Hoşgeldiniz!

Moskovada Videoları İzle

Moskova'da Film Gibi Soygun 01:17
Moskova'da Film Gibi Soygun 104 izlenme - 5 yıl önce Moskova'nın kuzeyinde dün güpegündüz film sahnelerini anımsatan bir soygun olayı gerçekleşti.
Moskova'da Türk Bayrağıyla Dolaşmak ( Sosyal Deney ) 04:08
Moskova'da Türk Bayrağıyla Dolaşmak ( Sosyal Deney ) 14 izlenme - 9 ay önce Moskova'da Türk bayraklı sosyal deney. Moskova' da Türk bayrağıyla dolaşarak İnsanların tepkisini ölçmeye çalışan bir Rus vatandaşı sosyal deney çekiyor.
Moskovada Yıkım 04:30
Moskovada Yıkım 23 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/moskovadayikim.htm Moskova'nın her yerindeki binaları yıkarak patlayıcı uzmanı olabilirsin. Yıktığın her bina için para kazanıyorsun, bu yüzden azami hasarı sağlamak için patlayıcılarını dikkatli bir şekilde yerleştir. Ekranın alt kısmında bulunan araçlardan seçimini yapmalısın. Bu araçların bazılarının kullanımı sınırlıyken bazıları da sınırsız sayıdadır. Korunaklı binalara veya binalarda bulunan insanlara zarar vermeden ilerlemelisin. İyi eğlenceler..
Moskovada Piknik 31 08 2011yildirimlar Web Farkiyla 05:29
Moskovada Piknik 31 08 2011yildirimlar Web Farkiyla 26 izlenme - 5 yıl önce
Moskova'da Sıcaklık Eksi 30'u Gördü 01:08
Moskova'da Sıcaklık Eksi 30'u Gördü 19 izlenme - 4 yıl önce Rusya'da Soğuktan Dolayı Hayatını Kaybedenlerin Sayısı 123'ü Geçti. Ukrayna'da 83 Kişi Öldü; Yüzlerce Kişi Hastanelerde Tedavi Altına Alındı. hava Sıcaklıkları Rusya'nın Başkenti Moskova'da Eksi 30, Sibirya'nın Doğusunda İse Eksi 60'lara Kadar Düştü: "burada Hiçbir Şeyimiz Yok. Su Bile Yok. Bahçemizde Biriken Karı Bir Araya Getirip Eritiyoruz. Burada Donuyoruz. Odalarımızda Da Sıcaklık Sıfırın Altında. Küçük Isıtıcımın Olduğu Oda 2 Ve Sobalı Mutfağım 5 Derece." soğuktan Dolayı Yüzlerce Aile Acil Yardım Merkezlerine Tahliye Edildi: "bu Okulda İkinci Gecemizi Geçiriyoruz. Burada Şartlar İyi. Burası Sıcak Ve Yemek De Veriyorlar."