Hoşgeldiniz!

mosturoğlu

Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Toplantısı - Mosturoğlu Açıklaması 05:54
Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Toplantısı - Mosturoğlu Açıklaması 45 izlenme - 2 ay önce Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, başkan adaylığını açıklayan Ali Koç'a sert sözlerle tepki gösterdi.
Ahmet Çakar Canlı Yayında Çıldırdı! 10:02
Ahmet Çakar Canlı Yayında Çıldırdı! 1.008 izlenme - 6 yıl önce Ahmet Çakar Fenerbahçe Yöneticisi Şekip Mosturoğlu canlı yayında fena kapıştı
Mosturoğlu: 00:32
Mosturoğlu: "Deplasman Yasağının Kalkması Faydalı Olacak" 352 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, deplasman yasağının kaldırılma kararının faydalı olacağını düşündüğünü söyledi.
Şekip Mosturoğlu: 04:17
Şekip Mosturoğlu: " Afrin'deki Mehmetçiğe Şükranlarımızı Sunuyoruz" 18 izlenme - 2 ay önce - Şekip Mosturoğlu: "Afrin'deki Mehmetçiğe şükranlarımızı sunuyoruz"İSTANBUL - Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, Afrin oprerasyonuna katılan askerlere şükranlarını ilettiklerini söyledi.
Şekip Mosturoğlu - Ahmet Çakar Kavgası 02:17
Şekip Mosturoğlu - Ahmet Çakar Kavgası 258 izlenme - 3 yıl önce Gecenin 2:30'da yataktan uyandırılıp canlı yayına bağlanılan Şekip Mosturoğlu ile Ahmet Çakar'ın canlı yayında birbirlerine atarlanmasından kısa bir özet izleyeceğiz efenim. Yoksa tartışma 20 dk felan o kadarını kaldıramayız. Şekip Mosturoğlu da sayın Çakar'ın ne içtiğini merak etmiş olacak ki sormuş açık açık.
Şekip Mosturoğlu'ndan Önemli Açıklamalar 08:38
Şekip Mosturoğlu'ndan Önemli Açıklamalar 133 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu FBTV'ye önemli açıklamalarda bulundu.
Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Toplantısı - Asbaşkanlardan Şekip Mosturoğlu - İstanbul 04:05
Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Toplantısı - Asbaşkanlardan Şekip Mosturoğlu - İstanbul 32 izlenme - 5 ay önce Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanlarından Şekip Mosturoğlu, sarı-lacivertli futbol takımının kalan fikstürünün rakiplerine oranla avantajlı olduğunu belirterek, yükselişe geçeceklerini ve şampiyonlukta iddialı konuma geleceklerini söyledi.
Şekip Mosturoğlu'ndan Fenerbahçe değerlendirmesi 08:16
Şekip Mosturoğlu'ndan Fenerbahçe değerlendirmesi 97 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe'nin hukuktan sorumlu asbaşkanı Şekip Mosturoğlu Yüksek Divan Kurulu'nda önemli açıklamalarda bulundu.
Şekip Mosturoğlu'ndan Çok Konuşulacak Fetö Açıklamaları 19:32
Şekip Mosturoğlu'ndan Çok Konuşulacak Fetö Açıklamaları 62 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, Habertürk TV'de yayınlanan Karşıt Görüş programında "Şike kumpası Cemaat'in başyapıtıdır, Hüseyin Gülerce FETÖ'nün 3 Temmuz'daki operasyon adamlarından biridir..." dedi. Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, Habertürk TV'de yayınlanan Karşıt Görüş programında çok konuşulacak açıklamalar yaptı. Mosturoğlu, "Hazırlık aşaması, yaratılan deliller, bilimsel zemini, yasaları hazırlanması gibi konular, sözde şike operasyonu FETÖ'nün başyapıtıdır" dedi.
Fenerbahçeli Yöneticiler, Transfer İçin Casa Milan'da! 00:33
Fenerbahçeli Yöneticiler, Transfer İçin Casa Milan'da! 19 izlenme - 7 ay önce Fenerbahçeli yöneticiler Şekip Mosturoğlu ve Hasan Çetinkaya, Gustavo Gomez ve Jose Sosa transferlerini bitirmek için Milan'ın yönetim binası Casa Milan'a girerken görüntülendiler.
 Şekip Mosturoğlu: Fetö'cü Futbolcuları Su İçmelerinden Anlıyoruz 00:33
Şekip Mosturoğlu: Fetö'cü Futbolcuları Su İçmelerinden Anlıyoruz 32 izlenme - 2 yıl önce Şekip Mosturoğlu, katıldığı bir televizyon programında, "Sporcuların su içme şekillerinden örgüte dahil olup olmadıklarını anlarsınız." dedi.
Şekip Mosturoğlu: 09:03
Şekip Mosturoğlu: "Ali Bey, Sponsorlu Hesapları Kapattırın" 4 izlenme - 2 ay önce - Şekip Mosturoğlu: "Ali Bey, sponsorlu hesapları kapattırın" Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu: "Kulüp çalışanlarının oy kullanması için siz de oy kullandınız" "Çalıştığım noterde, size destek olanlar, beyanname parası ödemiyorlar"İSTANBUL - Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, Ali...
Şekip Mosturoğlu'ndan Darbe Ve 3 Temmuz Açıklaması 21:20
Şekip Mosturoğlu'ndan Darbe Ve 3 Temmuz Açıklaması 39 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu darbe ve 3 Temmuz hakkında açıklamalarda bulundu.
Milli Eğitim Bakanı, Fenerbahçe'ye Kenan Evren Lisesi'ni Vermedi 00:26
Milli Eğitim Bakanı, Fenerbahçe'ye Kenan Evren Lisesi'ni Vermedi 105 izlenme - 3 yıl önce Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Fenerbahçe'nin karşılığında 3 okul ve 1 spor salonu yaptığı Kenan Evren Lisesi'ni Sarı-Lacivertli kulübe vermedi.
Şekip Mosturoğlu'ndan Caner Erkin Açıklaması 09:36
Şekip Mosturoğlu'ndan Caner Erkin Açıklaması 5 izlenme - 5 ay önce Fenerbahçeli yönetici Şekip Mosturoğlu, Türkiye Futbol Federasyonu ve gündemdeki konular hakkında konuştu.
Şekip Mosturoğlu: Darbeci Yaver Bir Tek Benim Elimi Sıkmadı 02:33
Şekip Mosturoğlu: Darbeci Yaver Bir Tek Benim Elimi Sıkmadı 23 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı ile katıldığı toplantıda darbe girişiminin ardından tutuklanan yaverin de bulunduğunu belirten Şekip Mosturoğlu "O toplantıda bütün söylediklerimi not etti, elimi sıkmadı" dedi Habertürk TV'de Balçiçek İLter'e konuşan Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, FETÖ'nün darbe girişiminin ardından tutuklanan Cumhurbaşkanlığı Yaveri ile ilgili çarpıcı bir açıklama yaptı. Kulüpler Birliği'ni temsilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Mabeyn Köşkü'nde bir toplantıya katıldığını belirten Mosturoğlu, konunun 3 Temmuz ve Paralel Yapı'ya geldiğini, kendisinin bu konu hakkında bir konuşma yaptığı sırada yaverin de söylediklerini not ettiğini söyledi. Mosturoğlu, toplantının ardından yaverin elini sıkmadığını söyledi. Mosturoğlu, şunları söyledi: "Külüpler Birliği, Sayın Cunmhurbaşkanı ile bir toplantı yapmıştı. Orada Paralel Yapı ile ilgili, 3 Temmuz ile ilgili bir konuşma yaptım. Sayın Cumhurbaşkanı da dinledi. Bu konuşmalar yapılırken bugün tutuklanan Sayın Cumhurbaşkanı'nın yaveri de oradaydı ve not alıyordu. Uğurlanırken yaver bey de oradaydı. Ben elimi uzattım ve elimi sıkmadı. Ve benim konuşmam orada not edildi. Herkes orada Mustafa Varank, Hamza Yerlikaya, Hidayet Türkoğlu vardı. Çıkışta bir tek benim elimi sıkmayan bugün tutukklu olan yaverdi"
Şekip Mosturoğlu'nun A. Kiğılı'yı Hunharca Öpmesi 00:21
Şekip Mosturoğlu'nun A. Kiğılı'yı Hunharca Öpmesi 40 izlenme - 3 yıl önce Seçim sonrası sevinçten ne yapacağını şaşıran Ceykıb Mosturoğlu Kiğılı babayı öpüyor ama biraz fazla olunca Kiğılı'nın gözlüğü düşüyor, hafiften bir sinir sezdim sanki
Mosturoğlu'ndan Çarpıcı Açıklamalar 10:42
Mosturoğlu'ndan Çarpıcı Açıklamalar 5 izlenme - 6 ay önce Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu'ndan Beşiktaş ve Fikret Orman'a cevap geldi.
Şekip Mosturoğlu'ndan Fikret Orman'a Yanıt 05:29
Şekip Mosturoğlu'ndan Fikret Orman'a Yanıt 5 izlenme - 6 ay önce - Şekip Mosturoğlu'ndan Fikret Orman'a yanıtİSTANBUL - Şekip Mosturoğlu'ndan Fikret Orman'a yanıt.
Şekip Mosturoğlu: UEFA, Blokajdaki 2.1 Milyon Euro'muzu Ödeyecek 01:49
Şekip Mosturoğlu: UEFA, Blokajdaki 2.1 Milyon Euro'muzu Ödeyecek 8 izlenme - 10 ay önce Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, UEFA ile olan görüşmenin ardından, "Kulübümüzün 5-6 yıldır blokajda olan 2.1 milyon Euro parası vardı. UEFA bunun ödenmesi talimatını verdi." dedi.
Şekip Mosturoğlu: 06:31
Şekip Mosturoğlu: "Video Hakem Olsaydı Beşiktaş'ın Şampiyonluklarının Sayısı Bu Kadar Olmazdı" -2- 3 izlenme - 6 ay önce - Şekip Mosturoğlu: "Video hakem olsaydı Beşiktaş'ın şampiyonluklarının sayısı bu kadar olmazdı" -2-İSTANBUL - Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, "Video hakem uygulaması olsaydı, üzülerek söylemem gerekirse, Beşiktaş'ın şampiyonluklarının sayısı bu kadar olmazdı" dedi.
Fetöcüleri İçmelerinden Anlayan Şekip Mosturoğlu 01:54
Fetöcüleri İçmelerinden Anlayan Şekip Mosturoğlu 6 izlenme - 2 yıl önce Şekip Mosturoğlu, katıldığı bir televizyon programında, "Sporcuların su içme şekillerinden örgüte dahil olup olmadıklarını anlarsınız." dedi.
Şekip Mosturoğlu: FETÖ'nün Ele Geçiremediği Son Kale Fenerbahçe 02:39
Şekip Mosturoğlu: FETÖ'nün Ele Geçiremediği Son Kale Fenerbahçe 6 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, "Bu illegal yapının ele geçiremediği son kale Fenerbahçe Spor Kulübü'dür. Fenerbahçe devletin yanında milletin emrindedir." ifadelerini kullandı.
Şekip Mosturoğlu'dan beraat sonrası ilk açıklama! 02:55
Şekip Mosturoğlu'dan beraat sonrası ilk açıklama! 8 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe Spor Kulübü Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, beraat kararının ardından açıklamalarda bulundu.
Fatih Terim'in Tazminatının Takipçisi Olacağız 03:49
Fatih Terim'in Tazminatının Takipçisi Olacağız" 2 izlenme - 8 ay önce Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in görevinden ayrılmasıyla ilgili, "Türkiye Futbol Direktörü'nün istifa ettiği belirtiliyor.
G.Saray'a Bir Gönderme Daha! 02:17
G.Saray'a Bir Gönderme Daha! 7 izlenme - 3 yıl önce "Hedef 1 milyon üye" proje tanıtım toplantısında Galatasaray'a 'gelenek' göndermesi yapıldı. Daha fazlası http://www.izlesene.com/sporx kanalında..
Şekip Mosturoğlu: 09:37
Şekip Mosturoğlu: "Video Hakem Olsaydı Beşiktaş'ın Şampiyonluklarının Sayısı Bu Kadar Olmazdı" -1- 1 izlenme - 6 ay önce - Şekip Mosturoğlu: "Video hakem olsaydı Beşiktaş'ın şampiyonluklarının sayısı bu kadar olmazdı"İSTANBUL - Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, "Video hakem uygulaması olsaydı, üzülerek söylemem gerekirse, Beşiktaş'ın şampiyonluklarının sayısı bu kadar olmazdı" dedi.
Fenerbahçe Asbaşkanı Mosturoğlu, Fikret Orman'ın Açıklamalarına Sert Çıktı 02:13
Fenerbahçe Asbaşkanı Mosturoğlu, Fikret Orman'ın Açıklamalarına Sert Çıktı 1 izlenme - 6 ay önce Fenerbahçe yöneticisi Şekip Mosturoğlu, Beşiktaş derbisinden sonra devam eden tartışmalarla ilgili çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Beşiktaş'ın, efendi sıfatını kullanmamasını istedi.
Kulüpler Birliği Vakfında Genel Kurulun Ardından - Şekip Mosturoğlu 02:57
Kulüpler Birliği Vakfında Genel Kurulun Ardından - Şekip Mosturoğlu 1 izlenme - 7 ay önce Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı olağan genel kurulunda başkan yardımcılığına seçilen Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, Dursun Özbek başkanlığında Türk futbolunun mevcut sorunlarını çözmek için çalışacaklarını söyledi.
Fenerbahçeli Taraftarlar, Klasör Fotoğrafı Üzerinden Yönetimi Eleştiriyor 01:02
Fenerbahçeli Taraftarlar, Klasör Fotoğrafı Üzerinden Yönetimi Eleştiriyor 3 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçeli taraftarlar, bir dönem Şekip Mosturoğlu'nun paylaştığı transfer klasörleri üzerinden yönetimi ve stratejileri eleştiriyor.