Hoşgeldiniz!

mohsen

Mohsen Namjoo Toranj 06:57
Mohsen Namjoo Toranj 8.022 izlenme - 6 yıl önce mohsen namjoo
mohsen mizazade & yalda abbasi - le yare 06:33
mohsen mizazade & yalda abbasi - le yare 6.694 izlenme - 6 yıl önce mohsen mizazade & yalda abbasi - le yarewww.mass-mavi.com
Radio Dreams (2016) Fragman 01:34
Radio Dreams (2016) Fragman 1.245 izlenme - 10 ay önce 2016 yapımı Metallica'yı Beklerken filminin fragmanı. Ünlü İranlı müzisyen Mohsen Namjoo filmde yer alıyor.
Mohsen Namjoo - Reza Khan 04:59
Mohsen Namjoo - Reza Khan 4.491 izlenme - 3 yıl önce Mohsen Namjoo - Reza Khan
iran - mohsen namjoo - ey sareban 05:11
iran - mohsen namjoo - ey sareban 8.982 izlenme - 8 yıl önce mohsen namjoo - ey sareban (alamut1@hotmail.de)
Mohsen Namjoo - Shirin Shirinam 05:12
Mohsen Namjoo - Shirin Shirinam 1.586 izlenme - 2 yıl önce Olurda olmazsan buralarda, Yanağındaki küçük çukura saklanmak istiyorum. Uyumak, yüzyıllarca uyumak.
Bir Masumiyet Anı (A Moment of Innocence) Fragman 01:23
Bir Masumiyet Anı (A Moment of Innocence) Fragman 2.017 izlenme - 2 yıl önce Ünlü İranlı yönetmen Mohsen Makhmalbaf'ın yönettiği 1996 yapımı Nun Va Goldoon (A Moment of Innocence) filminin fragmanı.
Mohsen Namjoo - Ey Sareban 05:11
Mohsen Namjoo - Ey Sareban 2.062 izlenme - 3 yıl önce Mohsen Namjoo - Ey Sareban - (alisayar)
Gönlüm Perişan - Mohsen Namjoo 05:06
Gönlüm Perişan - Mohsen Namjoo 1.423 izlenme - 2 yıl önce İranlı sanatçı (Horasan Türkmenlerinden olduğunu İranlı bir dostum söyledi) Mohsen Namjoo'yu tanıyan tanır. Tanımayan da bir an evvel tanısın, Fars Dili ve Edebiyatı bölümü rağbet görsün diye yüklüyorum. Tercüme, Feysbuk'daki Farsça Şarkılar sayfasındaki arkadaşlara ait. Onlara da teşekkürlerimizi bildirelim. İyi dinlemeler dostlar. (Şarkının Farsça adı Del-e zârem / )
iran - mohsen namjoo - chonan doostat daram 04:19
iran - mohsen namjoo - chonan doostat daram 6.517 izlenme - 8 yıl önce mohsen namjoo - chonan doostat daram (alamut1@hotmail.de)
Mohsen Namjoo & Raaz - Zolf Bar Baad 06:15
Mohsen Namjoo & Raaz - Zolf Bar Baad 1.560 izlenme - 2 yıl önce İranlı sanatçı Mohsen Namjoo'nun en sevdiğim parçasıdır. Hafız-ı Şirazi'nin bir gazelinden bestelenmiştir. Sözleri: zolf bar bad made ta nadahi bar badam naz bonyad makon ta nakani bonyadam shohreye shahr masho ta nanaham sar dar kooh shore shirin manama ta nakoni farhadam mey makhor ba hame kas ta nakhoram khone jegar sar makesh ta nakeshad sar be falak faryadam zolf ra halghe makoon ta nakoni dar bandam tore ra tab made ta nadahi bar badam rokh bar afroze ke faregh koni az barge golam ghad barafraz ke az sarv koni azadam yare bigane masho ta nabari az khisham ghame aghyar makhor ta nakoni nashadam zolf ra halghe makoon ta nakoni dar bandam tore ra tab made ta nadahi bar badam zolf bar bad made ta nadahi bar badam naz bonyad makon ta nakani bonyadam Türkçesi: saçlarını rüzgarda savurma, beni berbad etme naz edip varlığımı kökünden sökme şehre şöhret olma, beni deli divane edip dağlara düşürme şirin işvelerini gösterme de beni ferhat etme ellerle mey içme, ciğerim delip meyden kızıl kanatma yüzün benden çevirme, feryadımı göklere yükseltme zülfün döküp beni mahvetme, lülelerine beni mahkum etme çehreni o kadar güzelleştirme de beni berbad etme güller açsın yanağında, vazgeçeyim gülden boyunu göster de geçeyim servinin seyrinden dostken el olup beni kendimden geçirme ağyarın gamıyla gamlanıp beni kederlendirme zülfün döküp beni mahvetme, lülelerine beni mahkum etme çehreni o kadar güzelleştirme de beni berbad etme saçlarını rüzgarda savurma, beni berbad etme naz edip varlığımı kökünden sökme
mohsen namjoo - biaban 04:51
mohsen namjoo - biaban 3.065 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/ozgurluksarkilari
iran - mohsen namjoo - shirin 05:05
iran - mohsen namjoo - shirin 4.690 izlenme - 8 yıl önce mohsen namjoo - shirin (alamut1@hotmail.de)
Mohsen Namjoo Yar Mara 07:52
Mohsen Namjoo Yar Mara 3.576 izlenme - 7 yıl önce mohsen namjoo yar mara
Mohsen Namjoo - Nobahari 04:29
Mohsen Namjoo - Nobahari 985 izlenme - 2 yıl önce iranlı sanatcının nadide eserlerinden ve benim en sevdiğim nobahariyi sitemle paylaşmak istedim,keyifli dinlemeler. Türkçe meail: Olurda olmazsam buralarda… Yanağındaki küçük çukura saklanmak istiyorum. Uyumak, yüzyıllarca uyumak. İlla isim konulacaksa ben masal değil hayat demekten yanayım. Bu yolları yanyana yürümekten yanayım… …Erguvanlar açmaya başladı, mavi mi pembe mi ayırt edemiyorum renkleri, kokuna bir isim bulmaya çalışmaktan da vazgeçtim. Geldiğinde bir masada kahvemizi yudumlayıp, heyecanla dedikodu yapacağız. Sana kaçırmadan anlatmam gereken aylar biriktirdim. Biraz sessizlik olacak sonra. Sen hüzünlü gözlerini uzaklara salacaksın. Cümlelerim topallayacak, ağır, aksak kelimelerle soracağım. Nasılsın ? Nasılsın derken bile iyi olmana dualar ediyor olacağım. Hiç bir sözümüz umutsuzluk taşımıyacak. İnanacağız, inandıracağız, yaşadığımız cehennemin cennete dönüşeceğine. (diğer mohsen namjoo paylaşımları için http://alkislarlayasiyorum.com/?page=search&search_keyword=mohsen+namjoo)
Mohsen Namjoo - Avaze Talfigh 06:45
Mohsen Namjoo - Avaze Talfigh 2.834 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/ozgurluksarkilari
iran - mohsen namjoo - che guevara 02:39
iran - mohsen namjoo - che guevara 5.213 izlenme - 8 yıl önce mohsen namjoo - che guevara (alamut1@hotmail.de)
Mohsen Namjoo - Shirin 04:47
Mohsen Namjoo - Shirin 3.272 izlenme - 7 yıl önce bu dünyada var olmayan şeyler dahil her şey bana zulmediyor. zadig
Mohsen Namjoo - Hamash Delam Migire 05:32
Mohsen Namjoo - Hamash Delam Migire 2.195 izlenme - 7 yıl önce iranın özgür sesinden...
hoş melodi güzel sözler 04:21
hoş melodi güzel sözler 2.855 izlenme - 7 yıl önce mohsen nobahari
Mohsen Namjoo - Nameh 06:10
Mohsen Namjoo - Nameh 1.135 izlenme - 3 yıl önce Mohsen Namjoo - Nameh - (alisayar)
mohsen namjoo - zolf bar bad - 2007 06:36
mohsen namjoo - zolf bar bad - 2007 1.636 izlenme - 6 yıl önce
Mohsen Namjoo Ey Sareban 05:12
Mohsen Namjoo Ey Sareban 82 izlenme - 3 ay önce Iran'li muzisyen Mohsen Namjoo'dan "Ey sareban"i (Ey kervanci) muhakkak dinlemelisiniz. Sarki sözlerinin turkce text edildigi bu videoyu begeneceginize eminim. Namjoo cok yaratici bir muzisyen. Bircok degisik tarzlari kombine ederek hem geleneksel muzigin hayranlarina ve hem de evrensel muzigi seven genclere hitap etmeyi basariyor. Herseyin hizla degistigi ve bencil degerlerin hakim oldugu, eskiye ait degerlerin inkar edildigi gunumuz dunyasinda Namjoo yeni tarziyla geleneksel muzigin cazibesini artirarak dikkatleri uzerine cekiyor.
Mohsen Namjoo - Shekveh 08:10
Mohsen Namjoo - Shekveh 883 izlenme - 3 yıl önce Mohsen Namjoo - Shekveh - (alisayar)
Mohsen Namjoo - Nobahari (Türkçe Altyazılı) 04:28
Mohsen Namjoo - Nobahari (Türkçe Altyazılı) 511 izlenme - 2 yıl önce iranın muhalif sesi mohsen namjoo'nun en sevdiğim şarkısıdır bu şarkı keza mp3 olarak da siteye yüklemiştim bu klibi görünce yüklemeden edemedim. klip orijinal mi yoksa bir filmden kesitler alınarak mı yapmış bilemedim şimdiden söyleyeyim yoksa bazı hırtlar hemen cahil damgası yapıştırıyorlar, iyi dinlemeler efendim.
Mohsen Namjoo - Shirin 05:05
Mohsen Namjoo - Shirin 687 izlenme - 3 yıl önce Mohsen Namjoo - Shirin - (alisayar)
ey kaash - mohsen namjoo 07:02
ey kaash - mohsen namjoo 1.458 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/ozgurluksarkilari
İran - Mohsen Namjoo - Yarom Bia 04:32
İran - Mohsen Namjoo - Yarom Bia 1.891 izlenme - 8 yıl önce mohsen namjoo - yarom bia (alamut1@hotmail.de)
Mohsen Namjoo - Nobahari 04:24
Mohsen Namjoo - Nobahari 641 izlenme - 3 yıl önce Mohsen Namjoo - Nobahari - (alisayar)
Mohsen Namjoo İn Concert (Newyork) 01:35:34
Mohsen Namjoo İn Concert (Newyork) 1.138 izlenme - 3 yıl önce NEW YORK, September 7, 2013 — Iranian singer-songwriter Mohsen Namjoo brings his mixture of Persian classical influences and Western rock, blues and jazz