Hoşgeldiniz!

Mondinense

Penaltı yırtık ağlardan çıkınca.. 01:28
Penaltı yırtık ağlardan çıkınca.. 333 izlenme - 9 ay önce Portekiz Ulusal Şampiyonası'nda Trofense ile Mondinense arasında oynanan maçta Mondinense'nin kullandığı penaltı yırtık ağlardan geçerek dışarı çıkınca büyük bir tartışma yaşandı. Hakeme golü ispat etmek için büyük çaba harcayan futbolcular en sonunda golü verdirmeyi başardı.
Penaltı yırtık ağlardan çıkınca 01:28
Penaltı yırtık ağlardan çıkınca 197 izlenme - 9 ay önce Portekiz Ulusal Şampiyonası'nda Trofense ile Mondinense arasında oynanan maçta Mondinense'nin kullandığı penaltı yırtık ağlardan geçerek dışarı çıkınca büyük bir tartışma yaşandı. Hakeme golü ispat etmek için büyük çaba harcayan futbolcular en sonunda golü verdirmeyi başardı.
Penaltı yırtık ağlardan çıkınca... 01:28
Penaltı yırtık ağlardan çıkınca... 141 izlenme - 9 ay önce Portekiz Ulusal Şampiyonası'nda Trofense ile Mondinense arasında oynanan maçta Mondinense'nin kullandığı penaltı yırtık ağlardan geçerek dışarı çıkınca büyük bir tartışma yaşandı. Hakeme golü ispat etmek için büyük çaba harcayan futbolcular en sonunda golü verdirmeyi başardı.
Portekiz  Hakemi şaşırtan penaltı! 01:27
Portekiz Hakemi şaşırtan penaltı! 13 izlenme - 9 ay önce Portekiz Ulusal Şampiyonası'nda Trofense ile Mondinense arasındaki maçta Mondinense'nin kullandığı penaltı yırtık ağlardan geçerek dışarı çıkınca tartışma yaşandı. Hakeme golü ispat etmek için büyük çaba harcayan futbolcular golü verdirmeyi başardı.
Yırtık Ağlardan Çıkan Penaltı Golü! 01:27
Yırtık Ağlardan Çıkan Penaltı Golü! 1 izlenme - 9 ay önce Portekiz Ulusal Şampiyonası'nda Trofense ile Mondinense arasında oynanan maçta Mondinense'nin kullandığı penaltı yırtık ağlardan geçerek dışarı çıkınca büyük bir tartışma yaşandı. Hakeme golü ispat etmek için büyük çaba harcayan futbolcular en sonunda golü verdirmeyi başardı.