Hoşgeldiniz!

morg

Öldü Zannedilen Adam Morgda Ayaklandı 01:41
Öldü Zannedilen Adam Morgda Ayaklandı 15.694 izlenme - 1 yıl önce Rusya'da öldü sanılarak sedye üzerinde morgda bekletilen bir kişi uyanıp ayağa kalkmış. Korku filmlerini andıran o anlar güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedilmiş.
Morgda Tekrar Canlandı 01:13
Morgda Tekrar Canlandı 3.879 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'da motosiklet kazası geçiren adama hastanede müdahale edilirken kalbi durmuş ve hayata geri döndürülememiş. Morga kaldırılan adam 6 saat sonra kontrol edildiğinde kalbinin attığı fark edilmiş.
Erzurumlu Mümessilin Morg Anısı (Küfür İçerir) 15:58
Erzurumlu Mümessilin Morg Anısı (Küfür İçerir) 18.563 izlenme - 4 yıl önce Erzurumlu ilaç mümessilinin mesleğe başladığı ilk gün başına gelen komik aynı zamanda korku dolu anısını izliyoruz.
Ölü Adam Dirilirse Ne Olur 01:40
Ölü Adam Dirilirse Ne Olur 34.848 izlenme - 14 yıl önce Ölünün dirilmesiyle bayılan adamı izliyoruz.
Müslüm Gürses Morga Gönderilirken Ambulansının Peşinden Koşan Hayranları Ve Bayılan Çakma Müslüm 01:03
Müslüm Gürses Morga Gönderilirken Ambulansının Peşinden Koşan Hayranları Ve Bayılan Çakma Müslüm 6.240 izlenme - 5 yıl önce Müslüm Gürses Morga Gönderelirken Hayranları Fenalık Geçirdi Allah Rahmet Eylesin Mekanın Cennet Olsun Baba
Kendi Kendine Hareket Eden Morg Kapısı Dehşete Düşürdü 01:45
Kendi Kendine Hareket Eden Morg Kapısı Dehşete Düşürdü 642 izlenme - 6 yıl önce Sosyal medyada paylaşılan ve kısa sürede viral haline gelen morg videosu görenleri korkutuyor. Brezilya'da bir hastanenin morgunda çekilen görüntülerde, koridorda kendiliğinden yanıp sönen lambalar eşliğinde yavaş yavaş morgun kapısına ilerleyen polis, morgun önüne geldiğinde kapıdan gelen ses birden duruyor. 43 saniye boyunca yanıp sönen ışıklar ve kapının kendi kendine çarpma sesi, polisin morgun olduğu noktaya varmasıyla birlikte son buluyor.
Morg Bekçisi Osman 04:47
Morg Bekçisi Osman 1.472 izlenme - 8 yıl önce Morg bekçisi Osman'a yeni bir ceset gelir. Cesedin yüzünü gören Osman, meftaya aşık oluverir. Lakin bir sorun vardır. Merhumenin ölüm sebebi iç organlarının organ mafyası tarafından çalınmış olmasıdır. Osman, doktoru çağırır tenhaya, ve pıçaa takıverir. Doktorun iç organlarını alıp merhumeye oral yoldan entegre eder. Merhume canlanır haliyle, mantıken. Fakat merhume için katil olmasına değmemiştir. Not: Komik diye koymadım. Kendini komik sanan gencin, şanzelize alaattinlerin filan sorgusuz sualsiz kabul edilmesini gerçek bir karikatürist Barış Atar'ın ergenlik videosunu koyarak protesto ediyorum.
Kemal Sunal'ın Ölüm Haberi - İlyas Salman 03:17
Kemal Sunal'ın Ölüm Haberi - İlyas Salman 1.455 izlenme - 8 yıl önce Büyük usta İlyas Salman Kemal Sunal'ın ölüm haberini nasıl aldığını o anda ne düşündüğü kendi yaşamını sürdürdüğü bir kapıcı dairesinde anlatıyor.
Max Payne 2 - Max'in İlk Kabusu 03:29
Max Payne 2 - Max'in İlk Kabusu 144 izlenme - 6 yıl önce 2003 yılında çıkan Max Payne 2 oyunundan bir bölüm.
Uçarak Ölmek 00:16
Uçarak Ölmek 199 izlenme - 8 yıl önce Fani dünya.. Ne zaman ne şekilde öleceğimiz belli değilken, uçarak ölmek belki de ölümler içinde en aksiyonlu olanlardan biridir. Bu ritüelin gerçekleşmesi için olmazsa olmazlardan en önemlisi yeşilçam sinemasıdır.
Doçend - Captain Morg 03:10
Doçend - Captain Morg 7 izlenme - 4 yıl önce Doçend'in, 3 Adım Müzik etiketiyle yayınlanan "Captain Morg" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Doçend Düzenleme: Leke Yönetmen: Doçend "Captain Morg" şarkı sözleri ile Kaçıcak elimden yarınlar Hazırlar oyunu barınmaz Kül basıcak damarıma bolca Kafalara hafif olur iki kilo torban Bile bile gidiyorum ölümüne pes yok Hani testte test bana bir iki vites yok Ama yine tez bol çıkıntılı haze yol Suratına beyzbol Uv geri bas lan Geri bas lan yaslan Senin dişler hassas Kemir şimdi benimki dipten hazla Çüş yapmam şaka maka Sanma makara kank Bum şakalaka Kumbara kana Ah minimum ataklar Kes mini bu bataklar Tıpkı senin gibi tekten peron Hırslı çocuklara bünyen balon Yazılır her gece tarihe bi ton Azılı bi kişiliğim var yeni bi ton Tazılı bi diriliğim var yeni ghetto Hı hı hiç gerekmiyo megafon • NAKARAT - Captain ver malı bi ben bi ben Gibiyim tek etrafında dönen Siren sirenlerin sesi Viuv viuv kesin sesi Işık kesintisi Müzik esintisi Neyse kesin sesi X 2 CaptainX7 MORG 2. verse Kapıları kapatırım suratına kal Yerim dar sorun değil kara para var Sana yada yaraların araları kokpit bu Yoksa eminim ki bize hiç zor değil bu Bize son değil bu korunak bul iki park Tiki çark çevir b** atan biri var Ölünü dirini gelip bip yapar bakın etrafına Delir bu ne biçim dark nigı dark nigı deh dıgı deh dıgı dıgı deh dıgı deh deh dıgı deh dıgı dıgı deh dıgı Parolası tam tıkır Beni vur nigı geri dur nigı gene kurnikı Koli koli turnusol Golü vurdu sol Beni duydu son Sana uydum Son son bi ton son Donkişotlu son Sifon çekip üstünüze İşedim bi ton Her şeyi geç kalabilir tek Yolun başı ben kazanırım hep Açıklanır içimdeki dahiyane velet Bana gösterirdi dolu kine bile deli rest Bugün geçicek sona gelicez Yolu seçicem vede kolu kesilen Biri gibi sınanırım günü gelir Hesabını sorar zorla kuru kana sevk edilen Beni kesmez minik hisler Bok yoluna mı gidicen sen inadına piç ha ? Çıkarıp 50 balya temiz suratına sallar yallah bu civardan NAKARAT