Hoşgeldiniz!

modeller

18 Farklı Bandana, Şal Bağlama Şekilleri   Kamera Arkası | Merve SEVİL 05:02
18 Farklı Bandana, Şal Bağlama Şekilleri Kamera Arkası | Merve SEVİL 1.811 izlenme - 7 yıl önce Bandana ve şallarınızı klasik bağlamaktan sıkıldıysanız, size kendi yorumumu katarak farklı yöntemler sundum. Umarım deneyeceğiniz bandana ve şal bağlama modelleri olmuştur.LÜTFEN KUTUCUĞU GENİŞLETİNİZ ! ABONE OL tuşuna basarak abone olabilirsiniz. Bana ulaşmak için ; http://www.twitter.com/mervesssevil http://www.instagram.com/mervessevil Pr & İletişim : mrvsvl@gmail.com Videolarım : Kendin Yap Videoları : https://goo.gl/jzZYWp Makyaj Videoları : https://goo.gl/eRn1TP İnceleme Videoları : https://goo.gl/zZzYcw Saç Modelleri : https://goo.gl/RAx96I VLOG Videoları : https://goo.gl/0U2vix Favoriler : https://goo.gl/B9UnLJ Alışveriş : https://goo.gl/LFwP4k TAG Videoları : https://goo.gl/T2Miq6 Bu video Canon 60D 18-55 mm Lens ile çekilmiştir.
Erkek Gözlük Modasının Evrimi 02:26
Erkek Gözlük Modasının Evrimi 1.069 izlenme - 6 yıl önce Gözlüğün kullanım amacı, görme bozukluğunu gidermek ya da gözleri dış etkenlerden korumaktır. Miyop, hipermetrop ya da astigmat gibi göz bozukluklarında, duruma göre yakını ya da uzağı görmeyi sağlayan gözlük, aynı zamanda güneş ışığı parlaklığı, UV gibi Elektromanyetik ışınımlardan koruma amaçlı ya da bir aksesuar olarak kullanılmaktadır. Gözlük, plastik ya da metal vb. bir çerçeve içine oturtulmuş, cam, plastik ya da cam ve plastik karışımı malzemeden özel olarak yapılır. Kaynakçı ya da dalgıç gözlüğü gibi özel amaçlı kullanılanları da bulunan bu araç, bir göz doktoru tarafından yapılan ölçüm ve araştırma sonucunda, yazılan reçeteye göre, konunun uzmanı olan yetkin kişilerce (optisyen) bilimsel yöntemlerle kişiye özel olarak hazırlanır. MUSIC Appy Flapper Five Mothers Can’t Wait For Saturday Night Chasing Bunny Getting High Spandex Jumper High Top I Wanna Know Chart Topper
Ukraynalı Mankenin Video Oyunu - Level 1 04:15
Ukraynalı Mankenin Video Oyunu - Level 1 1.066 izlenme - 7 yıl önce Ukrayna'nın az bilinen alçak gönüllü modellerinden Hanna Bogdan, genç Ukraynalı yeni manken adayları için öğütte bulundu '' her sabah uyandığımda bir hedef için yeniden doğuyorum '' ...
Kilolu bayanlar hangi gelinlik modellerini tercih etmelidir? 02:03
Kilolu bayanlar hangi gelinlik modellerini tercih etmelidir? 680 izlenme - 7 yıl önce Geniş etekli gelinlik modelleri gelin adaylarının daha kilolu görünmesine neden olur.
Rus Modellerin Ayıyla Poz Vermesi 01:08
Rus Modellerin Ayıyla Poz Vermesi 758 izlenme - 7 yıl önce Rus modeller ayıların avlanmasına ve öldürülmesine karşı kampanya için ayılarla kamera karşısına geçti.
iğne oyası | İğne Oya Modelleri 03:30
iğne oyası | İğne Oya Modelleri 765 izlenme - 7 yıl önce Slayt Gösterisi ile iğne oyası modelleri, http://youtu.be/Z4kaQcQ4ca4 http://www.xticaret.com/xticaret/?233...
Poliüretan Kartonpiyer Modelleri Köşe Gönye Nasıl Ölçülür 01:49
Poliüretan Kartonpiyer Modelleri Köşe Gönye Nasıl Ölçülür 381 izlenme - 6 yıl önce Poliüretan kartonpiyer uygulamasında şüphesiz en zorlanılan aşama iç ve dış köşe kesimleridir. Bu videoda sizlere poliüretan kartonpiyer iç köşe gönyesi nasıl ayarlanır ölçülür hakkında pratikf bilgiler sizlerle.
Adidas Kişlik Bot 00:45
Adidas Kişlik Bot 359 izlenme - 8 yıl önce Adidas kişlik bot http://www.korayspor.com/adidas-kislik-botlar Korayspor.com da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler 0 Orjinaldir, Korayspor bu markaların yetkili Satıcısıdır. Koray Spor Spor Malz. San. Tic. Ltd. Şti.