Hoşgeldiniz!

Morten Nordstrand

Yok Böyle Bir Rövaşata Golü 00:58
Yok Böyle Bir Rövaşata Golü 7.340 izlenme - 5 yıl önce Danimarka 1. Ligi'nde Nordsjaelland ile Copenhagen arasında oynanan maçta, ev sahibi ekip forması giyen Morten Nordstrand, maçın bitimine 7 dakika kala harika bir rövaşata golüyle takımına beraberliği getirdi.
Morten Nordstrand'ın Rövaşata Golü 00:05
Morten Nordstrand'ın Rövaşata Golü 587 izlenme - 3 yıl önce Morten Nordstrand'ın attığı enfes rövaşata golü..Mükemmel bir rövaşata doğrusu, iyi seyirler dileriz.
Böyle rövaşata görülmedi! 01:13
Böyle rövaşata görülmedi! 547 izlenme - 4 yıl önce Nordsjaelland ile Copenhagen arasında oynanan Danimarka 1. Lig maçında Nordsjaelland forması giyen Morten Nordstrand maçın bitimine 7 dakika kala harika bir rövaşata golüyle takımına beraberliği getirdi.
Rövaşatayla Kalecinin Fotoğrafını Çekmek 00:58
Rövaşatayla Kalecinin Fotoğrafını Çekmek 296 izlenme - 3 yıl önce Danimarka Ligi'nde Nordsjaelland ile Kopenhag arasında oynanan maçta atılan öyle bir röveşata golü var ki alkışlamamak elde değil. Nordsjaealland'in forvet oyuncusu Morten Nordstrand bu rövaşata golü ile resmen kalecinin fotosunu çekmiş efenim, izliyoruz.
Danimarka'da yılın golü! | Böyle rövaşata görülmedi 01:14
Danimarka'da yılın golü! | Böyle rövaşata görülmedi 370 izlenme - 5 yıl önce Nordsjaelland ile Copenhagen arasında oynanan Danimarka 1. Lig maçında Nordsjaelland forması giyen Morten Nordstrand maçın bitimine 7 dakika kala harika bir rövaşata golüyle takımına beraberliği getirdi.
Morten Nordstrand'ın rövaşata golü 00:05
Morten Nordstrand'ın rövaşata golü 57 izlenme - 3 yıl önce Morten Nordstrand'ın attığı enfes rövaşata golü.. Daha fazlası www.izlesene.com/bahisanaliz kanalında....
Norveçli Teknik Adamın 20 Yıllık Projesi! Hamile Bıraktıracak... - Sporx 01:47
Norveçli Teknik Adamın 20 Yıllık Projesi! Hamile Bıraktıracak... - Sporx 7 izlenme - 2 yıl önce Norveç 3. Ligi ekiplerinden Nordstrand'ın teknik direktörü Hans Tofte, ilginç bir video ile çağrıda bulundu.