Hoşgeldiniz!

mona lisa

İlginç Bir Sanat & Mona Lisa 01:49
İlginç Bir Sanat & Mona Lisa 21.380 izlenme - 6 yıl önce .
İbrahim Tatlıses'in Parmağından Mona Lisa Tablosu Yapmak 02:56
İbrahim Tatlıses'in Parmağından Mona Lisa Tablosu Yapmak 6.570 izlenme - 10 ay önce
Will.i.am - Mona Lisa Smile ft. Nicole Scherzinger 03:46
Will.i.am - Mona Lisa Smile ft. Nicole Scherzinger 3.913 izlenme - 2 yıl önce will.i.am ft. Nicole Scherzinger - Mona Lisa Smile (Video Klip 2016) Şarkı Sözleri (lyrics): Let me Tell you About my girlfriend My girlfriend Mona lisa She let somebody take a Picture so she can be a bashineaster She said she wanna be a model But what she wanna be a model for? She told me that she want to travel Walk the rooms in Milano And i tell her that i love her I told her I need her My lisa She told me trust her I want to I wanna trust her And I dont know why it hurts me hurts me hurts me I get jelous when shes working working working all the fellas will be looking looking looking they'll be looking at ma lisa lisa lisa [ Nicoles instrumental part] Let me Tell you About my girlfriend My girlfriend Mona lisa She let somebody take a Picture so she can be a bashineaster She said she wanna be a model But what she wanna be a model for? She told me that she want to travel Walk the rooms in Milano And i tell her that i love her I told her I need her My lisa She told me trust her I want to I wanna trust her And I dont know why it hurts me hurts me hurts me I get jelous when shes working working working all the fellas will be looking looking looking they'll be looking at ma lisa lisa lisa [Instrumental till the end] __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! will.i.am - Mona Lisa Smile ft. Nicole Scherzinger Official Music Video Music video by will.i.am performing Mona Lisa Smile. (C) 2016 Interscope Records
Leonardo'nun Mona Lisa Tablosu 06:51
Leonardo'nun Mona Lisa Tablosu 2.592 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en ünlü tablosu olan Mona Lisa'ya klişelere girmeden farklı bir gözden bakalım. Örneğin boyutları , nasıl yapılmış ,ünlü gülüşü dışında arka planda neler var, nerede sergileniyor , ününe ne zaman ve nasıl kavuştu gibi.. İyi seyirler Kaynak:Khan Academy
mona lisa smile fragmanı 1 02:30
mona lisa smile fragmanı 1 5.424 izlenme - 7 yıl önce katherine ann watson julia roberts 1953 yılında sanat tarihi öğretmeni olarak californiadan new englandda bulunan wellesley kız kolejine gelir. dönem savaş sonrasıdır. en başarılı ve en iyi öğrenciler bu okulda okusalar da okul ve kasaba oldukça muhafazakrdır. öğrencilerine yürüyecekleri yolun onlara gösterilmiş olan değil kendilerinin seçecekleri yol olduğunu anlatmaya çalışan watson güçlü bir muhalefetle karşılaşacaktır.
Diş İzi - Mona Lisa Gerçeği 06:34
Diş İzi - Mona Lisa Gerçeği 3.204 izlenme - 3 yıl önce "Boynunda diş izi var, söyle kimle seviştin" şarkısıyla izleyenleri kendinden alan nadide bir eser. Sitedeki dİğer videosu: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/64092/ormanda-bikiniyle-gezen-kadinin-drami
Elektrik Mühendisi Çoban Olursa - Koyun Sürüsü  Gösterisi 02:44
Elektrik Mühendisi Çoban Olursa - Koyun Sürüsü Gösterisi 1.620 izlenme - 3 yıl önce Elektrik mühendisi yememiş içmemiş çobanlığını yaptğı koyun sürüsünüde bu işe alet ederek mona lisa tablosunu yeniden yaratmış acaba boşuna mu oksijen tüketiyoruz.
mona lisa smile 02:30
mona lisa smile 1.859 izlenme - 7 yıl önce katherine ann watson julia roberts 1953 yılında sanat tarihi öğretmeni olarak californiadan new englandda bulunan wellesley kız kolejine gelir. dönem savaş sonrasıdır. en başarılı ve en iyi öğrenciler bu okulda okusalar da okul ve kasaba oldukça muhafazakrdır. öğrencilerine yürüyecekleri yolun onlara gösterilmiş olan değil kendilerinin seçecekleri yol olduğunu anlatmaya çalışan watson güçlü bir muhalefetle karşılaşacaktır.
Mona Lisa 00:07
Mona Lisa 3.475 izlenme - 11 yıl önce
çivi makinasıyla mona lisa çizimek 01:49
çivi makinasıyla mona lisa çizimek 1.376 izlenme - 8 yıl önce mükemmel
Dünyanın En Küçük Mona Lisa Portesi 01:19
Dünyanın En Küçük Mona Lisa Portesi 42 izlenme - 2 ay önce Amerikan bilim insanları, DNA origamisi sayesinde ressam Leonardo Da Vinci’nin dünyaca ünlü tablosu Mona Lisa’nın tüm zamanların en küçük kopyasını yarattı.
paintte mona lisa 04:45
paintte mona lisa 1.479 izlenme - 9 yıl önce paintte mona lisa mı yapmak inanılır gibi değil :)
Nicki Minaj - Mona Lisa (Deluxe Edition) (The Pinkprint) 03:23
Nicki Minaj - Mona Lisa (Deluxe Edition) (The Pinkprint) 761 izlenme - 3 yıl önce Nicki Minaj - Mona Lisa (The Pinkprint) Nicki Minaj - Mona Lisa (The Pinkprint) Nicki Minaj - Mona Lisa (The Pinkprint) 1. All Things Go (prod. Boi-1da & Vinylz) 2. I Lied (prod. Mike WiLL Made-It) 3. The Crying Game (feat. Jessie Ware, prod. Pop Wansel) 4. Get on Your Knees (feat. Ariana Grande & Katy Perry, prod. Dr. Luke, Cirkut) 5. Feeling Myself (feat. Beyoncé, prod. Hit-Boy) 6. Only (feat. Drake, Lil Wayne & Chris Brown, prod. Dr. Luke & Cirkut) 7. Want Some More (feat. Parker Ighile, prod. Yung Berg, Zaytoven & Metro Boomin) 8. Four Door Aventador (prod. Parker Ighile) 9. Favorite (feat. Jeremih, prod. Yung Berg) 10. Buy a Heart (feat. Meek Mill, prod. Yung Berg & ArchThaBoss) 11. Trini Dem Girls (feat. Lunch Money Lewis, prod. Dr. Luke & Rock City) 12. Anaconda (prod. Polow da Don & Da Internz) 13. The Night Is Still Young (prod. Dr. Luke & Rock City) 14. Pills n Potions (prod. Dr. Luke & Cirkut) 15. Bed of Lies (feat. Skylar Grey, prod. Alex da Kid & Kane Beatz) 16. Grand Piano (prod. Alex da Kid) 17. Big Daddy (feat. Meek Mill, prod. Gold Mobb) 18. Shanghai (prod. Yung Berg) 19. Win Again (prod. Sak Pase) 20. Truffle Butter (Feat. Drake & Lil Wayne, prod. Nineteen85) SUBSCRIBE TO www.youtube.com/andrezinzoozoo Please
Antik Çağın Gizemleri - Mona Lisa'nın Sırrı 45:22
Antik Çağın Gizemleri - Mona Lisa'nın Sırrı 593 izlenme - 2 yıl önce Mona Lisa,Leonardo Da Vinci tarafından 1507 yılında yapılmış bir eserdir. Fakat bu eserdeki kadının kim olduğuna dair söylentiler ve araştırmalar süregelmektedir. Hatta tablodaki bayanın bayan değil de erkek olduğunu söyleyenler vardır. İzleyip öğreneceğiz.
Panic! At The Disco The Ballad Of Mona Lisa [offıcıal Vıdeo] 03:33
Panic! At The Disco The Ballad Of Mona Lisa [offıcıal Vıdeo] 1.528 izlenme - 7 yıl önce wmg 2011. panic! at the disco's music video for 'the ballad of mona lisa' from the album vices virtues - available now on decaydance / fueled by ramen. visit panicatthedisco.com for more!
DNA İle Mona Lisa Portresi Yapmak 01:19
DNA İle Mona Lisa Portresi Yapmak 35 izlenme - 2 ay önce Amerikan bilim insanları, DNA origamisi sayesinde ressam Leonardo Da Vinci’nin dünyaca ünlü tablosu Mona Lisa’nın tüm zamanların en küçük kopyasını yarattı.
Herman Kevork Hıdıroğlu - Mona Lisa 02:18
Herman Kevork Hıdıroğlu - Mona Lisa 830 izlenme - 6 yıl önce
Gizemleriyle Sırlarıyla ve Hayatıyla Leonardo da Vinci 24:59
Gizemleriyle Sırlarıyla ve Hayatıyla Leonardo da Vinci 356 izlenme - 2 yıl önce Leonardo da Vinci yapmış oldukları ile bizleri hala şaşırtan ve bir çok sırrları barındıran tabloları ile yaşadığı dönemin dahilerindendir.. Ayrıca Rönesans döneminin önemli bir filozofu, astronomu, mimarı, mühendisi, mucidi, matematikçisi, anatomisti, müzisyeni, heykeltıraşı, botanisti, jeoloğu, kartografı, yazarı ve ressamıdır. Yapmış oldukları ile bizleri hala şaşırtan ve bir çok sırrları barındıran tabloları ile yaşadığı dönemin dahilerindendir.
Kilometre Taşları - Leonardo Da Vinci 04:50
Kilometre Taşları - Leonardo Da Vinci 578 izlenme - 3 yıl önce Rönesans döneminde yaşamış İtalyan hezârfen. Döneminin önemli bir düşünürü, mimarı, mühendisi, mucidi, matematikçisi, anatomisti, müzisyeni, heykeltıraşı, botanisti, jeologu, kartografı, yazarı ve ressamıdır. En tanınmış yapıtları Mona Lisa (1503-1507) ve Son Akşam Yemeği'dir (1495-1497). Rönesans sanatını doruğuna ulaştırmış, yalnız sanat yapısına değil, çeşitli alanlardaki araştırmaları ve buluşlarıyla da tanınan, dünyanın gelmiş geçmiş en büyük sanatçılarından ve dehalarından biri kabul edilir. 2. milenyumun adamı seçilmiştir.
Mona Lisa :) 00:08
Mona Lisa :) 1.364 izlenme - 10 yıl önce komik :)
Lanetli Olduğuna İnanılan Tablolar ve Gizemli Hikayeleri 05:17
Lanetli Olduğuna İnanılan Tablolar ve Gizemli Hikayeleri 491 izlenme - 3 yıl önce Genel Kültürünüze Hergün Biraz Yatırım Yapmak ve Bunu Yaparken Eğlenmek İçin Abone Olun.Abone olmak için Tıklayın http://www.youtube.com/user/AlfaninDunyasi?sub_confirmation=1 tablolar ve hikayeleri ile ilgili aramalar ünlü tablolar ve hikayeleri tabloların hikayeleri ünlü tablolar ve hikayeleri ile ilgili aramalar ünlü tablolar ve ressamları ünlü tablolar ve anlamları ünlü tabloların hikayeleri ünlü tablolar ve isimleri ünlü resimler ve hikayeleri ünlü resimler ünlü tablolar ve yorumları dünyaca ünlü tablolar ve ressamları
Mona Lisa'yı, Da Vinci Yapmadı 03:24
Mona Lisa'yı, Da Vinci Yapmadı 328 izlenme - 3 yıl önce Gün geçmiyor ki, maalesef toplumdaki bir sürü insanın peşine takıldığı bu gibi tiplerden böyle fantastik açıklamalar gelmesin... Ben ilk izlediğimde herhalde parodi amaçlı çekmişler sanmıştım fakat bu kişi gerçekmiş. Ne diyeyim, artık yorumu siz değerli alkışlarla yaşıyorum üyelerine bırakıyorum...
Şevket Uğurluer - Mona Lisa 02:13
Şevket Uğurluer - Mona Lisa 366 izlenme - 6 yıl önce
Matrix Reloaded Aksiyon Müziği - Mona Lisa Overdrive 04:45
Matrix Reloaded Aksiyon Müziği - Mona Lisa Overdrive 260 izlenme - 2 yıl önce matrix filminde baya bi ünlenen hareketli bi şarkı şarkımı desem mix mi desem ama baya ünlü oldu geçen show tvdeki en büyük show programında dinleyince aklıma geldi
En Ünlü Tabloların İçindeki İnanılmaz Sırlar 08:17
En Ünlü Tabloların İçindeki İnanılmaz Sırlar 259 izlenme - 3 yıl önce Genel Kültürünüze Hergün Biraz Yatırım Yapmak ve Bunu Yaparken Eğlenmek İçin Abone Olun.Abone olmak için Tıklayın http://www.youtube.com/user/AlfaninDunyasi?sub_confirmation=1 tablolar ve hikayeleri ile ilgili aramalar ünlü tablolar ve hikayeleri tabloların hikayeleri ünlü tablolar ve hikayeleri ile ilgili aramalar ünlü tablolar ve ressamları ünlü tablolar ve anlamları ünlü tabloların hikayeleri ünlü tablolar ve isimleri ünlü resimler ve hikayeleri ünlü resimler ünlü tablolar ve yorumları dünyaca ünlü tablolar ve ressamları
Leonardo Da Vinci & Mona Lisa (İsmail Abi'nin Genleri) 02:21
Leonardo Da Vinci & Mona Lisa (İsmail Abi'nin Genleri) 283 izlenme - 4 yıl önce Leonardo Da Vinci & Mona Lisa (İsmail Abi'nin Genleri)
Will.i.am - Smile Mona Lisa Explicit 03:36
Will.i.am - Smile Mona Lisa Explicit 420 izlenme - 5 yıl önce Will.ı.am Albümünde Yer Alan Şarkıları Yayınladı !
Çiviyle Resim Çizme Sanatı 01:49
Çiviyle Resim Çizme Sanatı 162 izlenme - 4 yıl önce Marangoz ustası eline aldığı çivi tabancasıyla adeta bir sanat yarattı. Mona Lisa'yı çivilerle çizmeyi başaran usta, görenleri şaşırttı.
Grup Denk (Oya & Bora) - Tasvir-i Şikayet 02:30
Grup Denk (Oya & Bora) - Tasvir-i Şikayet 206 izlenme - 3 yıl önce Oya Bora'nın henüz Grup Denk olduğu zamanlardan kalan,birbirinin içinde erimiş eğlenceli söz ve melodisinin bizleri çocukluğumuza götürdüğü o güzel şarkının,Mona Lisa tablosuna yapılan manüplasyonlarla bezeli klibidir efenim. Şarkı,daha önce ses formatında sitemizin demirbaşına kaydedilmişti, hatırlatalım. Ses hali için, http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/22142/grup-denk-oya---bora---tasvir-i-sikayet
Mona Lisa'nın Sırrı Çözüldü 00:38
Mona Lisa'nın Sırrı Çözüldü 183 izlenme - 2 yıl önce 16'ncı yüzyılda Leonardo da Vinci tarafından resmedilen ve sanat tarihinin en kıymetli eserlerinden biri olarak kabul edilen Mona Lisa'nın sırrı çözüldü. Tablo üzerinde bir süredir araştırma yapan ekip, 'yakalanamaz gülüş' adını verdikleri gülüşün gizemini çözdü. Uzmanlara göre Leonardo da Vinci tabloyu resmederken 'sfumato' adı verilen bir teknik kullandı. Bu sayede yaratılan illüzyon ile tabloya bakan gözler tablodaki kadının gülüşünü yakalayamıyor.