Hoşgeldiniz!

mortal kombat

Dedesi Mortal Kombat'a Katılan Adam 01:58
Dedesi Mortal Kombat'a Katılan Adam 11.769 izlenme - 6 ay önce Daha önce dedesine pokemon saldıran adamdan yeni bir anı..Ne dedeler varmış aq.. Tahsin Hasoğlu gibi kendine has videolarıyla Özgür Turhan'ın son videosu..
Mortal Kombat X - Jax - Bölüm 7 29:09
Mortal Kombat X - Jax - Bölüm 7 19.684 izlenme - 1 yıl önce Mortal Kombat X serimizin bu bölümünde yeni Chapter'a geçtik ve Jax ile Liu Kang dahil baya bir adamı patakladık. Jax ile oynamayı çok sevmem fakat kolları ile dağları taşları deliyor mübarek. Burak Oyunda T-Shirt: http://www.tisho.com/dukkan/burak-oyu... İnternet Sitem : http://burakoyunda.net Forum sayfam : http://burakoyunda.net/forum Flash Oyun : http://oyunasi.com Minecraft Hakkında Her Şey : http://minecraftevi.com
Mortal Kombat X - Böcek - Bölüm 6 33:52
Mortal Kombat X - Böcek - Bölüm 6 19.916 izlenme - 1 yıl önce Mortal Kombat X - Böcek - Bölüm 6,,
mortal kombat fatalities part 1 05:23
mortal kombat fatalities part 1 115.631 izlenme - 8 yıl önce
mortal kombat rebirth kısa film 07:48
mortal kombat rebirth kısa film 55.131 izlenme - 6 yıl önce 2013 yılında vizyona girecek mortal kombat rebirth filminin kısa filmi...
mortal kombat-müzik 03:39
mortal kombat-müzik 68.550 izlenme - 8 yıl önce mortal kombatın efsane müziği
Mortal Kombat Karakterleri Super Mario World Dünyasında 03:10
Mortal Kombat Karakterleri Super Mario World Dünyasında 21.508 izlenme - 2 yıl önce Mortal Kombat karakterleri Süper Mario dünyasında olursa nasıl olurdu? Sorunun cevabını videoda. İyi Seyirler.
Mortal Kombat X: Fatality Derleme 01:24
Mortal Kombat X: Fatality Derleme 16.578 izlenme - 2 yıl önce Mortal Kombat X: Fatality Derleme
Adnan Oktar vs Bülent Ersoy - Dövüş Animasyon 01:15
Adnan Oktar vs Bülent Ersoy - Dövüş Animasyon 4.798 izlenme - 4 ay önce Şahikalar alemi’nin kaderini belirleyecek hüküm dövüşünde, Mist baş büyücüsü Oktar, ezeli rakibi Divania kraliçesi Ersoy ile yüzleşiyor. Executive Producer: Gökhan Okur Creative Director: Alper Balkış Copywriter & Strategy: Erkan Esenoğlu Animation Supervisor: Mustafa Özkan Character Design: Alper Balkış, Mustafa Özkan Animation: Mustafa Özkan, Alper Balkış, Edanur Kuntman, Kaan Bilaloğlu FX Animation: Furkan Akyol Compositing: Alper Balkış Clean Up & Coloring: Edanur Kuntman, Ezgi Topçu, Elif Cenal, Muhammed Katırcı, Ahmet Aksoy, Sezgin Bulut Background: Güliz Öncü Graphic Design: Damla Erbahan Music & SFX: Audiofil (www.audiofil.io) Additional Illustration: Berkay Dağlar, Güliz Öncü, Büşra Özkaya, Işın Tokol, Alara Akgün, Fuat Pordoğan, Ali Eren Şahin Web Design: Alper Balkış Web Developer: Kenan Yiğitoğlu (www.kntr-z.com)
Mortal Kombat X - Son - Bölüm 8 39:57
Mortal Kombat X - Son - Bölüm 8 11.105 izlenme - 1 yıl önce Mortal kombat x oyunu uzun yıllar en beğenilen dövüş oyunlarının başında gelen mortal kombat oyunu 2014 versiyonudur. Mortal kombat x versiyonun da yeni dövüşçüler ve yeni hareketler görmek mümkün oluyor. Bizde sizler için klasikleşen mortal kombat oyununu arşivimize ekledik. Başlamak için Play yazan yere bastıktan sonra Single Player ve Arcade mode yazan yerlere tıklayıp, dövüşçünüzü belirliyorsunuz. Ardından açılan ekranda Easy yazan yerden mortal kombat x oyunu zorluk derecesini ayarlayabilirsiniz. Novice yazna yere tıkladığınız da ise turnuvadaki ilk dövüşeceğiniz kişi karşınıza çıkacaktır. Dövüşçünüzü klavyenin yön tuşları ile hareket ettirebilirken, A tuşu ile yumruk, D tuşu ile tekme atabilirsiniz. S tuşu ise savunma moduna geçecektir. Rakibinizi yendikten sonra karşınıza ikinci turda karşılaşacağınız rakip çıkacaktır. Bütün bölümleri geçerek mortal kombat x oyunu şampiyonu olmaya çalışın.
mortalkombat-efsane müziği 03:25
mortalkombat-efsane müziği 42.481 izlenme - 8 yıl önce bu müziğe daima bayılmışımdır...
mortal kombat ölümcül dövüş müziği rock 04:32
mortal kombat ölümcül dövüş müziği rock 45.019 izlenme - 9 yıl önce
Mortal Kombat X Tanıtım 01:56
Mortal Kombat X Tanıtım 8.044 izlenme - 2 yıl önce 1992 yılında ilk kez oyuncularla buluşan ve dövüş oyunları arasında oldukça popüler olan Mortal Kombat serisinin yeni oyunu Mortal Kombat X'in duyurusu gerçekleşti. 03/06/2014 08:00 Son oyunu 2011 yılında çıkan serinin yeni yapımı X, 'Who's Next' isimli videosuyla oyuncuları selamladı. Sub Zero ve Scorpion'un bulunduğu video, oyuncuları heyecanlandırmakla kalmayıp, şimdiden en çok beklenen oyunlar arasında yer almaya başladı. Amazon İngiltere'nin internet sayfasında yer alan ve daha sonradan kaldırılan bilgiye göre 2015 yılında PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One platformları için çıkışını yapacak olan Mortal Kombat'ın 10. oyunu, serinin daha öncesinde olduğu gibi NetherRealm Studios tarafından geliştirilmekte.
Mortal Kombat 10 Gameplay 02:34
Mortal Kombat 10 Gameplay 7.917 izlenme - 2 yıl önce Mortal Kombat 10 Gameplay 1080p Hd (E3 2014)
Mortal Kombat Theme Remix 06:42
Mortal Kombat Theme Remix 10.867 izlenme - 3 yıl önce I Know What Song I'll Be Playing While Playing Mk9... Mortal Kombat Theme Remix
srek - mortal kombat 02:40
srek - mortal kombat 23.739 izlenme - 8 yıl önce srek - mortal kombat
mortal kombat canlandırma 01:47
mortal kombat canlandırma 22.950 izlenme - 8 yıl önce gerçek adamlardan mortal kombat döğüşü
Shao Kahn'nın Kemik Kırma Performansı (Mortal Kombat) 05:12
Shao Kahn'nın Kemik Kırma Performansı (Mortal Kombat) 3.868 izlenme - 1 yıl önce Korkunç gülmesi,kudreti ve cüssesi ile Shao reisin kemik kırma combolarını izleyelim efendim.
Mortal Kombat II - Nes 14:39
Mortal Kombat II - Nes 1.282 izlenme - 5 ay önce Birçoğumuzu mortal kombatla tanıştıran ilk oyundur. Özellikle 90 nesli bunu ataride mutlaka bir kez oynamıştır.
Mortal Kombat X - Scorpion Figürünün Yapılışından Kareler 02:40
Mortal Kombat X - Scorpion Figürünün Yapılışından Kareler 1.839 izlenme - 6 ay önce Geçtiğimiz sene raflarda yerine alan MKX Özel versiyonun yapılışı hakkında ufak kareler gösterin video.Videoyu değerli kılan ise oyun yapımcılarının bu tarz videolara pek odaklanmaması. MKX için özel çekilen görüntüler gayet hoş. İşin sadece oyunu yapan değil, İçeriği yani figürü hazırlayan sanatçıları göstermesi güzel detaylar. Bu özel versiyon Türkiye'de yaklaşık 400 TL den satıldı . Şuan satışı karaborsa olup , fiyatları 2 katıdır . Yurtdışıdan temin edebilme olanağı bulunmaktadır.
Mortal Kombat Fragman 01:47
Mortal Kombat Fragman 7.811 izlenme - 2 yıl önce Karanlık dünya ile günümüz dünyası arasında bugüne kadar dokuz kez ölümcül dövüş turnuvası düzenlenmiş ve dokuzunuda karanlık taraf kazanmıştır. Kurala göre onuncuyu da kazanan taraf karanlık taraf olursa, tüm dünya ellerine geçecektir. Dünyanın kaderi, dünyayı temsil eden dövüşçüler, Liu Kang, Johnny Cage, Sonya ve onların koruyucusu Lord Raiden'ın elindedir.
Mortal Kombat X’in Fatality Hareketleri Yayınlandı 07:14
Mortal Kombat X’in Fatality Hareketleri Yayınlandı 3.742 izlenme - 1 yıl önce Mortal Kombat serilerinin en sevilen yanı şüphesiz karakterlere özel fatality hareketleri. Ancak serinin son oyununda ortalık tam anlamıyla kan revan. YouTube’da yayınlanan Mortal Kombat X’e ait fatality videoları, işlerin iyice çığrından çıktığını gözler önüne seriyor. Baştan uyaralım, midesi kaldırmayan izlemesin. IGN’in yayınladığı videonun kendisinde “+18” ibaresi olmasa da biz tedbiri elden bırakmak istemedik. Hassas bir bünyeyseniz tadınız kaçabilir, canınız sıkılabilir. Zira videoda kırılan kemiklerin, parçalanan iç organların haddi hesabı yok. Yeri gelmişken belirtelim; önceden çok kısa sürede binbir tuş kombinasyonu yaparak gerçekleştirmeye çalıştığımız fatality’ler, yapılan açıklamalara göre yeni oyunda çok daha kolay olacak. Nostalji sevenler bin farklı tuşa basmaya devam edecek elbette ancak, bazı beceriksiz bünyeler için “Easy Fatality” şeklinde kolay bir seçenek de yer alacak. 14 Nisan’da piyasaya sürülecek olan Mortal Kombat X için yukarıdaki videodan şimdiden ölümlerden ölüm beğenebilirsiniz.
Mortal Kombat Karakterleri İnsanları Trollerse 01:56
Mortal Kombat Karakterleri İnsanları Trollerse 7.136 izlenme - 2 yıl önce Scorpion, Sub Zero, Raiden gibi Mortal Kombat Karakterleri İnsanları Trolliyor.
mortal kombat sub zero vs scorpion fight 02:12
mortal kombat sub zero vs scorpion fight 22.842 izlenme - 8 yıl önce sub zero ile scorpion un mortal kombat 2 filmindeki dövüşü
Mortal Kombat Combos 02:15
Mortal Kombat Combos 30.984 izlenme - 9 yıl önce Mortal Kombat Reiko Ve Scorpion Comboları Mk\\\'cılari Memnun Edecektir ;)
Mortal Kombat X Raiden 02:43
Mortal Kombat X Raiden 6.104 izlenme - 2 yıl önce Mortal Kombat fazlasıyla bilinen bir dövüş oyunu burada da Raiden karakterinin marifetlerini izliyoruz... İyi seyirler herkese...
Mortal Kombat 1 Johnny Cage İle Oyun Bitirme (Yeşil Ninja İçerir) 18:11
Mortal Kombat 1 Johnny Cage İle Oyun Bitirme (Yeşil Ninja İçerir) 2.974 izlenme - 11 ay önce Cage Dayımla MK1'de bitirdiğim oyun. İçerisinde Yeşil Ninja'da bulunmakta.
mortal kombat conquest sub zero vs scorpion 03:53
mortal kombat conquest sub zero vs scorpion 26.736 izlenme - 8 yıl önce mortal kombat conquest dizisinden mütiş bir dövüş videosu.
Mortal Kombat Fatality'leri Gerçek Hayata Uyarlamak 03:03
Mortal Kombat Fatality'leri Gerçek Hayata Uyarlamak 2.446 izlenme - 11 ay önce Bir takım genç Mortal Kombat fatalitylerini gerçek hayata uyarlamışlar. Bilgisayar efektleri ile yaptıkları bu proje inanılmaz güzel olmuş. Kendilerini kutluyoruz.
Mortal Kombat 9 All Character Fatality 05:52
Mortal Kombat 9 All Character Fatality 9.924 izlenme - 4 yıl önce Mortal Kombat 9 All Character Fatality Xbox360