Hoşgeldiniz!

Monroe Videoları

Pharrell Williams - Marilyn Monroe 04:50
Pharrell Williams - Marilyn Monroe 107.249 izlenme - 3 yıl önce Pharrell Williams - Marilyn Monroe (Official Video) 2014 Şarkı Sözleri (Lyrics): [Intro:] Different [Verse 1:] This one goes out to all the lovers What can we do? We're helpless romantics We can not help who we're attracted to So let's all dance, and elevate each other [Chorus:] Dear diary, it's happenin' again This energy, like I'm 'bout to win I just close my eyes and visions appear She's everything I want, and it's crystal clear Not even Marilyn Monroe Who Cleopatra pleas Not even Joan of Arc That don't mean nothin' to me I just want a different girl Girl, girl, girl, girl Girl, girl, can't another good boy keep it this thorough [Verse 2:] Why, why do I have to lie Pretend, make believe or hide her? When I love what I've described But then again, I don't need no adjectives for this girl [Chorus x2] [Bridge:] What's wrong with that? What's wrong with that? Yeah What's wrong with that? [Interlude: Girl] In honor of the groove and all who's surrendered to it We say thank you, and we take it back [Verse 3:] Wished so hard, I wished so hard that it came true Then my lucky star, I guess you came from behind the moon I put my arms around her, and I promise not to abuse you Since now I found you, why the hell would I want to lose you? [Chorus x2]
Adnan Oktar'ın Yeni Kedisi 00:25
Adnan Oktar'ın Yeni Kedisi 55.214 izlenme - 3 yıl önce Adnan Hoca'nın maşallah ve inşallah korosunda Marilyn Monroe benzeri bir hatun
Dj Kantik & Leon Monroe - Back With Me (Club Version) 05:01
Dj Kantik & Leon Monroe - Back With Me (Club Version) 18.330 izlenme - 3 yıl önce Kantik & Leon Monroe - Back With Me (Original Club Version)
It Follows (2014) Fragman 01:08
It Follows (2014) Fragman 8.161 izlenme - 2 yıl önce 27 Şubat 2015'te İngiltere'de vizyona girmesi beklenen korku filmi It Follows'un fragmanı. David Robert Mitchell'ın yönettiği filmde genç oyuncu Maika Monroe başrolde karşımızda.
Pharrell Williams - Marilyn Monroe (Official Video) 04:50
Pharrell Williams - Marilyn Monroe (Official Video) 9.339 izlenme - 3 yıl önce Pharrell Williams - Marilyn Monroe (Official Video)
Asher Monroe - Hush Hush 03:30
Asher Monroe - Hush Hush 7.509 izlenme - 3 yıl önce Asher Monroe - Hush Hush
Pharrell Williams - Marilyn Monroe 04:50
Pharrell Williams - Marilyn Monroe 6.238 izlenme - 3 yıl önce Pharrell Williams - Marilyn Monroe
Adnan Oktar'ın Kediciği Marilyn Monroe'ye Özenirse 01:53
Adnan Oktar'ın Kediciği Marilyn Monroe'ye Özenirse 2.481 izlenme - 1 yıl önce Adnan Oktar'ın gözde kediciklerinden biri olan Gülşah Güçyetmez, Hollywood'un efsane ismi Marilyn Monroe kılığına girip şarkı söyledi.
Marilyn Monroe'nin Mardin Şubesi 01:57
Marilyn Monroe'nin Mardin Şubesi 252 izlenme - 2 ay önce Mardin’de hayatını kaybeden ünlü sinema sanatçısı Marliyn Monroe’ye benzerliğiyle dikkat çeken ev kadını Melek Akarmut vatandaşların ilgi odağı haline geliyor. Monroe hayranları, Akarmut ile fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarışıyor. Bazı firmalardan modellik teklifleri alan Akarmut, Monroe’nin hayatını konu alan bir filmde oynamak istiyor. Mardin’de yaşayan 4 çocuk annesi ve ev hanımı Melek Akarmut, hayatını kaybeden ünlü sinema sanatçısı Marliyn Monroe’ye olan benzerliğiyle şaşkınlık oluşturuyor. Akarmut, her sokağa çıktığında şaşkın bakışlarıyla karşılaştığı vatandaşların ilgi odağı haline geliyor.
It Follows (2015) Fragman 02:25
It Follows (2015) Fragman 3.782 izlenme - 2 yıl önce Jay, yaşıtları gibi günlerini yakın arkadaşları ve ailesiyle geçiren sıradan bir gençtir. Bir gün hoşlandığı gençle birlikte şehir dışındaki bir harabeye gider ve sonrasında kendini baygın vaziyette bulur. Jay'in sıradan hayatı bu an itibarıyla deneyimlemeye başladığı tuhaf sanrılarla kabusa dönüşür. Peşinde birileri ya da bir şeyler tarafından izlendiğine emindir ve arkadaşlarıyla bir araya gelip kendini izleyen ürkütücü şeyden kurtulmanın bir yolunu bulmak zorundadır. David Robert Mitchell'ın Cannes Film Festivali'nde övgüyle karşılanan filminin başrollerinde Linda Boston, Heather Fairbanks ve Aldante Foster bulunuyor.
Asher Monroe - Hush Hush Doctor Who Lyrcis 03:00
Asher Monroe - Hush Hush Doctor Who Lyrcis 3.074 izlenme - 3 yıl önce Asher Monroe - Hush Hush Doctor Who Lyrcis
Elidor Hayat Beklemez 2 03:11
Elidor Hayat Beklemez 2 9.000 izlenme - 9 yıl önce madonna elidor reklamı müziği
Marilyn Monroe 03:46
Marilyn Monroe 2.884 izlenme - 3 yıl önce Marilyn Monroe Size Yakın Haraç
Mardinli Marilyn Monroe 01:57
Mardinli Marilyn Monroe 123 izlenme - 2 ay önce Mardin’de hayatını kaybeden ünlü sinema sanatçısı Marliyn Monroe’ye benzerliğiyle dikkat çeken ev kadını Melek Akarmut vatandaşların ilgi odağı haline geliyor. Monroe hayranları, Akarmut ile fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarışıyor. Bazı firmalardan modellik teklifleri alan Akarmut, Monroe’nin hayatını konu alan bir filmde oynamak istiyor. Mardin’de yaşayan 4 çocuk annesi ve ev hanımı Melek Akarmut, hayatını kaybeden ünlü sinema sanatçısı Marliyn Monroe’ye olan benzerliğiyle şaşkınlık oluşturuyor. Akarmut, her sokağa çıktığında şaşkın bakışlarıyla karşılaştığı vatandaşların ilgi odağı haline geliyor. Mardin'in tarihi dar sokaklarında yürüyen Akarmut’u karşılarında gören vatandaşlar ve Monroe hayranları, hemen cep telefonlarına sarılarak, Akarmut ile fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarışıyor. “Monroe’ye benzemekten mutluluk duyuyorum” Monroe’ye benzemekten mutluluk duyduğunu belirten Akarmut, gittiği her yerde Marilyn Monroe hayranları tarafından yoğun ilgi ile karşılaştığını anlattı. Çarşıda pazarda yürürken tanımadığı insanların yanına gelip, fotoğraf çektirmek istediğini dile getiren Akarmut, “Gelip, ‘Marilyn Monroe’ye ne kadar benziyorsunuz. Sizinle fotoğraf çektirebilir miyiz?’ diyorlar. Bu beni rahatsız etmediği gibi çok hoşuma gidiyor” dedi. “Monroe’nin hayatını konu alan bir filmde oynamak istiyorum” Uzun yıllar halı dokumacılığı yaptığını ancak evlendikten sonra iyi bir anne ve huzurlu bir eş olmak için gayret ettiğini kaydeden Akarmut, “Kısa metrajlı bir filmde oynadım. Bazı firmalar da ürün tanıtımlarında beni model olarak kullanmak istiyor. Ancak ben daha çok Monroe’nin hayatını konu alan bir filmde oynamak istiyorum” diye konuştu. Akarmut’un kızı Esmanur Evşen ise, annesine hayran olduğunu anlattı. ====================================================== İhlas Haber Ajansı YouTube Kanalına Abone Olmak İçin: http://goo.gl/ZtrNFV İhlas Haber Ajansı Resmi Web Sitesi http://www.iha.com.tr İhlas Haber Ajansı Sosyal Medya Adresleri https://facebook.com/iha.com.tr https://twitter.com/ihacomtr https://instagram.com/ihacomtr/ https://plus.google.com/+ihatr_ihacomtr/ İhlas Haber Ajansı hakkında http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html
Seda Sayan - Var Mısın? 04:09
Seda Sayan - Var Mısın? 1.404 izlenme - 2 yıl önce Ergenliğe doğru kısa bir yolculuk yapmaya ne dersiniz? Yıl 2001. Daha önce arabeske yakın bir çizgisi olan Kadırgalı, bu şarkıyla ani bir değişime uğrar. Marilyn Monroe temalı bu klibiyle başta ben olmak üzere o dönemin ergenlerinin gönlünde taht kurar. 2001 ergeninden 2012 ergenlerine armağan olsun... Şarkı Sözleri (lyrics): Akıllan artık Seneler boşa geçiyor Büyü sen artık Elalem dalga geçiyor Kaderim sensin Anladım yerin dolmuyor Bilmem ki gönlün Neleri , kimleri bekliyor Sensiz olmak beni kahrediyor Hasretin her gece beni mahvediyor Geceler gönlümü bin yerden vuruyor Tükendim tükendim tükendim artık Var mısın bu gece kaçmaya yar Niyetini bozmaya yar Alev alev yanmaya yar Var mısın bu ge söyle Var mısın söyle
Marilyn Monroe Makyajı Nasıl Yapılır? 06:36
Marilyn Monroe Makyajı Nasıl Yapılır? 2.262 izlenme - 4 yıl önce Marilyn Monroe Makyajı Nasıl Yapılır?
Altı Gün Yedi Gece (Six Days Seven Nights) Fragmanı 02:17
Altı Gün Yedi Gece (Six Days Seven Nights) Fragmanı 3.067 izlenme - 3 yıl önce Biri evli bir erkek, diğeri ise evlilik hazırlığı içinde olan bir kadının uçakla adaya düştükten sonra başlarından geçen macera ve aşk öyküsünü anlatan çok güzel bir film.
Marilyn Monroe Yu Hiç Böyle Görmediniz 00:53
Marilyn Monroe Yu Hiç Böyle Görmediniz 4.470 izlenme - 7 yıl önce dünya kamuoyu bugünlerde bundan yaklaşık 50 yıl önce çekilen bir video görüntüsünü konuşuyor. yarım asır sonra gün ışığına çıkan görüntülerde ünlü aktris marilyn monroe marihuana içerken görülüyor.
Resim Böyle Çizilir 01:58
Resim Böyle Çizilir 3.604 izlenme - 7 yıl önce marilyn monroe hayranı usta paintballcular bir araya toplanırsa ne olur. hayranlıkları kendi dilleriyle anlatmak isteyen paintballcular mermiler ile marilyn monroe resmi çiziyorlar.
Marilyn Monroe'nun Havalandırma Mazgalı Sahnesi 00:46
Marilyn Monroe'nun Havalandırma Mazgalı Sahnesi 1.563 izlenme - 2 yıl önce Marliyn Monroe'nun Yaz Bekarı isimli filminde kaldırımdaki mazgalın altından gelen rüzgarın eteğini havalandırması, sinema tarihinde yerini almış sahnelerdendir. Film her ne kadar Monroe'nun eteği kalkmış bir şekilde gülümsediği fotoğrafla ünlenmişse de, filmde bu plan görülmemektedir..
Asher Monroe - Hush Hush 04:47
Asher Monroe - Hush Hush 2.217 izlenme - 3 yıl önce Asher Monroe - Hush Hush (Dave Audé Dub) (Yeni Klip 2013)
Train Feat. Ashley Monroe - Bruises 03:53
Train Feat. Ashley Monroe - Bruises 2.102 izlenme - 4 yıl önce Train feat. Ashley Monroe - Bruises / Lyrics Haven't seen you since high school could you see you're still beautiful gravity has it's solitude.. quite yet I bet you're richest hell One that's falling, one that's three in two years until he left me could you know that you got faith that time I know is keeping you down on your knees Chorus: These bruises makes more better conversion loses the vibe that separates it's good to let you in again you're not alone and how you've been everybody loses we all got bruises we all got bruises Have you seen him loving years how bout her, no but I hear she's in queens with the man of her dreams funny back then she said bout you .. you'll never guess who I saw remember Johnny babe, remember him we were best friends.. Find More lyrics at moozikportal.blogspot.com let's do the suit again ten years without what it feel can't believe how time plus .. leave me ..makes me more cry Chorus: These bruises make for more better conversion loses the vibe that separates it's good to let you in again you're not alone and how you've been everybody loses we all got bruises we all got bruises I would love to fix it all for you I would love to fix you too please don't fix a thing whatever you'll do These bruises make for more better conversion loses the vibe that separates it's good to know you got a friend but you remember now and then everybody loses [Chorus:] everybody loses everybody loses all got bruises all got bruises all got bruises
Marilyn Monroe'ya Benzeyen Kedicik 00:25
Marilyn Monroe'ya Benzeyen Kedicik 949 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar, kediciklerinden bir tanesini Marilyn Monroe'ya benzetmiş, bakışlarını benzetmiş gibi ama sanki biraz şekli şemali de benziyor gibi ama farklı açılardan da incelemeden bir şey söylemek zor yahu.
Marilyn Monroe Music-3 02:14
Marilyn Monroe Music-3 1.637 izlenme - 7 yıl önce http//www.izlesene.com/ozo1/marilyn monroe music
marilyn monroe - Happy Birthday Mr. President 02:11
marilyn monroe - Happy Birthday Mr. President 1.313 izlenme - 5 yıl önce Happy Birthday Mr. President
Marilyn Monroe'nun Güzellik Sırlarıyla Makyaj | Merve SEVİL 08:23
Marilyn Monroe'nun Güzellik Sırlarıyla Makyaj | Merve SEVİL 417 izlenme - 1 yıl önce Marilyn Monroe'nun tüm makyajlarını üstlenmiş Allan Whitey Snyder'in güzellik sırları ile bir makyaj yaptım. Umarım keyifle izlersiniz. LÜTFEN KUTUCUĞU GENİŞLETİNİZ. Kullandığım ürünler : Vazelin Make Up For Ever HD Fondöten Flormar Göz Kalemi - Siyah Zao Göz Kalemi - Kahverengi : http://www.dermoeczanem.com/zao-penci... Essence Dudak Kalemi - Kırmızı Sephora Göz Kalemi - Bej/Nude Zao Allık : http://www.dermoeczanem.com/zao-miner... Avon Ruj Make Up For Ever Rouge Artist Intense 43 Ruj Rimmel London Kate Ruj Takma Kirpik HP Hindistan Cevizi Yağı : http://handepolat.com.tr/index.php?ro... Pastel Nude Palet - Sütlü Kahve Lila Kutu Alışveriş Kodu : http://www.lilakutu.com/&ref=9m2f... Bana ulaşmak için ; SNAPCHAT : Mervessevil http://www.twitter.com/mervesssevil http://www.instagram.com/mervessevil http://www.izlesene.com/kanal/mervess... Pr & İletişim : mrvsvl@gmail.com Videolarım : Kendin Yap Videoları : https://goo.gl/jzZYWp Makyaj Videoları : https://goo.gl/eRn1TP İnceleme Videoları : https://goo.gl/zZzYcw Saç Modelleri : https://goo.gl/RAx96I VLOG Videoları : https://goo.gl/0U2vix Favoriler : https://goo.gl/B9UnLJ Alışveriş : https://goo.gl/LFwP4k TAG Videoları : https://goo.gl/T2Miq6 Bu video Canon 60D 18-55 mm Lens ile çekilmiştir.
The Secret Life of Marilyn Monroe (2015) Fragman 01:00
The Secret Life of Marilyn Monroe (2015) Fragman 287 izlenme - 11 ay önce Lifetime Network'ün 2 bölümlük mini dizisi The Secret life Of Marilyn Monroe'nun fragmanı. Filmde Kelli Garner, Susan Sarandon, Emily Watson ve Jeffrey Dean Morgan rol alıyor.
Love, Marilyn (Fragman) 02:13
Love, Marilyn (Fragman) 721 izlenme - 3 yıl önce 2012 Yapımı Marilyn Monroe Belgeseli Sevgiler, Marilyn'in Fragmanı
Pharrell Williams - Marilyn Monroe ( Official Video) 04:50
Pharrell Williams - Marilyn Monroe ( Official Video) 632 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri: [Verse 1:] This one goes out to all the lovers What can we do? We're helpless romantics We can not help who we're attracted to So let's all dance, and elevate each other [Chorus:] Dear diary, it's happenin' again This energy, like I'm 'bout to win I just close my eyes and visions appear She's everything I want, and it's crystal clear Not even Marilyn Monroe Queen Cleopatra please Not even Joan of Arc That don't mean nothin' to me I just want a different girl Girl, girl, girl, girl Girl, girl, can't another good boy keep it this thorough [Verse 2:] Why, why do I have to lie Pretend, make believe or hide her? When I love what I've described But then again, I don't need no adjectives for this girl [Chorus 2x] [Bridge:] What's wrong with that? What's wrong with that? Yeah What's wrong with that? [Interlude — Kelly Osbourne:] In honor of the groove and to all who's surrendered to it We say thank you, and we take it back [Verse 3:] Wished so hard, I wished so hard that it came true Then my lucky star, I guess you came from behind the moon I put my arms around her, and I promise not to abuse you Since now I found you, why the hell would I want to lose you? [Chorus 2x]
Rus Usûlü En İyi Marilyn Monroe Yarışması 02:00
Rus Usûlü En İyi Marilyn Monroe Yarışması 740 izlenme - 2 yıl önce Rus kafasıyla yapılan bir yarışmada elemanlar en iyi Marilyn Monroe'yu kim oynayacak yarışması yapmışlar fakat fazladan rüzgarla, izleyelim.