Hoşgeldiniz!

molotof

Halk Otobüsünü Basan Halkevi Mensubu Kişiler 01:03
Halk Otobüsünü Basan Halkevi Mensubu Kişiler 5.497 izlenme - 2 yıl önce Ankara Şahintepe halkevi mensubu kişiler "mahallemizde gericileri, islamcıları istemiyoruz" diyerek halk otobüsünde provokasyon yaptı.AGD cilere işidci diyerek beni gülme krizine sokan halkevciler otobüse molotof atmadığı için herkese şükür ettirdi. İhbar üzerine gelmişler .d , islamcıları istemiyorlarmış .d baya beni güldürdü video kalkıp bunları tokatlasan biz suçlu olacağız ondan gülüyorum bu itlere.
Elindeki Molotofla Şemmame Oynayıp Halay Çeken Diyarbakır 00:43
Elindeki Molotofla Şemmame Oynayıp Halay Çeken Diyarbakır 1.921 izlenme - 5 yıl önce diyarbakır eylem pkk hpg gerilla diyarbekir molotf dtp barış ve demokrasi kürdistan ırak süleymaniye erbil kuzey ırak hewler slemani osman baydemir selahatti...
Okmeydanı'nda Polis Aracının İçine Giren Molotof Kokteyli 00:06
Okmeydanı'nda Polis Aracının İçine Giren Molotof Kokteyli 735 izlenme - 4 yıl önce Bugün Okmeydanı 'nda meydana gelen olaylarda eylemciler polise molotof kokteylleri ile saldırıp araçları içinde ki polisleri canlı canlı yakmak istemişlerdir, sonrasında polis havaya ateş açarak göstericileri uzaklaştırmış aracın söndürülmesi ve polisin yukarı çkeilmesi sonrası ise aşağıdan bir kişinin polis tarafından vurulduğu söylentisi yayılmıştır.
Polisten Eylemciye Gerizekalı Tepkisi 00:42
Polisten Eylemciye Gerizekalı Tepkisi 638 izlenme - 4 yıl önce Okmeydanı'nda izinsiz gösteri yapan yüzleri maskeli terör örgütü yandaşlarının attıkları molotof bombalarından bir tanesi bir binanın ikinci katındaki pencereye isabet etti. Polis ekipleri megafonla 'geri zekalı nereye atıyorsun' şeklinde göstericilere tepki gösterdi. Okmeydanı Şarkkahvesi'nde, terör örgütü yandaşları, polise molotof bombası ve havai fişekle saldırdı. Işıklandırma direkleri ve çöplerle yolu kapatan gruba polis ekipleri müdahale etti. Polis, grupları dağıtmak için gaz bombası ve boyalı bilye kullandı.
Taş ve Molotof Yağmuru 00:23
Taş ve Molotof Yağmuru 601 izlenme - 4 yıl önce Şşiişt medya sessiz ol... Aman haber yapma... Bunlar insansa ben insan değilim arkadaş... Ama Onlar Giderler Gezideki ufak tefek olayları gösterirler bunlar terörist derler. Müdahalede bulunurlar. Polisler Doğuda Kedi Batıda Aslan kesildiler.
Polise Molotof Yağmuru 01:55
Polise Molotof Yağmuru 549 izlenme - 4 yıl önce Görüntüler nereden bilmiyorum. İçinde birazcık Anarşist kıvılcımlar taşıyan insanları çok gaza getirebilecek bir video, mesela ben gaza geldim az önce çıktım balkona geçenlere bir iki mandal falan attım. Birisi küfrü basınca hemen eğilip kaçtım. Demem o ki Türkiye'deki eylemlerin ne denli barışçıl eylemler olduğunu da anlamamıza yardımcı olur bu görüntüler. Çünkü direnen insanlar arasında değil molotof, kitle imha silahı üretebilecek kapasitede fizik, kimya bilgisine sahip insanlar da vardı.
İstanbul'da Halk Otobüsünü Molotofçulardan Kurtaran Cengaver 02:15
İstanbul'da Halk Otobüsünü Molotofçulardan Kurtaran Cengaver 477 izlenme - 3 yıl önce Okmeydanı Şark Kahvesi Durağı mevkiinde yola barikat kurarak otobüsü ateşe vermeye çalışan kişiler, bir yolcunun barikata müdahale etmesi sonrası emellerine ulaşamamış. Cengaver abimizi tebrik ediyoruz..!
Çözüm Sürecini En İyi Anlatan Görüntüler! 01:09
Çözüm Sürecini En İyi Anlatan Görüntüler! 907 izlenme - 3 yıl önce 3 sene boyunca asker ve polısın elını kolunu bağlayan çözum surecını en ıyı anlatan göruntulerden sadece bırı... Kendı adıma surecı desteklemıştım ama örgute tavız verılmeden buradan anlaşılıyor kı örgut yandaşlarının çoğalmasından başka pekte bır ışe yaramamış bundan böyle bır çözum olacaksa da bu pkk ıle mucadele ederek o bölgedekı sıvıl halk muhatap alınarak olmalı örgut muhatap alınmamalı en azından bu sureç bıze bunu göstermıştır...
İstanbul’da Otobüse Molotoflu Saldırı 02:15
İstanbul’da Otobüse Molotoflu Saldırı 594 izlenme - 4 yıl önce İstanbul’da otobüsle seyahat etmek isteyen vatandaşlar tedirgin… Önceki haftalarda 500 T’nin yanmasından sonra Kabataş’ta yaşanan dehşet hala akıllarda taze. Fakat dün öğleden sonra İstanbul Okmeydanı’nda çekilen bu görüntüler çok konuşulacak. Otobüse molotof ve taşlarla saldıran gruba karşı koymak isteyen bir gencin hali izleyenlerin tüylerini ürpertiyor. 54 K kodlu Taksim-Kulaksız hattında yaşanan feci olayda ölen ya da yaralanan olmaması bir mucize. Otobüs şoförleri ise Okmeydanı tarafında görev yapmaktan tedirgin. Bu yol artık onlar için bir ‘savaş yolu’… Okmeydanı Şark Kahvesi Durağı mevkiinde yola barikat kurarak otobüsü ateşe vermeye çalışan kişiler, bir yolcunun barikata müdahale etmesi sonucunda otobüse molotof kokteyli atmak istedi. Bir anda otobüsten inerek göstericiler müdahale eden yolcu, daha sonra otobüse binerek göstericilere otobüsün kapısından müdahale etmeye devam etti. FACİA ÖNLENDİ Göstericiler tarafından darp edilen yolcu, otobüsün içine molotof kokteyli atmak isteyenleri de engelledi. Otobüsü durduramayınca hareket halindeki aracın camlarını kıran göstericiler, yolculara büyük panik yaşattı. Saldırı sonrası kendilerini korumak için yere yatan yolcular arasında şans eseri yaralanan olmadı. Kulaksız-Taksim hattında çalışan 54K numaralı otobüs şoförünün soğukkanlı davranarak yoluna devam etmesi ise bir olası bir faciayı önledi.
nusaybinde vakıf banka molotoflu saldırı 03:05
nusaybinde vakıf banka molotoflu saldırı 1.005 izlenme - 8 yıl önce mardin'in nusaybin ilçesinde vakıf banka molotoflu saldırı düzenlendi - www.nusaybinim.com
Stv'den Ülke Gündemine Gönderme - Ekip 1 06:20
Stv'den Ülke Gündemine Gönderme - Ekip 1 515 izlenme - 3 yıl önce Olaylara mehter marşıyla müdahale edilen ekip 1 isimli stv dizisinden, gezi parkı olaylarının gerçek yüzü(!) anlatılmış. polisin ne kadar sabırlı, ülke gençlerininse aklı havada heyecanlı gençler olduğu gösterilmiştir.
Ukrayna'da Halkın Polise Ezici Üstünlüğü 03:58
Ukrayna'da Halkın Polise Ezici Üstünlüğü 370 izlenme - 4 yıl önce Ukrayna'daki direniş tüm hızıyla sürüyor ve halk canı pahasına polisle çatışıyor. Bu görüntülerden sonra gerçekten Türk polisi yatsın kalksın Gezi Parkı eylemcilerine dua etsin diyorum ve size iyi seyirler diliyorum...
Ukraynada Göstericilerden Polise Molotof Yağmuru 2 02:20
Ukraynada Göstericilerden Polise Molotof Yağmuru 2 411 izlenme - 4 yıl önce Dünde paylaşılmıştı buna benzer bi içerik ama hem daha uzununu hem de daha net görüntü içeren videoyu buldum. Ukrayna'da gösterilerin hangi boyutlara ulaştığını anlayabiliyoruz burada. Bugünde zannedersem 2 gösterici ölmüş. Polis gösterici savaşı bitmeli artık.
Ukrayna'da Panzeri 5 Saniye Etkisiz Hale Getirmek (Molotof Yağmuru) 00:52
Ukrayna'da Panzeri 5 Saniye Etkisiz Hale Getirmek (Molotof Yağmuru) 326 izlenme - 3 yıl önce Kiev'de göstericilerin polis panzerini 5 saniye için molotof yağmuruyla etkisiz hale getirdikleri efsane video...diren kiev
Eylemci Ezen Polise Molotof Atmak 01:18
Eylemci Ezen Polise Molotof Atmak 486 izlenme - 4 yıl önce Görüntüler Yunanistan'dan... Protesto sırasında kalabalığa dalan ve bir eylemciyi ezen motosikletli polis, arkadaşının intikamını almak isteyen eylemcilerce molotoflanıyor.
Provokatörlerin Polis Olduğunun Kanıtı! 00:38
Provokatörlerin Polis Olduğunun Kanıtı! 570 izlenme - 4 yıl önce Molotof atmak için toma'nın yaklaşmasını isteyen aşırı uç eylemci! Kardeş kardeş eylem yapıyorlar. Başka bir bakış açısı için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/126320/taksim-polis-tiyatrosu-11-haziran-2013
Ukrayna'da Göstericilerin Attığı Molotof Kokteyli 00:13
Ukrayna'da Göstericilerin Attığı Molotof Kokteyli 306 izlenme - 4 yıl önce Ukrayna'nın başkenti Kiev'de onlarca kişinin yaralandığı gösterilerde yaşanan olaylarda polise atılan molotof bir kaç polis memurunun yanarak hafiften yaralanmasına sebep oluyor. Adamlarda alkol ucuz tabi. Rahat rahat yapıyolar molotoflarını. İmkan olsa bizde...
Polise Mancınıkla Karşılık Vermek - Ukrayna 01:01
Polise Mancınıkla Karşılık Vermek - Ukrayna 508 izlenme - 4 yıl önce Videodaki görüntüler kızları kadar direnişi de güzel ülke Ukrayna'dan. Direnişçiler mitoloji oyunlarındaki gibi güzel bir mancınık hazırlamışlar.
Elimdeki Şişe Molotof Kokteyli Unutma Mo-lo-tof 02:01
Elimdeki Şişe Molotof Kokteyli Unutma Mo-lo-tof 441 izlenme - 3 yıl önce Kadir abimiz, sultanının dansözlüğe başladığını duyduktan sonra nice kez suikast planı düzenlemiş ama bundan evvelki girişimlerinde hep yanlış şişeyi attığından milletin suratında şarap şişesi kırmıştır. Lakin artık Kadir abimiz, cin fikirlidir, benjamin linus'tur, macgyver'dir. Öyle bir plan yapacaktır ki hata payı sıfıra inecektir. Öylesine dahiyane, öylesine çılgınca...
Polislerden Molotof Atan Eylemcilere: Geri Zekalı Nereye Atıyorsun 02:37
Polislerden Molotof Atan Eylemcilere: Geri Zekalı Nereye Atıyorsun 343 izlenme - 5 yıl önce Okmeydanı'nda izinsiz gösteri yapan yüzleri maskeli terör örgütü yandaşlarının attıkları molotof bombalarından bir tanesi bir binanın ikinci katındaki pencereye isabet etti. Polis ekipleri megafonla 'gerizekalı nereye atıyorsun' şeklinde göstericilere tepki gösterdi. Okmeydanı Şarkkahvesi'nde, terör örgütü yandaşları polise molotof bombası ve havai fişekle saldırdı. Işıklandırma direkleri ve çöplerle yolu kapatan gruba polis ekipleri müdahale etti. Polis, grupları dağıtmak için gaz bombası ve boyalı bilye kullandı. "GERİZEKALI NEREYE ATIYORSUN!" Polis akrep araçlarına molotof bombası atan grup, müdahale sonrası ara sokaklara kaçtı. Göstericilerin attığı bir molotof bombası polis amirinin üzerine geldi. Polis amiri ani bir hareketle yanmaktan kurtuldu. Yasa dışı eylem yapan yüzleri maskeli terör örgütü yandaşlarının attığı molotof bombalarından bir tanesi bir binanın ikinci katındaki pencereye isabet etti. Polis ekipleri megafonla 'gerizekalı nereye atıyorsun' şeklinde göstericilere tepki gösterdi.
En Başarısız Askeri Eğitim 00:11
En Başarısız Askeri Eğitim 236 izlenme - 4 yıl önce Malta Ordusunun terör saldırılarına karşı düzenlediği tatbikatta terörist kılığına girip molotof atan asker komik duruma düştü.
Viranşehir'de AKP Binasını Molotoflamak 01:13
Viranşehir'de AKP Binasını Molotoflamak 234 izlenme - 4 yıl önce Viranşehir'de bulunun Ak parti seçim binasını molotoflayan ve hunharca havai fişek atan kişileri izliyoruz efem.
Iphone 6 Dayanıklılık Testi - Molotof Kokteyl 04:04
Iphone 6 Dayanıklılık Testi - Molotof Kokteyl 188 izlenme - 3 yıl önce Iphone ile ilgili dayanıklılık testlerinin en ilginçlerinden biri. Arkadaşımız evinin arka bahçesinde iphone'un üzerine molotof yağdırmış. Iphone sağ kurtulmuş mu beraber izliyoruz.
Sancaktepe Sarıgazi TOMA’yı Molotofla Böyle Yaktılar 01:55
Sancaktepe Sarıgazi TOMA’yı Molotofla Böyle Yaktılar 212 izlenme - 4 yıl önce Sancaktepe'de çıkan olaylar sırasında göstericiler polise taş yağdırdı. Göstericilerin molotof attıkları TOMA'da çıkan yangını polis yine TOMA ile söndürdü.
 Başkent’te izinsiz gösteri 00:55
Başkent’te izinsiz gösteri 240 izlenme - 5 yıl önce Başkent’te izinsiz gösteri yapan bir grup, yoldan geçen otomobillere ve etrafa molotof kokteyli attı Mamak ilçesinde akşam saatlerinde Tuzluçayır Mahallesi’nde toplanan bir grup, PKK’nın kuruluş yıldönümünü bahane ederek izinsiz gösteri yaptı. Grup, yoldan geçen otomobillere ve etrafa molotof kokteyli attı, ateş yakıp yola barikat kurdu. Bankaların camlarını kıran eylemciler, polisin uyarılarının ardından dağıldı.
Polis: Ulan Gerizekalı Nereye Atıyorsunuz? 00:35
Polis: Ulan Gerizekalı Nereye Atıyorsunuz? 287 izlenme - 5 yıl önce Okmeydanı Mithatpaşa Caddesi'nde, saat 23.00'te yüzleri maskeli bir grup, elektrik direkleri, çöp konteynerleri ve pazarcı tezgahlarıyla yolu kapatarak eylem yaptı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Olaylar sırasında bir eve atılan molotof kokteyli polisin tepkisine neden oldu. Polis göstericiye 'Gerizekalı nereye atıyorsun?' diye tepki gösterdi. Eylemciler, olay yerine gelen polise molotof kokteyli ve havai fişek ile saldırdı. Uzun süren bekleyiş sonrası çevik kuvvet ekipleri de, göstericilere gaz bombası ve plastik mermiyle müdahale etti
Göstericilerden Kaçan Polis 01:27
Göstericilerden Kaçan Polis 354 izlenme - 4 yıl önce Göstericilerden kaçan Polis ortaya ilginç görüntüler çıkardı. Zamanı gelince kaçmasını bilmek, lazım.
İnanılmaz Molotof Saldırısı 00:36
İnanılmaz Molotof Saldırısı 262 izlenme - 6 yıl önce Bahreyn'de İnanılmaz Molotof Saldırısı