Hoşgeldiniz!

Money Club Videoları İzle

10 TL Üzeri Alışverişlerinizde Erikli Damacana Su Sadece 6 TL! 00:30
10 TL Üzeri Alışverişlerinizde Erikli Damacana Su Sadece 6 TL! 868 izlenme - 7 ay önce Aile bütçesine katkı Migros’ta olur! 29 Eylül - 31 Ekim 2016 tarihlerinde Money Club Kart'la 10 TL üzeri alışverişlerinizde Erikli damacana su sadece 6 TL!
Kartsız Alışveriş 01:43
Kartsız Alışveriş 2.198 izlenme - 2 yıl önce Money Club Kart müşteriyi numarasından tanır! Money Club Kart’ınızı mı unuttunuz, hiç problem değil. Müşteri Tanıma Sistemimiz sayesinde Migros avantajlarından yararlanabilmek için yapmanız gereken tek şey kayıtlı cep telefonu numaranızı kasada söylemek. Unutmayın Money Club kazandırır. http://migrostv.migros.com.tr/
Sürpriz Money İndirimli Açma-Kazan Zarfları Migros'ta! 00:36
Sürpriz Money İndirimli Açma-Kazan Zarfları Migros'ta! 1.570 izlenme - 2 yıl önce 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde size verilen Açma Kazan zarfını açmayın. Bir sonraki 50 TL ve üzeri alışverişinizde kasiyerimiz açsın. Sürpriz Money indirimini anında kazanın. Migros size #iyigelecek.
Küçük Marketim Deneyimi 01:47
Küçük Marketim Deneyimi 988 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/kucuk-marketim-deneyimi/ Money Club’tan Küçük Marketim deneyimi! Minik eller alışverişte. Migros’a gelen çocuklar kendi marketlerinin sahibi oluyor. Keyifli anlar videomuzda.
Money Club Mil Kampanyası 00:36
Money Club Mil Kampanyası 351 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/category/mde-bugun/thy-kampanyasi Money kampanyalarını takip edin, kazançlı çıkın! Kampanya 9 Mayıs 2013 – 31 Mart 2014 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Tansaş, Macrocenter mağazalarından veya Migros Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Visa veya Money Club Kart özellikli kartlar ile yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için Türk Hava Yolları Özel Yolcu Programı Miles & Smiles üyesi olunması ve Money Club Kart özellikli ve Miles & Smiles TK numarası ile kampanyaya kayıt olunması gerekmektedir. Kampanyaya kayıt olmak için “Mil” boşluk Money Club Kart numarası boşluk TK numarasının 5818’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Kampanya katılımı için SMS ile gönderilen Money Club Kart hesabına kayıtlı ad – soyad bilgisi ile TK no bilgisi paylaşılan Miles & Smiles hesabına kayıtlı karta kayıtlı ad – soyad bilgisinin aynı olması gerekmektedir. Başarı ile kayıt olunduktan sonra, bu tarihten itibaren kampanyaya kayıtlı Money Club özellikli kart ve bu karta bağlı kartlar Migros, 5M Migros, Tansaş, Macrocenter mağazalarından veya Migros Sanal Market’ten yapılan alışverişlerden kazanılan Money’ler 1 Money = 25 Mil çarpanı ile kampanyaya katılım esnasında verilen TK hesabına bonus mil olarak yüklenecektir. Hak edilen bonus millerin yüklenmesi yapılmadan önce SMS ile onay alınarak her ayın 10. gününde Miles & Smiles Hesaplarına yüklenecektir.Yapılacak olan alışverişlerde mil kazanımı için mil programına kaydedilen Money Club Kart’ın veya o kartın bağlı olduğu hesaptaki kartlardan herhangi birinin kullanılması gerekmektedir. Toplam harcama tutarına yeniden satış amaçlı alışverişler dahil olmayacaktır. Yeniden satış amaçlı alışverişler tespit edildiğinde bu alışverişlerden elde edilen bonus miller geri alınacaktır. Kampanya sonuna kadar bir hesap en fazla 50.000 bonus mil kazanabilir. Her Money Club özellikli kart, bu karta bağlı diğer kartlarla beraber 1 adet Miles & Smiles üyeliği ile kayıt olabilir. Mil kullanımlarında Miles & Smiles programı genel kural ve koşulları geçerlidir
Servet’in Hayalleri Nasıl Gerçek Oldu? 03:56
Servet’in Hayalleri Nasıl Gerçek Oldu? 416 izlenme - 3 yıl önce Servet #bencemutluluk dedi Migros hayallerini gerçekleştirdi! http://www.migrostv.com/servet-bencemutluluk-dedi-hayalleri-gercek-oldu/ Yemek tarifleri, kendine özen gösterenler için güzellik ve bakımla ilgili değerli bilgiler, sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri, hobi, el işi meraklılarına dekoratif fikirler ve çok daha fazlası MigrosTV'de. Bizi takip etmeye devam edin: http://migrostv.migros.com.tr/
Migros'ta Gördüğünüze İnanın: Omo Sıvı Çamaşır Deterjanı 00:14
Migros'ta Gördüğünüze İnanın: Omo Sıvı Çamaşır Deterjanı 252 izlenme - 2 yıl önce Migros'ta gördüğünüze inanın! Money Club Kart veya Money Bonus ile yaptığınız 50TL ve üzeri alışverişlerinizde, 1LT Omo Sıvı Çamaşır Deterjanı 20.90TL yerine sadece 7TL. 21 Şubat Cumartesi, tüm Migros'larda. http://www.migrostv.com/migrosta-gordugunuze-inanin-omo-sivi-camasir-deterjani/ Tüm kampanya haberleri için; http://migrostv.migros.com.tr/
Migros'ta Haftanın Fırsatları 10 Kasım 00:40
Migros'ta Haftanın Fırsatları 10 Kasım 30 izlenme - 5 ay önce Migros'ta haftanın fırsatlarını takip edin, kazançlı çıkın.
Money'den Okula Dönerken Büyük Sürpriz! 00:23
Money'den Okula Dönerken Büyük Sürpriz! 105 izlenme - 2 yıl önce Şimdi Rowell ve Techstar 7 inç tabletler Migros, 5M Migros ve Tansaş'larda Money club kart indirimi ile 129 TL'ye; 30 Money hediyesi ile de 99 TL'ye geliyor. Detaylı bilgi www.moneyclubkart.com'da!
Migros Kalitesiyle Islak Mendil'de En İyi Fiyat Migros'ta! 00:20
Migros Kalitesiyle Islak Mendil'de En İyi Fiyat Migros'ta! 50 izlenme - 1 yıl önce Migros kalitesiyle Migros Islak Mendil 72'li 2,50 TL. Migros size iyi gelecek!
Aile Bütçesine İyi Gelecek İndirimlerle 62 Yıldır Birlikteyiz ve Birlikte Olmaya Devam Ediyoruz! 00:26
Aile Bütçesine İyi Gelecek İndirimlerle 62 Yıldır Birlikteyiz ve Birlikte Olmaya Devam Ediyoruz! 14 izlenme - 7 ay önce #62yildirbirlikteyiz ve birlikte olmaya devam ediyoruz... Siz de mağazalarımızda sürpriz hediyelerimize hazır olun:)
Haftanın Fırsatları 21 Temmuz 00:40
Haftanın Fırsatları 21 Temmuz 17 izlenme - 9 ay önce
İyi Fiyat Cebinize İyi Gelecek: Migros Baldo Pirinç 00:18
İyi Fiyat Cebinize İyi Gelecek: Migros Baldo Pirinç 30 izlenme - 1 yıl önce Madem pirinci bu kadar seviyoruz, Türkiye'nin en sevilen süpermarketi olarak her evde olan lezzetleri çok iyi fiyatlarla sunuyoruz. Migros kalitesiyle 2.5 kg baldo pirinç sadece 13.45 TL. İyi fiyat cebinize iyi gelecek. Migros size iyi gelecek!
Haftanın Fırsatları 23 Ocak 00:26
Haftanın Fırsatları 23 Ocak 89 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/haftanin-firsatlari-23-ocak/ Migros fırsatları ile indirimli alışverişin keyfini çıkarın. Sarı etiketleri takip edin, kazançlı çıkın!
Money Bonus'la 2 Kere 100 TL Alışverişe 30 Money! 00:30
Money Bonus'la 2 Kere 100 TL Alışverişe 30 Money! 23 izlenme - 1 yıl önce Ve devler sahada! Kazandırdığı Money'lerle milyonların sevgilisi Money Club! Ve takım arkadaşı kazandırdığı Money Bonus'larla meşhur Bonus! Money Club'ın tüm özellikleri ve daha fazlası Money Bonus'ta! İlk harcamadan önce MARKET yaz 3340'a gönder, 2 Mart'a kadar Migros'tan farklı günlerde ve tek seferde 100 TL üzeri alışverişe 30 Money kazan!
Servet’in Hayalleri Nasıl Gerçek Oldu? 03:56
Servet’in Hayalleri Nasıl Gerçek Oldu? 47 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/servet-bencemutluluk-dedi-hayalleri-gercek-oldu/ Servet #bencemutluluk dedi Migros hayallerini gerçekleştirdi!
Migros Nostalji Filmi 00:51
Migros Nostalji Filmi 48 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/migros-nostalji-filmi/ Migros Nostalji Filmi'ni gördünüz mü? Nostaljik ürünler Migros'ta.
Migros'ta Haftanın Fırsatları 6 Ekim 00:40
Migros'ta Haftanın Fırsatları 6 Ekim 7 izlenme - 7 ay önce Migros fırsatlarını takip edin, cebinize iyi gelecek indirimleri kaçırmayın
Deep Dish Vs Dire Straits - Flashing For Money 04:30
Deep Dish Vs Dire Straits - Flashing For Money 18 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Club Generation Winter 2006 Çıkış Tarihi: 15.03.2006
Pozitif Card ve Money Club Kampanya Reklamı 00:42
Pozitif Card ve Money Club Kampanya Reklamı 3 izlenme - 1 yıl önce Pozitif Card ve Money Club güçlerini birleştirdi, yeni doğan Pozitif Moneygil rock’n roll ruhunu alışverişe getirdi. Pozitif Moneygil’le kazanmaya başla şimdi! money club