Hoşgeldiniz!

montpensier prensesi

la princesse de montpensier 01:50
la princesse de montpensier 1.187 izlenme - 6 yıl önce yıl 1562. genç ve zengin aristokrat marie de mzires katolik asilzade dük henri de guise'e şıktır ama babası onu hiç tanımadığı montpensier prensiyle evlendirmek için söz vermiştir. prens savaşa gidince marie'yi eğitmesi için protestan chabannes'a emanet eder ama o da genç kadına şık olur tıpkı tahtın varisi anjou dükü gibi. işte savaş budur aşk uğruna vatan uğruna!
la princesse de montpensier 2 fragmanı 00:50
la princesse de montpensier 2 fragmanı 348 izlenme - 5 yıl önce yıl 1562. genç ve zengin aristokrat marie de mzires katolik asilzade dük henri de guise'e şıktır ama babası onu hiç tanımadığı montpensier prensiyle evlendirmek için söz vermiştir. prens savaşa gidince marie'yi eğitmesi için protestan chabannes'a emanet eder ama o da genç kadına şık olur tıpkı tahtın varisi anjou dükü gibi. işte savaş budur aşk uğruna vatan uğruna!
la princesse de montpensier 1 fragmanı 00:50
la princesse de montpensier 1 fragmanı 179 izlenme - 5 yıl önce yıl 1562. genç ve zengin aristokrat marie de mzires katolik asilzade dük henri de guise'e şıktır ama babası onu hiç tanımadığı montpensier prensiyle evlendirmek için söz vermiştir. prens savaşa gidince marie'yi eğitmesi için protestan chabannes'a emanet eder ama o da genç kadına şık olur tıpkı tahtın varisi anjou dükü gibi. işte savaş budur aşk uğruna vatan uğruna!
la princesse de montpensier 3 fragmanı 01:50
la princesse de montpensier 3 fragmanı 79 izlenme - 5 yıl önce yıl 1562. genç ve zengin aristokrat marie de mzires katolik asilzade dük henri de guise'e şıktır ama babası onu hiç tanımadığı montpensier prensiyle evlendirmek için söz vermiştir. prens savaşa gidince marie'yi eğitmesi için protestan chabannes'a emanet eder ama o da genç kadına şık olur tıpkı tahtın varisi anjou dükü gibi. işte savaş budur aşk uğruna vatan uğruna!
la princesse de montpensier 4 fragmanı 01:50
la princesse de montpensier 4 fragmanı 39 izlenme - 5 yıl önce yıl 1562. genç ve zengin aristokrat marie de mzires katolik asilzade dük henri de guise'e şıktır ama babası onu hiç tanımadığı montpensier prensiyle evlendirmek için söz vermiştir. prens savaşa gidince marie'yi eğitmesi için protestan chabannes'a emanet eder ama o da genç kadına şık olur tıpkı tahtın varisi anjou dükü gibi. işte savaş budur aşk uğruna vatan uğruna!