Hoşgeldiniz!

modüler

Akıllı Telefona Yeni Özellikler Ekleyen Modüler Kılıf- |Project Ara| 01:49
Akıllı Telefona Yeni Özellikler Ekleyen Modüler Kılıf- |Project Ara| 12.638 izlenme - 3 yıl önce Nexpaq isimli bu kılıflar cihaza 1.000 mAh fazladan güç sağlıyor. Bu gücün cihazın modeline bağlı olarak telefonun şarjını yüzde 30 ile yüzde 60 arasında artıracağı belirtiliyor. Pilin bulunduğu giriş haricinde 6 adet boş kısım yer alıyor. Şimdilik bu kısımlar için 12 farklı modül geliştirilmiş durumda. Modüller arasında LED flaş, lazer işaretleyici, nefes analiz, hoparlör, SD kart okuyucu, kısayol tuşu, hava kalitesi ve depolama modülleri yer alıyor. LED Flaş ile daha kaliteli fotoğraflar yakalanabiliyor, lazerden sunumlarda yararlanılıyor ve nefes analiziyle hızlıca alkol testi yapılabiliyor. Bunun yanı sıra SD kart okuyucu ile telefona veri aktarılıyor, kısayol tuşu ile cihazda ulaşmak istediğimiz bir yere hızlıca ulaşmamız sağlanıyor ve depolama alanıyla ekstra alana sahip olunuyor. Ayrıca boş kalan yerleri doldurmak amacıyla da herhangi bir işlevi olmayan küçük modüller kullanılıyor. Hem iPhone 6 hem de Galaxy S5 ve Galaxy S6 edge ile uyumlu olan koruyucu kılıfın modülleri iki ayrı platform arasında değiştirilebiliyor. Örneğin LED flaş kullanan bir Android kullanıcısı bu modülü iPhone kullanan arkadaşına verebiliyor ve karşılıklı modül değişimleri yapılması mümkün oluyor. Ekip ileride çok daha farklı modüller geliştirebileceklerinin ve bunun henüz bir başlangıç olduğunun altını çiziyor. İyi Seyirler...
Bartu Özgür: Modüler Aritmetik Konu Anlatımı 23:21
Bartu Özgür: Modüler Aritmetik Konu Anlatımı 1.861 izlenme - 4 yıl önce Matematik, Modüler Aritmetik..
modüler mobilya paketleme videosu tam otomatik odam mobilya 00:56
modüler mobilya paketleme videosu tam otomatik odam mobilya 1.154 izlenme - 6 yıl önce starpak www.starpak.com.tr güvencesinde üretilen bu makina ürünlerinizin paketlenmesini sağlayarak dış etkenlerden ürününüzün korunmasını ve hicyenini sağlar.tam otomatik çalışır ve dakikada 8-10 kapasitesi vardır.
modüler aritmetik 16:13
modüler aritmetik 543 izlenme - 6 yıl önce
Rettigicc MetalKutusuz Havlupan Paketleme Videosu 01:37
Rettigicc MetalKutusuz Havlupan Paketleme Videosu 651 izlenme - 6 yıl önce starpak www.starpak.com.tr güvencesinde üretilen bu makina ürünlerinizin paketlenmesini sağlayarak dış etkenlerden ürününüzün korunmasını ve hicyenini sağlar.tam otomatik çalışır ve dakikada 8-10 kapasitesi vardır.
Modüler Aritmetik 2, Konu Anlatımı - Ekol Hoca 20:18
Modüler Aritmetik 2, Konu Anlatımı - Ekol Hoca 223 izlenme - 3 yıl önce Öğretmenin diğer konu anlatımları için ; https://www.youtube.com/playlist?list=PLqfcKvSemt5vpTVrJcW5jC4lZqMSedn6z Tüm Konu anlatımları için; https://www.yout...
Modüler Aritmetik Uygulama 00:31
Modüler Aritmetik Uygulama 78 izlenme - 3 yıl önce Tüm Üniversite hazırlık konu anlatımı ve testleri FEM Facebook Şubesinde : http://www.facebook.com.tr/femcomtr.
Fuar Standı Ahşap tasarım ve uygulama örneklerimiz 2 02:53
Fuar Standı Ahşap tasarım ve uygulama örneklerimiz 2 166 izlenme - 5 yıl önce
Modüler Aritmetik - 1 - k4 - 29165 00:12
Modüler Aritmetik - 1 - k4 - 29165 62 izlenme - 3 yıl önce Tüm Üniversite hazırlık konu anlatımı ve testleri FEM Facebook Şubesinde : http://www.facebook.com.tr/femcomtr.
Modüler Aritmetik, Konu Anlatımı - Ekol Hoca 25:50
Modüler Aritmetik, Konu Anlatımı - Ekol Hoca 103 izlenme - 3 yıl önce Öğretmenin diğer konu anlatımları için ; https://www.youtube.com/playlist?list=PLqfcKvSemt5vpTVrJcW5jC4lZqMSedn6z Tüm Konu anlatımları için; https://www.yout...
Flexible Silo Systems For Plastics 05:47
Flexible Silo Systems For Plastics 106 izlenme - 3 yıl önce ABS Modüler Silo Çözümleri - Polmak Plastik, sneklik sorunsuz çalışma olanağı sağlar.. Etkin, hızlı ve güvenli olmanın yanında günümüz koşullarındaki en önemli kriter sunulan ürünlerin ekonomik olmasıdır. Kumaş esnek silolar bugün, plastik, geri dönüşüm, ilaç, gıda, hayvancılık ve şekerleme gibi onlarca sektörde tercih edilmektedir. Uygulama yaptığımız ürünler listesinde göreceğiniz gibi inşaattan gıdaya onlarca uygulamada 60.000 den fazla silo ürettik. Siloların tasarımı ve ekipmanları her detay düşünülerek tasarlanmıştır. İhtiyacınıza göre çıkış çapı, eğimi, filtrelemesi değiştirilebilmektedir. Silolarımız ATEX mevzuatına göre üretilmektedir. Ayrıca DIN 4102 B2 yangın sınıfına uygun yüksek teknoloji Polyester kumaşlar kullanılabilmektedir.
Modüler Ayakkabı Gerçek Oldu 03:26
Modüler Ayakkabı Gerçek Oldu 23 izlenme - 2 yıl önce Tabanı aynı kalıp üst kısmı kıyafete göre değiştirilebilen modüler ayakkabı özellikle tatilcilerin vazgeçilmezi.
Dr. Anjeanette Roberts ile Bilim ve İnancın Uyumu Üzerine 02:18
Dr. Anjeanette Roberts ile Bilim ve İnancın Uyumu Üzerine 2 izlenme - 10 ay önce A9 TV Yeni FREKANSIMIZ: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/251417/Kisa-filmler---Mutlaka-izleyin/Dr-Anjeanette-Roberts-ile-Bilim-ve-Inancin-Uyumu-Uzerine- A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo