Hoşgeldiniz!

molla

Tatlı Oğlak ve Korosu 00:05
Tatlı Oğlak ve Korosu 970.427 izlenme - 3 yıl önce Oğlak adamdan daha zeki ve temize benziyor. Çok da tatlı canlı bomba olarak kullanmazlarsa Allah uzun ömür versin diyorum tatlı oğlağımıza. Cok da güzel sesi var. Bu sıcakta ancak böyle boktan bir açıklama yazabildim.
gavs sani 00:25
gavs sani 74.561 izlenme - 7 yıl önce abdurrahim gözci molla abdurrahim gözci
Molla Burhan Mücahidi'den Talebelere Nasihatler 03:16
Molla Burhan Mücahidi'den Talebelere Nasihatler 6.223 izlenme - 2 yıl önce Molla Burhan Mücahidi Efendi Hazretlerinin talebeleriyle olan sehbet ve mihabbetini izliyoruz.
Karadağ'da Çıplaklar Kampı'na Varış 00:42
Karadağ'da Çıplaklar Kampı'na Varış 4.372 izlenme - 8 ay önce Canım Nezoşum, taa kampa varana dek şaka yapıyorum sandı. :)
Beyin Nasıl Yıkanır? 01:09
Beyin Nasıl Yıkanır? 10.667 izlenme - 3 yıl önce Saygıdeğer kardeşlerim Kafasında bez sarılı arkadaş, daha okumasını öğrenmemiş yaşta ki çocuklara sürekli tekrarlamak suretiyle önce beyinin içini boşaltıyor, sonra gereksiz bilgiler ile dolduruyor. Bundan sonra AKP li tartışırken anlam veremediğiniz o duvarların nasıl inşaa edildiğini anlamış olacaksanız. Mekan pencerelerden anlaşıldığı üzere bodrum katındadır. Bu çocukları ellerinden taptıkları tanrı bile kurtaramaz artık. İyi seyirler
Türkiye'ye Kaçan İranlı Eşcinsel Molla 03:03
Türkiye'ye Kaçan İranlı Eşcinsel Molla 2.624 izlenme - 2 yıl önce İran'daki Şeriat kanunlarına göre eşcinsellik yasak ve eşcinsellere idam cezası verilebiliyor. Ülkede eşcinselleri gizlice evlendiren ve İran'ın bilinen ilk eşcinsel mollası bu nedenle ülkesini terk etmek zorunda kaldı. BBC Farsça'dan Ali Hamedani İstanbul'da görüştüğü Molla Taha'yla Türkiye'deki hayatını konuştu...
Müjdat Gezen ve Yaşar Nuri Öztürk'e Cevap 13:16
Müjdat Gezen ve Yaşar Nuri Öztürk'e Cevap 4.914 izlenme - 2 yıl önce Başında yeşil bez sarılı arkadaş sanırım tanrı katında yaşar hocadan daha üst rütbede olduğu için Yaşar Nuri Öztürk e ders vermeye başlamış. Hızını alamayıp Müjdat Gezene de ağır hakaret eden bezli baldudak tayfa bu hareketleri ile Tanrının taktirini kazandı, cennetlik adamlar oldu.
Ada Bojana'da Gün Batımı 00:46
Ada Bojana'da Gün Batımı 856 izlenme - 8 ay önce Ruhumun bayram ettiği yeryüzü cennetlerinden Karadağ'daki Buna (Bojana) nehri kıyısında kaldığım nehir evinden çektiğim görüntüyü izleyiniz istiyorum.
Rıza Pehlevi - Taç Giyme Töreni (1967) 25:50
Rıza Pehlevi - Taç Giyme Töreni (1967) 1.727 izlenme - 2 yıl önce Son İran şahı Muhammet Rıza Pehlevi ve 3. eşi Farah ın taç giyme töreni. son şahtan sonra İran da monarşi dönemi bitmiş mollalar dönemi başlamıştır
Kâbe Müezzininden Mükemmel Ezan- i Şerif 03:54
Kâbe Müezzininden Mükemmel Ezan- i Şerif 3.994 izlenme - 4 yıl önce Kabe Müezzini Şeyh Ali Ahmet Molla'nın Büyüleyici Sesinden Ezan-ı Şerifi Dinleyiniz... yer: Sultan Selahaddin Abdulaziz Şah Camii - Shah Alam Malezya the Famous Muazzin Sheikh Ali Ahmed Mulla İn Malaysia. maşallah subhanallah
Riddick Fragman 2 01:47
Riddick Fragman 2 6.472 izlenme - 5 yıl önce Oyuncu kadrosunda Vin Diesel, Karl Urban, Jordi Molla, Matt Nable, Katee Sackhoff, Bokeem Woodbine, Dave Bautista, Conrad Pla, Raoul Trujillo, Nolan Funk, Keri Hilson gibi isimlerin yer aldığı Riddick filminin ikinci resmi fragmanı.
Ev Bezgini Çıplaklar Kampı'nda 01:22
Ev Bezgini Çıplaklar Kampı'nda 1.310 izlenme - 2 yıl önce
İran'da Öğretmen Protestosu 02:01
İran'da Öğretmen Protestosu 1.922 izlenme - 3 yıl önce İran’da öğretmenler düşük maaşlarını protesto ediyor. Bu protestolar İran’da devlet tarafından atanan Din Adamları ve Cuma İmamlarının hoşuna gitmiyor ve onlar “Öğretmenlik manevi bir görevdir,Öğretmenler bu kadar para peşinde olmamalıdırlar” diyor. İranlı bir kadın öğretmen ise İran’daki mollaları ve devletin başındakileri sert bir dille eleştiriyor ve maneviyattan, dinden bahseden çoğu Şii din adamlarının İran’daki fabrikaların çoğunu elinde bulundurduklarını söylüyor ve “mollaların oğullarının karnı doymuyor, devlet başındakilerin çocukları Kanada ve Avrupa’da villa satın alıyor” diyor. Ne kadar tanıdık değil mi? Bu videoyu öğretmenleri satan sahte sendikalara, ikbal, müdür ve müdür yardımcılığı için olnların peşlerine takılanlara, öğretmenlere maaşını çok gören politikacılara ve tüm gün klavye başında kıçını eskiterek ilim yayam öğretmen düşmanı ekşisözlük piçlerine (evet ekşisözlüğün öğretmen düşmanı piçlerine) armağan ediyorum
Kars'ın Güzel İnsanları-3 03:21
Kars'ın Güzel İnsanları-3 583 izlenme - 8 ay önce Nisa. 5 yaşında. Çıldır kıyısındaki Çanaksu Köyü'nde yaşıyor. Hayvancılık yapan bir ailesi var. 4 kardeşler. Ablalar iyi okuyor. Bu ev, geceyi hastalanarak geçirdiğim karşı komşularının evi. Sabah beni ziyarete gelmiş. Çok tatlı değil mi?
Mollabahri 01:03:58
Mollabahri 2.637 izlenme - 7 yıl önce trt6 mollabahri
03:17
853 izlenme - 2 yıl önce
Podgorica Ulcinj Yolu 01:00
Podgorica Ulcinj Yolu 330 izlenme - 8 ay önce Karadağ'da Podgorica Havalimanı'na indik, atladık bi taksiye, Ada Bojana'ya gidiyoruz. Hâlimiz, Balkan havaları eşliğinde tam olarak böyle.
karayılan 02:14
karayılan 2.745 izlenme - 10 yıl önce karayılan efsanesınden bır kesıt
Ev Bezgini Prontotour İle Pisa'da 01:15
Ev Bezgini Prontotour İle Pisa'da 766 izlenme - 2 yıl önce
Sedar Ortaç Aşk 02:07
Sedar Ortaç Aşk 940 izlenme - 5 yıl önce
Otel koridorundaki çıplak adam 00:46
Otel koridorundaki çıplak adam 247 izlenme - 1 yıl önce Evet, bu hayattaki bütün tatlış olaylar Ev Bezgini'ni bulmak zorunda. Brüksel'deyiz. Buyursunlar.
King's Day 2016 Amsterdam | Ev Bezgini 02:10
King's Day 2016 Amsterdam | Ev Bezgini 522 izlenme - 2 yıl önce
Kars'ın Güzel İnsanları-2 03:16
Kars'ın Güzel İnsanları-2 175 izlenme - 8 ay önce Hem konservatuvarda okuyan hem de bir otelde çamaşır yıkayan güzel kızımız Sediye...
Ev Bezgini Siena'da - Evbezgini 00:51
Ev Bezgini Siena'da - Evbezgini 507 izlenme - 2 yıl önce
Molla Fenari İsa Camii İmam Hatibi İle Röportaj 07:43
Molla Fenari İsa Camii İmam Hatibi İle Röportaj 1.022 izlenme - 8 yıl önce molla fenari isa camii imam hatibi ile röportaj
Cübbeli Ahmet Hoca - Cima (Seks) Cuma'nın Sünnetidir 01:20
Cübbeli Ahmet Hoca - Cima (Seks) Cuma'nın Sünnetidir 579 izlenme - 3 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca, bir kadın hocanın ' 10 günde bir kocasıyla cima (eski dilde seks) ederse bir kadın o kirli sayılır ' sözlerine sert çıktı: E ne olacak, ayda bir mi cima edecek millet yani?
Deniz Arcak Vurur 2016 -Evbezgini 04:10
Deniz Arcak Vurur 2016 -Evbezgini 420 izlenme - 2 yıl önce Deniz Arcak ve Yol Arkadaşları Akın Eldes - Gitar Argun Erişçi - Bas Gitar Bora Çeliker - Gitar Turgut Alp Bekoğlu - Davul http://bicigerbikebap.com/
İran'da Dövme Macerası - Evbezgini 01:17
İran'da Dövme Macerası - Evbezgini 415 izlenme - 2 yıl önce Tahran'da caddede yürürken yanıma iki kız geldi. Farsça konuşup bi şey istediler. Ben anlamayınca yarım yamalak İngilizce'ye döndüler ama anlaştık. Sonra dövmeciye götürdüm. pazarlık ettim. 15 bin tümen indirim yaptırdım. Bi de fırçaladım, küçük yaptırın haaaa diye :) Dövmeciye emanet ettim çıktım.
Salyangoz Yiyen Adamın Lezzet Testi 03:37
Salyangoz Yiyen Adamın Lezzet Testi 651 izlenme - 3 yıl önce Salyangoz Yiyen Adam olsa da videonun adı aslında yalan tabii ki ama yapacak birşey yok samimiyeti yetiyor.
Bahçede Yeşil Çınar 02:23
Bahçede Yeşil Çınar 174 izlenme - 10 ay önce Adıyaman Gerger'e bağlı Aşağıdağlıca Köyü'nden sevgili kızımız Büşra'nın türküsünü dinleyiniz. Bu türkü ile ilçedeki yarışmada birinci oldu. Arkasında oturan küçük, kardeşi Emine... Nenesi hiç Türkçe bilmiyor. Gece vakti evlerine gittiğim vakit, nene beni başımdan, alnımdan onlarca kere öptü. Anası sarılmalara doymadı. Löselimi küçük oğlundan söz eden babası gözyaşlarına hâkim olamayınca camiye kaçtı... Bu çocuklarla denk geldiğim için çok muyluyum. Umarım bundan böyle haberlerini daha çok paylaşırım. Sevgiler dostlar.