Hoşgeldiniz!

motion

Kızına Vitesi Beşe Atan Şahinci Gibi Tokat Atan Anne 00:05
Kızına Vitesi Beşe Atan Şahinci Gibi Tokat Atan Anne 9.248 izlenme - 2 ay önce Bir Flash TV şaheseri olsa gerek
 Kumanda nereye mi gidiyor ?? 00:05
Kumanda nereye mi gidiyor ?? 50.753 izlenme - 4 yıl önce Kumanda nereye mi gidiyor ??
İPhone 6 hiç Böyle Test Edilmemişti 00:50
İPhone 6 hiç Böyle Test Edilmemişti 41.252 izlenme - 3 yıl önce İPhone 6 hiç Böyle Test Edilmemişti Akıllı telefonun slow motion özelliği işte böyle test edildi. Hep birlikte izliyoruz...
Shaun The Sheep 059 - Two's Company 07:00
Shaun The Sheep 059 - Two's Company 53.461 izlenme - 3 yıl önce Koyun Şaun İngiliz asıllı stop-motion tarzında animasyondur, yapımcı Aardman Animations, Birleşik Krallık'ta ilk gösterimi CBBC kanalında Mart 2007'dedir. İlk serisi dünya çapında bir başarı sayılır ve Aardman şu anda üçüncü bir dizi üretiyor.
Çizgi Film - Polis arabası Max e trafik işaretini öğretiyor 05:19
Çizgi Film - Polis arabası Max e trafik işaretini öğretiyor 52.735 izlenme - 2 yıl önce Amansız polis hiç affetmiyor. Yanlış yapan herkese ceza kesiyor. Çünkü trafik onun çalışma alanı. Herzaman önceden uyarısını yapıyor ve o kurallara uyulmasını bekliyor. Esasında bu kuralları kendi zevk ve keyfi için yapmıyor. Herkesin daha düzenli bir ortamda huzurlu yaşaması için yapıyor. Bakın bu bölümde neler oluyor Kaçamak yapıp oynamak isteyen küçük kurnaz max ne hale düşüyor.Polis arabasının yardım çağırabileceği birileri her zaman var. Bakın bu bölümde kimi çağırıyor.
Sonsuza Kadar Dönen Arşimet Küresi 03:07
Sonsuza Kadar Dönen Arşimet Küresi 7.634 izlenme - 7 ay önce Evrekacı Arşimet'in inanılmaz bir icadı daha "Sonsuzluk Küresi!" Tabii ki sonsuza kadar hareket etmiyor fakat ddurması aylar alıyormuş bu kürenin çünkü suyun enerjisi ile kendi enerjisini birleştirerek ve fiziğin inceliklerini kullanarak bir düzenek kurmuş inanılmaz birşey.
Trey Songz - Slow Motion 04:00
Trey Songz - Slow Motion 30.958 izlenme - 3 yıl önce Trey Songz - Slow Motion Şarkı Sözleri: I know you got all dressed up for the club Waiting on them to come pick you up Baby, when I saw ya walking out the door I just knew ya needed something more Now whip it straight back to the crib Finna give you something that you won't forget Baby, I just wanna get you out them clothes I just wanna see you dance in Slow motion We can take, we can take, we can take our time, baby In slow motion We can take, we can take, we can take our time, stay here In slow motion So shawty let your hair down, take a sip Go and put this joint between your lips Baby, why don't you make yourself comfortable While I go and put this tongue on you So tell me when you ready I'ma speed it up for you just for a second Just for a second Then I'ma slow it back down and keep it steady Now that you are out them clothes I just wanna see you dance in slow Slow motion We can take, we can take, we can take our time, baby In slow motion We can take, we can take, we can take our time, stay here In slow motion Oh darling, I just wanna get you out them clothes I just wanna see you dance in Slow motion We can take, we can take, we can take our time, baby In slow motion We can take, we can take, we can take our time, stay here In slow motion We can take, we can take, we can take our time baby In slow motion We can take, we can take, we can take our time, stay here
Slowmotion Oyuncak Araba Drift 00:05
Slowmotion Oyuncak Araba Drift 19.943 izlenme - 4 yıl önce Slowmotion Oyuncak Araba Drift
Stop Motion Balığa Gitmek Animasyonu 03:30
Stop Motion Balığa Gitmek Animasyonu 723 izlenme - 1 ay önce Her ayrıntısı düşünülmüş saatlerce izleyeceğimizi düşündüğüm eğlenceli bir animasyon sizlerle. Tek üzen nokta bir ağacın kesilmesi efendim.
Kütük Kesilirken Stop Motion Tekniğiyle Çekilmiş İlginç Görüntüler 01:40
Kütük Kesilirken Stop Motion Tekniğiyle Çekilmiş İlginç Görüntüler 3.734 izlenme - 8 ay önce Bu videolarda istenilen şeyleri hareket ettirmek, kafa karıştırıcı ve ilginç görüntüler elde etmek mümkün. Ancak Brett Foxwell, WoodSwimmer videosunda oldukça ilginç görüntüler ortaya çıkarıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ağır Çekim Dayak 02:06
Ağır Çekim Dayak 54.648 izlenme - 10 yıl önce yemek ister misiniz:)izlemek daha güzel...
Patlamış Mısırın Nasıl Patladığını 30.000 FPS'de Gösteren Muhteşem Video! 02:17
Patlamış Mısırın Nasıl Patladığını 30.000 FPS'de Gösteren Muhteşem Video! 5.391 izlenme - 1 yıl önce Warped Perception Kanalı Flex4K kamerası ile çektiği ilginç videoları. İnsanın göz hareketlerinden, hızlıca koşan bir hayvana kadar birçok hareketli videoyu yavaş-ağır çekimde takipçileriyle paylaşıyor. Şimdi de bu ekip mısırın patlama anını yavaş çekimde kaydetti. Mısır saniyede 1300 kare hızında patlıyor ve bildiğimiz patlamış mısıra dönüşüyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ağır Çekimde Popoya Sim Fırlatmak! 01:10
Ağır Çekimde Popoya Sim Fırlatmak! 11.259 izlenme - 2 yıl önce 5000 Kare testinde ağır çekim ile bir mankene yapılan test'de sim makinası ile popoya atış yapıldı. Görüntülerin netliğinden yola çıkarak yapılan test'de güzel sonuçlar ortaya çıktı.
Çılgın Dans 03:42
Çılgın Dans 44.381 izlenme - 11 yıl önce dans
binboa - kendi şişeni kendin yarat stop motion 00:56
binboa - kendi şişeni kendin yarat stop motion 29.529 izlenme - 8 yıl önce binboa'nın yeni şişesi ile yaratıcılığını özgür bırak!550 şişe 5.000 kare fotoğraf 100 saatin üzerinde çekim...by 41? 29!
Aksiyon 02:16
Aksiyon 15.204 izlenme - 2 yıl önce Bool Aksiyon dolu sahneleriyle boll komedi bir film daha bu haftaki videomuz bu =) iiyi seyirler Süprizli Son Linkler: http://www.babofilm.com https://twitter.com/BaboFilm http://www.youtube.com/BaboFilms http://www.youtube.com/BaboFilms2 https://www.facebook.com/BaboFilms2 https://soundcloud.com/babofilms http://instagram.com/babofilms https://plus.google.com/u/0/112382241152224246987/posts
Lego Porsche Kaza Testi 03:15
Lego Porsche Kaza Testi 2.610 izlenme - 9 ay önce Alman otomobil klübü ADAC Lego Porsche 911 GT3 modeline kaza testi uygulamış. Sonuç bayağı başarısız.
DJ-broo Coskun Sabah - Anilar Remix Slow Motion 07:50
DJ-broo Coskun Sabah - Anilar Remix Slow Motion 11.234 izlenme - 3 yıl önce Coskun Sabah - Anilar
Bikinili Hatun Yavaş Çekimde İp Atlarsa 00:15
Bikinili Hatun Yavaş Çekimde İp Atlarsa 3.492 izlenme - 10 ay önce İp atlayan bikinili kadın slow-motion'da kaydedilmiş.Bikinili seksi kızın ip atlama görüntülerinin ağır çekim halleri
İstenmeyen Gebelik Üzerine Etkileyici Bir Stop Motion 02:45
İstenmeyen Gebelik Üzerine Etkileyici Bir Stop Motion 3.487 izlenme - 1 yıl önce Cinselliği ve neticesinde vuku bulan istenmeyen gebelik durumunu çiftler açısından ele alan harika bir çalışma..
DubStep Beat 03:14
DubStep Beat 11.132 izlenme - 2 yıl önce Evet Arkadaşlar bu videomuzda sizlerle kendi hünerlerimizle danslarımızı felan sunduk ne bilim biraz elektro dans yapak dedik ve yaptık... Napak Ölekmi? :D neyse iyi seyirler umarım eğlenirsiniz =)) Kamera Arkası: http://www.youtube.com/watch?v=3HVdGCPQHJg Linkler: http://www.babofilm.com https://twitter.com/BaboFilm http://www.youtube.com/BaboFilms http://www.youtube.com/BaboFilms2 https://www.facebook.com/BaboFilms2 https://soundcloud.com/babofilms http://instagram.com/babofilms https://plus.google.com/u/0/112382241152224246987/posts
Stop Motion Tekniğiyle Yapılan Eğlenceli Video 00:33
Stop Motion Tekniğiyle Yapılan Eğlenceli Video 3.194 izlenme - 1 yıl önce Sneaux'in 2007 yılında yaptığı reklam PES film tarafından yeniden çekildi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
This İs The Most Popular Ultraslo Water Balloon Shot 00:30
This İs The Most Popular Ultraslo Water Balloon Shot 13.767 izlenme - 5 yıl önce This İs The Most Popular Ultraslo Water Balloon Shot
Kerem Zeynep Öpüşme Sahnesi Slow Motion (18 Bölüm) 01:53
Kerem Zeynep Öpüşme Sahnesi Slow Motion (18 Bölüm) 7.748 izlenme - 4 yıl önce Kerem Zeynep Öpüşme Sahnesi Slow Motion (18 Bölüm)
Sinek Kuşu'nun Slow Motion Görüntüsü 00:55
Sinek Kuşu'nun Slow Motion Görüntüsü 4.205 izlenme - 1 yıl önce Sinek kuşu'nun slow motion görüntüsü kameraya böyle yansıdı. Sinek kuşu veya kolibri, sinek kuşugiller (Trochilidae) familyasını oluşturan küçük kuş türlerinin ortak adı. Havada asılı kalıp kanatlarını çok hızlı çırparak durabilmeleriyle tanınırlar. Türüne bağlı olarak saniyede 15 ila 80 kez kanat çırpabilirler.[2] Havada asılı kalmalarının yanı sıra, geriye doğru ve dikey olarak uçabilirler ve çiçeklerin nektarlarını ince gagalarıyla emerken sabit konumda kalabilirler.[3] Kanatlarını hızlıca çırpmaları, insanın ağzı kapalıyken ses çıkartmaya çalışmasına benzer bir ses sunar. Bu yüzden İngilizce'de "hummingbird" (hımlayan kuş) ismini almıştır. Sinek kuşları, başta kırmızı çiçeklerinki olmak üzere birçok çiçek özüne ilgi duyarlar. Genelde çiçek nektarlarından beslenirler ve özellikle dar ağızlı çiçeklerin polenlerini taşımakta önemli rol oynarlar.[4] Birçok sinek kuşu özellikle yavrularını beslerken böcek de yer. Karayip Adaları'nda yaşayan arı sinek kuşu (Mellisuga helenae), 1,8 gram ağırlığıyla dünyanın en küçük kuşu sayılır.[2] Kızıl sinek kuşu gibi daha tipik bir sinek kuşu ise 3 gram ağırlığında ve 10-12 santimetre uzunluğundadır. En büyük sinek kuşu olan dev sinek kuşlarının (Patagona gigas) kiminin ağırlığı 24 gramı bulur.[2][5] Erkek sinek kuşlarının çoğu yuva kurmada eşlerine yardımcı olmazlar. Çoğu sinek kuşu türü, ağaç dallarında özenle dokunmuş bir kap görünümünde yuvalar yaparlar. Bu yuvalarda iki adet beyaz yumurta bulunur. Bunlar tüm kuş yumurtalarının en küçüğü olsalar da yetişkin bir sinek kuşunun boyuna oranla büyük sayılırlar. Kuluçka dönemi 14 ile 19 gün arasında sürer.[6]
Atlas Okyanusu Üzerine Yıldırım Düşme Anı 00:20
Atlas Okyanusu Üzerine Yıldırım Düşme Anı 687 izlenme - 3 ay önce Gök gürültüsünün ardından Atlas Okyanusu üzerine yıldırım düşme amatör kameraya böyle yansımış. Kaydedilen görüntüler ağır çekimde sosyal medyada paylaşılmış.
Şimşek Mekkuin Animasyon Filmi | Stop Motion Tekniği İle hazırlanmış Disney Arabalar Filmi 10:22
Şimşek Mekkuin Animasyon Filmi | Stop Motion Tekniği İle hazırlanmış Disney Arabalar Filmi 6.054 izlenme - 2 yıl önce Disney arabalar filminden şimşek mekkuin ile hazırlanmış stop motion animasyon filmi. Videonun devamında şimşek mekkuinin play doh oyun hamuru ile nasıl yapıldığını izleybilirsiniz.
Street Fighter Tadında Aşırı Eğlenceli Stop Motion Karate Gösterisi 01:36
Street Fighter Tadında Aşırı Eğlenceli Stop Motion Karate Gösterisi 3.285 izlenme - 3 yıl önce Daha önce Gerçek Hayatta GTA videosu ile bizleri kendisine bağlayan Corridor Digital'den street fighter tadında bir gösteri. Eğlenerek karate yapan adamların stop motion gösterisini izliyoruz...
Rc drift - yavaş çekim  - Vububup 294 04:28
Rc drift - yavaş çekim - Vububup 294 8.923 izlenme - 6 yıl önce Rc drift - yavaş çekim
Göğüste Kalite Arayanlara Haykıran Kız 01:11
Göğüste Kalite Arayanlara Haykıran Kız 7.045 izlenme - 3 yıl önce Ablamız iphone testindeki göğüsleri baz alarak kendi göğüslerini ortaya sermiş ve ''bu mu lan iyi dediğiniz göğüsler, hırtlar'' der gibi haldır huldur memeler demiş.