Hoşgeldiniz!

Modern Family

Modern Family 7. Sezon 15. Bölüm Fragmanı 00:15
Modern Family 7. Sezon 15. Bölüm Fragmanı 4.140 izlenme - 1 yıl önce Modern Family 7. Sezon 15. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı"I Don’t Know How She Does It"Yeni Bölüm 2 Mart Çarşamba Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.)Modern Family 7x15 Promo "I Don’t Know How She Does It" (HD)
Modern Family 8. Sezon Tanıtım Fragmanı 00:15
Modern Family 8. Sezon Tanıtım Fragmanı 1.236 izlenme - 10 ay önce Modern Family 8. sezon tanıtım fragmanı yayınlandı! Modern Family’nin 8. sezon 1. bölümü 21 Eylül 2016 (Çarşamba) tarihinde yayınlanacak.
Modern Family 7. Sezon 11. Bölüm Fragmanı 00:15
Modern Family 7. Sezon 11. Bölüm Fragmanı 2.114 izlenme - 2 yıl önce Modern Family 7. Sezon 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı:""Spread Your Wings"" Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.)
Modern Family 7. Sezon 17. Bölüm Fragmanı 00:15
Modern Family 7. Sezon 17. Bölüm Fragmanı 1.491 izlenme - 1 yıl önce Modern Family 7. Sezon 17. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı.' "Express Yourself" Yeni Bölüm 23 Mart Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.
Modern Family 7. Sezon 19. Bölüm Fragmanı 00:15
Modern Family 7. Sezon 19. Bölüm Fragmanı 1.218 izlenme - 1 yıl önce Modern Family 7. Sezon 19. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı "Man Shouldn’t Lie" Yeni Bölüm 13 Nisan Çarşamba Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.
Modern Family 8. Sezon 16. Bölüm Fragmanı  00:15
Modern Family 8. Sezon 16. Bölüm Fragmanı 339 izlenme - 4 ay önce Modern Family 8. sezon 16. bölüm fragmanı yayınlandı! Modern Family’nin 8. sezon 16. bölümü 15 Mart 2017 (Çarşamba) tarihinde yayınlanacak Modern Family 8x16 Promo/Preview "Basketball" Modern Family Season 8 Episode 16 Promo Modern Family 8x16 Promo "Basketball" (HD) » Watch Modern Family Wednesdays at 9:00pm on ABC » Starring: Sofa Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell, Ed O'Neill, Eric Stonestreet, Sarah Hyland Contribute subtitle translations for this video: https://www.youtube.com/timedtext_vid...
Modern Family 7. Sezon 20. Bölüm Fragmanı 00:14
Modern Family 7. Sezon 20. Bölüm Fragmanı 805 izlenme - 1 yıl önce Modern Family 7. Sezon 20. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı "Promposal" Yeni Bölüm 4 Mayıs Çarşamba Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.
Modern Family 7. Sezon 12. Bölüm Fragmanı 00:15
Modern Family 7. Sezon 12. Bölüm Fragmanı 855 izlenme - 1 yıl önce Modern Family 7. Sezon 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı: "Clean for a Day"" Yeni Bölüm Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.)
Modern Family 7. Sezon 16. Bölüm Fragmanı 00:15
Modern Family 7. Sezon 16. Bölüm Fragmanı 747 izlenme - 1 yıl önce Modern Family 7. Sezon 16. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı.'' "The Cover-Up" Yeni Bölüm 16 Mart Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.)Modern Family 7x15 Promo "I Don’t Know How She Does It" (HD)
Modern Family 8. Sezon 18. Bölüm Fragmanı   00:15
Modern Family 8. Sezon 18. Bölüm Fragmanı 173 izlenme - 3 ay önce Modern Family 8. sezon 19. bölüm fragmanı yayınlandı! Modern Family’nin 8. sezon 19. bölümü 12 Nisan 2017 (Çarşamba) tarihinde yayınlanacak Modern Family 8x19 Promo/Preview "Frank's Wedding" Modern Family Season 8 Episode 19 Promo Modern Family 8x19 Promo "Frank's Wedding" (HD) » Watch Modern Family Wednesdays at 9:00pm on ABC » Starring: Sofa Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell, Ed O'Neill, Eric Stonestreet, Sarah Hyland Contribute subtitle translations for this video: https://www.youtube.com/timedtext_vid...
Modern Family 8. Sezon 13. Bölüm Fragmanı  00:15
Modern Family 8. Sezon 13. Bölüm Fragmanı 189 izlenme - 5 ay önce Modern Family 8. sezon 13. bölüm fragmanı yayınlandı! Modern Family’nin 8. sezon 13. bölümü 15 Şubat 2017 (Çarşamba) tarihinde yayınlanacak. Modern Family 8x13 Promo/Preview "Do It Yourself" Modern Family Season 8 Episode 13 Promo Modern Family 8x13 Promo "Do It Yourself" (HD) Peyton Manning Modern Family » Watch Modern Family Wednesdays at 9:00pm on ABC » Starring: Sofa Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell, Ed O'Neill, Eric Stonestreet, Sarah Hyland Contribute subtitle translations for this video: https://www.youtube.com/timedtext_vid...
Modern Family 6. Sezon 23. Bölüm Fragmanı 00:14
Modern Family 6. Sezon 23. Bölüm Fragmanı 855 izlenme - 2 yıl önce Modern Family 6. Sezon 23. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "Crying Out Loud" Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.
Modern Family 8. Sezon 12. Bölüm Fragmanı 00:14
Modern Family 8. Sezon 12. Bölüm Fragmanı 190 izlenme - 6 ay önce Modern Family 8. sezon 8. bölüm fragmanı yayınlandı! Modern Family’nin 8. sezon 8. bölümü 8 Şubat 2017 (Çarşamba) tarihinde yayınlanacak. Modern Family 8x12 Promo/Preview "Do You Believe In Magic" Modern Family Season 8 Episode 12 Promo Modern Family 8x12 Promo "Do You Believe In Magic" (HD) Nathan Fillion Modern Family » Watch Modern Family Wednesdays at 9:00pm on ABC » Starring: Sofa Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell, Ed O'Neill, Eric Stonestreet, Sarah Hyland Contribute subtitle translations for this video: https://www.youtube.com/timedtext_vid...
Modern Family 6. Sezon 13. Bölüm Fragmanı 00:15
Modern Family 6. Sezon 13. Bölüm Fragmanı 914 izlenme - 2 yıl önce Modern Family 6. Sezon 13. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "Rash Decisions" Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.
Modern Family 8. Sezon 17. Bölüm Fragmanı  00:15
Modern Family 8. Sezon 17. Bölüm Fragmanı 139 izlenme - 4 ay önce Modern Family 8. sezon 17. bölüm fragmanı yayınlandı! Modern Family’nin 8. sezon 17. bölümü 22 Mart 2017 (Çarşamba) tarihinde yayınlanacak Modern Family 8x17 Promo/Preview "Pig Moon Rising" Modern Family Season 8 Episode 17 Promo Modern Family 8x17 Promo "Pig Moon Rising" (HD) » Watch Modern Family Wednesdays at 9:00pm on ABC » Starring: Sofa Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell, Ed O'Neill, Eric Stonestreet, Sarah Hyland Contribute subtitle translations for this video: https://www.youtube.com/timedtext_vid...
Modern Family 8. Sezon 14. Bölüm Fragmanı  00:15
Modern Family 8. Sezon 14. Bölüm Fragmanı 146 izlenme - 5 ay önce Modern Family 8. sezon 14. bölüm fragmanı yayınlandı! Modern Family’nin 8. sezon 14. bölümü 22 Şubat 2017 (Çarşamba) tarihinde yayınlanacak. Modern Family 8x14 Promo/Preview "Heavy is the Head" Modern Family Season 8 Episode 14 Promo Modern Family 8x14 Promo "Heavy is the Head" (HD) » Watch Modern Family Wednesdays at 9:00pm on ABC » Starring: Sofa Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell, Ed O'Neill, Eric Stonestreet, Sarah Hyland Contribute subtitle translations for this video: https://www.youtube.com/timedtext_vid...
Modern Family 8. Sezon 11. Bölüm Fragmanı 00:15
Modern Family 8. Sezon 11. Bölüm Fragmanı 178 izlenme - 6 ay önce Modern Family 8. sezon 8. bölüm fragmanı yayınlandı! Modern Family’nin 8. sezon 8. bölümü 18 Ocak 2017 (Çarşamba) tarihinde yayınlanacak. Modern Family 8x11 Promo/Preview "Sarge & Pea" Modern Family Season 8 Episode 11 Promo Modern Family 8x11 Promo "Sarge & Pea" (HD) » Watch Modern Family Wednesdays at 9:00pm on ABC » Starring: Sofa Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell, Ed O'Neill, Eric Stonestreet, Sarah Hyland
Modern Family 8. Sezon 18. Bölüm Fragmanı  00:15
Modern Family 8. Sezon 18. Bölüm Fragmanı 94 izlenme - 4 ay önce Modern Family 8. sezon 18. bölüm fragmanı yayınlandı! Modern Family’nin 8. sezon 18. bölümü 29 Mart 2017 (Çarşamba) tarihinde yayınlanacak Modern Family 8x18 Promo/Preview "Five Minutes" Modern Family Season 8 Episode 18 Promo Modern Family 8x18 Promo "Five Minutes" (HD) » Watch Modern Family Wednesdays at 9:00pm on ABC » Starring: Sofa Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell, Ed O'Neill, Eric Stonestreet, Sarah Hyland Contribute subtitle translations for this video: https://www.youtube.com/timedtext_vid...
Modern Family 6. Sezon 14. Bölüm Fragmanı 00:15
Modern Family 6. Sezon 14. Bölüm Fragmanı 651 izlenme - 2 yıl önce Modern Family 6. Sezon 14. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı:"Valentine’s Day 4: Twisted Sister" Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.
Modern Family 6. Sezon 11. Bölüm Fragmanı 00:15
Modern Family 6. Sezon 11. Bölüm Fragmanı 658 izlenme - 3 yıl önce Modern Family 6. Sezon 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "The Day We Almost Died" Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.
Modern Family 6. Sezon 16. Bölüm Fragmanı 00:15
Modern Family 6. Sezon 16. Bölüm Fragmanı 616 izlenme - 2 yıl önce Modern Family 6. Sezon 16. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı:"Connection Lost" Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.
Modern Family 6. Sezon 18. Bölüm Fragmanı 00:13
Modern Family 6. Sezon 18. Bölüm Fragmanı 509 izlenme - 2 yıl önce Modern Family 6. Sezon 18. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı:"Spring Break" Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.
Modern Family 7. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 00:14
Modern Family 7. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 353 izlenme - 2 yıl önce Modern Family 7. Sezon 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı:"Clean Out Your Junk Drawer" Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.)
Modern Family 7. Sezon 14. Bölüm Fragmanı 00:15
Modern Family 7. Sezon 14. Bölüm Fragmanı 237 izlenme - 1 yıl önce Modern Family 7. Sezon 14. Bölüm Fragmanı Modern Family 7. sezon 14. yeni bölümü ile 24 şubat 2016 çarşamba günü ABC kanalında sevenleriyle buluşuyor. Yeni bölümün ismi Phil's Sexy, Sexy House olarak açıklandı.
Modern Family 7. Sezon 13. Bölüm Fragmanı 00:30
Modern Family 7. Sezon 13. Bölüm Fragmanı 229 izlenme - 1 yıl önce Modern Family 7. Sezon 13. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı: "Thunk in the Trunk"Yeni Bölüm 17 Şubat Çarşamba Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.)
Modern Family 8. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 00:14
Modern Family 8. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 115 izlenme - 8 ay önce Modern Family 8. sezon 8. bölüm fragmanı yayınlandı! Modern Family’nin 8. sezon 8. bölümü 30 Kasım 2016 (Çarşamba) tarihinde yayınlanacak. Yeni bölüm adı: "The Alliance"
Modern Family 6. Sezon 15. Bölüm Fragmanı 00:14
Modern Family 6. Sezon 15. Bölüm Fragmanı 339 izlenme - 2 yıl önce Modern Family 6. Sezon 15. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı:"Fight or Flight" Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.
Modern Family 7. Sezon Tanıtım Fragmanı 00:30
Modern Family 7. Sezon Tanıtım Fragmanı 171 izlenme - 2 yıl önce Modern Family 7. Sezon Tanıtım Fragmanı Yayınlandı Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.
Modern Family 7. Sezon 14. Bölüm Fragmanı 00:15
Modern Family 7. Sezon 14. Bölüm Fragmanı 113 izlenme - 1 yıl önce Modern Family 7. Sezon 14. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı:"The Storm"Yeni Bölüm 24 Şubat Çarşamba Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.)
Modern Family 6. Sezon 19. Bölüm Fragmanı 00:14
Modern Family 6. Sezon 19. Bölüm Fragmanı 151 izlenme - 2 yıl önce Modern Family 6. Sezon 19. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "Grill, Interrupted" Bir aile düşünün. Sizden yaşça hayli küçük ve güzel bir eşiniz ve onun babalık yapmaya çalıştığınız oğlu. Her biri birbirinden dertli, üç çocuğu olan kızınız ve partneriyle beraber evlat edinmeye karar veren eşcinsel oğlunuz. Böylesi bir aile portresinden, elbette komediden başka bir şey çıkmaz. Modern Family son zamanların en iyi komedilerinden biri. Aslına bakarsanız Mockumentery diye tanımlanan bir aile komedisi belgeseli. Başrollerde; uzun yıllar Married and Children ile evlerimize konuk olan Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell var.