Hoşgeldiniz!

modacı

Makas Ustası Modacıdan Sihirli Dokunuşlar 04:54
Makas Ustası Modacıdan Sihirli Dokunuşlar 905 izlenme - 1 yıl önce Makas ustası modacı Adam Saaks ününü kameralar önündeki dokunuşları ile bir kıyafeti bambaşka hale getirmesiyle tanınıyor. Burada da düz bir mayoyu gayet ilginç ve şık hale getirmesine tanıklık edeceğiz.
Yaz İçin Ayakkabı Koleksiyonumuz...:)) MODACI KARDEŞLER 02:53
Yaz İçin Ayakkabı Koleksiyonumuz...:)) MODACI KARDEŞLER 859 izlenme - 1 yıl önce Yaz İçin Ayakkabı Koleksiyonumuz...:)) MODACI KARDEŞLERYaz İçin Ayakkabı Koleksiyonumuz...:)) MODACI KARDEŞLERYaz İçin Ayakkabı Koleksiyonumuz...:)) MODACI KARDEŞLERYaz İçin Ayakkabı Koleksiyonumuz...:)) MODACI KARDEŞLERYaz İçin Ayakkabı Koleksiyonumuz...:)) MODACI KARDEŞLERYaz İçin Ayakkabı Koleksiyonumuz...:)) MODACI KARDEŞLERYaz İçin Ayakkabı Koleksiyonumuz...:)) MODACI KARDEŞLERYaz İçin Ayakkabı Koleksiyonumuz...:)) MODACI KARDEŞLERYaz İçin Ayakkabı Koleksiyonumuz...:)) MODACI KARDEŞLERYaz İçin Ayakkabı Koleksiyonumuz...:)) MODACI KARDEŞLERYaz İçin Ayakkabı Koleksiyonumuz...:)) MODACI KARDEŞLER
Birinci Yılımız Kutlu Olsun :))  Modacı Kardeşler 08:12
Birinci Yılımız Kutlu Olsun :)) Modacı Kardeşler 445 izlenme - 1 yıl önce AçıklamaBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLERBirinci yılımız kutlu olsun :)) MODACI KARDEŞLER
Gülsim Elkhatroushi Tesettüre Girme Sürecini Gözyaşlarıyla Anlattı 04:25
Gülsim Elkhatroushi Tesettüre Girme Sürecini Gözyaşlarıyla Anlattı 202 izlenme - 10 ay önce Bursa'da Nun Dergisi'nin düzenlediği alışveriş festivaline katılan ünlü muhafazakar modacı Gülsüm Elkhatroushi, eskiden açık olduğunu ve kapandıktan sonra yaşadığı süreci anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı. Umreye giderken uçakta kapandığını söyleyen ünlü modacı Gülsüm Elkhatroushi, "Çok ağlayarak kapandım. Çevrem farklı. Annem açık, kardeşlerim açık. Herkes 'Sakın çarşaflara girme, sakın onlara dalma, kızım gençsin yaşlanınca yaparsın' diye telkinlerde bulunuyorlardı. Eşim kapanmamı çok isterdi. Ama baskı yapmazdı. Umre'ye giderken uçakta karar verdim kapandım. Sosyal paylaşım sitelerindeki açık tüm resimlerimi Umre'ye giderken sildim.
Makas Ustası Modacıdan Harika Bikini Yapımı 03:46
Makas Ustası Modacıdan Harika Bikini Yapımı 227 izlenme - 1 yıl önce kamera önünde sadece bir makas yardımıyla yepyeni tasarımlara imza atan ve bu videolarla dünya çapında bir üne kavuşan modacı adam saaks, bu kez de new york city'de bir mayoyu yepyeni bir tasarım haline getirdi.
Fatih Tezcan - Kadının Mini Etek Giymesi Erkeği Homoseksüel Yapar 01:37
Fatih Tezcan - Kadının Mini Etek Giymesi Erkeği Homoseksüel Yapar 581 izlenme - 2 yıl önce Ne alaka demeyin videoyu izleyin öyle karar verin. Gerçi ben izledim halen ne alaka diyorum ama belki siz anlarsınız. Kız- erkek evde kalamaz tartışmasına katkı yapmış işte Fatih Tezcan. Kendisi Kahire fatihi diye bilinir camiada. Yanlış olmasın.
Cübbeli Hocaya Modacınız Var Mı Diye Sormak 00:27
Cübbeli Hocaya Modacınız Var Mı Diye Sormak 42 izlenme - 2 ay önce Cnn Türk'te Serdar Tuncer'in Başka Şeyler programına konuk olan Cübbeli Ahmet Hoca seyirciden gelen modacınız var mı sorusunu bakın nasıl cevaplarmış.
Şahan - Eşcinsel Modacı 03:35
Şahan - Eşcinsel Modacı 178 izlenme - 1 yıl önce Şahan Gökbakar'ın gay modacıları ti'ye aldığı trendinaryum skecidir.
Gay Modacıya Aşık Olan Köylü Kızı - Dinle Sevgili 04:46
Gay Modacıya Aşık Olan Köylü Kızı - Dinle Sevgili 663 izlenme - 2 yıl önce Dünya televizyon tarihinin en kötü dizisi Dinle Sevgili'de yaşanan duygusal anlar. "Küpe neyin takıyon, dedim avrupa görmüş adam, ondandır"
Makas Ustası Modacıdan Sihirli Dokunuşlar 04:54
Makas Ustası Modacıdan Sihirli Dokunuşlar 214 izlenme - 1 yıl önce Makas Ustası Modacıdan Sihirli Dokunuşlar Makas ustası modacı Adam Saaks ününü kameralar önündeki dokunuşları ile bir kıyafeti bambaşka hale getirmesiyle tanınıyor. Burada da düz bir mayoyu gayet ilginç ve şık hale getirmesine tanıklık edeceğiz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
1 Dakkada Makyaj Yapımı Yarışması 05:17
1 Dakkada Makyaj Yapımı Yarışması 243 izlenme - 1 yıl önce Genç kızlarımız ellerine makyaj malzemelerini almışlar ve iddiaya girmişler 1 dakikada kim daha düzgün ve güzel makyaj yapabilir diye. Kızlarımızın kıyasıya yarışmasını izliyoruz.
Engin Günaydın & Zaga - Modacı 03:03
Engin Günaydın & Zaga - Modacı 213 izlenme - 2 yıl önce Burhan Altıntop performansları nerden mi çıktı? elbette onların da bir evveli var, bir demet tiyatroda zabıta irfan, Zaga'da bu tiplemeler burhanın ana temasını oluşturur efendim.
Candy Söküğünüdikemezoğlu 08:45
Candy Söküğünüdikemezoğlu 740 izlenme - 7 yıl önce
Barbaros Şansal Uyuşturucuyla Yakalandı 01:24
Barbaros Şansal Uyuşturucuyla Yakalandı 131 izlenme - 2 yıl önce Ünlü modacı Barbaros Şansal KKTC'ye girişi sırasında uyuşturucudan gözaltına alındı. Barbaros Şansal Lefkoşa Kaza Mahkemesi'ne çıkarıldı. Türkiye'nin ünlü modacılarından Barbaros Şansal Ercan Devlet Havalimanı’ndan KKTC'ye giriş yaptığı sırada üzerinde 6 gram hint keneviri ile yakalandı. NARKOTİK KÖPEĞİ BULDU Alınan bilgiye göre havalimanında narkotik köpeği ile rutin kontrol yapılırken ünlü modacı Barboros Şansal'a tepki verdi. Polis üzerinizde bir şey var mı diye sordu. Şansal "evet var bunu 10 Mayıs'ta tiyatro çıkışında öğrencilerimin elinden aldım" diyerek 6 gramlık hint kenevirini polise teslim etti. Polis de Şansal'ı gözaltına aldı. Üzerinde uyuşturucu madde bulunduğu sebebiyle gözaltına alınan Şansal Lefkoşa Kaza Mahkemesi'ne çıkarıldı. Polis Şansal için 3 gün gözaltı istedi. Yargıç bir gün verdi. Şansal yarın yine mahkemeye çıkacak.
GGS Gül Gölge Saygi - Basın mensuplarından neden kaçıyor? 01:30
GGS Gül Gölge Saygi - Basın mensuplarından neden kaçıyor? 123 izlenme - 2 yıl önce GGS - GÜL GÖLGE SAYGI'NIN EVLİLİĞİ YOKSA BİRKEZ DAHAMI ÇATIRDIYOR? Yayın sitelerinde elde etmiş olduğumuz bilgiler ve akabinde bize gönderilen bazı belge ve ... haberin detaylari www.gulgolgesaygi.eu
Nur Yerlitaş'a Meme Kanseri Teşhisi Konuldu 08:48
Nur Yerlitaş'a Meme Kanseri Teşhisi Konuldu 10 izlenme - 2 ay önce Ünlü modacı Nur Yerlitaş, dün akşam sosyal medya hesabından, gözleri yaş dolu bir kadın fotoğrafı paylaşarak; “bazen hayat bize süprizler yapar” notunu düştü. Kafa karıştıran bu paylaşımın ardından Demet Akalın’ın da ‘bu gece bütün dualarım seninle Nur ablam’ yazarak, Yerlitaş için ‘dua’ istedi. Ünlü modacının meme kanserine yakalandığı öğrenildi. Yerlitaş bugün ameliyat edilecek.
Fiyatı Görünce modacı kesilen adam
Fiyatı Görünce modacı kesilen adam 74 izlenme - 2 yıl önce Fiyatı Görünce modacı kesilen adam - yeni vine
Modacı Emily 01:21
Modacı Emily 59 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/modaciemily.htm Modaya uygun kıyafetleri bulanan Emily'nin bugünkü kıyafetlerini siz seçerek giydirmelisiniz. İlk önce kızımızın makyajını tamamlamalı ve daha sonra makyaja uygun elbiseleri giydirmelisiniz. İyi Eğlenceler..
Nur Yerlitaş Acil Ameliyata Alındı 18:11
Nur Yerlitaş Acil Ameliyata Alındı 7 izlenme - 2 ay önce Ünlü modacı Nur Yerlitaş, dün akşam sosyal medya hesabından, gözleri yaş dolu bir kadın fotoğrafı paylaşarak; “bazen hayat bize süprizler yapar” notunu düştü. Kafa karıştıran bu paylaşımın ardından Demet Akalın’ın da ‘bu gece bütün dualarım seninle Nur ablam’ yazarak, Yerlitaş için ‘dua’ istedi. Ünlü modacının meme kanserine yakalandığı öğrenildi. Yerlitaş bugün ameliyat edilecek.
SEVGİ TAŞDAN 03:06
SEVGİ TAŞDAN 72 izlenme - 2 yıl önce DENİZLİ'DE MODA EVİ BARBAROS ŞANSAL'IN DA KATILIMIYLA AÇILDI
Modacı 06:17
Modacı 43 izlenme - 5 yıl önce yaz başıydı gittiğinde ardından senin için üç lirik parca yazmaya karar vermistim. kimsesiz bir yazdı. yoktun. kimsesizdim. çıkılmış bir yolun ilk durağında bir mevsim bekledim durdum. çünkü ben aşkın bütün çağlarından geliyordum. sanırım lirik sözcüğü en çok yüzüne yakışıyordu yüzündeki kuşkun kedere gür kirpiklerinin altından kısık lambalar gibi ışıyan gözlerine
Paris Moda Haftasında Türk Modacıdan Sosyal Mesaj - Pazar Sürprizi 10:38
Paris Moda Haftasında Türk Modacıdan Sosyal Mesaj - Pazar Sürprizi 68 izlenme - 3 yıl önce ümit benan, paris moda haftası’nın en ses getiren defilelerinden birine imza attı. türk tasarımcı, mankenleri ve podyum düzenlemesiyle 'ırkçılığa hayır' mesajı verdi.ırkçiliğa hayir ümit benan, paris moda haftası kapsamında düzenlediği defilesini, abd’nin ilk siyahi beyzbol oyuncusu jackie robinson’a ithaf etti. beyzbol sahasını andıran podyumda, ırkçılık karşıtı mesajlar verildi.tüm modeller siyahidefilede görev alan tüm modellerin siyahi olması nedeniyle de büyük moda haftalarının tarihinde bir ilke imza atıldı. moda dünyasının ümit’in kıyafetlerini mi mesajlarını mı daha çok konuşacağı merak konusu...
Modacı Fulyanın Kısa Tanıtımı 00:49
Modacı Fulyanın Kısa Tanıtımı 30 izlenme - 3 yıl önce Modacı Fulyanın Kısa Tanıtımı
Modacı Kızlara Özel 06:09
Modacı Kızlara Özel 54 izlenme - 5 yıl önce bu video zamane gençlerini bir nevi anlatıyor
Mardin'liyim Sapına Kadar Erkeğim 02:32
Mardin'liyim Sapına Kadar Erkeğim 14 izlenme - 1 yıl önce Beyaz Tv'de yayınlanan ünlü sunucu Nur Viral'ın sunduğu 'Hayatta Her Şey Var' programında inanılmaz anlar yaşandı. Programda doğal güzellik mi? yoksa estetik güzellik mi? tartışılıyordu. Bazı konuklar doğal güzelliği bazı konuklarsa estetik yaptırmayı savunuyordu. Tartışmalar sürerken doğal güzelliği savunan Mehmet Şimşek ile modacı Ferit Akgül birbirine girdi.
Filistinli Modacı Bm'de Defile Düzenledi 01:53
Filistinli Modacı Bm'de Defile Düzenledi 18 izlenme - 2 yıl önce Modacı Cemal Taslak, Uluslararası Filistin Halkıyla Dayanışma Yılı çerçevesinde BM Genel Merkezi’nde defile düzenledi.
Tanju Babacan'ın tasarımlarını hangi ünlü beğenmedi? 00:58
Tanju Babacan'ın tasarımlarını hangi ünlü beğenmedi? 14 izlenme - 2 yıl önce Burada Laf Çok'a Modacı Tanju Babacan konuk oldu. Yıllar önce ünlü müzisyen Kıraç'ın kıyafetlerini hazırladığını anlatan Babacan, neden Kıraç'ı memnun edemediğini Mesut Yar'a anlattı. Programın tüm videoları için: http://tv.cnnturk.com/buradalafcok
Ünlü Modacı az2002 sanalikadaki yayıncılarda... 07:44
Ünlü Modacı az2002 sanalikadaki yayıncılarda... 7 izlenme - 5 yıl önce Umarım beğeniirsinz çünkü az2002 ile olmak büyük mutluluk ve heyecan getirdi ) Sizlerde onunla böyle yayınlar yapmalısınız ! )
Ivana Sert Kurban Kestirecek 10:03
Ivana Sert Kurban Kestirecek 0 izlenme - 3 ay önce Modacı Ivana Sert, Kurban Bayramı’nda kurban kestireceğini açıkladı. Sert, Ramazan ayında da namaz kıldığını söylemişti. Önceki gün İstinye Park’ta alışveriş yaparken görüntülenen Sert, Hristiyan Ortodoks olmasına rağmen yardım amacıyla kurban kestireceğini söyledi: “Kurban kesmek uzun zamandır kafamda vardı. Müslümanlığa geçmedim ama bütün dinler hakkında araştırma yapıyorum. Müslüman olmasam da hayır ve yardım amacıyla kurban kesebilir, dağıtabilirim. Niyet önemli"