Hoşgeldiniz!

monroe

Pharrell Williams - Marilyn Monroe 04:50
Pharrell Williams - Marilyn Monroe 107.425 izlenme - 4 yıl önce Pharrell Williams - Marilyn Monroe (Official Video) 2014 Şarkı Sözleri (Lyrics): [Intro:] Different [Verse 1:] This one goes out to all the lovers What can we do? We're helpless romantics We can not help who we're attracted to So let's all dance, and elevate each other [Chorus:] Dear diary, it's happenin' again This energy, like I'm 'bout to win I just close my eyes and visions appear She's everything I want, and it's crystal clear Not even Marilyn Monroe Who Cleopatra pleas Not even Joan of Arc That don't mean nothin' to me I just want a different girl Girl, girl, girl, girl Girl, girl, can't another good boy keep it this thorough [Verse 2:] Why, why do I have to lie Pretend, make believe or hide her? When I love what I've described But then again, I don't need no adjectives for this girl [Chorus x2] [Bridge:] What's wrong with that? What's wrong with that? Yeah What's wrong with that? [Interlude: Girl] In honor of the groove and all who's surrendered to it We say thank you, and we take it back [Verse 3:] Wished so hard, I wished so hard that it came true Then my lucky star, I guess you came from behind the moon I put my arms around her, and I promise not to abuse you Since now I found you, why the hell would I want to lose you? [Chorus x2]
Adnan Oktar'ın Yeni Kedisi 00:25
Adnan Oktar'ın Yeni Kedisi 55.306 izlenme - 4 yıl önce Adnan Hoca'nın maşallah ve inşallah korosunda Marilyn Monroe benzeri bir hatun
Evet Oy'u Toplayan Mardinli Marilyn Monroe 02:04
Evet Oy'u Toplayan Mardinli Marilyn Monroe 13.045 izlenme - 10 ay önce Mardin’de yaşayan ve Hollywood yıldızı Marilyn Monroe’ye benzerliğiyle tanınan Melek Akarmut, kolları “Evet” için sıvadı. Kentteki esnafları dolaşan ve kapıları çalan Akarmut, vatandaşlardan referandumda “Evet” oyu kullanmalarını istedi. Akarmut, referandumun Türkiye için kritik olduğunu belirterek, ülkenin geçmişte yaşadığı acıları yaşamaması için sandıktan “Evet”in çıkması gerektiğini ifade etti. Mardin’de ikamet eden ve Hollywood yıldızı Marilyn Monroe’ye benzerliğiyle vatandaşların dikkatini çeken 4 çocuk annesi Afyonlu Melek Akarmut, “Evet” için sokağa çıktı. Referandum için bireysel kampanya başlatan Akarmut, kentteki tüm esnafları dolaşıp, kapıları çalarak, “Evet”e destek istedi. Vatandaşlara, referandumda neden “Evet” demeleri gerektiğini anlatan Akarmut, sandıktan çıkacak sonucun Türkiye’nin geleceği için çok önemli olduğunu dile etirdi. Akarmut, nisanda yapılacak referandumun Türkiye için çok kritik olduğunu belirterek, “Türkiye geçmişte çok büyük acılar çekti. Ülkemiz cenderelerden geçti. 15 Temmuz’da yaşananlar bunun en büyük örneğidir. 15 Temmuz’dan önce de çok darbe gördü bu ülke. Binlerce masum insan zindanlara atıldı. Binlerce insan faili meçhul cinayetlere kurban gitti. Ekonomik olarak çok büyük acılar yaşadık. Büyük krizlerden geçtik. Terör olaylarıyla kentlerimiz yıkıldı, insanlarımız göç etmek zorunda kaldı. Ekonomimizin devamı için ‘Evet’ demenin, sandıktan ‘Evet’ çıkmasının ülkeme daha faydalı olacağını düşünüyorum. Bu yüzden de insanları ikna etmek için şehrimizde geziyorum. İnsanlara bunu anlatabilmek için kendi çabamla çıkıp ‘Evet’i anlatmaya çalışıyorum. İnsanlara ‘Evet’in ne olduğunu anlatabilmek için sokak sokak kendi imkanlarımla geziyorum. Buradan da tüm ülkeye, Mardin halkına çağrıda bulunmak istiyorum, Herkesi ‘Evet’te birleşmeye çağırıyorum” dedi.
Dj Kantik & Leon Monroe - Back With Me (Club Version) 05:01
Dj Kantik & Leon Monroe - Back With Me (Club Version) 18.335 izlenme - 4 yıl önce Kantik & Leon Monroe - Back With Me (Original Club Version)
It Follows (2014) Fragman 01:08
It Follows (2014) Fragman 8.502 izlenme - 3 yıl önce 27 Şubat 2015'te İngiltere'de vizyona girmesi beklenen korku filmi It Follows'un fragmanı. David Robert Mitchell'ın yönettiği filmde genç oyuncu Maika Monroe başrolde karşımızda.
Pharrell Williams - Marilyn Monroe (Official Video) 04:50
Pharrell Williams - Marilyn Monroe (Official Video) 9.340 izlenme - 4 yıl önce Pharrell Williams - Marilyn Monroe (Official Video)
Asher Monroe - Hush Hush 03:30
Asher Monroe - Hush Hush 7.523 izlenme - 4 yıl önce Asher Monroe - Hush Hush
Pharrell Williams - Marilyn Monroe 04:50
Pharrell Williams - Marilyn Monroe 6.250 izlenme - 4 yıl önce Pharrell Williams - Marilyn Monroe
It Follows (2015) Fragman 02:25
It Follows (2015) Fragman 3.788 izlenme - 3 yıl önce Jay, yaşıtları gibi günlerini yakın arkadaşları ve ailesiyle geçiren sıradan bir gençtir. Bir gün hoşlandığı gençle birlikte şehir dışındaki bir harabeye gider ve sonrasında kendini baygın vaziyette bulur. Jay'in sıradan hayatı bu an itibarıyla deneyimlemeye başladığı tuhaf sanrılarla kabusa dönüşür. Peşinde birileri ya da bir şeyler tarafından izlendiğine emindir ve arkadaşlarıyla bir araya gelip kendini izleyen ürkütücü şeyden kurtulmanın bir yolunu bulmak zorundadır. David Robert Mitchell'ın Cannes Film Festivali'nde övgüyle karşılanan filminin başrollerinde Linda Boston, Heather Fairbanks ve Aldante Foster bulunuyor.
Adnan Oktar'ın Kediciği Marilyn Monroe'ye Özenirse 01:53
Adnan Oktar'ın Kediciği Marilyn Monroe'ye Özenirse 2.575 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar'ın gözde kediciklerinden biri olan Gülşah Güçyetmez, Hollywood'un efsane ismi Marilyn Monroe kılığına girip şarkı söyledi.
Marilyn Monroe & Jane Russell -Two little girls from Little Rock 02:46
Marilyn Monroe & Jane Russell -Two little girls from Little Rock 554 izlenme - 5 ay önce merhaba, herkese selamlar ben ki bir Humprey Bogart seviyesinde yağız bir delikanlı olarak, buradan babama sesleniyorum. beni de marlyn monroe seviyesinde, helal süt emmiş bir kızla evlendir. askerliği yapalı bir seneyi geçti. düğünüme hepinizi çağıracağım kenara para atmaya başlayın.
Elidor Hayat Beklemez 2 03:11
Elidor Hayat Beklemez 2 9.014 izlenme - 9 yıl önce madonna elidor reklamı müziği
Seda Sayan - Var Mısın? 04:09
Seda Sayan - Var Mısın? 2.033 izlenme - 3 yıl önce Ergenliğe doğru kısa bir yolculuk yapmaya ne dersiniz? Yıl 2001. Daha önce arabeske yakın bir çizgisi olan Kadırgalı, bu şarkıyla ani bir değişime uğrar. Marilyn Monroe temalı bu klibiyle başta ben olmak üzere o dönemin ergenlerinin gönlünde taht kurar. 2001 ergeninden 2012 ergenlerine armağan olsun... Şarkı Sözleri (lyrics): Akıllan artık Seneler boşa geçiyor Büyü sen artık Elalem dalga geçiyor Kaderim sensin Anladım yerin dolmuyor Bilmem ki gönlün Neleri , kimleri bekliyor Sensiz olmak beni kahrediyor Hasretin her gece beni mahvediyor Geceler gönlümü bin yerden vuruyor Tükendim tükendim tükendim artık Var mısın bu gece kaçmaya yar Niyetini bozmaya yar Alev alev yanmaya yar Var mısın bu ge söyle Var mısın söyle
Asher Monroe - Hush Hush Doctor Who Lyrcis 03:00
Asher Monroe - Hush Hush Doctor Who Lyrcis 3.099 izlenme - 4 yıl önce Asher Monroe - Hush Hush Doctor Who Lyrcis
Marilyn Monroe 03:46
Marilyn Monroe 2.925 izlenme - 4 yıl önce Marilyn Monroe Size Yakın Haraç
Altı Gün Yedi Gece (Six Days Seven Nights) Fragmanı 02:17
Altı Gün Yedi Gece (Six Days Seven Nights) Fragmanı 3.881 izlenme - 4 yıl önce Biri evli bir erkek, diğeri ise evlilik hazırlığı içinde olan bir kadının uçakla adaya düştükten sonra başlarından geçen macera ve aşk öyküsünü anlatan çok güzel bir film.
Marilyn Monroe'nun Havalandırma Mazgalı Sahnesi 00:46
Marilyn Monroe'nun Havalandırma Mazgalı Sahnesi 2.531 izlenme - 3 yıl önce Marliyn Monroe'nun Yaz Bekarı isimli filminde kaldırımdaki mazgalın altından gelen rüzgarın eteğini havalandırması, sinema tarihinde yerini almış sahnelerdendir. Film her ne kadar Monroe'nun eteği kalkmış bir şekilde gülümsediği fotoğrafla ünlenmişse de, filmde bu plan görülmemektedir..
Marilyn Monroe Makyajı Nasıl Yapılır? 06:36
Marilyn Monroe Makyajı Nasıl Yapılır? 2.389 izlenme - 5 yıl önce Marilyn Monroe Makyajı Nasıl Yapılır?
Marilyn Monroe'nin Mardin Şubesi 01:57
Marilyn Monroe'nin Mardin Şubesi 767 izlenme - 1 yıl önce Mardin’de hayatını kaybeden ünlü sinema sanatçısı Marliyn Monroe’ye benzerliğiyle dikkat çeken ev kadını Melek Akarmut vatandaşların ilgi odağı haline geliyor. Monroe hayranları, Akarmut ile fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarışıyor. Bazı firmalardan modellik teklifleri alan Akarmut, Monroe’nin hayatını konu alan bir filmde oynamak istiyor. Mardin’de yaşayan 4 çocuk annesi ve ev hanımı Melek Akarmut, hayatını kaybeden ünlü sinema sanatçısı Marliyn Monroe’ye olan benzerliğiyle şaşkınlık oluşturuyor. Akarmut, her sokağa çıktığında şaşkın bakışlarıyla karşılaştığı vatandaşların ilgi odağı haline geliyor.
Marilyn Monroe Yu Hiç Böyle Görmediniz 00:53
Marilyn Monroe Yu Hiç Böyle Görmediniz 4.558 izlenme - 8 yıl önce dünya kamuoyu bugünlerde bundan yaklaşık 50 yıl önce çekilen bir video görüntüsünü konuşuyor. yarım asır sonra gün ışığına çıkan görüntülerde ünlü aktris marilyn monroe marihuana içerken görülüyor.
Resim Böyle Çizilir 01:58
Resim Böyle Çizilir 3.604 izlenme - 8 yıl önce marilyn monroe hayranı usta paintballcular bir araya toplanırsa ne olur. hayranlıkları kendi dilleriyle anlatmak isteyen paintballcular mermiler ile marilyn monroe resmi çiziyorlar.
Asher Monroe - Hush Hush 04:47
Asher Monroe - Hush Hush 2.219 izlenme - 4 yıl önce Asher Monroe - Hush Hush (Dave Audé Dub) (Yeni Klip 2013)
Rus Usûlü En İyi Marilyn Monroe Yarışması 02:00
Rus Usûlü En İyi Marilyn Monroe Yarışması 1.649 izlenme - 3 yıl önce Rus kafasıyla yapılan bir yarışmada elemanlar en iyi Marilyn Monroe'yu kim oynayacak yarışması yapmışlar fakat fazladan rüzgarla, izleyelim.
Train Feat. Ashley Monroe - Bruises 03:53
Train Feat. Ashley Monroe - Bruises 2.112 izlenme - 5 yıl önce Train feat. Ashley Monroe - Bruises / Lyrics Haven't seen you since high school could you see you're still beautiful gravity has it's solitude.. quite yet I bet you're richest hell One that's falling, one that's three in two years until he left me could you know that you got faith that time I know is keeping you down on your knees Chorus: These bruises makes more better conversion loses the vibe that separates it's good to let you in again you're not alone and how you've been everybody loses we all got bruises we all got bruises Have you seen him loving years how bout her, no but I hear she's in queens with the man of her dreams funny back then she said bout you .. you'll never guess who I saw remember Johnny babe, remember him we were best friends.. Find More lyrics at moozikportal.blogspot.com let's do the suit again ten years without what it feel can't believe how time plus .. leave me ..makes me more cry Chorus: These bruises make for more better conversion loses the vibe that separates it's good to let you in again you're not alone and how you've been everybody loses we all got bruises we all got bruises I would love to fix it all for you I would love to fix you too please don't fix a thing whatever you'll do These bruises make for more better conversion loses the vibe that separates it's good to know you got a friend but you remember now and then everybody loses [Chorus:] everybody loses everybody loses all got bruises all got bruises all got bruises
Marilyn Monroe Music-3 02:14
Marilyn Monroe Music-3 1.638 izlenme - 7 yıl önce http//www.izlesene.com/ozo1/marilyn monroe music
marilyn monroe - Happy Birthday Mr. President 02:11
marilyn monroe - Happy Birthday Mr. President 1.403 izlenme - 6 yıl önce Happy Birthday Mr. President
Marilyn Monroe'ya Benzeyen Kedicik 00:25
Marilyn Monroe'ya Benzeyen Kedicik 1.076 izlenme - 3 yıl önce Adnan Oktar, kediciklerinden bir tanesini Marilyn Monroe'ya benzetmiş, bakışlarını benzetmiş gibi ama sanki biraz şekli şemali de benziyor gibi ama farklı açılardan da incelemeden bir şey söylemek zor yahu.
Love, Marilyn (Fragman) 02:13
Love, Marilyn (Fragman) 958 izlenme - 4 yıl önce 2012 Yapımı Marilyn Monroe Belgeseli Sevgiler, Marilyn'in Fragmanı
The Secret Life of Marilyn Monroe (2015) Fragman 01:00
The Secret Life of Marilyn Monroe (2015) Fragman 466 izlenme - 2 yıl önce Lifetime Network'ün 2 bölümlük mini dizisi The Secret life Of Marilyn Monroe'nun fragmanı. Filmde Kelli Garner, Susan Sarandon, Emily Watson ve Jeffrey Dean Morgan rol alıyor.
Çapkın Kızlar Fragman (1975) 03:22
Çapkın Kızlar Fragman (1975) 1.129 izlenme - 3 yıl önce Aydemir Akbaş, Ali Poyrazoğlu, Bülent Kayabaş ve Perihan Savaş'ın oynadığı 1975 yapımı bir film. Film esasen 1959 yapımı "Some Like It Hot " adlı filmin Türk versiyonu. Orjinalinde Jack Lemmon, Tony Curtis ve Marlyn Monroe gibi ünlüler oynamış.