Hoşgeldiniz!

motel

 Batesmotelpro - İçimizden Biri - Kesici 01:49
Batesmotelpro - İçimizden Biri - Kesici 5.404 izlenme - 8 ay önce Biri yer, biri bakar... demişler. O sadece bakmayla yetiniyor. Adeta bakarak hayatta kalıyor. Bütün gün sağı solu kesiyor, gün sonunda biriktirdiği malzemelerle evin yolunu tutuyor.
Çok Sıradan Adam - Cins Cins İnsan (Batesmotelpro) 03:43
Çok Sıradan Adam - Cins Cins İnsan (Batesmotelpro) 3.354 izlenme - 8 ay önce batesmotelpro'nun memleketimize ait yaşam formlarını inceledikleri belgesel Cins Cins İnsan’ın bu bölümünde, her gün çok rastlanılan sıradan adam var.
ah anam lahanam 01:44
ah anam lahanam 54.029 izlenme - 8 yıl önce bana kitap al, sütü seven kamyoncu ve esmeralda’dan sonra beklenen gerçekleşti. uzun zamandır beklenen şahane şarkı huzurlarınızda!
Batesmotelpro - Üçüncü Tekil Şahıs 01:42
Batesmotelpro - Üçüncü Tekil Şahıs 3.105 izlenme - 8 ay önce Memleketteki insan türlerini gözler önüne seren cins cins insan belgeselinde bu bölümde üçüncü tekil şahısları göstermiş. Her arkadaş grubunda en az bir adet bulunan, yaygın bir cins. Çekingen, kararsız, hatırlanması zor bir insan türü.
Masa Avcıları - Cins Cins İnsan 02:00
Masa Avcıları - Cins Cins İnsan 1.633 izlenme - 8 ay önce Kameramızla bir deniz kenarı çay bahçesinde pusuya yatıyoruz. Çok geçmeden bu ortamlarda sıkça görülen bir tür ağımıza düşüyor
Saint Wknd x Saint Motel - My Type 03:55
Saint Wknd x Saint Motel - My Type 2.050 izlenme - 1 yıl önce SAINT WKND x SAINT MOTEL - MY TYPE (Audio) 2015 Şarkı Sözleri (Lyrics): Uuuuu uu uh Take a look around the room Love comes wearing disguises. How to go about and choose? Break it down by shapes and sizes. I'm a man who's got very specific taste. You-you-you're just my type Oh, you got a pulse and you are breathing You-you-you're just my type Uuh, I think it's time that we get leaving You-you-you're just my type When there's loving in the air, Don't fight it, just keep breathing. I can't help myself but stare Double check for double meanings. I'm a man who's got very specific taste. You-you-you're just my type Oh, you got a pulse and you are breathing You-you-you're just my type Uuh, i think its time that we get leaving You-you-you're just my type Uuuh uu. Uuuuu uu uh You-you-you're just my type Oh, you got a pulse and you are breathing You-you-you're just my type Uuh, I think it's time that we get leaving You-you-you're just my type __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Saint Wknd x Saint Motel - My Type Saint Wknd x Saint Motel - My Type Saint Wknd x Saint Motel - My Type Saint Wknd x Saint Motel - My Type
sütü seven kamyoncular & beyaz 01:37
sütü seven kamyoncular & beyaz 8.477 izlenme - 7 yıl önce sütün seven kamyoncuların yeni şarkısı!
batesmotelpro - dudullu 01:35
batesmotelpro - dudullu 4.404 izlenme - 6 yıl önce
Bates Motel 4. Sezon 5. Bölüm Fragmanı 00:30
Bates Motel 4. Sezon 5. Bölüm Fragmanı 448 izlenme - 7 ay önce A&E kanalının psikolojik korku ve gerilim dizisi Bates Motel'in 11 Nisan'da gösterilmesi planlanan 'Refraction' isimli bölüm fragmanı yayınlandı. Dördüncü sezonun beşinci bölümü olan "Refraction" genel serinin ise otuz beşinci bölümüdür. 28 Mart'ta yayınlanan T.J. Scott'un yönettiği ve senaryosunu Tom Szentgyorgyi'in yazdığı "Lights of Winter" isimli sezonun dördüncü bölümü 18-49 yaş arası 1,52 milyon izleyici toplamıştır. 18 Nisan'da yayınlanacak sezonun 6. bölümü ise "The Vault" olarak adlandırılmıştır.
The Carrier / Motel / The Bag Man  (2015) Fragman 02:32
The Carrier / Motel / The Bag Man (2015) Fragman 1.491 izlenme - 1 yıl önce The Carrier / Motel / The Bag Man filminin fragmanı yayınlandı! Kiralık katil olarak çalışan Jack, camiada oldukça saygı duyulan ve herkesin korkulu rüyası suç patronu Dragna’nın sağ koludur. Aldığı yeni işin bir parçası da Dragna’ya oldukça tenha bir motelde, içinde ne olduğu anlaşılmayan bir valizi teslim etmektir. Çantanın içinde ne olduğunu görmesi mümkün değildir. Durum gittikçe zorlaşır, olay yalnızca bir çantanın transferinden çıkar, çünkü Jack motelde yalnız değildir. Gizemli bir şekilde ortaya çıkan Rivka adlı kadın, Jack’in kaldığı yere sığınır. Ondan hemen sonraysa Rivka’nın peşine düşen satıcısı olan adam ve ikili oynayan polisler kapıya dayanır. Jack için artık olan biten bir ölüm kalım mücadelesine dönüşür. Ve Dragna’nın motele ayak basmasıyla, iş tamamen kontrolden çıkar.
Motel - Siempre Tú 04:25
Motel - Siempre Tú 1.653 izlenme - 2 yıl önce Motel - Siempre Tú (Video Klip 2014) Motel Siempre Tú Lyrics Şarkı Sözleri: Te imagine desde siempres así Desnuda y solo para mi tu piel envuelbe a mi cuerpo al fin y el mundo se detiene aquí por eso Tu y solo tu y siempre tu como el misterio y el azul y no es igual si no estas tu te buscare hasta el polo sur hasta el humbral donde estas tu y viviremos para siempre fundido en un rayo de luz un rayo de luz Tu universo esta en confusión intento de sastifación pero encontre mi camino al sol tu me diste la dirección por eso Tu y solo tu y siempre tu como el misterio y el azul y no es igual si no estas tu te buscare hasta el polo sur hasta el humbral donde estas tu y viviremos para siempre fundido en un rayo de luz un rayo de luz Tu y solo tu y siempre tu como el misterio y el azul y no es igual si no estas tu te buscare hasta el polo sur hasta el humbral donde estas tu y viviremos para siempre en un rayo de luz por siempre Tu y solo tu y siempre tu como el misterio y el azul y no es igual si no estas tu te buscare hasta el polo sur hasta el humbral donde estas tu y viviremos para siempre fundido en un rayo de luz un rayo de luz todo es azul todo ere tu todo es azul todo eres tu
Beyaz Güvercin Selimiye Köyü 07:34
Beyaz Güvercin Selimiye Köyü 3.002 izlenme - 6 yıl önce akdeniz’in betona yenik düşmemiş ender koylarından birinde gizli bir cennet; beyaz güvercin motel. marmaris’e bağlı selimiye köyü’ndeki "küçük otel"imiz geniş bahçesi ve berrak deniziyle keşfedilmeyi bekliyor. beyaz güvercin bir düş bahçesi palmiyeler çamlar hanımeli ve begonviller... toprakla buluşup stresinizi atmanız ya da güneşlenmeniz için geniş bir çim alan... bahçenin bitiminde başka bir düş başlıyor derin mavi duru dupduru deniz... hisarönü körfezi’nin serin suları... siz
Bates Motel - Norman Bates And Bradley Martin 03:16
Bates Motel - Norman Bates And Bradley Martin 2.256 izlenme - 4 yıl önce Kız Çok Güzel Biliyorum Arkadaşlar :) Nicola Peltz İsmi :)
Saint Motel - My Type 03:29
Saint Motel - My Type 760 izlenme - 1 yıl önce SAINT MOTEL - My Type (Video Klip 2014) Şarkı Sözleri (Lyrics): Uuuuu uu uh Take a look around the room Love comes wearing disguises. How to go about and choose? Break it down by shapes and sizes. I'm a man who's got very specific taste. You-you-you're just my type Oh, you got a pulse and you are breathing You-you-you're just my type Uuh, I think it's time that we get leaving You-you-you're just my type When there's loving in the air, Don't fight it, just keep breathing. I can't help myself but stare Double check for double meanings. I'm a man who's got very specific taste. You-you-you're just my type Oh, you got a pulse and you are breathing You-you-you're just my type Uuh, i think its time that we get leaving You-you-you're just my type Uuuh uu. Uuuuu uu uh You-you-you're just my type Oh, you got a pulse and you are breathing You-you-you're just my type Uuh, I think it's time that we get leaving You-you-you're just my type __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! SAINT MOTEL - My Type (Official Video) Official music video for SAINT MOTEL's new song "My Type". Directed by A/J Jackson (Anthem Films)
Bates Motel 4. Sezon Tanıtım Fragmanı 00:34
Bates Motel 4. Sezon Tanıtım Fragmanı 339 izlenme - 9 ay önce Bates Motel 4. sezon tanıtım fragmanı yayınlandı! Bates Motel’in 4. sezon 1. bölümü 07 Mart 2016 (Pazartesi) tarihinde yayınlanacak . Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Motel - Sueño De Ti Ft. Belinda & Milkman 04:22
Motel - Sueño De Ti Ft. Belinda & Milkman 1.292 izlenme - 3 yıl önce Motel - Sueño De Ti ft. Belinda & Milkman (Yeni Video Klip)
Avşada Tatil 03:43
Avşada Tatil 2.391 izlenme - 9 yıl önce Avşa adasındaki yaşanan rezillikler.
Bates Motel 1. Sezon 2. Bölüm Fragmanı 01:04
Bates Motel 1. Sezon 2. Bölüm Fragmanı 1.221 izlenme - 4 yıl önce Yeni Bölüm Adı Nice Town You Picked, Norma Olarak Belirlendi. Bates Motel 1. Sezon 2. Bölümü İle 25 Mart Pazartesi Günü Tv 14 Kanalında Ekranlara Gelmeye Devam Ediyor...
The Motel Life (2012) Fragman 02:29
The Motel Life (2012) Fragman 867 izlenme - 3 yıl önce The Motel Life (2012) Fragman
Kartal Yuvası Butik Otel 04:13
Kartal Yuvası Butik Otel 1.729 izlenme - 7 yıl önce asos kücukkuyu arasında muhtesem manzarasıyla mısafırlerını beklıyor...
balçovamiz 01:42
balçovamiz 1.570 izlenme - 8 yıl önce balçova İzmİrİn parlayan yildizi
Dolmuş Muhabbeti  - BatesMotel 00:53
Dolmuş Muhabbeti - BatesMotel 109 izlenme - 1 yıl önce Komik ve ilginç videolarıyla tanınan bu kardeşlerimizin yeni çalışmalarını izleyeceksiniz. Bundan böyle dolmuşa bindikten sonra yapılan ritüelleri farklı bir gözle görmemizi sağlayabilir. Bu konuda dikkatli olalım.
Paskalya Adalarında Kolpa Survivor - Batesmotel 04:38
Paskalya Adalarında Kolpa Survivor - Batesmotel 214 izlenme - 2 yıl önce Batesmotel adlı komik yapımlara imza atan arkadaşlarımızın, devşirme yarışma ithalat ihracat A.Ş genel müdürü Acun abimizin Survivor adlı yarışmasını tiye alan videosunu izleyeceğiz. Özellikle eleme anlarındaki sıçırtan bekleyişlerin verilişi cuk! oturmuş.
Tuttur En Kral Sensin - Batesmotel 02:43
Tuttur En Kral Sensin - Batesmotel 198 izlenme - 2 yıl önce Batesmotel pro nun en son videoları. Gereksiz bilgi de vermemi isterseniz bates motel production olarak uuzun bi ismi var. ilk şarkı phantom of the opera 2. sarkıyı bilmiyorum. Ama iyi yani güzel video aferim çocuklar.
The Motel Life Fragmanı 02:33
The Motel Life Fragmanı 441 izlenme - 3 yıl önce 2012 ABD yapımı The Motel Life filminin fragmanı. Directors: Alan Polsky, Gabe Polsky Starring: Emile Hirsch, Stephen Dorff, Kris Kristofferson A pair of working-class brothers flee their Reno Motel after getting involved in a fatal hit-and-run accident.
Ayvalık Nuri Zarplı İ.ö.o 8a Veda Gecesi Ve Cundan 09:47
Ayvalık Nuri Zarplı İ.ö.o 8a Veda Gecesi Ve Cundan 1.033 izlenme - 8 yıl önce kameraman kaan yavaŞ 29 hazİran perŞembe sayilgan motel cundanin dİvasi ahmet ve ayv. beledİye bŞk hasan bülent türközen nurİ zarpli İ.ö.o 8a
Saint Motel - My Type 03:30
Saint Motel - My Type 157 izlenme - 2 yıl önce Saint Motel - My Type (FIFA 15 Soundtrack) Şarkı Sözleri (Lyrics) Take a look around the room, Love comes wearing disguises. How to go about and choose. Break it down by shapes and sizes. I'm a man who's got very specific taste. You're, You're, You're just my type. You got a pulse and you are breathing. You're, You're, You're just my type. I think it's time that we get leaving. You're, You're, You're just my type. When there's loving in the air, Don't fight it just keep breathing. I can't help myself but stare. Double check for double meanings. I'm a man who's got very specific taste. You're, You're, You're just my type. You got a pulse and you are breathing. You're, You're, You're just my type. I think it's time that we get leaving. You're, You're, You're just my type. You're, You're, You're just my type. You got a pulse and you are breathing. You're, You're, You're just my type. I think it's time that we get leaving. You're, You're, You're just my type.
Prof - Motel 03:49
Prof - Motel 70 izlenme - 11 ay önce Prof - Motel (Official Video) 2015 Şarkı sözleri (Lyrics) Why you acting like this motel room aint good nuff to fuck in? It's not like we're in love. Alright What's the difference when your daddy say that you shouldn't trust him? And about how I know you like it rough? Aww, no need to play around me So what I'm a wild boy everybody knows it We're well aware the reason you're here Ima make it worth your time if you walk through that door A bed is a bed is a bed I'll put it down raw A used love is the best love mama love me like a motel, do me long time Hey, love me like a motel. But leave the curtains open darling Hey, love me like a motel. But treat me right I got some miles on me You're too pretty to be milling round and making some small talk Girl, tell me what you like. And don't you leave out a detail We get better with time don't you set the alarm clock You know you'll be wake all night, hey I aint looking for a new car. I need a woman that will run red lights I love it how your so imperfect, swear to god we match on sight We get our hands so dirty, it's part of getting by We will be new together, love me like a motel, fuck me long time Hey, love me like a motel. But leave the curtains open darling Hey, love me like a motel. But treat me right I got some miles on me We don't have to lonely We can get the job done, we don't have to be lonely Just touch me girl, I'm right here, we don't have to lonely
Batesmotelpro - Lambaya Fünf De 02:58
Batesmotelpro - Lambaya Fünf De 372 izlenme - 3 yıl önce Batesmotelpro - Lambaya Fünf De
Motorlu Kaşif - Küçük Ege Turu - #3 Assos - Ayvalık 06:20
Motorlu Kaşif - Küçük Ege Turu - #3 Assos - Ayvalık 95 izlenme - 11 ay önce Assos'un altını üstüne getirdiğimize göre, artık Rakı - Balık - Ayvalık yapabiliriz dedik. Yolda karşılaştığımız amca bizi gururlandırdı, kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.