Hoşgeldiniz!

moderatör

Murat Bardakçı ve İlber Ortaylı Kadir Mısıroğlu ile Dalga Geçiyor 00:35
Murat Bardakçı ve İlber Ortaylı Kadir Mısıroğlu ile Dalga Geçiyor 3.560 izlenme - 2 yıl önce Tarihin Arka Odası adlı programda programın moderatörü Murat Bardakçı ve "çok cahilsin keşke ölsen" olarak son günlerde gündeme gelen İlber Ortaylı, "Karl Marx bir cinnidir" diyen sözde tarihçi Kadir Mısırlıoğlu ile billur geçiyor. İzleyelim..
Fethullah Gülen'in Necmettin Erbakan Hakkındaki Görüşleri 05:32
Fethullah Gülen'in Necmettin Erbakan Hakkındaki Görüşleri 1.783 izlenme - 2 yıl önce Fethullah Gülen : "Erbakan İslam'a zarar veriyor" diyerek aslında bugünkü kavganın ilk sinyallerini vermiş. Bugün beddua ediyor ama o günlerde kimseyle husumetim olamaz deyip yine inceden lafları geçiriyormuş. Şimdi gizlisi saklısı kalmamış rahat rahat saydırıyor başbakanlara. O zamanki mesele neydi de küstüler bilinmez ama mehmet ali birand çakması sunucu reklama girelim demese ta ameka Erbakan'ın diyecek potansiyel varmış gülende.
Bir Liderin Doğuşu - RTE Çizgi Film - Fragman 00:49
Bir Liderin Doğuşu - RTE Çizgi Film - Fragman 744 izlenme - 2 yıl önce RTE'yi anlatmak için yapılan bizr çizgi film sanırsam. Bu bölümde Davos'ta ki moderatöre(!) itirazını anlatıyor fragmanında. Tv başındada Mason dedikleri RTE'nin yaptıklarına sinirleniyor.
ücretsiz moderatör olma 05:09
ücretsiz moderatör olma 1.077 izlenme - 6 yıl önce çok mantıklı izleyin...
Gezi Parkı Eylemlerindeki Esrarengiz Kadın - Beyaz Haber 06:30
Gezi Parkı Eylemlerindeki Esrarengiz Kadın - Beyaz Haber 735 izlenme - 2 yıl önce Türkiye 'nin ana gündem maddesi olan Gezi Parkı olaylarıyla ilgili çok özel görüntülere ulaşıldı. Beyaz Haber büyük bir haber başarısına imza atarak karanlık bir organizasyon tarafından yönetilen Gezi Parkı olaylarında yabancıların eylemcileri yönlendirdiğini gösteren görüntülere ulaştı. Beyaz Haber 'in elde ettiği görüntülerde Gezi Parkı eylemine katılan yabancı bir kadın dikkat çekiyor. Eylemcilere talimat verdiği anlaşılan yabancı kadın, eylemcilere polise karşı izleyecekleri tutumu tek tek dikte ediyor. Yine aynı görüntülerde eylemcilere 'Sokağa oturulsun'diyerek talimat veren yabancı kadın polisin tuzak kurduğunu iddia ediyor. Eylemcilerin ise yabanı kadının verdiği talimatlara uyması dikkat çekiyor. Görüntülerde dikkat çeken bir diğer detay ise yabancı kadının sürekli el işareti yapması oldu. Yapılan işaretler 'Bu işaretler şifreli mi?'sorusunu akıllara getirirken eylemcileri yönlendiren kadının sürekli talimat vermesi dış güçlerin bu olaydaki rolünü bir kez daha kanıtlandı. İşte tüm bu detaylar Gezi Parkı olaylarının gerçek yüzünü ortaya çıkarırken elde edilen görüntülerle Gezi Parkı olaylarının sadede 'Gezi Parkı'olmadığı bir kez daha kanıtlandı.
Moderatörden Gezen'e: Burada Soruları Ben Sorarım 03:22
Moderatörden Gezen'e: Burada Soruları Ben Sorarım 945 izlenme - 4 yıl önce Moderatörden Gezen'e: Burada Soruları Ben Sorarım
moderatör küfürlü maİl alinca yayini durdurdu 01:24
moderatör küfürlü maİl alinca yayini durdurdu 1.126 izlenme - 7 yıl önce geçen hafta da küfürlü mail alınca isyan eden moderatör yine aynı mailleri almaya başlayınca yayını durdurdu ve
Yiğit Bulut: Bu bir darbe girişimidir 05:07
Yiğit Bulut: Bu bir darbe girişimidir 677 izlenme - 4 yıl önce Yiğit Bulut 24 TV'de katıldığı Moderatör programında Gezi Parkı olaylarına ilişkin konuştu.
Moderatör Ne Demektir 00:52
Moderatör Ne Demektir 540 izlenme - 6 yıl önce moderatör ne demektir
Moderatör Kanal 9 01:00:28
Moderatör Kanal 9 250 izlenme - 4 yıl önce Moderatör Kanal 9
Pala Tayyip - Van Minüts (Davos Remix) 03:30
Pala Tayyip - Van Minüts (Davos Remix) 180 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'un fethinin kahramanı Ulubatlı Hasan'a, Bağdat Fethinin kahramanı yeniçeri genç Osman'a şarkı yazılır da Davos fatihi R.T.E'ye üvey kahraman muamelesi yapılır mı ? Fayn tenks to sezyum.
Şirin Payzın'la Moderatör Oluyorum 02:06
Şirin Payzın'la Moderatör Oluyorum 115 izlenme - 2 yıl önce Cnnturk ekrenlarında yayınlanan burada laf çok programına konuk olan Şirin Payzın'a Hazırlanmış lan video. Aynı ekranda yayınlanan ''Ne Oluyor'' programından toparlanan görüntülerle yapılan bu video tstüdyodaki herkesi kahkahaya boğdu.
Camide Kalp Masajı Eğitimi Vermek 01:55
Camide Kalp Masajı Eğitimi Vermek 178 izlenme - 3 yıl önce Zeytinburnu'ndaki Çinili Camii İmamı doktorlarla koordineli olarak bir çalışma yapmış ve camide mini bir kalp masajı eğitimi düzenlemiş. Halkı bilinçlendirmek için mantıklı bir uygulama gerçekten.
Sosyal Medyanın Toplumsal Olaylara etkisi Abdullah Çiftçi Ahmet Rıfat Albuz 17:54
Sosyal Medyanın Toplumsal Olaylara etkisi Abdullah Çiftçi Ahmet Rıfat Albuz 120 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Rıfat Albuz'un hazırlayıp sunduğu Artı Eksi Haber haftaiçi her gün 17'de TVNE'te
Zeynep, Solman, Moderatör Haftasonu 00:58
Zeynep, Solman, Moderatör Haftasonu 283 izlenme - 7 yıl önce
Ulueren'den Ataman'a: 08:38
Ulueren'den Ataman'a: " Bu Yönetim Seni De Gönderir" - Sporx 43 izlenme - 1 yıl önce Telegol programı moderatörü Serhat Ulueren Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve Ergin Ataman ile ilgili çok önemli yorumlarda bulundu.
Moderatör Kelimesini Kodlayarak Laf Sokmaca 01:35
Moderatör Kelimesini Kodlayarak Laf Sokmaca 73 izlenme - 2 yıl önce Çok ilginç laf sokmalar, balon patlatarak eleştiri yapmalar garip şeyler oluyor. Nazım Aktürk, moderatör kelimesini telaffuz edemez ve Oktay Sarı'yı eleştirir. Oktay Sarı'da bunu bir fırsat bilir ve moderatörü kodlayarak, göndermede bulunur. Tartışmayı tam olarak bilmiyoruz fakat değişik ve bir o kadar yaratıcı atışmalar görmekteyiz. Bu arada hotfile linki yoktur.
Yirmidört Tv Moderatör 01:50
Yirmidört Tv Moderatör 58 izlenme - 4 yıl önce Yirmidört Tv Moderatör
forumunuza moderaöt eklemek 01:49
forumunuza moderaöt eklemek 54 izlenme - 6 yıl önce forumunuza moderatör eklemek
Toroğlu'nun bu gafi çok güldürdü 02:58
Toroğlu'nun bu gafi çok güldürdü 58 izlenme - 5 yıl önce Türk futboluna yönelik eleştiriler yönelten Toroğlu, Tv 8?de yayınlanan Telegol programına damgasını vurdu.
Forum Müdürü konuşuyor herkes susuyor 06:24
Forum Müdürü konuşuyor herkes susuyor 8 izlenme - 2 yıl önce SDN Forum süper moderatörlerinden Esa ve evladı, ofisimizi ziyaret ediyor... http://shiftdelete.net/ http://forum.shiftdelete.net/ https://www.facebook.com/ShiftDelete.Net https://twitter.com/ShiftDeleteNet https://instagram.com/ShiftDeleteNet/ http://www.twitch.tv/ShiftDeleteNet https://vine.co/ShiftDeleteNet https://plus.google.com/+ShiftDeleteNetTV/posts Kanalımıza Abone Olun: https://goo.gl/ylUFmZ