Hoşgeldiniz!

Modern Family

Modern Family 7. Sezon 15. Bölüm Fragmanı 00:15
Modern Family 7. Sezon 15. Bölüm Fragmanı 4.054 izlenme - 9 ay önce Modern Family 7. Sezon 15. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı"I Don’t Know How She Does It"Yeni Bölüm 2 Mart Çarşamba Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.)Modern Family 7x15 Promo "I Don’t Know How She Does It" (HD)
Modern Family 8. Sezon Tanıtım Fragmanı 00:15
Modern Family 8. Sezon Tanıtım Fragmanı 1.214 izlenme - 3 ay önce Modern Family 8. sezon tanıtım fragmanı yayınlandı! Modern Family’nin 8. sezon 1. bölümü 21 Eylül 2016 (Çarşamba) tarihinde yayınlanacak.
Modern Family 7. Sezon 11. Bölüm Fragmanı 00:15
Modern Family 7. Sezon 11. Bölüm Fragmanı 2.106 izlenme - 11 ay önce Modern Family 7. Sezon 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı:""Spread Your Wings"" Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.)
Modern Family 8. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 00:14
Modern Family 8. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 68 izlenme - 6 gün önce Modern Family 8. sezon 8. bölüm fragmanı yayınlandı! Modern Family’nin 8. sezon 8. bölümü 30 Kasım 2016 (Çarşamba) tarihinde yayınlanacak. Yeni bölüm adı: "The Alliance"
Modern Family 7. Sezon 17. Bölüm Fragmanı 00:15
Modern Family 7. Sezon 17. Bölüm Fragmanı 1.488 izlenme - 8 ay önce Modern Family 7. Sezon 17. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı.' "Express Yourself" Yeni Bölüm 23 Mart Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.
Modern Family 7. Sezon 19. Bölüm Fragmanı 00:15
Modern Family 7. Sezon 19. Bölüm Fragmanı 1.214 izlenme - 8 ay önce Modern Family 7. Sezon 19. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı "Man Shouldn’t Lie" Yeni Bölüm 13 Nisan Çarşamba Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.
Modern Family 7. Sezon 20. Bölüm Fragmanı  00:14
Modern Family 7. Sezon 20. Bölüm Fragmanı 802 izlenme - 7 ay önce Modern Family 7. Sezon 20. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı "Promposal" Yeni Bölüm 4 Mayıs Çarşamba Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.
Modern Family 7. Sezon 12. Bölüm Fragmanı  00:15
Modern Family 7. Sezon 12. Bölüm Fragmanı 853 izlenme - 10 ay önce Modern Family 7. Sezon 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı: "Clean for a Day"" Yeni Bölüm Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.)
Modern Family 7. Sezon 16. Bölüm Fragmanı 00:15
Modern Family 7. Sezon 16. Bölüm Fragmanı 740 izlenme - 9 ay önce Modern Family 7. Sezon 16. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı.'' "The Cover-Up" Yeni Bölüm 16 Mart Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.)Modern Family 7x15 Promo "I Don’t Know How She Does It" (HD)
Modern Family 6. Sezon 23. Bölüm Fragmanı 00:14
Modern Family 6. Sezon 23. Bölüm Fragmanı 852 izlenme - 2 yıl önce Modern Family 6. Sezon 23. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "Crying Out Loud" Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.
Modern Family 6. Sezon 13. Bölüm Fragmanı 00:15
Modern Family 6. Sezon 13. Bölüm Fragmanı 871 izlenme - 2 yıl önce Modern Family 6. Sezon 13. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "Rash Decisions" Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.
Modern Family 6. Sezon 14. Bölüm Fragmanı 00:15
Modern Family 6. Sezon 14. Bölüm Fragmanı 650 izlenme - 2 yıl önce Modern Family 6. Sezon 14. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı:"Valentine’s Day 4: Twisted Sister" Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.
Modern Family 6. Sezon 16. Bölüm Fragmanı 00:15
Modern Family 6. Sezon 16. Bölüm Fragmanı 616 izlenme - 2 yıl önce Modern Family 6. Sezon 16. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı:"Connection Lost" Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.
Modern Family 6. Sezon 11. Bölüm Fragmanı 00:15
Modern Family 6. Sezon 11. Bölüm Fragmanı 654 izlenme - 2 yıl önce Modern Family 6. Sezon 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "The Day We Almost Died" Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.
Modern Family 7. Sezon 14. Bölüm Fragmanı 00:15
Modern Family 7. Sezon 14. Bölüm Fragmanı 235 izlenme - 9 ay önce Modern Family 7. Sezon 14. Bölüm Fragmanı Modern Family 7. sezon 14. yeni bölümü ile 24 şubat 2016 çarşamba günü ABC kanalında sevenleriyle buluşuyor. Yeni bölümün ismi Phil's Sexy, Sexy House olarak açıklandı.
Modern Family 6. Sezon 18. Bölüm Fragmanı 00:13
Modern Family 6. Sezon 18. Bölüm Fragmanı 507 izlenme - 2 yıl önce Modern Family 6. Sezon 18. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı:"Spring Break" Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.
Modern Family 7. Sezon 13. Bölüm Fragmanı 00:30
Modern Family 7. Sezon 13. Bölüm Fragmanı 227 izlenme - 10 ay önce Modern Family 7. Sezon 13. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı: "Thunk in the Trunk"Yeni Bölüm 17 Şubat Çarşamba Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.)
Modern Family 7. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 00:14
Modern Family 7. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 271 izlenme - 1 yıl önce Modern Family 7. Sezon 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı:"Clean Out Your Junk Drawer" Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.)
Modern Family 6. Sezon 15. Bölüm Fragmanı 00:14
Modern Family 6. Sezon 15. Bölüm Fragmanı 338 izlenme - 2 yıl önce Modern Family 6. Sezon 15. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı:"Fight or Flight" Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.
Modern Family 7. Sezon 14. Bölüm Fragmanı  00:15
Modern Family 7. Sezon 14. Bölüm Fragmanı 112 izlenme - 9 ay önce Modern Family 7. Sezon 14. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı:"The Storm"Yeni Bölüm 24 Şubat Çarşamba Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.)
Modern Family 7. Sezon Tanıtım Fragmanı 00:30
Modern Family 7. Sezon Tanıtım Fragmanı 141 izlenme - 1 yıl önce Modern Family 7. Sezon Tanıtım Fragmanı Yayınlandı Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.
Modern Family 6. Sezon 19. Bölüm Fragmanı 00:14
Modern Family 6. Sezon 19. Bölüm Fragmanı 151 izlenme - 2 yıl önce Modern Family 6. Sezon 19. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "Grill, Interrupted" Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.
Modern Family 8.Sezon 8.Bölüm Fragmanı 00:14
Modern Family 8.Sezon 8.Bölüm Fragmanı 1 izlenme - 6 gün önce Modern Family 8.Sezon 8.Bölüm Fragmanı Modern Family, Christopher Lloyd ve Steven Levitan tarafından yaratılan, 23 Eylül 2009'dan beri ABC'de yayınlanmakta olan, komedi tarzında bir televizyon dizisi. Ayrıca bir "sahte belgesel"(mockumentary) olan dizinin bazı sahnelerinde oyuncular doğrudan kameraya konuşmaktadır. Modern Family 8x08 Promo "The Alliance" (HD)
Modern Family 7. Sezon 7. Bölüm Fragmanı 00:15
Modern Family 7. Sezon 7. Bölüm Fragmanı 66 izlenme - 1 yıl önce Modern Family 7. Sezon 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı:"Phil's Sexy, Sexy House" Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.
Modern Family 4. Sezon 8. Bölüm Fragmanı (14.Kasım 2012) 00:15
Modern Family 4. Sezon 8. Bölüm Fragmanı (14.Kasım 2012) 160 izlenme - 4 yıl önce yeni bölüm adı "Mistery Date" olarak açıklandı. Modern Family 4. Sezon 8. Bölümü ile 14 kasım 2012 çarşamba akşamı ABC kanalında ekranlara gelmeye devam ediyor...
Modern Family 7. Sezon 4. Bölüm Fragmanı  00:15
Modern Family 7. Sezon 4. Bölüm Fragmanı 56 izlenme - 1 yıl önce Modern Family 7. Sezon 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı "The More You Ignore Me" Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.
2012 Golden Globes en iyi dizi Modern Family 03:02
2012 Golden Globes en iyi dizi Modern Family 183 izlenme - 5 yıl önce
Modern Family 7. Sezon 4. Bölüm Fragmanı 00:15
Modern Family 7. Sezon 4. Bölüm Fragmanı 52 izlenme - 1 yıl önce Modern Family 7. Sezon 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı"She Crazy" Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.
Modern Family 7. Sezon 3. Bölüm Fragmanı 00:15
Modern Family 7. Sezon 3. Bölüm Fragmanı 51 izlenme - 1 yıl önce Modern Family 7. Sezon 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı:"The Closet Case" Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.
Modern Family 7. Sezon 18. Bölüm Fragmanı 00:15
Modern Family 7. Sezon 18. Bölüm Fragmanı 26 izlenme - 8 ay önce Modern Family 7. Sezon 18. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı "The Party"Yeni Bölüm 31 Mart Çarşamba Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.