. Konuk olduğum bir canlı yayında ibadet ettiğim ortaya çıktı" cümleleriyle açıkladı. "Herkes Allah'la ilişki içerisinde değil mi" diye soran Babacan, Emine Erdoğan'a "Nişantaşı'nda bir mağaza açıp 'Tesettür by Tanju Babacan' yazsaydım arabaların biri gelir, biri giderdi" dediğini anlattı ve "Benim satılık inancım yok" dedi.
Yaz İçin Ayakkabı Koleksiyonumuz...:)) MODACI KARDEŞLER 02:53
Yaz İçin Ayakkabı Koleksiyonumuz...:)) MODACI KARDEŞLER 1.015 izlenme - 2 yıl önce Yaz İçin Ayakkabı Koleksiyonumuz...:)) MODACI KARDEŞLERYaz İçin Ayakkabı Koleksiyonumuz...:)) MODACI KARDEŞLERYaz İçin Ayakkabı Koleksiyonumuz...:)) MODACI KARDEŞLERYaz İçin Ayakkabı Koleksiyonumuz...:)) MODACI KARDEŞLERYaz İçin Ayakkabı Koleksiyonumuz...:)) MODACI KARDEŞLERYaz İçin Ayakkabı Koleksiyonumuz...:)) MODACI KARDEŞLERYaz İçin Ayakkabı Koleksiyonumuz...:)) MODACI KARDEŞLERYaz İçin Ayakkabı Koleksiyonumuz...:)) MODACI KARDEŞLERYaz İçin Ayakkabı Koleksiyonumuz...:)) MODACI KARDEŞLERYaz İçin Ayakkabı Koleksiyonumuz...:)) MODACI KARDEŞLERYaz İçin Ayakkabı Koleksiyonumuz...:)) MODACI KARDEŞLER
Nur Yerlitaş'tan Bahar Candan Yorumu 00:51
Nur Yerlitaş'tan Bahar Candan Yorumu 72 izlenme - 1 ay önce Günlerdir manşetleri süsleyen Nur Yerlitaş, İşte Benim Stilim’i kesin olarak bıraktığını Anılcan Tanrıyar’ın, UçanKuş TV’de sunduğu Gece Kuşu programında canlı yayında açıkladı.
Modacı Barbaros Şansal Linç Görüntüleri 01:16
Modacı Barbaros Şansal Linç Görüntüleri 124 izlenme - 4 ay önce Ünlü modacı Barbaros Şansal hakkında, sosyal medyadaki bazı paylaşımları nedeniyle gözaltı kararı çıkarıldı. Karar sonrası bulunduğu KKTC'den sınırdışı edilen ve Atatürk Havalimanına geldiği uçakta gözaltına alınan Şansal'ı apronda bir grup linç etmek istedi. Şansal daha uçaktan inmeden uçağın kapısına dayanan merdivene çıkmak isteyen grup, Şansal’ı darbetti. Ünlü modacının İstanbul emniyet müdürlüğü güvenlik şubedeye götürüldüğünü söyleyen avukatı ‘Sağlık durumu ile ilgili dahi bilgi alamıyoruz’ açıklaması yaptı. Şansal'a linç girişimine lişkin sosyal medyada birçok paylaşım yapılırken bu paylaşımlar arasında tanınan isimlerden skandal mesajlar geldi. Hükümete yakın gazetecilerden Cemil Barlas, linç görüntülerini paylaşarak, "klavye delikanlılarına, terörist sevicilere ibret olsun" ifadelerini kullandı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ise saldırıyı "Türk milleti tepki gösterdi" diyerek değerlendirdi.
Birinci Yılımız Kutlu Olsun :))  Modacı Kardeşler 08:12
Birinci Yılımız Kutlu Olsun :)) Modacı Kardeşler 552 izlenme - 2 yıl önce AçıklamaBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLER
Nur Yelitaş İsim Vermeden Ivana Sert'e Yüklendi 03:52
Nur Yelitaş İsim Vermeden Ivana Sert'e Yüklendi 41 izlenme - 1 ay önce Günlerdir manşetleri süsleyen Nur Yerlitaş, İşte Benim Stilim’i kesin olarak bıraktığını Anılcan Tanrıyar’ın, UçanKuş TV’de sunduğu Gece Kuşu programında canlı yayında açıkladı.
Gülsim Elkhatroushi Tesettüre Girme Sürecini Gözyaşlarıyla Anlattı 04:25
Gülsim Elkhatroushi Tesettüre Girme Sürecini Gözyaşlarıyla Anlattı 268 izlenme - 1 yıl önce Bursa'da Nun Dergisi'nin düzenlediği alışveriş festivaline katılan ünlü muhafazakar modacı Gülsüm Elkhatroushi, eskiden açık olduğunu ve kapandıktan sonra yaşadığı süreci anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı. Umreye giderken uçakta kapandığını söyleyen ünlü modacı Gülsüm Elkhatroushi, "Çok ağlayarak kapandım. Çevrem farklı. Annem açık, kardeşlerim açık. Herkes 'Sakın çarşaflara girme, sakın onlara dalma, kızım gençsin yaşlanınca yaparsın' diye telkinlerde bulunuyorlardı. Eşim kapanmamı çok isterdi. Ama baskı yapmazdı. Umre'ye giderken uçakta karar verdim kapandım. Sosyal paylaşım sitelerindeki açık tüm resimlerimi Umre'ye giderken sildim.
Makas Ustası Modacıdan Harika Bikini Yapımı 03:46
Makas Ustası Modacıdan Harika Bikini Yapımı 239 izlenme - 2 yıl önce kamera önünde sadece bir makas yardımıyla yepyeni tasarımlara imza atan ve bu videolarla dünya çapında bir üne kavuşan modacı adam saaks, bu kez de new york city'de bir mayoyu yepyeni bir tasarım haline getirdi.
Nur Yerlitaş Canlı Yayında Ağladı 02:13
Nur Yerlitaş Canlı Yayında Ağladı 24 izlenme - 1 ay önce Günlerdir manşetleri süsleyen Nur Yerlitaş, İşte Benim Stilim’i kesin olarak bıraktığını Anılcan Tanrıyar’ın, UçanKuş TV’de sunduğu Gece Kuşu programında canlı yayında açıkladı.
Şahan - Eşcinsel Modacı 03:35
Şahan - Eşcinsel Modacı 243 izlenme - 2 yıl önce Şahan Gökbakar'ın gay modacıları ti'ye aldığı trendinaryum skecidir.
Fatih Tezcan - Kadının Mini Etek Giymesi Erkeği Homoseksüel Yapar 01:37
Fatih Tezcan - Kadının Mini Etek Giymesi Erkeği Homoseksüel Yapar 626 izlenme - 2 yıl önce Ne alaka demeyin videoyu izleyin öyle karar verin. Gerçi ben izledim halen ne alaka diyorum ama belki siz anlarsınız. Kız- erkek evde kalamaz tartışmasına katkı yapmış işte Fatih Tezcan. Kendisi Kahire fatihi diye bilinir camiada. Yanlış olmasın.
Barbaros Şansal Uyuşturucuyla Yakalandı 01:24
Barbaros Şansal Uyuşturucuyla Yakalandı 310 izlenme - 2 yıl önce Ünlü modacı Barbaros Şansal KKTC'ye girişi sırasında uyuşturucudan gözaltına alındı. Barbaros Şansal Lefkoşa Kaza Mahkemesi'ne çıkarıldı. Türkiye'nin ünlü modacılarından Barbaros Şansal Ercan Devlet Havalimanı’ndan KKTC'ye giriş yaptığı sırada üzerinde 6 gram hint keneviri ile yakalandı. NARKOTİK KÖPEĞİ BULDU Alınan bilgiye göre havalimanında narkotik köpeği ile rutin kontrol yapılırken ünlü modacı Barboros Şansal'a tepki verdi. Polis üzerinizde bir şey var mı diye sordu. Şansal "evet var bunu 10 Mayıs'ta tiyatro çıkışında öğrencilerimin elinden aldım" diyerek 6 gramlık hint kenevirini polise teslim etti. Polis de Şansal'ı gözaltına aldı. Üzerinde uyuşturucu madde bulunduğu sebebiyle gözaltına alınan Şansal Lefkoşa Kaza Mahkemesi'ne çıkarıldı. Polis Şansal için 3 gün gözaltı istedi. Yargıç bir gün verdi. Şansal yarın yine mahkemeye çıkacak.
Gay Modacıya Aşık Olan Köylü Kızı - Dinle Sevgili 04:46
Gay Modacıya Aşık Olan Köylü Kızı - Dinle Sevgili 740 izlenme - 2 yıl önce Dünya televizyon tarihinin en kötü dizisi Dinle Sevgili'de yaşanan duygusal anlar. "Küpe neyin takıyon, dedim avrupa görmüş adam, ondandır"
1 Dakkada Makyaj Yapımı Yarışması 05:17
1 Dakkada Makyaj Yapımı Yarışması 289 izlenme - 2 yıl önce Genç kızlarımız ellerine makyaj malzemelerini almışlar ve iddiaya girmişler 1 dakikada kim daha düzgün ve güzel makyaj yapabilir diye. Kızlarımızın kıyasıya yarışmasını izliyoruz.
Makas Ustası Modacıdan Sihirli Dokunuşlar 04:54
Makas Ustası Modacıdan Sihirli Dokunuşlar 243 izlenme - 2 yıl önce Makas Ustası Modacıdan Sihirli Dokunuşlar Makas ustası modacı Adam Saaks ününü kameralar önündeki dokunuşları ile bir kıyafeti bambaşka hale getirmesiyle tanınıyor. Burada da düz bir mayoyu gayet ilginç ve şık hale getirmesine tanıklık edeceğiz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Candy Söküğünüdikemezoğlu 08:45
Candy Söküğünüdikemezoğlu 741 izlenme - 7 yıl önce
Engin Günaydın & Zaga - Modacı 03:03
Engin Günaydın & Zaga - Modacı 238 izlenme - 2 yıl önce Burhan Altıntop performansları nerden mi çıktı? elbette onların da bir evveli var, bir demet tiyatroda zabıta irfan, Zaga'da bu tiplemeler burhanın ana temasını oluşturur efendim.
Barbaros Şansal Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Röportaj 03:31
Barbaros Şansal Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Röportaj 31 izlenme - 4 ay önce Sokak röportajında vatandaşlara Reina saldırısı sonrası sosyal medya paylaşımları nedeniyle sınır dışı edilerek getirildiği Türkiye'de gözaltına alınan Modacı Barbaros Şansal hakkındaki düşünceleri sorulmuş.
Cübbeli Hocaya Modacınız Var Mı Diye Sormak 00:27
Cübbeli Hocaya Modacınız Var Mı Diye Sormak 44 izlenme - 7 ay önce Cnn Türk'te Serdar Tuncer'in Başka Şeyler programına konuk olan Cübbeli Ahmet Hoca seyirciden gelen modacınız var mı sorusunu bakın nasıl cevaplarmış.
GGS Gül Gölge Saygi - Basın mensuplarından neden kaçıyor? 01:30
GGS Gül Gölge Saygi - Basın mensuplarından neden kaçıyor? 135 izlenme - 2 yıl önce GGS - GÜL GÖLGE SAYGI'NIN EVLİLİĞİ YOKSA BİRKEZ DAHAMI ÇATIRDIYOR? Yayın sitelerinde elde etmiş olduğumuz bilgiler ve akabinde bize gönderilen bazı belge ve ... haberin detaylari www.gulgolgesaygi.eu
Fiyatı Görünce modacı kesilen adam
Fiyatı Görünce modacı kesilen adam 75 izlenme - 2 yıl önce Fiyatı Görünce modacı kesilen adam - yeni vine
Modacı Emily 01:21
Modacı Emily 59 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/modaciemily.htm Modaya uygun kıyafetleri bulanan Emily'nin bugünkü kıyafetlerini siz seçerek giydirmelisiniz. İlk önce kızımızın makyajını tamamlamalı ve daha sonra makyaja uygun elbiseleri giydirmelisiniz. İyi Eğlenceler..
SEVGİ TAŞDAN 03:06
SEVGİ TAŞDAN 81 izlenme - 2 yıl önce DENİZLİ'DE MODA EVİ BARBAROS ŞANSAL'IN DA KATILIMIYLA AÇILDI
Barbaros Şansal Hakim Karşısında 01:20
Barbaros Şansal Hakim Karşısında 3 izlenme - 1 ay önce Modacı Barbaros Şansal, 3 yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı davada bugün ilk kez hâkim karşısına çıktı.
Nur Yerlitaş'a Meme Kanseri Teşhisi Konuldu 08:48
Nur Yerlitaş'a Meme Kanseri Teşhisi Konuldu 12 izlenme - 7 ay önce Ünlü modacı Nur Yerlitaş, dün akşam sosyal medya hesabından, gözleri yaş dolu bir kadın fotoğrafı paylaşarak; “bazen hayat bize süprizler yapar” notunu düştü. Kafa karıştıran bu paylaşımın ardından Demet Akalın’ın da ‘bu gece bütün dualarım seninle Nur ablam’ yazarak, Yerlitaş için ‘dua’ istedi. Ünlü modacının meme kanserine yakalandığı öğrenildi. Yerlitaş bugün ameliyat edilecek.
Modacı 06:17
Modacı 43 izlenme - 6 yıl önce yaz başıydı gittiğinde ardından senin için üç lirik parca yazmaya karar vermistim. kimsesiz bir yazdı. yoktun. kimsesizdim. çıkılmış bir yolun ilk durağında bir mevsim bekledim durdum. çünkü ben aşkın bütün çağlarından geliyordum. sanırım lirik sözcüğü en çok yüzüne yakışıyordu yüzündeki kuşkun kedere gür kirpiklerinin altından kısık lambalar gibi ışıyan gözlerine