Hoşgeldiniz!

Motor Yağı Videoları İzle

Motor Yağı Havuzuna Atlayan Bir Acayip Manyak Rus 01:38
Motor Yağı Havuzuna Atlayan Bir Acayip Manyak Rus 3.105 izlenme - 4 ay önce Geri kalan hayatında muhtemelen siyahi olmaya karar vermiş manyak bir adam... Böylesine bir çılgınlık da bir Rus'a yakışırdı zaten. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Motor Yağları Arasındaki Farklar 00:45
Motor Yağları Arasındaki Farklar 6.503 izlenme - 1 yıl önce Arabalara konan yağların üstünde çeşitli numaralar vardır.. Ülkeden ülkeye konan yağlar değişiyor yada kış yaz olarak akıcı yada daha koyu kıvamlı yağlar tercih edilebiliyor.. Eğitici bir video..
Motor Yağı ile Kızartma Yapan Pakistanlı 02:29
Motor Yağı ile Kızartma Yapan Pakistanlı 2.426 izlenme - 12 ay önce Motor Yağı ile Kızartma Yapan Pakistanlı Sokak lezzetlerinin bu haftaki bölümünde motor yağı ile kızartma yapan abimizi izliyoruz.
Motor Yağını Su Gibi İçen Adam 01:00
Motor Yağını Su Gibi İçen Adam 3.722 izlenme - 2 yıl önce Suudi Arabistanlı adam, motor yağını su gibi içiyor. Bu adamı izleyince gözlerinize inanamayacaksınız Bu adamı izleyince gözlerinize inanamayacaksınızSuudi Arabistanlı adam, motor yağını su gibi içiyor. Bu adamı izleyince gözlerinize inanamayacaksınız motor yağı,suudi arabistan Bu adamı izleyince gözlerinize inanamayacaksınız - Web TV Suudi Arabistanlı adam, motor yağını su gibi içiyor. Kapağa döküp içtiği yağa doğmayan şahıs, daha sonra kutuyu kafasına dikiyor. Rahatsız olmadığı bariz şekilde görülen adam, hızını alamayınca katı yağa da el atıyor. Katı makine yağını da parmaklarıyla yemeye başlayan ilginç adam herkesi hayretler içerisinde bırakıyor. Genç adamın böyle bir işe neden giriştiği bilinmese de gaz istasyonunda çalışması konu hakkında fikir veriyor.
Hindistan Sokak Yemekleri 18:06
Hindistan Sokak Yemekleri 4.234 izlenme - 1 yıl önce Yine bi hindistan sokak lezzetleri vidyosu,motor yağı,çanak antende kızartılan hamurlar,araba sesleri ve sinek eşliğinde.
Peşaver Sokak Lezzetleri - Hacının Köfte Salonu 02:29
Peşaver Sokak Lezzetleri - Hacının Köfte Salonu 5.167 izlenme - 2 yıl önce Pakistanın Peşaver kentinin meşhur köftecisinin tanıtımıyla karşınızdayım arkadaşlar. Chapli kabab diye adlandırılan motor yağında kızartılan büyük köftelerin yapımını izleyelim hep beraber. oruçlu olanlar da izleyebilir zaten iştah kaçıran cinsten bir tanıtım.
BMW E90 Yağ Durumu Kontrolü ve Yağ Ekleme 02:10
BMW E90 Yağ Durumu Kontrolü ve Yağ Ekleme 4.397 izlenme - 3 yıl önce BMW E90 Model araçlarda motor yağının nereden kontrol edileceğini ve daha sonrasında üzerine yağ ekleme işlemini görüyoruz. Aracın yol bilgisayarında motor yağı uyarısı görülür ve sizi kaç lt eklemeniz gerektiği konusunda uyarır. BMW Motor Yağı Uyarısı, BMW E90 320i 325i 330i 320d yağ değişimi, yağ ekleme
Bir Kadın Motor Yağını Nasıl Kullanır? 00:23
Bir Kadın Motor Yağını Nasıl Kullanır? 2.471 izlenme - 2 yıl önce Kadın İşte Arabayı evdeki haline benzetti çok acayip yada kafa gidikti o anda çok komik izleyin ve gülün
Motor Yağı & Sarışın 00:23
Motor Yağı & Sarışın 1.004 izlenme - 2 yıl önce bu sarışın ablamız klişeleri yaşatmak adına motor yağı olayını öyle yanlış anlamış ki harika...
Aracımızın Yağ Yaktığını Nasıl Anlarız? 01:19
Aracımızın Yağ Yaktığını Nasıl Anlarız? 378 izlenme - 2 yıl önce Aracımız yağ yaktığı zaman bu nasıl anlaşılır, araç nasıl bir tepki verir? Yağ seviye çubuğu nasıl kontrol edilir? Aracımızın yağ eksilttiğini nasıl anlarız?
Kadının Motor Yağı İle İmtihanı 00:23
Kadının Motor Yağı İle İmtihanı 386 izlenme - 3 yıl önce Motora yağ koymanın kadıncası. Motor yağı ile yemek yağını karıştırmış.
Meryem Uzerli'nin Motor Yağı Reklamı! 00:31
Meryem Uzerli'nin Motor Yağı Reklamı! 353 izlenme - 3 yıl önce Kısa Bir Süre Önce Türkiye'ye Geri Döneceğini Duyuran Muhteşem Yüzyıl'ın Hürremi Meryem Uzerli'nin 1990'lı Yılların Sonunda Oynadığı Reklam Filmi Ortaya Çıktı.
Motor Yağı & Sarışın 00:23
Motor Yağı & Sarışın 403 izlenme - 4 yıl önce bu sarışın ablamız klişeleri yaşatmak adına motor yağı olayını öyle yanlış anlamış ki harika...
expert motor katkı koruyucu yağları 04:34
expert motor katkı koruyucu yağları 334 izlenme - 6 yıl önce expert motor katkı koruyucu yağları
Süper Lig Final Öncesi Takımlara Motor Yağı Tavsiyesi 01:10
Süper Lig Final Öncesi Takımlara Motor Yağı Tavsiyesi 114 izlenme - 2 yıl önce Bir viral reklam da ben yapayım, ben de az para kazanayım diyen sevgili gökmen özdenak kapmış eline motor yağını çıkmış kamera karşısına ve de olaylar gelişmiş, sevgili serhat uluerende motor yağını farklı bir açıdan değerlendirerek futbola ve de süper lig finale kalan 4 büyüklere bağlayınca tadına doyum olmayan ve gerçekten bütün samimiyetimle söylüyorum hiçbirşeye benzemeyen bir reklam çıkmış ortaya.
Castrol Edge 00:10
Castrol Edge 113 izlenme - 3 yıl önce Castrol Edge'den zorlu koşullar altında dahi yüksek performans.
 Motor Yağı ile Kızartma Yapan Pakistanlı 02:29
Motor Yağı ile Kızartma Yapan Pakistanlı 28 izlenme - 12 ay önce Sokak lezzetlerine meraklı ve bu konuda hayli araştırma yapan biri olarak beni en çok etkileyen işletme sahibidir. yani nedir bu videonun büyüsü inanın bilmiyorum. 8 yıl ingiltere'de okumuş ve büyük bir şirkette müdürlük yapan koskoca adam dün itiraf etti. bazı geceler yatağa uzanıp hipnotize olmuş gibi izliyormuş bu vasat videoyu. ben ise 2 yıldır bakıyorum arada bir.
Motor Yağını Yanlış Kullanan Şarışın! 00:23
Motor Yağını Yanlış Kullanan Şarışın! 118 izlenme - 4 yıl önce Komik Video, Komik Şakalar, Komik Videoları İzle, Komik, Komik Videolar, Komik Video Unutulmayanlar, En Komik Video, Komik Bebekler, Komik Video 2013, Çok Ko...
Motor Yağını Yanlış Kullanan Sarışın 00:23
Motor Yağını Yanlış Kullanan Sarışın 121 izlenme - 4 yıl önce sarışın konuyu kavrayamamış:)
Telegol'den Emre'ye motor yağı önerisi 01:08
Telegol'den Emre'ye motor yağı önerisi 105 izlenme - 5 yıl önce
Motor Yağı Reklamı Nasıl Çekilmez? 02:46
Motor Yağı Reklamı Nasıl Çekilmez? 73 izlenme - 3 yıl önce Dünya Reklamcılığı Değiştiren Fikri Çakar'dan Yanar Dönerli Reklam Filmi.