Hoşgeldiniz!

Morhipo Videoları İzle

Visa İle Güvende Hissedin 01:11
Visa İle Güvende Hissedin 358.190 izlenme - 4 yıl önce Morhipo’dan Visa ile yapacağınız internet alışverişlerinizde, gönderim bedeli bizden! Bu fırsatı kaçırmayın! Visa ile güvende hissedin.
Bir Hayat Dolusu Moda Morhipo .com’da! 01:59
Bir Hayat Dolusu Moda Morhipo .com’da! 51.011 izlenme - 4 yıl önce Siz aşık olursunuz biz onu bir kutu içinde kapınıza bırakırız.
Morhipo 00:59
Morhipo 36.506 izlenme - 4 yıl önce 6941590
Pınar Altuğ Morhipo 01:16
Pınar Altuğ Morhipo 911 izlenme - 2 yıl önce Pınar Altuğ Morhipo
Demet Akalın Hande Yener Aynı Reklam Filminde !  Morhipo Reklamı 00:33
Demet Akalın Hande Yener Aynı Reklam Filminde ! Morhipo Reklamı 3.867 izlenme - 5 yıl önce Demet Akalın Hande Yener Aynı Reklam Filminde ! Morhipo Reklamı
Buse Terim | Morhipo ve Que - Kamera Arkası 01:38
Buse Terim | Morhipo ve Que - Kamera Arkası 966 izlenme - 3 yıl önce Morhipo ile 4 günlük bir kampanya gerçekleştirdik. Buse Terim'in Que markasından seçtiği ürünler 4 gün boyunca morhipo.com sitesinde satışa sunuldu. Morhipo ve QUE fotoğraf çekiminin eğlenceli kamera arkası! :)
Morhipo Helin 00:18
Morhipo Helin 692 izlenme - 6 yıl önce
Morhipo Hande Deniz 00:20
Morhipo Hande Deniz 782 izlenme - 6 yıl önce
Hande Ataizi Design Morhipo'da! 01:24
Hande Ataizi Design Morhipo'da! 501 izlenme - 3 yıl önce Hande Ataizi Design ayakkabılar ile stil sahibi kadınlar ekrana kilitleniyor, ayakkabı bir aşktır itiraf ediyor. Romantik, trend takipçisi, şık ve modern tasarımlara sahip Hande Ataizi ayakkabılar ile gözler üzerinizde olacak. Nihat Odabaşı'nın objektifinden, Morhipo Moda Editörü İlkin Kurt'un stylingi ile çok eğlenceli bir video ile hayat dolusu moda Morhipo'da!
Morhipo Hande Sinan 00:19
Morhipo Hande Sinan 655 izlenme - 6 yıl önce
Morhipo - Azra Akın  01:56
Morhipo - Azra Akın " Riklamlar Özeti" (2011) 237 izlenme - 3 yıl önce Morhipo'nun ünlü manken Azra Akın'lı reklamı...
Demet Akalın - Hande Yener Yarıştıran Morhipo Reklamı 00:33
Demet Akalın - Hande Yener Yarıştıran Morhipo Reklamı 166 izlenme - 3 yıl önce Dünyaca ünlü markaları birleştiren Morhipo'dan iki güzel ünlü Demet Akalın ve Hande Yener'i bir araya getiren reklam...
Ünlü Saç ve Makyaj Artisti Shelley Lashley'den Morhipo'ya Özel Tüyolar! 00:59
Ünlü Saç ve Makyaj Artisti Shelley Lashley'den Morhipo'ya Özel Tüyolar! 98 izlenme - 3 yıl önce Ünlü saç ve makyaj artisti Shelley Lashley taze ve parlak bir görünümün tüyolarını Morhipo ile paylaştı! Güneş ışıltısı yüzünüze vurmuşcasına parlak ve sağlıklı görünümün küçük ipuçlarını kaçırmayın! "Sun Kissed" Lila rengi farı göz kapaklarınıza yayın. Küçük fırça ile parıltılı koyu kahve farı alt kirpikleriniz boyunca uygulayın. Üst kirpiklerinize de ince bir çizgi halinde yayın. Gözlerinizi daha büyük ve çekici göstermek için göz pınarı çevresine altın rengi far sürerek aydınlık yaratın. Kirpik diplerinden uçlarına doğru maskarayı uygulayın. Çok az kapatıcı ile göz altı koyulukIarını kapatabilirsiniz. Allığı elmacık kemikleriniz boyunca uygulayın, hafif darbelerle çene ve alnınıza dokundurun. Tatlı sade bir ışıltı yaratmak için açık renk pembe allık ile elmacık kemikleri üzerinden hafifçe gezin. Parlak altın rengi dudak parlatıcısı ile yaz makyajınızı tamamlayın!
Tuba Ünsal ve Yaratıcı Ekibi Morhipo'da! 01:30
Tuba Ünsal ve Yaratıcı Ekibi Morhipo'da! 72 izlenme - 3 yıl önce 'Moda Onlar'dan Sorulur' dedik, kendi alanlarında başarılı ve bilir kişi olan stylist Hakan Öztürk, saç ve makyaj uzmanı Shelley Lashley, moda fotoğrafçısı Semih Kanmaz, tiyatrocu ve proje koordinatörü Aslıhan Erguvan Tuba Ünsal kreatif direktörlüğünde Morhipo ile bir araya geliyor! Muhteşem moda çekimlerine, stil önerilerine, yaşamın her alanından sohbetlere hazır mısınız?
 Hande Yener - Demet Akalın Morhipo Bikini Reklamı! 00:27
Hande Yener - Demet Akalın Morhipo Bikini Reklamı! 58 izlenme - 2 yıl önce Hande Yener - Demet Akalın Morhipo Bikini Reklamı!
Morhipo indirim kodu 00:50
Morhipo indirim kodu 14 izlenme - 1 yıl önce Morhipo indirim kodu arayanlar kupon kodu bulma işinin bu kadar kolay olduğunu öğrenince önce bir şaşırıyor, ardından da mutluluklarını gizlemiyorlar. Çünkü Morhipo zaten çok uygun fiyatlı bir site; üste de indirimkodu.com'dan Morhipo indirim kodlarını bulmak ve ziyadesiyle ucuz olan etiketleri bir tık daha ucuzlatmak rüya gibi bir alışveriş deneyimi yaşatıyor. Bu video bu işin nasıl kolaylıkla yapıldığını şıp diye anlatıyor.